رفتن به مطلب

زمین خوردن هارد Seagate Backup Plus - 1TB

ramtin_b2142
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیزم

وقتتون بخیر

یکی از دوستان این هارد رو داره که هفته پیش هاردش میخوره زمین و پس از وصل کردن به کامپیوتر چراغش چشمک زن میشه و کامپیوتر نمیشناستش

هارد رو میبره گارانتی سازگار برای بازیابی اطلاعات...بعد یه هفته گارانتی بهش میگه که نتونستن کاری کنن و میتونن هارد رو براش تعویض کنن....از طرفی یکی از دوستان این شخص آدرس کسی رو میده و بهش میگه که این طرف هارد رو میشکافه و اطلاعاتش رو بازیابی میکنه...

من بهش گفتم صبر کنه تا از بچه های لیون بپرسم... ^_^

من خودم تا به حال همچین موردی برام اتفاق نیفتاده...نمیدونم چی بگم...به نظرتون این دوست ما چه تصمیمی باید بگیره...

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

یه سوال اطلاعات مهم تر هستند یا خود هارد؟؟گارانتی بدون هزینه تعویض میکنه؟؟

لینک به دیدگاه

یه سوال اطلاعات مهم تر هستند یا خود هارد؟؟گارانتی بدون هزینه تعویض میکنه؟؟

اینجور که به من گفتن توش یه سری عکس دارن از قدیما که براشون ارزشمنده...حتی پدرش هم گفته که شده 500 تومن خرج کن ولی اطلاعات رو برگردون :huh: مثل اینکه کلا حجمش فکر کنم در حد20 گیگ اینا بوده...چون میگفت حجم زیادیش خالی بوده

سوال دوم هم دقیقا سوال خودمم بود :D

گفتش که هارد آک بند نمیدن ... پرس و جو که کرده بود بهش گفته بودن هارد دست دو سالم بهش میدن...و این مثال رو واسش زده بودن که مثلا هد دستگاه این سالمه...میارن روی یه دستگاه دیگه میذارنش و جمعش میکنن میدن بهش...یه همچین حالتی که صحبت پول رو اصلا نکرده بودن!

لینک به دیدگاه

اینجور که به من گفتن توش یه سری عکس دارن از قدیما که براشون ارزشمنده...حتی پدرش هم گفته که شده 500 تومن خرج کن ولی اطلاعات رو برگردون :huh: مثل اینکه کلا حجمش فکر کنم در حد20 گیگ اینا بوده...چون میگفت حجم زیادیش خالی بوده

سوال دوم هم دقیقا سوال خودمم بود :D

گفتش که هارد آک بند نمیدن ... پرس و جو که کرده بود بهش گفته بودن هارد دست دو سالم بهش میدن...و این مثال رو واسش زده بودن که مثلا هد دستگاه این سالمه...میارن روی یه دستگاه دیگه میذارنش و جمعش میکنن میدن بهش...یه همچین حالتی که صحبت پول رو اصلا نکرده بودن!

بعید میدونم گارانتی هارد سالم تحویل مشتری بده....به نظر من گه میتونه اطلاعات رو برگردونه همون کارو انجام بده...

ولی به نظر من ببرش پیش تعمیر کار شاید تونست هد هارد رو تعمیر کنه و کل هارد سالم بشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گارانتی هارد ضربه خورده رو تعویض میکنه؟؟؟ مطمئنید؟

اگر هارد من بود مستقیم به سیستم وصلش میکردم و اگر میشناختش با برنامه ای مثل HDD Regenerator سکتور های خرابش رو ترمیم میکردم و اطلاعات بر میگشت. چون Backup Plus به طور مستقیم با کابل SATA و Power مثل هارد اینترنال هم به سیستم وصل میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر برای پلاتر ها مشکلی بوجود نیومده باشه ریکاوری راحت هست روی یه هارد سالم ریکاوری میکنند . اگر پلاتر صدمه دیده باشه باز هم میشه مابقی قسمت ها رو ریکاوری کرد بستگی به کار فنی کسی داره که ریکاوری میکنه . هاردت رو به سیستم وصل نکن ممکن هست هد مشکل دار شده باشه و برای پلاتر ها هم مشکل یا مشکلات بیشتری ایجاد کنه .

لینک به دیدگاه

ممنونم دوستای خوبم...پس به نظرتون بگم ببره بده به یه تعمیرکار؟

شما تعمیرکار آشنا یا خوب سراغ دارید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بستگی به خودتون داره که ارزش هزینه داشته باشه کار یا خیر میتونید بگید قبل از انجام کار با برسی وضعیت اعلام هزینه کنند . معرفی کردن یه تعمیر کار اینروزا واقعا سخت هست چون فید بک های مختلفی برمیگرده به آدم گاهی اوقات حتی زیر سوال میره آدم این به این دلیل هست که آدم های امروزی و شرایط ساعتی تغییر میکنند موردی تغییر میکنند ( تعمیر کار منظورم هست ) بطور مثال میگم اگر من شخصی رو معرفی کنم و کار شما به نوعی و به هر دلیلی به مشکل بخوره حتی اگر شما ناراحت نشین من ناراحت میشم پس بهتره خودتون تو نت جستجو کنید شرکت های ثبت شده که ادرس مشخص سابقه کاری مشخص دارن رو تماس بگیرید و ...

لینک به دیدگاه

بستگی به خودتون داره که ارزش هزینه داشته باشه کار یا خیر میتونید بگید قبل از انجام کار با برسی وضعیت اعلام هزینه کنند . معرفی کردن یه تعمیر کار اینروزا واقعا سخت هست چون فید بک های مختلفی برمیگرده به آدم گاهی اوقات حتی زیر سوال میره آدم این به این دلیل هست که آدم های امروزی و شرایط ساعتی تغییر میکنند موردی تغییر میکنند ( تعمیر کار منظورم هست ) بطور مثال میگم اگر من شخصی رو معرفی کنم و کار شما به نوعی و به هر دلیلی به مشکل بخوره حتی اگر شما ناراحت نشین من ناراحت میشم پس بهتره خودتون تو نت جستجو کنید شرکت های ثبت شده که ادرس مشخص سابقه کاری مشخص دارن رو تماس بگیرید و ...

چقدر زیبا نوشتید...ممنونم از لطفتون

والا به من گفتن برای اون عکسهای قدیمی تا 500 تومن هم پدرشون گفته هزینه میکنه...پس یه سرچی بکنیم ببینیم چی گیرمون میاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...