رفتن به مطلب

Recommended Posts

• ارسال 74
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

آپدیت

پذیرای پیشنهادات دوستان گرام هستیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب فکر کنم اینقدر اول تاپیک توپیدی همه کارشناس ها فرار کردن شاید هم قیمتت  بالاست بهرحال امیدوارم مشتری بیاد

لینک به دیدگاه

جناب فکر کنم اینقدر اول تاپیک توپیدی همه کارشناس ها فرار کردن شاید هم قیمتت  بالاست بهرحال امیدوارم مشتری بیاد

توپیدم؟! نه فقط اتمام حجت بوده، چون توی تاپیکای دیگه دوستان میان در باره مسائل دیگه اظهار نظر میکنن اصلا تاپیک به بیراهه میره

جنگ اول هم به از صلح آخره! البته پذیرای پیشنهادات دوستان هستیم به شرطی که اولا منصفانه باشه و دوما در راستای اهداف ما باشه!

یعنی یه سیستم میدرنج جور کنیم و هزینه ها کاهش پیدا کنه.

پس همچنان پذیرای پیشنهادات دوستان گل میباشیم حتی زیر پایه و پیشنهادات خاص

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز یه پشنهاد برات دارم ،، بجای اینکه از سایتی مثل رایان صبا که قیمتهاش اصلان آپدیت نیست و همیشه بالاتر از قیمت بازار هست قطعات خودت رو قیمت گذاری کنی،یه سر به بازار کامپیوتر بزن قیمت آک قطعات رو بگیر بعد 20 درصد کثرکن بابت دست دوم بودنش + مقداری کمتر برای راحتر فروش رفتنش...

البته شما مختاری هر جور دلت میخواد قیمت بزاری،،،،،، چون گفته بودی از پیشنهاد استقبال میکنی عرض کردم خدمتتون. موفق باشی.

لینک به دیدگاه

ممنون از شما بابت پیشنهادتون

البته منظور بنده پیشنهاد قیمت بود، اما موردی نداره

همچنان برای فروش موجود میباشد

لینک به دیدگاه

تقریبا 4-3 ماهی هست که خریداری شده و قبلش هم به دلیل خرید ماشین از روی سیستم باز بوده و کار نکرده

یعنی میشه گفت 6-5 ماه کلا کارکرد داره، البته در این مدتی که خریداری شده چون برای کار آتلیه بوده تقریبا هر روز در حال کار بوده

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...