رفتن به مطلب

یک سوال در مورد تامین برق گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. دوستان من یه GTX770 ایسوس دارم که یه برق 6 پین میخوره یه 8 پین

پاورم هم گرین 850 کابل منیجمنت هست

یکی از کابلهای پاور که مخصوص گرافیکه سرش دوتا 8 پین داره (البته دوتا 6 +2 هست)

میخواستم بدونم آیا باید دوتا کابل پاور رو بردارم (یعنی دوتا کابل دوسر) و هر کدومش رو به یکی از خروجیهای پاور بزنم و یکیش رو بزنم به 6 پین و یکیش رو بزنم به 8 پین گرافیک ؟

یا اینکه همین یک کابل که سرش دوسر هست رو میشه از یه خروجی پاور گرفت ؟ اگه اینطوری برق گرافیک رو تامین کنم مشکلی باسه گرافیک بوجود نمیاد ؟ یا به پاور فشار نمیادچون از یه خروجی گرفته میشه ؟

امیدوارم که منظورم رو فهمیده باشید

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام عزیز پاور من 885 وات گرین هست و از یکی  از زوجهای مخصوص پی سی آی اکسپرس نزدیک یکسال هست که استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارم پاور شما هم دو زوج برای دو عدد کارت گرافیک داره و به یک زوج که از یکی از خروجیها اومده وصل کنید مشکلی پیش نمی یاد موفق باشید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مشکلی نداره !

چون کارت شما در لود کامل حدود 200 وات مصرف داره که براحتی همون تک کابل میتونه این واتیج رو برای کارت تامین کنه !

لینک به دیدگاه

سلام عزیز پاور من 885 وات گرین هست و از یکی  از زوجهای مخصوص پی سی آی اکسپرس نزدیک یکسال هست که استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارم پاور شما هم دو زوج برای دو عدد کارت گرافیک داره و به یک زوج که از یکی از خروجیها اومده وصل کنید مشکلی پیش نمی یاد موفق باشید 

خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

بقیه دوستان هم نظرشون با این عزیز یکیه ؟

لینک به دیدگاه

درود

مشکلی نداره !

چون کارت شما در لود کامل حدود 200 وات مصرف داره که براحتی همون تک کابل میتونه این واتیج رو برای کارت تامین کنه !

خیلی ممنون

یعنی منظورتون اینه اگر یه گرافیک پر مصرف باشه حتما باید دوتا کابل بصورت تک تک استفاده بشه از دوتا خروجی پاور ؟

البته اگر بخوایم منطقی نگاه کنیم اگر قرار بود مثلا یک 8 پین روی یه کابل باشه پس چه دلیلی داره که یک کابل یک زوج 8 پین داشته باشه ؟این درسته ؟

یعنی خود سازنده بصورت زوج کابل رو درست کرده که بگه با یک کابل میشه یک گرافیک رو بهش توان داد یا منظورش چیز دیگه ای هست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سازنده از جهت تامین برق چینش چندتایی کارت کابلها رو به این صورت طراحی کرده.

شما با همین پاور براحتی میتونید از دوتا 770 کنار هم بهره ببرید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...