رفتن به مطلب

قیمت گذاری روی این کیس کامل Mini ITX

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز لیون،

یه کیس کامل mni-ITX دارم که چون مورد خاصی هست نمی دونم قیمت دقیقش رو بدست بیارم. ممنون می شم یه قیمت بهم بدین:

خصیصه های کلی:

تمام کارتن ها و لوازم جانبی موجوده. سیستم یکسالی خوابیده بوده و خیلی کارکردش کمه.

مشخصات فنی:

1- کیس: فونیکس گرین همراه پاور 305 وات (لینک مشخصات کامل)

2- رایتر: سامسونگ ساتا

3- هارد: سامسونگ HD103SI یک ترابایت (لینک مشخصات کامل) گارانتی تا مرداد 93، تست HDTune کاملا سالم و همراه با کارت گارانتی سام سرویس

4- رم: 2 تا 2 گیگ Apacer DDR3-1333 با گارانتی مادام العمر سازگار، همراه با کارت گارانتی

5- مین: اینتل DH67CF Mini ITX (لینک مشخصات کامل) دارای خروجی تصویر HDMI و DVI با پورت های کامل و قابلیت اضافه کردن گرافیک

6- پردازنده: i3-2100 سندی بریج باکس 

7- وایرلس: TP-Link Pico 725N یو اس بی (لینک مشخصات کامل)، یک ماهه خریداری شده و دو یا سه سال گارانتی داره

لینک به دیدگاه

دوستان متخصص و اهل بازار، یکی پیدا نمی شه یه قیمت لطف کنه؟  :unsure: 

لینک به دیدگاه

خب، مثله اینکه کسی پیدا نمی شه یه قیمت به ما بده..

من قیمت نوی قطعات رو بصورت حدودی در آوردم.. می خواستم ببینم درسته یا نه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید:

بند1 قیمت نو: 220

بند2 قیمت نو: 45

بند3 قیمت نو: 160

بند4 قیمت تو: 115

بند5 قیمت نو: 200 (با توجه به اینکه H61 حدود 190 قیمت داره، یه حدودی ازش در آوردم)

بند6 قیمت نو: 295 (با توجه به اینکه قیمت 2120 رو 310 در نظر گرفتم)

بند7 قیمت نو: 35

کل کیس با قیمت نو: 1.070 تومن

لینک به دیدگاه

من نظرم روی 500 تا نهایت 600 تومن هست.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشخصات فنی:

1- کیس: فونیکس گرین همراه پاور 305 وات (لینک مشخصات کامل)
5- مین: اینتل DH67CF Mini ITX (لینک مشخصات کامل) دارای خروجی تصویر HDMI و DVI با پورت های کامل و قابلیت اضافه کردن گرافیک
7- وایرلس: TP-Link Pico 725N یو اس بی (لینک مشخصات کامل)، یک ماهه خریداری شده و دو یا سه سال گارانتی داره

اگر دوستان خواهان همش هستن که هیچ اگر نبودن من این موراد رو به شرط قیمت مناسب هستم.

ممنون

لینک به دیدگاه

اگر دوستان خواهان همش هستن که هیچ اگر نبودن من این موراد رو به شرط قیمت مناسب هستم. ممنون

سلام عزیز، پی ام رو چک بفرمایید

لینک به دیدگاه

با سلام قربان من همه اش را يكجا خريدارم تو تاپيك هم اعلان كردم شما قيمت مد نظرتان را پيغام خصوصي بدهيد

لینک به دیدگاه

با سلام قربان من همه اش را يكجا خريدارم تو تاپيك هم اعلان كردم شما قيمت مد نظرتان را پيغام خصوصي بدهيد

درود .. برای من هم پ خ دهید باتشکر

برای هر دو عزیز پی ام شد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...