رفتن به مطلب

راهنمایی در خرید هدست گیم

saeed1024
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام برند Creative ایا خوبه یا بهترم هست.و هدست های somic چی خوبه و چند هدست با کیفیت تر معرفی کنید 

برند کریتیو محصولات مختلف و در رنج قیمتی مختلفی تولید میکنه. بستگی داره چه محصولی مورد نظر شما باشه.

برای هدست که مدل مناسب معرفی شد و گویا انتخاب هم کردید . نه اینکه در ابتدا انقدر به کیفیت(فارغ از قیمت و موجود بودن در بازار داخلی) اهمیت میدادید نه به اینکه سراغ برند somic رفتید. :)

جالب شد

لینک به دیدگاه

برند کریتیو محصولات مختلف و در رنج قیمتی مختلفی تولید میکنه. بستگی داره چه محصولی مورد نظر شما باشه.

برای هدست که مدل مناسب معرفی شد و گویا انتخاب هم کردید . نه اینکه در ابتدا انقدر به کیفیت(فارغ از قیمت و موجود بودن در بازار داخلی) اهمیت میدادید نه به اینکه سراغ برند somic رفتید. :)

جالب شد

برام قیمت مهم نیست برام کیفیت مهمه و میتونم از خارج کشور بگیرم فقد به راهنمای نیاز دارم و لطفا یک هدست خوب و با کیفیت گیمینگ با امکانات روز دنیا معرفی کنید.اگه هم شد یک کارت صدا از بهترین برند و بازم با کیفیت ترین و با امکانات روز دنیا برای یک گیمر معرفی کنید.و برند somic چطوره

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

سلام من تجربه استفاده از creative و logitech رو داشتم بهت پیشنهاد میکنم سمتشون نری اصلا به اون کیفیتی که مد نظرت هست نمیرسه.razer tiamat 7.1 تست کردم خیلی خوبه ولی اگه میخای به مدت زیاد رو سرت بزاری یکم سنگینه. برند steelseries تو گیمینگ واقعا حرف نداره پیشنهاد من اگه قیمت برات مهم نیست هدست siberia elite هست و اگه ارزونترش بخای siberia v2 frost blue از نظر کیفیت با razer فرقی نداره ولی از نظر طراحی و زیبایی یه سر و گردن از بقیه بالاتره.مخصوصا قسمت بالای هدست طوری ساختن که هیچ فشاری رو سرت حس نمیکنی.من خودم مدل siberia v2 معمولی رو دارم که با 100 تومن یه کارت صدا براش گرفتم (کارت صدا هم خود steelseries داره) که 7.1 شده.یه شرکت تو تهران هست که محصولاتش میفروشه ولی معمولا چیزی نداره

http://steelseries.com

لینک به دیدگاه

برام قیمت مهم نیست برام کیفیت مهمه و میتونم از خارج کشور بگیرم فقد به راهنمای نیاز دارم و لطفا یک هدست خوب و با کیفیت گیمینگ با امکانات روز دنیا معرفی کنید.اگه هم شد یک کارت صدا از بهترین برند و بازم با کیفیت ترین و با امکانات روز دنیا برای یک گیمر معرفی کنید.و برند somic چطوره

کاربر mm65 بهترین توصیه رو به شما کردن و نظر من هم همونه. Astro رو خودم میخواستم وارد کنم که واقعا قیمتش زیاد میشد و نمیصرفید. و بدون شک بهترین هدست گیمینگ هست از دید تمام سایت های ریویو و کاربرای حرفه ای. ولی خب قیمتش زیاده و شاید بهمین خاطر کمتر شنیده باشید.

هدست Astro A50 + کارت صدا Creative Sound Blaster ZxR

یا

هدست Astro A40 Neon2013 + کارت صدا Creative Sound Blaster Z

Somic که از برندهای درجه 3 بازار هست بدرد شما نمیخوره. وقتی بودجه شما Open هست دیگه اصلا نباید به Somic فکر کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تناقض زیادی در سوالات شما دیده میشه! از طرفی دنبال بهترین ها هستید و از طرف دیگر در مرود برند سومیک سوال میپرسید! مه به این برند ها میگم متفرقه و توصیه نمیکنم! حالا ممکنه یکی بیاد بگه عالیه و من دارم و حرف نداره و از این حرفها.همونطور که چند وقت پیش در فرومی یه دوستی میخواست کیفیت هدست های جنیوس رو اثبات کنه و هیچ توضیحی هم به خرجش نمیرفت.

اگر واقعاً کیفیت براتون انقدر مهمه چند نمونه بهتون معرفی میکنم.اگر دنبال برند های سومیک و مشابه هستید که دیگه بحثش جداست!

همین دو مدل Astro که معرفی شد کاملاً قابل قبول هستند.یک هدست هم سنهایزر تولید کرده G4ME ZERO صدای ساراند خیلی خوبی داره و کیفیت ساخت فوق العاده بالاست.روکش گوشی ها فوق العاده نرم و باکیفیت.میتونید اون رو انتخاب کنید. هدست Audio Technica ATH-ADG1 هم یکی از بهترین های حال حاضر هست. ولی شخصاً باهاش کار نکردم.

برای کارت صدا با توجه به قیمتش اون مدلی که معرفی شد بهترین گزینه بود. اگر بیشتر میخواهید هزینه کنید دو مدل Xonar Essence STU و Xonar Essence One کمپانی ایسوس هستند که دیگه از اینها بهتر برای کاربرد غیر استودویی وجود نداره. ولی با توجه به افزایش قیمت بیش از 100$ که داشتند و این قیمت عجیب و غریبی که ایسوس براشون در نظر گرفته ارزش هزینه ندارند.

اگر هم به صورت کمبو بخواهید این ست از هر نظر عالیه:

http://www.beyerdynamic-iran.ir/product/32

دیگه بهتر و حرفه ای تر از این موارد ذکر شده با توجه به کاربرد شما فعلاً وجود نداره

لینک به دیدگاه

سلام این هدست ها وایرلس هستن به جز a50 که خودم میدونم وایرلسه من وایرلس نمیخوام.و من گفتم که خیلی نمیدونم درباره هدست ها و تکنولوژی شون و هدست های somic رو دیدم و فقد برای راهنمای از شما مشاوره گرفتم ببینم خوبه که شما گفتید خوب نیستند. و کارت صدای که شما معرفی کردید هم گرونه و هم توی کیس نصب نمیشه من اینجور کارت صدا ها به دردم نمیخوره میخوام روی مادربرد نصب بشه همون کارت صدا  Creative رو بخرم یا چیز بهتری بخرم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...