رفتن به مطلب

مشکل با هارد اکسترنال

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

من دیروز هاردم رو زدم به دستگاه اون پایین توی نوار استارت اومد که با موفقیت هارد متصل شده و آماده ی استفاده هست        گفتم باشه  :D

رفتم توی MY COMPUTER دیدم ای بابا هاردم نیست USB رو کندم دوباره نصب کردم نشد که نشد گفتم یه ریست کنم درست می شه ریست کردم سیستم بالا نیومد ( وارد WIN نشد ) خاموش کردم روشن کردم نشد USB رو کندم وارد ویندوز شد دوباره وصل کردم اون پایین اومد که وصل شده ولی خبری توی MY COMPUTER نبود ای بابا یعنی چی 

رفتم توی DEVICE MANAGER توی قسمت DISK DRIVER اون جا هم بود گفتم DIS کنم دوباره فعالش کنم شاید فرجی شد روی disable زدم هیچی دیوایس مننجر هنگ کرد دوباره انجام دادم دوباره هنگ کرد اومدم کامپیوتر رو خاموش کنم خاموش نشد ولی وقتی هارد رو کندم خاموش شد گفتم شاید از ویندوز یا مادر بورد منه 

روی  2 تا لب تاب هم امتحان کردم دقیقا همین اتفاقات افتاد 

نکته روی هارد یه led داره که روشن می شه و اون دیسکت داخل هارد هم می چرخه چون می تونم لرزه یه هارد رو حس کنم 

یعد قسمت جلوه یه هارد رو درآوردم و از طریق کابل sata به مادر بورد وصل کردم ولی فرقی نکرد توی bios هم دنبالش کشتم کلا پیداش نمی کرد

بعد یادم اومد که 2 دفعه به usb کیبورد وصلش کردم و فایل انتقال دادم 

خوب من دارم دیونه می شم 600 گیگ توش بود و الان روی هوا هستم نمی دونم چی کار کنم 

نیازمنده یاری سبزتان هستیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

قبل از ورود به ویندوز اگه شناسایی میشه یه برنامه پارتیشن بندی بوت ایبل تهیه کن یه بار پارتیشن بندی بکنش

لینک به دیدگاه

سلام

قبل از ورود به ویندوز اگه شناسایی میشه یه برنامه پارتیشن بندی بوت ایبل تهیه کن یه بار پارتیشن بندی بکنش

فکر خوبیه ولی اطلاعات داخلش چی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حین پارتیشن بندی میتونی جابجا کنی

به شرطی که پر نباشه 

برنامه های پارتیشن بندی قابلیت جابجایی رو دارن

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

احتمالا برد هارد آسیب دیده . به نظر من ببر و به یک تعمیر کار خوب نشون بده . احتمالش هست بتونن اطلاعاتت رو برگردونن  .

لینک به دیدگاه

من که تعمیرکار نیستم ;) ضمنا من رشت هستم .

لینک به دیدگاه

اوه  :D

همون مشکل برد هست از دست این هارد های seagate

لینک به دیدگاه

فکر کنم تو تهران یک مرکز تخصصی تعمیر هارد  هست که سایت هم داره(تو گوگل سرچ کنید)

تابلوئه بردش آسیب دیده،

بازش کن احتمالا یک هارد کوچیک 2.5 اینچی لپتاپی توش هست، برد USB رو ازش جدا کن و به SATA سیستمت وصلش کن البته ممکنه این مدلی که من میگم نباشه

خودم تو یوتیوبــ چند مدل هارد اکسترنال بدون آدابتور دیدم هاردش رو جدا کردن

مدل هاردت رو تو یوتیوb و گوگل سرچ کن شاید بشه جداش کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...