رفتن به مطلب

تفاوت امتیاز بالا در Hwbot Aquamark3

atisoc0936
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان تست ها رو ببینید تفاوته مینه z87  با x58  خودم واقعا اینقدر هست ؟ 

دلیله این تفاوته اسکور بالا در گرافیک چیه 

post-11230-0-13162300-1391532921_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

آره عزیزم اختلاف میتونه حتی بیشتر هم باشه با یک کارت گرافیک یکسان و حتی ورژن های مختلف این بنچمارک هم میتونه تفاوت رو بیشتر کنه

بعد از x58 پردازنده دو سری کامل سندیبریج و آیویبریج روی 1155 اومده و بعدش هم که فعلا هسول, که یعنی عملا 3 نسل رفته جلو که هر کدوم از سری قبلیشون قدرت بیشتری در این تستها نشون دادن(درسته سندی و آیوی از یک سوکت به حساب میان اما در این زمینه که داریم صحبت میکنیم 2 نسل متفاوت هستند از لحاظ کارایی)

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسکور 2 برابر شده بدونه اور یا ... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به عنوان مثال من با پردازنده 920 روی فرکانس 4500 که این تست رو میگرفتم هم خیلی کمتر میشد از فرکانس دیفالت 4770k که 3.9 هست... کارت هم 480 بود و با 5870 هم اختلاف بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تست رو امتحانی زدم و بعد قیاس کردم و تفاوت رو دیدم 

گفتم شاید ماله pciex 3.0  باشه ولی کارته خودم که از این سری نبود 

اکی بازم تشکر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته این رو هم اضافه کنم که خود این تست هم زیاد قابل اعتماد نیست و ممکنه در چندین بار اجرا کردن هربار نتیجه فرق کنه در بازه های بین 100 دونه اسکور الا 5-6 هزارتا با توجه به سنگین بودن یا نبودن پروسس های ویندوز و همچنین نوع ویندوز و خیلی مسائل دیگه

نه عزیزم به pciexpres3 بودن مربوط نیست.. این تست یک تست فوق سبکه و بیشترش پردازندست... اگه روی 4 گیگاهرتز تست بگیرم مثلا میشه 290 هزار تا اما پردازنده بشه 6 گیگاهرتز و کارت هم ثابت باشه بدون اورکلاک یهو میشه 470 هزار اسکور

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس تقریبا یه تسته شانسه نه  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا حدودی , البته حداکثر حدود 4-5 هزاراسکور  معمولا با یک سیستم و فرکانسهای ثابت ممکنه فرق بکنه

Pciexpress3 بودن یا 2 بودن در این تست ها تاثیر بهتری نخواهد داشت... این تستها اینقدر از لحاظ گرافیکی سبک هستند که نتیجه نهایی همیشه دست پردازندست و فرکانسش و اون تفاوت بین ورژن 3 و 2 pciexpress فقط در تستهای خیلی سنگین گرافیکی میتونه خودش رو نشون بده

این تست یک تست فوق سبکه و بیشترش پردازندست... اگه روی 4 گیگاهرتز تست بگیرم مثلا میشه 290 هزار تا اما پردازنده بشه 6 گیگاهرتز و کارت هم ثابت باشه یعنی بدون اورکلاک یهو میشه 470 هزار اسکور

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...