رفتن به مطلب

بهترین برند مانیتور

اشتراک گذاری

بهترین برند مانیتور   

164 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. از بین این برند های مانیتور کدوم بهتر هستند

• lg
      45
    • samsung
      25
    • asus
      95
    • hp
      5
    • dell
      22
    • philips
      2
    • sony
      11
    • aoc
      4
    • apple
      13
    • benq
      9
    • acer
      3
    • ViewSonic
      5
    • fujitsu
      1

Recommended Posts

به نظر من با در نظر گرفتن تمام مسائل مانیتور ال جی منطقی ترین توجیه رو برا خرید داره . درسته به قول بعضی دوستان ، مانیتورهای ایسوس و دل ، با کیفیت ترین هستند ، ولی با مقایسه قیمت اونا با مانیتورهای ال جی ، می بینید که صرف در خرید مانیتور ال جی هست

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

سلام

یه مانیتور خوب بین 300-400 تومن رو چه مارکی پیشنهاد میکنید؟

لینک به دیدگاه

از نظرات دوستان واقعا استفاده کردیم

سال 2013 در استنابول رفتم به یک نمایشگاه کامپیوترهر نوع مانیتوری می خواستید بود همه رو با هم تست کرد بازی , گرافیک , مولتی و... اپل بهترین کیفیت رو داد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز من مانیتور ASUS MX279H AH-IPS 27inch خریدم واز نظر طراحی واقعا زیباست

post-15536-0-22899900-1402058571_thumb.jpg

post-15536-0-09542500-1402058591_thumb.jpg

post-15536-0-40188900-1402058624_thumb.jpg

post-15536-0-91122800-1402058654_thumb.jpg

اینم عکسش رو میز کامپیوترم

post-15536-0-11822800-1402058775_thumb.jpg

post-15536-0-72502500-1402058604_thumb.jpg

ویرایش شده توسط alireza_6345
لینک به دیدگاه

مباركتون باشه ولى شما كه حدود 1500-1600 دادين بهتر بود مدل 29 رو ميخريدين كه از رزولوشن جديد هم محروم نمونيد

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

توی رده های میانی که ال جی واقعا گند زده چه واراداتی چه مونتاژ مادیران واقعا حال بهم زده شده،شما مانیتور های الان ال جی رو با مانیتور های قبلی گرون چه از نظر طراحی و چه کیفیت تصویر مقایسه کنید اسمون تا زمین فرق میکنه

من تا حالا مانیتور Asus نخریدم ولی فعلا دنبال یه مدل 22 یا 23 3D با پنل IPS هستم به نظرتون چی بگیرم؟؟ مانیتور فعلی LG IPS 226 و کارت R9 270x

ویرایش شده توسط king_of_shadows
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز من مانیتور ASUS MX279H AH-IPS 27inch خریدم واز نظر طراحی واقعا زیباست

اینم عکسش رو میز کامپیوترم

attachicon.gifpost-15536-0-89498200-1400217669.jpg

سلام

علیرضا جان مانیتور شما میتونه همزمان 2 تا ورودی مختلف رو نشون بده؟ تست گرفتین؟

توی رده های میانی که ال جی واقعا گند زده چه واراداتی چه مونتاژ مادیران واقعا حال بهم زده شده،شما مانیتور های الان ال جی رو با مانیتور های قبلی گرون چه از نظر طراحی و چه کیفیت تصویر مقایسه کنید اسمون تا زمین فرق میکنه

من تا حالا مانیتور Asus نخریدم ولی فعلا دنبال یه مدل 22 یا 23 3D با پنل IPS هستم به نظرتون چی بگیرم؟؟ مانیتور فعلی LG IPS 226 و کارت R9 270x

شما که 226 دارین چرا از کیفیت ناراضی هستین؟ یکی از بهترین پنل هایه ال جی تو 226 استفاده شده هنوزم بعد از چند سال طرفداران بسیار بسیار زیادی خصوصا تو بخش طراحی داره، اتفاقا چند هفته پیش با یکی از آشناها که تو قسمت تعمیرات مادیران مشغول هست بحث همین 226 شد... اون بنده خدا هم مثل بنده معتقد بود تو ال جی ها هیچی کیفیت این مدل رو نمیتونه بگیره، حتی مدل هایه به ظاهر زیبایی که جدیدا داره میزنه، مدل واقعا خاص و تکی بود که بنده بعد از این که تولیدش متوقف شد با هزار بدبختی تونستم نوش رو گیر بیارم، نمی گم چون بنده دارم مانیتور خوبیه! چون مانیتور فوق العاده ای بود گرفتمش، ازش راضی هستم و با هیچ مدله دیگه ای هم عوضش نمی کنم، با چند تا از مدل هایه ایسوس و سامسونگ هم کار کردم، به نظر من پایداری بیشتر و ثبات رنگ ها خیلی مهمتر از کیفیت روزه اوله!

................................................................

دوستان معیار و ملاکتون در مورد انتخاب مانیتور چیه؟! اولین سوالی که باید از خودتون بپرسین!

پنل ها متفاوت هستن و هر کدوم کاربرد خاص خودشون رو دارن، که متاسفانه تو ایران بحث برند میشه، 2 نفر میگن فلان برند خوبه بقیه هم تایید می کنن، موج بزرگی از سوی وارد کنندگان به سمت مصرف کنندگان میاد و بازار پر از مدل هایی میشه که فقط اسم دارن! (مثل گوشی نوکیا که بنده همیشه مخالف سر سختش بودم ولی طرفدار بسیار زیادی داشت)

پنل ها هر کدوم کاربرد خاصی دارن که با یه سرچ جزوئی تو گوگل میتونید با خیلی هاشون آشنا بشین، دیگه به جایه این که از خودتون بپرسین چه مارکی خوبه! کدوم مدل خوشگل تره! سوالایی میاد تو ذهنتون که جواب هایی مشابه جملات پایین داره!

سیستمی که برای بازی تهیه میشه... مانیتورش نیاز به ریسپونس تایم پایین تری داره!

سیستمی که برای آرشیو فیلم تهیه میشه مانیتورش نیاز به کنتراست بالاتری داره!

سیستمی که برایه طراحی تهیه میشه مانیتورش به رنگ هایه طبیعی تری نیاز داره!

سیستمی که برایه مکان هایه پر نور استفاده میشه مانیتورش نیاز به شدت روشنایی بالاتر و صفحه مات داره!

سیستمی که برایه شرکت ها استفاده میشه ظاهر مانیتورش بیشتر اهمیت داره!

بعد از این که این این جور سوالات رو از خودتون پرسیدین، نوبت به انتخاب برند و بعد مدل میشه!

چیزی که برای انتخاب برند مهمه، تبلیغات نیست! مهم کیفیت کاریه اون شرکت و سابقه کاریش هست.... که بنده ال جی رو خیلی بیشتر از باقی برند ها قبول دارم ولی صد در صد امکانش هست یه مدل از یه شرکت دیگه، خیلی بهت از برخی مدل هایه ال جی باشه! دید، دیده کلی بین شرکتاس نه مدل هاشون! بعد از انتخاب برند نوبت به انتخاب مدل که سخت ترین قسمت کار هست میشه!

کلی اعداد و ارقام! کلی اسم هایه اختصاصی برایه پخش تصاویر بهتر که خیلی گمراه کننده هستن! و و و...

انتخاب دقیق تر زمانی به خرید مناسب نزدیک میشه که از تجربیات کسانی که اون کالایه مورد نظر رو دارن، دقت به نکاتی که برای انتخابشون داشتن و از همه مهمتر تر مقایسه کرن صحبت های افراد مختلف در مورد یک کالا، ما رو به انتخاب دقیق نزدیک تر میکنه

لینک به دیدگاه

سلام

بحث بسیار خوبی هست.

به نظر دوستان بهترین ۲۲ یا ۲۳ اینچ بازار الان چیه؟ با توجه به قیمت.

ال جی ۲۳ea یا ۲۳mp یا vx229h ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

علیرضا جان مانیتور شما میتونه همزمان 2 تا ورودی مختلف رو نشون بده؟ تست گرفتین؟

شما که 226 دارین چرا از کیفیت ناراضی هستین؟ یکی از بهترین پنل هایه ال جی تو 226 استفاده شده هنوزم بعد از چند سال طرفداران بسیار بسیار زیادی خصوصا تو بخش طراحی داره، اتفاقا چند هفته پیش با یکی از آشناها که تو قسمت تعمیرات مادیران مشغول هست بحث همین 226 شد... اون بنده خدا هم مثل بنده معتقد بود تو ال جی ها هیچی کیفیت این مدل رو نمیتونه بگیره، حتی مدل هایه به ظاهر زیبایی که جدیدا داره میزنه، مدل واقعا خاص و تکی بود که بنده بعد از این که تولیدش متوقف شد با هزار بدبختی تونستم نوش رو گیر بیارم، نمی گم چون بنده دارم مانیتور خوبیه! چون مانیتور فوق العاده ای بود گرفتمش، ازش راضی هستم و با هیچ مدله دیگه ای هم عوضش نمی کنم، با چند تا از مدل هایه ایسوس و سامسونگ هم کار کردم، به نظر من پایداری بیشتر و ثبات رنگ ها خیلی مهمتر از کیفیت روزه اوله!

فک کنم بد توضیح دادم،بنده از مانتیور خودم راضی هستم وهمونطوری که گفتین کیفیت تصویر و رنگش واقعا مثال زدنیه و سری جدید IPS های ال جی هیچ کدوم همچین کارایی رو ندارن،منظورم من مانیتور های جدید ساخت مادیران و وارادتی بی کیفیت بود

ولی فعلا تصمیم روی این مانیتوره

http://www.asus.com/Monitors_Projectors/VG23AH/

خوشحال میشم دوستان نظر خودشون در مورد این مانیتور بگن

لینک به دیدگاه

فک کنم بد توضیح دادم،بنده از مانتیور خودم راضی هستم وهمونطوری که گفتین کیفیت تصویر و رنگش واقعا مثال زدنیه و سری جدید IPS های ال جی هیچ کدوم همچین کارایی رو ندارن،منظورم من مانیتور های جدید ساخت مادیران و وارادتی بی کیفیت بود

ولی فعلا تصمیم روی این مانیتوره

http://www.asus.com/Monitors_Projectors/VG23AH/

خوشحال میشم دوستان نظر خودشون در مورد این مانیتور بگن

رفیق این الان چه قیمتی هست؟ چیز خیلی توپیه.
لینک به دیدگاه

تمام این شرکت هایی که فرمودید پنل تولید نمی کنند.

پنل های مانیتور ال جی و سامسونگ عالیه. ولی به شخصه ال جی کره رو ترجیح می دو و هیچ اعتقادی به مونتاژ داخل ندارم.

لینک به دیدگاه

میخواستم تو نظرسنجیتون شرکت کنم ولی من که تابحال مانیتور از تمام این برندها نداشتم و اطمینان ندارم کدومش از همه بهتره و قضاوت کردن سخت هست ولی ال جی و سامسونگ جزو بهترین و دارای طرفداران زیادی هست

خودتون کدام برند را بهتر از همه میدونی؟

:daydreaming:   

لینک به دیدگاه

رفیق این الان چه قیمتی هست؟ چیز خیلی توپیه.

قیمت ایسوس میگی ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کمپانی ژاپنی EIZO بدون شک برترین تولید کننده نمایشگر در جهانه
تمامی محصولات این شرکت به طور کامل در کارخانه هاش در ژاپن طراحی و تولید میشن (حتی مونتاژ چین هم نیستن)
این شرکت از سال 1968 تا به امروز به صورت تخصصی فقط و فقط به تولید نمایشگر مشغوله

به دلیل قیمت بالای محصولاتش همه گیر نیست (برای مثال سری CG نمایشگرهاش که برای گرافیست ها ساخته شده چیزی حدود 3000 دلار قیمت داره)
عمده تولیدات این شرکت محصولاتی تخصصی برای آزمایشگاهها و  صنایع نظامی هست

من افتخارش رو داشتم که مدل CG27 این شرکت رو از نزدیک ببینم! واقعا تمام افکارتون رو نسبت به مانیتورها تغییر می ده!

ولی دست ما کوتاه ُ خرما بر نخیل! (*)

به غیر از EIZO که بحثش جداست BenQ هم نمایشگرهای خوبی تولید کرده بخصوص سری BL که خودمم تا چند روز دیگه می خرمش نسبت به قیمتش عالیه
dell متاسفانه در سری های جدید کارایی رو فدای قیمت کرده، ریویو های مدلهای جدید رو بخونید توی سایت های یوزرها خیلی شاکی هستند

برای مثال هنوز بهترین 27 اینچیه دل رو u2711 می دونن با اینکه چند مدل جدیدترش اومده u2713 و...

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا هر اطلاعاتی در مورد dual monitor دارین بگین، هر کاری می کنم واسه خودم روشن نمیشه

با این قابلیت میشه تصویر 2 ورودی تفاوت رو همزمان تو مانیتور دید؟!

تو بعضی از مدل های ایسوس هم دوال مانیتور رو دیدم ولی متاسفانه از هر کسی پرسیدم بی اطلاع بوده

مانیتور خودم LG IPS226

ممکنه این قابلیت رو همه برندها نداشته باشن، برای همین تو این تاپیک پرسیدم :huh:

post-17162-0-71813400-1410015417_thumb.jpg

ویرایش شده توسط usereeejadid
لینک به دیدگاه

دوستان لطفا هر اطلاعاتی در مورد dual monitor دارین بگین، هر کاری می کنم واسه خودم روشن نمیشه

با این قابلیت میشه تصویر 2 ورودی تفاوت رو همزمان تو مانیتور دید؟!

تو بعضی از مدل های ایسوس هم دوال مانیتور رو دیدم ولی متاسفانه از هر کسی پرسیدم بی اطلاع بوده

مانیتور خودم LG IPS226

ممکنه این قابلیت رو همه برندها نداشته باشن، برای همین تو این تاپیک پرسیدم :huh:

رفیق همه مدلها ندارن، میشه گفت تعداد کمی دارن، مدلهای بالا الان دوال دارن ، بعضیا همزمان نیست. مثلا مانیتور lg 25um ال جی قابلیت همزمان رو داره اما چیزی که دیدم جالب نبود ! صفحه ها کوچیک میشن و بالا و پایینشون بیکار میمونه!
لینک به دیدگاه

درحال حاظر بدون تعصب بخوام بگم asus.

خیلی ببخشید ولی دارید با تعصب میگید دیگه.Asus در حال حاضر فقط مانیتور هارو مونتاژ میکنه و تقریبا خودش نقش زیادی تو ساخت نداره.
لینک به دیدگاه

خیلی ببخشید ولی دارید با تعصب میگید دیگه.Asus در حال حاضر فقط مانیتور هارو مونتاژ میکنه و تقریبا خودش نقش زیادی تو ساخت نداره.

سلام

کاملا درسته و قطعات داخلش هم همه LG هست .

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

کمپانی ژاپنی EIZO بدون شک برترین تولید کننده نمایشگر در جهانه

تمامی محصولات این شرکت به طور کامل در کارخانه هاش در ژاپن طراحی و تولید میشن (حتی مونتاژ چین هم نیستن)

این شرکت از سال 1968 تا به امروز به صورت تخصصی فقط و فقط به تولید نمایشگر مشغوله

به دلیل قیمت بالای محصولاتش همه گیر نیست (برای مثال سری CG نمایشگرهاش که برای گرافیست ها ساخته شده چیزی حدود 3000 دلار قیمت داره)

عمده تولیدات این شرکت محصولاتی تخصصی برای آزمایشگاهها و  صنایع نظامی هست

من افتخارش رو داشتم که مدل CG27 این شرکت رو از نزدیک ببینم! واقعا تمام افکارتون رو نسبت به مانیتورها تغییر می ده!

ولی دست ما کوتاه ُ خرما بر نخیل! (*)

به غیر از EIZO که بحثش جداست BenQ هم نمایشگرهای خوبی تولید کرده بخصوص سری BL که خودمم تا چند روز دیگه می خرمش نسبت به قیمتش عالیه

dell متاسفانه در سری های جدید کارایی رو فدای قیمت کرده، ریویو های مدلهای جدید رو بخونید توی سایت های یوزرها خیلی شاکی هستند

برای مثال هنوز بهترین 27 اینچیه دل رو u2711 می دونن با اینکه چند مدل جدیدترش اومده u2713 و...

درود

اینم سایت نمایندگی رسمی در ایران

http://www.eizo.co.ir/

لینک به دیدگاه

از لحاظ کیفیتی مانیتورهایه dell به قوله ما ایرانیا مرگ نداره (*)

ولی از لحاظ تکنولوِژی ایسوس جولوتره

لینک به دیدگاه

کاملاً با نظر بالا موافق هستم

رقابت مهمترین چیز هست

دوستانی هم که به اسوس رای دادن بخاطر نداشتن رقیب در بازار داخلی نظر رو دادن قطعاً

الان مانیتور های 19 و 20 معمولی سامسونگ به سختی توی بازار پیدا میشه در صورتی که اکثر مانیتور های حرفه ایی اسوس تو بازار ریخته

اگر بحث رزولیشن بالای 1080 نباشه

1 تار موی گندیده این مانیتور که تکنولوژی اون برای 2-3 سال پیش سامسونگ هست رو به اکثریت مانیتور های عروسکی اسوس تو بازار داخلی نمیدم

(نشون به اون نشون که وقتی اومد توی بازار داخلی با اینکه توی ارزونی حدود 1 تومن قیمت داشت در عرض حدود 2-3 ماه کاملاً توسط کاربرا نابود شد که از اون موقع تا بحال هنوز هم سام سرویس وارد نکردش)

samsung_sa950_15.jpg

samsung_sa950_12.jpg

بله این مانیتور واقعن مانیتوره خوبیه ولی تقصیره سام سرویس نیست تولیده این مانیتور  قطع شده وچرا دیگه شرکت هایی مثل الجی وسامسونگ به دنباله طراحی مانیتورهایه 3d  جدید نمیرن خدا داند نمیدونم چرا ایسوس که با سیاست هایه کثیف انویدیا گره خورده بی رقیب مونده تو زمینه 3d

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...