رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید xspc

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

**درود بر تمام دوستان لیونی **

بزودی قصد خرید xspc دارم گفتم از بچه های لیون یه مشاره ای بکنیم ببینیم آخرش به چه تنیجه ای میرسیم من این xspc رو برای سی پی یو تنها میخام و برای گرافیک و... لازم ندارم حال به قطعاتی اعم از پمپ , رادیات , فیتینگ , بلاک , شیلنگ نیازمند هستم و مبلغ 1650 تومن بودجه ی من برای خرید این ست xspc است ! 

همچنین میتونم این ست رو فراهم کنم پس از انور هم میتونم بیارم ! 

فقط یک مشاوره ی توپ بدین و اونا که تجربه دارند ممنون میشم کمک کنند !

پیشاپیش ممنون 

(*)

28052921351l.jpg

لینک به دیدگاه

مدل کیس رو بگید تا ببینیم چه رادیاتوری براش مناسب تره 

و پمپ رو کجا می شه قرار داد 

و یه کیت خیلی حرفه ای رو باید سفارش بدید از خارج بیارن توی ایران خیلی تنوع نداره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدل کیس رو بگید تا ببینیم چه رادیاتوری براش مناسب تره 

و پمپ رو کجا می شه قرار داد 

و یه کیت خیلی حرفه ای رو باید سفارش بدید از خارج بیارن توی ایران خیلی تنوع نداره 

سلام بر شما / مدل کیس کاس موس 2 هست / ولی شما در عین حال بدون کیس در نظر بگیرین  :D  :p

لینک به دیدگاه

اوه اوه 

روی اون می شه 2 تا رادیاتور کواد و 1 دونه تریپل و 1 دونه دوال بست  :D

فکر کنم این کیت بهترن باشه که همون 1600 می شه http://www.frozencpu.com/products/17221/ex-wat-224/XSPC_Copper_Raystorm_AX360_Extreme_Intel_CPU_Water_Cooling_Kit_w_Twin_D5_w_Free_Dead-Water.html?tl=g59c683s2175

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اوه اوه 

روی اون می شه 2 تا رادیاتور کواد و 1 دونه تریپل و 1 دونه دوال بست  :D

فکر کنم این کیت بهترن باشه که همون 1600 می شه http://www.frozencpu.com/products/17221/ex-wat-224/XSPC_Copper_Raystorm_AX360_Extreme_Intel_CPU_Water_Cooling_Kit_w_Twin_D5_w_Free_Dead-Water.html?tl=g59c683s2175

اره دیگه مثل یخچاله  :lol:  :D / بله این یکی از بهترینهاست خب منتظر بقیه ی نظرات هستیم / ممنون بابت پیشنهادتون  :)

لینک به دیدگاه

من خودم هم دارم یه واتر کولینگ می بندم که از یه رادیاتور تریپل و دوال برای خنک سازی و بلاک هم همون ری استورم و فرق بزرگ بابقه ی واتر کولینگ ها هم استفاده 2 پمپ که flow 2000 دارن هست که مجبور شدم بدم یه اکفاریوم مخصوص با خروجی 2 لوله برام درست کنن 

روی پمپ ها نوشته مثلا 1000 ولی در اصل flow کل نزدیک 200 تا 300 بیشتر نیست به همین دلیل از پمپ های دوال فقط استفاده کن 

ببینم بقیه چه نظری دارن

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

درود

اگه قصد خرید کیت داشته باشی ، ex360 با پمپ D5 عالی هست که علی جان اشاره کردن

اگه بخوای کاستوم تهیه کنی ، بتونی رادیات RX360 + پمپ D5 DUAL بگیری میتونه بهترین گزینه باشه!

درضمن حتما نیازنیست 1650 تومن رو کامل برای واترکولینگ هزینه کنی با مبلغ کمترهم میشه بهترین انتخاب رو داشت! ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگه قصد خرید کیت داشته باشی ، ex360 با پمپ D5 عالی هست که علی جان اشاره کردن

اگه بخوای کاستوم تهیه کنی ، بتونی رادیات RX360 + پمپ D5 DUAL بگیری میتونه بهترین گزینه باشه!

درضمن حتما نیازنیست 1650 تومن رو کامل برای واترکولینگ هزینه کنی با مبلغ کمترهم میشه بهترین انتخاب رو داشت! ;)

سلام / ممنون حمید جان بابت توضیحات کاملتون / جدا هم میتونم تهیه کنم مشکلی نیست اما بلاک نمیگین چی بگیرم ؟

این بلاک حمید جان 

http://www.frozencpu.com/products/14845/ex-blc-1039/XSPC_RayStorm_High_Performance_Acetal_CPU_Liquid_Cooling_Block_-_Special_Edition_Copper_Intel_Sockets_LGA_115x_1366_2011.html?tl=g59c657s2123 

با این بلاک 

http://www.frozencpu.com/products/14186/ex-blc-971/XSPC_RayStorm_High_Performance_Acetal_CPU_Liquid_Cooling_Block_-_Intel_Sockets_LGA_115x_1366_2011.html?tl=g59c657s2123 

تفاوتش ریاده از نظر کارکرد؟

تو قیمت که تفاوتشون وحشتناکه 

لینک به دیدگاه

به جای این همه هزینه برین یه فریزر ارزون قیمت پیدا کنید کیس بذارین توش :دی

لینک به دیدگاه

سلام / ممنون حمید جان بابت توضیحات کاملتون / جدا هم میتونم تهیه کنم مشکلی نیست اما بلاک نمیگین چی بگیرم ؟

این بلاک حمید جان 

http://www.frozencpu.com/products/14845/ex-blc-1039/XSPC_RayStorm_High_Performance_Acetal_CPU_Liquid_Cooling_Block_-_Special_Edition_Copper_Intel_Sockets_LGA_115x_1366_2011.html?tl=g59c657s2123

با این بلاک 

http://www.frozencpu.com/products/14186/ex-blc-971/XSPC_RayStorm_High_Performance_Acetal_CPU_Liquid_Cooling_Block_-_Intel_Sockets_LGA_115x_1366_2011.html?tl=g59c657s2123

تفاوتش ریاده از نظر کارکرد؟

تو قیمت که تفاوتشون وحشتناکه 

احسان جان اونی که ارزون تره ، هسته بلاک ازدوتیکه الومینیوم و مس ترکیب شده که توی عکس مشخص هست به رنگ مسی و تیره!

مورد گرون تره یک تکه مس هست و مشخصا قدرت خنک کنندگی بهتری داره

اگه با هزینه مشکلی نداری ف مسلما انتخاب اون که تمام مس هست ، بهتر هست!

لینک به دیدگاه

درود احسان جان

به محصولات EK هم یه نگاه بنداز!

خیلی از حرفه ای ها ازش استفاده میکنن!

مخصوصا بلاک های گرافیکش رو!

توی همون FrozenCPU رو هم نگاه کنی، یه نظر سنجی گذاشتن، که خیلی ها این EK رو انتخاب کردن!

برای رادیاتور هم این مدل من خیلی جاها ازش تعریف شندیم!
ex-rad-492.jpg Alphacool NexXxoS

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احسان جان

تفاوت اون بلاک ها ناچیز هست توی گوگل سرچ کن

و اینکه پمپ دوال D5 فوق العاده زیادتر از نیازت هست

حتی 1 دونه D5 هم براحتی از پس cpu و gpu بر میاد

خریدن d5 dual مثل اینه که برای روشن کردن چراغ های یک خونه نیروگاه برق بخری!

dual d5 رو کسی نیاز داره که بخواد مادربرد cpu ram و 3 تا گرافیک رو لوپ کنه

D5 پمپ قوی هست 1 دونه اش کافیه واقعا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجیبه دوستان پمپی مثل D5 رو با پمپ آکواریوم مقایسه میکنن!! در مورد قدرت پمپ D5 فقط همین رو بگم که کانال Linus Tech Tips در یو تیوب رو اگر دیده باشید در یک ویدئو که داشت نهایت واترکولینگ رو میساخت برای لوپی شامل بلاک CPU و RAM و Main Board و 3 تا گرافیک و 2 تا رادیاتور 480 و یک 360 و یک 240 و 1 دونه 120 از یک پمپ D5 استفاده کرد و باز هم میگفت قدرتش بیش از حد نیازه! الان من پمپ D5 دارم وقتی قدرتش رو روی حد اکثر میذارم آب رو با چنان سرعتی داخل لوپ میچرخونه که میترسم شلنگ ها از فیتینگ در بیان!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجیبه دوستان پمپی مثل D5 رو با پمپ آکواریوم مقایسه میکنن!! در مورد قدرت پمپ D5 فقط همین رو بگم که کانال Linus Tech Tips در یو تیوب رو اگر دیده باشید در یک ویدئو که داشت نهایت واترکولینگ رو میساخت برای لوپی شامل بلاک CPU و RAM و Main Board و 3 تا گرافیک و 2 تا رادیاتور 480 و یک 360 و یک 240 و 1 دونه 120 از یک پمپ D5 استفاده کرد و باز هم میگفت قدرتش بیش از حد نیازه! الان من پمپ D5 دارم وقتی قدرتش رو روی حد اکثر میذارم آب رو با چنان سرعتی داخل لوپ میچرخونه که میترسم شلنگ ها از فیتینگ در بیان!!

صداش چطوره روی دور بالا ؟

مثل پمپ کولر آبی هست دیگه(پمپ های جدیدی که روی کولرهای دو پمپ سوار هست)آب رو براحتی تا بیش از 3 متر بهتر بگم شلیک می کنه :دی

قیمتشون خیلی مناسبه ولی صداش اذیت می کنه تو اتاق...

506025_mo.jpg

البته یکسریش هم خیلی جون نداره که فکر می کنم همون آکواریومی هست....

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از نظرات تمامی دوستان گل اقا محمد , اقا یونس و اقا بهمن و جناب HeX خیلی ممنون و همچنین علی اقای گل و اقای حمید و ...  (*)

من اینا رو با توجه به نظرات دوستان انتخاب کردم ! تا اینجای کار 
ممنون میشم نظرات خوبتون رو بدین 

RayStorm CPU WaterBlock (Intel)
RX360 Triple Fan Radiator V3
Twin D5 Dual Bay Reservoir/Pump Combo
ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

FLOW که من با اون 2 تا پمپ 2000 گرفتم حدود 1800 هست راحت اب رو 1.5 متر پرت می کنه بیرون اون کانل رو من هم ساب کردم اخرین ویدیوش هم برای evga gtx 780 ti kingpin بود ( خیلی چیز خاصی هم نبود برای 850 دلار فقط باید انلاک می کردیش تا ..) فلو که با اون یه دونه پمپ گرفته بود30 تا 40 بیشتر نبود پمپ من هم برای اکفاریموم نیست پمپ مخصوص پمپاژ مایع های سنگین و روغنی شکل هست که مادرم که توی شرکت نفت کار می کنه آورده که آک بود ( روغنی نبود  :D ) فقط یه بدی داره مستقیم به برق شهر وصل می شه صدا هم نداره ( قطعات المانی صدا ) 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من شیلنگ اورجینال میخوام اگر کسی داره پیغام بده یا جایرو میشناسه به من اطلاع بده ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صداش چطوره روی دور بالا ؟

مثل پمپ کولر آبی هست دیگه(پمپ های جدیدی که روی کولرهای دو پمپ سوار هست)آب رو براحتی تا بیش از 3 متر بهتر بگم شلیک می کنه :دی

قیمتشون خیلی مناسبه ولی صداش اذیت می کنه تو اتاق...

506025_mo.jpg

البته یکسریش هم خیلی جون نداره که فکر می کنم همون آکواریومی هست....

معین جان صداش در قویترین حالتش که نزدیک 5000 دور در دقیقه سرعت داره بسیار بسیار کمه و تقریبا هم سطح بقیه سیستم هست و به اون صورت شنیده نمیشه. برای استفاده دائمی گذاشتمش روی حد اقل دور که 1800 دور هست و به هیچ عنوان صدایی نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...