رفتن به مطلب

خرید سیستم برای گیم های نسل اینده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

داداش من وارد نیستم این قطعات رو هم با کلی تحقیق به دست اوردم . . .

خنک کننده که گفتید باید مدل بهتر بگیرم دو تا مدل خوب و به صرفه معرفی کنید

رم مدلش خوبه ؟

کیس واقعا لازمه اون X7 بگیرم ؟

خنک کننده همونی که دوست عزیزمون تو صفحه ی قبل گفتند انتخاب خوبی هست مدل ThermalRight True Spirit 120M هم کیفیت خوبی داره هم قیمت بسیار خوبی 

رمها هم بد نیست اما اگه بتونین مدل Gskill Ripjaws X 8GB 2x4GB DDR3 1866 بگیرین صد در صد بهتر خواهد بود اما اگه بودجتون نرسید همون مدلو برداریبن 

کیس واجب نیست عزیزم فقط گفتم برای زیبایی و تهویه بهتر و بزرگتر بودن چون اختلاف قیمتیش فک کنم باید حدود 170 اگه اشتباه نکنم باشه اما تو فروشگاه لیون یه سر بزنین 

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یه سوال دیگه در مورد کارت گرافیک الان

Gigabyte GTX780 3GB

و

MSI GTX780 Lightning

قیمت دقیق هر کدوم چنده ؟

کدوم بهتره ؟

لینک به دیدگاه

Gigabyte GTX780 3GB

و

MSI GTX780 Lightning

قیمت دقیق هر کدوم چنده ؟

کدوم بهتره ؟

قیمت گیگا 2000 و msi lightning پیدا نمیشه که قیمت داشته باشه ولی حدود 2500 فک کنم.

msi چون مدل lightning هست تو اورکلاک بهتر ولی تو گیم فک نکنم تفاوت زیادی کنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام داداش برو یه PS4 بگیر خیال خودتو راحت کن برادر من

گرامی مثلا با ps4 با بازی دونه ایی ۲۰۰ هزار تومان چکار میکنن ؟؟چطور خیال ادم راحت میشه وقتی مجبوره برا call of-thief- batman- battlefiled 4- witcher 3- ,و هزار تا بازی دیگه که روی pc و همین قطعاتی که ایشون گفتن میخوان بگیرن صد در صد بهتر هم اجرا میشن تازه مفتی هم میشه از تورنت دانلود کرد-باید هزینه های زیاد برای خرید بازی ها انجام داد؟

دوست گرامی قطعاتت تون عالی هستن بگیرین لذت ببرین از بازی های نسل جدید .

کیس x7 بهتره

کولر هم میشه تا ۲۰۰ تومان از برند ترمال رایت یا دیپ کول مدل های خوبی دارن

گرافیک هم اگر بتونید همون msi یا asus بگیرید هرچند evga بهتره ولی نمیدونم شرایط گارانتیش به خوبی این دو برند باشه یا اصلا شرکتی گارانتی کرده باشه نمیدونم.

بقیه قطعات خوبن هیچ مشکلی پیش نمیاد

هاسول هم داغ نیست راحت میشه با air کولر استفاده کردو لذت برد.

دوست خوب توی ترجمه مقاله معرفی dx12 'عرض کردم برای استفاده از دایرکت ایکس حتی هم اگر مایکروسافت به شکل پچ یا آپدیت عرضه کنه باز هم برای استفاده کامل از ویژگی هاش  سخت افزار جدید و پردازنده گرافیکی جدید مورد نیازه وحالا شما غصه dx12 رو نخور هنوز را ه زیاده.تکنولوژی هیچ وقت نمیایسته منتظره Dx12 باشی یک چیز جدید دیگه میاد.

موفق باشی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوست گرامی دور کنسول خط بکش 5 تا بازی بخریی براش ورشکست میشی 

همین سیستم که دوستان میگن خریداریی کنید از هرچی کنسول متنفر میشید 

خوبی سیستم این هست شما فقط برای بازی پی سی تهیه نمی کنید باهاش هزار کار دیگم مینوید انجام بدید

منم اول برا بازی سیستم خریدم الان وقت ندارم اصلا بازی کنم گستردگی کامپیوتر خیلی بالاس 

اما کنسول محدود و البته پر خرج هست باید شب روز کار کنید تا بتونید سرماه یک بازی براش بخرید  :p

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی دور کنسول خط بکش 5 تا بازی بخریی براش ورشکست میشی 

همین سیستم که دوستان میگن خریداریی کنید از هرچی کنسول متنفر میشید 

خوبی سیستم این هست شما فقط برای بازی پی سی تهیه نمی کنید باهاش هزار کار دیگم مینوید انجام بدید

منم اول برا بازی سیستم خریدم الان وقت ندارم اصلا بازی کنم گستردگی کامپیوتر خیلی بالاس 

اما کنسول محدود و البته پر خرج هست باید شب روز کار کنید تا بتونید سرماه یک بازی براش بخرید  :p

موفق باشید

دقیقا برای ps3 من هم همین مشکل رو داشتم اوایل که بازی هاش 70 تا 80 تومان بود خیلی بازی گرفتم حدود 50 تا از بهترین هاش رو گرفتم الان هم یک 30 تایی دارم  ولی وقتی دلار گرون شد بازی ها از قیمت 70 تومان که برابر بود با قیمت جهانی 59 دلار و خیلی هم معقول بود و من واقعا احساس نمیکردم که دارن به من گرون میدن بلکه میگفتم دارم کپی رایت رو رعایت میکنم یکدفعه شدن 200 تا 400 هزار تومان که برای یک دیسک بازی خیلی بالاست و اصلا نمیارزه و من دیگه بازی ps3 نگرفتم  چون کپی خور هم نیستم بخاطر اینکه اونلاین بازی میکردم.کلا کنسول ها الان خیلی کاربردی کمتری دارن و از لحاظ محتوا خیلی ضعیف شدن و قیمت دیسک ها شون هم به صرفه نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Gigabyte GTX780 3GB

و

MSI GTX780 Lightning

قیمت دقیق هر کدوم چنده ؟

کدوم بهتره ؟

دوست عزیز 

صد در صد لایتینگ بهتره از لحاظ 

اورکلاک ، وجود مدار تغذیه ی بهتر ، قدرتمند ، کارت بسیار خنک 

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان گفت

Sapphire 290x tri-x که در حد تیتان هست بگیر

نظر شما چیه؟

در حد 2 تومن بهترین انتخاب کدوم شد بالاخره ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از دوستان گفت

Sapphire 290x tri-x که در حد تیتان هست بگیر

نظر شما چیه؟

در حد 2 تومن بهترین انتخاب کدوم شد بالاخره ؟؟؟؟؟؟

خیر دوست عزیز این کارت گرافیک برای گیم خوب نیست بیشتر کارتای amd برای کارای انمیشن و ... مورد استفاده قرار میگیرن 

پ.ن: خودم amd 7990 داشتم تو فارکرای داشتم بازی میکردم کلا ابها و ... به صورت مصنوعی بود ولی تو کارتای انویدیا که الان دارم خیلی عالی تمام چیزها به صورت طبیعیه 

برای شما که گیمرین اصلا پیشنهاد نمیشه :) 

الان یه کارت 780 لایتینگ موجود در حد اکبند فقط 5 ساعت کارکرده ( قیمت در پ.خ ) 

گزینه های شما : 

گیگابایت 780 یا لایتینگ 780 :) 

لینک به دیدگاه

خیر دوست عزیز این کارت گرافیک برای گیم خوب نیست بیشتر کارتای amd برای کارای انمیشن و ... مورد استفاده قرار میگیرن 

پ.ن: خودم amd 7990 داشتم تو فارکرای داشتم بازی میکردم کلا ابها و ... به صورت مصنوعی بود ولی تو کارتای انویدیا که الان دارم خیلی عالی تمام چیزها به صورت طبیعیه 

برای شما که گیمرین اصلا پیشنهاد نمیشه :)

الان یه کارت 780 لایتینگ موجود در حد اکبند فقط 5 ساعت کارکرده ( قیمت در پ.خ ) 

گزینه های شما : 

گیگابایت 780 یا لایتینگ 780 :)

راست ميگه انويديا در مقابل ati همينه ديگه انتخاب هم با شماست

اين كارت كه رفيقمون داره يكي از بهترين كارتهاست هم كارت خوبه هم فروشنده عاليست

لینک به دیدگاه

دوستان تمیم گرفت SAPPHIRE TRI-X R9 290 4GB GDDR5 بخرم !

نظر شما چیه ؟ امکان خرید MSI GTX 780 به دلیل مشکل مالی ندارم ! و دوستمون پیشنهاد خوبی دادن در رابطه با خرید کارتشون ولی نمیتونم

نظرتون در مورد SAPPHIRE TRI-X R9 290 4GB GDDR5 چیه ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 

صد در صد لایتینگ بهتره از لحاظ 

اورکلاک ، وجود مدار تغذیه ی بهتر ، قدرتمند ، کارت بسیار خنک 

بزرگوار منبعتون کجاست ، سلیقه شخصی ؟ علاوه بر اینکه بنده هم در شرکت ، و هم در منزل کارت گرافیکم گیگا 780 ، برام عجیب بود صحبت جناب عالی. ما در شرکت خودمون یه بار بنچ مارک هم از لایتنینگ گرفتیم و هم از گیگا ، هم از ایسوس . متاسفانه نتیجه ها کاملا بر خلاف ادعای شما بود.

بد نیست http://us.hardware.info/reviews/5002/three-super-fast-gtx-780s-evgas-classified-gigabytes-ghz-edition-and-msis-lightning

این رویو رو هم به شکل جامع مطالعه فرمایید تا متوجه بشوید اول evga بعد از اون بی برو برگرد گیگابایت ، تازه این در صورتیه که ما ساپورت آواژنگ رو بخوایم نادیده بگیریم. که اون خودش مبحثیست جامع.

اما برای نمونه چند مورد رو بگم که بقیه دوستان دستشون بیاد

گیگابایت با کسب امتیاز 13،818 در مقابل 13،425 در 3d mark 11

battle field 3 -ultra 4x aa-1920x1080

گیگا بایت 107 فریم داده

ام اس آی 97 فریم

crysis 2 -ultra high res -1920 x 1080

گیگا بایت 95 فریم داده

ام اس آی 93

---------------------

The Gigabyte card also overclocks well, but not as well as the EVGA card. In Vantage we got to 54,060, with the GPU running at 1150 MHz and the memory at 1800 MHz. We were able to run Fire Strike at the same speed, resulting in 10,745 points. We got 3DMark11 to run at 1160 / 1750 MHz, for a score of 15,787.

• gigabyte-gv-n780ghz-3gd.jpg

And then we're left with the MSI N780 Lightning. We mentioned that the Elpida video memory doesn't lend itself to very much overclocking, and that is confirmed here. The memory would go higher than 1602 MHz while every other GTX 780 we tested easily went beyond 1700 MHz, and many even past 1800 MHz with standard cooling (see here). That's really a shame since the GPU goes very high, up to

این هم قسمتی دیگه که تو رو خدا خوب بخونیدش....

و در نهایت کارت گرافیک گیگا حدود 4 درجه خنک تر بوده بعد از اجرای دو بار مترو... و همچنین حدود 20 دسیبل کم صدا تر....

ترو خدا با منبع صحبت کنیم دست من

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

بنده قصد خرید یک سیستم قوی و به روز برای گیم و سایر کار ها دارم . . . میخوام یه چیز بگیرم زود قدیمی نشه و وصل LCD TV کنم و راحت اخرین گیم ها رو با کیفیت بالا بازی کنم

بودجه ام هم 3.6 تومن هست ممنون میشم کمک کنید بهترین قطعات رو انتخاب کنم { فقط کیس }

خودم این قطعات رو پسندیدم یعنی تحقیق کردم دیدم خوب هستند

نظر شما چیه در مورد این قطعات ؟ برای گیم های نسل جدید که باز در راه هستند خوبه؟

مابقی قطعات هم لطفا بگید چی بگیرم

MB : ASUS Z87-A LGA1150 Z87 MB

515T

CPU :

Intel Core™ i5-4670K Haswell Processor

710T

OR

Intel® Core i7-4770K Haswell Processor

1T

VGA : GIGABYTE WINDFORCE 3X 770 4GB

1.5T

دوست من سیستم خوبیست .. کارت گرافیک هم عالیست

اما برد رو به عقیده من z87x hd3  از گیگا انتخاب کنید به جای z87-a  از ایسوس

من برای شما بعضی از تفاوت ها رو اینجا میگم

1- قیمت گیگا پایین تر ست

2- توی 3d mark نتیجه بهتری کسب کرده

3- مدیریت برق بهتری دارد !

اما اگر انصاف را رعایت کنیم این برد ایسوس هم واقعا برد خوبیست. و در چند زمینه به نسبت گیگا برتری دارد . اما به شخص فک میکنم چون کارت گرافیک گیگاست و در اون شکی نیست ، اگه برد هم گیگا تهیه شود ، بهدلیل داشتن یه گارانتی واحد، من نظر متمایل تر به سمت گیگاست. امیدوارم بهترین را انتخاب کنید

لینک به دیدگاه

سلام

اول این لینکو ببینید لطفا . دوم اینکه دور سی پی یو و گرافیک ای ام دیو خط بکشید کلا . سه اینکه با تقسیم قیمت بر قدرت میتونید به بهترین انتخاب برسید

http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html

استارتر شما نیاز به یه مشاوره حضوری داری تا خوب توجیه بشید که نحوه انتخاب قطعات چجوریه . مثلا چرا نباید دهتا گرافیک 780 بخرید اس ال آی کنید . یا چرا نباید یه کرافیگ جی تی 9400 بخرید .

اگر خواستین شماره موبایلتونو برام بفرستین تا توضیح بدم براتون چجوری باید کیس جمع کرد و چه چیزایی ملاکه . یه نکته مهم اینکه شما حتما سی پی یو 4770 معمولی بگیر نه کا با رم باس 1600 کلاک پایین مثل 8 یا 7 و 8 گیگم کافیه اگر 16 شد چه بهتر

ال سی دی که میخواهید کیسو بهش وصل کنید چند اینچه ؟

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

گرافیک رو از نظر حافظه به یک گیگ کاهش بده چون فقط پولت رو حرام میکنی-1گیگ کاملا کافی هستش

ssd  هم واجبه؟؟

دوست گرامی راهنمایی اشتباه نکنید خواهشا.

چرا میگید کارت گرافیک یک گیگ کافیه ؟؟با چه مدرکی اینو میگید ؟؟شما اصلا عنوان تاپیک استارتر رو خوندید؟؟میخواد بازی نسل جدید بازی کنه!!!برای رزولوشن 1080p و بازی های نسل جدید,dx11 ،حتما 2 گیگ vram باید استفاده بشه و اگر به سمت QHD رفتیم باید حتما vram یا حافظه ویدیویی سه گیگ به بالا باشه.خواهشا درست راهنمایی کنید استارتر محترم رو اینجوری خرید اشتباه میکنه .

با تشکر موفق باشید

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوست گرامی راهنمایی اشتباه نکنید خواهشا.

چرا میگید کارت گرافیک یک گیگ کافیه ؟؟با چه مدرکی اینو میگید ؟؟شما اصلا عنوان تاپیک استارتر رو خوندید؟؟میخواد بازی نسل جدید بازی کنه!!!برای رزولوشن 1080p و بازی های نسل جدید,dx11 ،حتما 2 گیگ vram باید استفاده بشه و اگر به سمت QHD رفتیم باید حتما vram یا حافظه ویدیویی سه گیگ به بالا باشه.خواهشا درست راهنمایی کنید استارتر محترم رو اینجوری خرید اشتباه میکنه .

با تشکر موفق باشید

در تکمیل گفته های دوست عزیز من اقا rezagtx که کاملا درست هست شکی نیست 

توی رزولوشن 1080p حدااقل 2 گیگ چون گفته شته سیستمی برای گیم اینده برای 1440p حداقل 3 بهتره 4 گیگ 4k هم که به کنار 

خیلی بازی هستن که بیشتر از 2 گیگ برای ذخیره ی پیکسل ها استفاده می کنند توی vram 

بعضی ها اطلاعات کامل ندارن همون طور که شما گفتید باعث راهنمایی اشتباه خریدار می شه 

مثال مثل روز gtx 770 با حافظه ی 2 گیگ در مقایسه با gtx 770 با حافظه ی 4 گیگ خوب دومی خیلی بهتر عمل می کنه 

حافظه ی گرافیک خیلی مهم هست و یکی از دلایلی که انویدیا گذاشت که 780 با حافظه ی 6 گیگ منتشر بشه چون در سال های اینده مانیتور های 1080p کمک کم از خاطر گیمر ها می رود و همه به سمت 1440p می روند و بعد هم که اوففف 4k که حافظه ی گرافیک هر چی بیشتر باشه توی رزولوشن بالاتر پیکسل ها بیشتر می تونند استور بشن 

کمی سرچ در گوگل انجام بدهید درباره ی vram گرافیک که چرا gddr 5 بیرون اومده ولی برای مادر برد هنوز ddr 3 هست خیلی بحث های خالبی را می خوانید که خالی از لطف نیست 

اقا rezagtx من خیلی ها رو دیدم که این جوری فکر می کنند یا دقیقا بر عکس مثلا فکر می کنند که گرافیک به گیگ هست باید و خیلی دیدم شما تذکر دادید این موضوع را ولی هنوز این موضوع خیلی جا نیفتاده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در تکمیل گفته های دوست عزیز من اقا rezagtx که کاملا درست هست شکی نیست 

توی رزولوشن 1080p حدااقل 2 گیگ چون گفته شته سیستمی برای گیم اینده برای 1440p حداقل 3 بهتره 4 گیگ 4k هم که به کنار 

خیلی بازی هستن که بیشتر از 2 گیگ برای ذخیره ی پیکسل ها استفاده می کنند توی vram 

بعضی ها اطلاعات کامل ندارن همون طور که شما گفتید باعث راهنمایی اشتباه خریدار می شه 

مثال مثل روز gtx 770 با حافظه ی 2 گیگ در مقایسه با gtx 770 با حافظه ی 4 گیگ خوب دومی خیلی بهتر عمل می کنه 

حافظه ی گرافیک خیلی مهم هست و یکی از دلایلی که انویدیا گذاشت که 780 با حافظه ی 6 گیگ منتشر بشه چون در سال های اینده مانیتور های 1080p کمک کم از خاطر گیمر ها می رود و همه به سمت 1440p می روند و بعد هم که اوففف 4k که حافظه ی گرافیک هر چی بیشتر باشه توی رزولوشن بالاتر پیکسل ها بیشتر می تونند استور بشن 

کمی سرچ در گوگل انجام بدهید درباره ی vram گرافیک که چرا gddr 5 بیرون اومده ولی برای مادر برد هنوز ddr 3 هست خیلی بحث های خالبی را می خوانید که خالی از لطف نیست 

اقا rezagtx من خیلی ها رو دیدم که این جوری فکر می کنند یا دقیقا بر عکس مثلا فکر می کنند که گرافیک به گیگ هست باید و خیلی دیدم شما تذکر دادید این موضوع را ولی هنوز این موضوع خیلی جا نیفتاده 

درود

تشکر از تایید شما

لینک به دیدگاه

با این پول سیستمه آنچنانی نمیتونی ببندی...یه PS4 بخر یه PC معمولی هم ببند یا یه لپ تاپ معمولی بگیر.PC آدمو روانی میکنه دائما قطعات جدید میاد به 1سال هم نمیکشه می بینی سیستمت دیگه راضیت نمیکنه.بازی های نسل جدید هم میبینی یوهو یه بازی مثل کرایسیس که زمانه خودش همرو دپرس کرده بود میاد مثل همون موقع که همه توش موندن میشی اونوقت باید خداد تومن خرج کنی که برسی به ماراتون :p ولی PS4 اینجوری نیست 1بار میخری حداقل 3سال باهاش بازی میکنی خدارو شکر PS4 هم که دیگه مثله PS3 نسیت که 720P باشه همه بازی هاش رو 1080P اجرا میشه.بازی هاشم درسته گرونه ولی همه جا بازیتو عوض میکنن.

لینک به دیدگاه

سلام سی پی یو i5 4670k در یک سال اینده یعنی تا سال 2015 کم نمیاره بدون اورکلاک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این پول سیستمه آنچنانی نمیتونی ببندی...یه PS4 بخر یه PC معمولی هم ببند یا یه لپ تاپ معمولی بگیر.PC آدمو روانی میکنه دائما قطعات جدید میاد به 1سال هم نمیکشه می بینی سیستمت دیگه راضیت نمیکنه.بازی های نسل جدید هم میبینی یوهو یه بازی مثل کرایسیس که زمانه خودش همرو دپرس کرده بود میاد مثل همون موقع که همه توش موندن میشی اونوقت باید خداد تومن خرج کنی که برسی به ماراتون :p ولی PS4 اینجوری نیست 1بار میخری حداقل 3سال باهاش بازی میکنی خدارو شکر PS4 هم که دیگه مثله PS3 نسیت که 720P باشه همه بازی هاش رو 1080P اجرا میشه.بازی هاشم درسته گرونه ولی همه جا بازیتو عوض میکنن.

گرامی اینجور که شما میگید نیست سخت افزار pc عمرش یک سال نیست شما سیستم قوی ببند میتونی برای مدت زیادی استفاده کنی اشتباه نفرمایید.زمان کرایسیس نباید بگید،باید بگید زمان تغییر dx9c  به dx10   و اون موقع هم یک جهش خیلی بزرگ شد توی عالم سخت افزاربیس سیستم های عامل مایکروسافت عوض شد الان دیگه بازی های سنگین و با موتور مشکل دار رو برای pc توسعه نمیدن .چون گیمرهای pc خیلی زیادن .اون کرایسیس هم مشکل موتورش بود که بهینه نبود و با اینکه اینهمه انویدیا دورش همکاری کرد درایور هاش باهاش اپتیمایز نمیشدن.

موتور گرافیکی که بهینه نباشه حتی بازی که از بعد فنی و تکنیکی هم چیز خاصی نداره کند و بد اجرا میشه روی pc . این دلیل این نبود که pc  ضعیف بوده.برای مثال بازی dark souls یک نمونه خیلی بد پورت شده  به کامپیوتر بود که علی رغم گرافیک فنی نه چندان خوب  روی قوی ترین سیستم ها هم بزوراجرا میشد و اکثر جاهاش افت فریم طوری بود که نمیشد بازشی کرد!الان دیگه کنسول های جدید اومدن معیار بزار و توان های پردازشی مشخصن میدونیم قراره تا چه حدی بازی ها  اجرا بشن تا حدی که xone ,ps4 اجراشون کنن و توان پردازشی اجازه بده واینها هم اول راه هستن ولی دیگه سخت افزار شون تغییری نداره در حالیکه pc بروز میشه و توانش دست خود شماست الان شما داری با یک گرافیک خوب کار میکنی سال دیگه احساس کردی ضعیفه یکی دیگ همون مدل میگیری ارزون تر sli میبندی قدرتت بوست میشه و باز میافتی جلو.کنسول ها هم  که از توان پردازشی برجسته ایی نسبت به pc برخوردار نیستن و همین الان گرافیک هایی هستن که توان پردازشی خودشون بتنهایی از یک کنسول بازی قوی تره ،سال اینده یا سالهای بعد که دیگه هیچ.بازی ps4 هم یا ایسک وان 200 یا 300 هزار تومان نیمارزه یک زمانی دلار ارزون بود تمام بازی های انحصاری PS3 رو دونه ایی 65 تا نهایتش 80 می گرفتیم PC رو میشه همیشه بازی هاشو رو مجانی دانلود کرد و استفاده کرد البت هدرسته کپی رایت چیز خوبیه  و من از Piracy بدم میاد ولی کاریش نمیشه کرد.بازی های ps4 هم میگید عوض میکنن میشه مثل اول ps3 من که اصلا دوست نداشتم بازی بخرم بعد مجبور بشم عوضش کنم.به هرحال فکر میکنم باز هم بحث کنسول دز مقابل pc ادامه داره .

لینک به دیدگاه

TRI-X R9 290 4GB GDDR5 OC(UEFI)

TRI-X R9 290X 4GB GDDR5 OC (UEFI)

TRI-X R9 290 4GB GDDR5 (UEFI)

TRI-X R9 290X 4GB GDDR5 (UEFI)

دوستان این چهار تا چه فرق هایی دارن با هم ؟

قیمت هر کدوم چنده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت هر کدوم چنده ؟

درود

اینها کلا دو کارت گرافیک هستن 290 و 290x

290x انلاک شده و قوی تره

oc هم منظورش اورکلاک شده استکه خوب بهتره و قویتره البته باید دید که کولرش از پس اور بر میاد یانه

قیمت روز رو د رحال حاضر نمیدونم

لینک به دیدگاه

قیمت هر کدوم چنده ؟

فقط درباره ی قیمت و کولر 

قیمتش توی ایران اگر از همون اول وارد شده باشه که فکر نکم 2200 هست بدون گرانتی برای TRI-X R9 290X 4GB GDDR5 (UEFI) البته به علت بیتکوین و لایت کوین و .... و کم شدن این کارت ها در بازار جهانی قیمتشون خیلی بالارفته 

مثلا الان 290 trix معمولی 540 دلار هست که اگر سفارش بدید بیشتر از 780 gtxبراتون در میاد 

کولر قوی روش هست و گرمای 95 درجه ی رفرنس رو خیلی پایین می یاره بین 70 تا 80 درجه البته amd گفته 95 درجه سیف هست  :D

کلا پیدا کردن کارت های amd با قیمت اصلی به علت تولید محدود و خریداران زیاد برای لایت و بیت کوین قیمت های خیلی بالایی پیدا کردن 

اون که بالا گفتم 2200 خیلی قیمت خوبی داره چون واردات اولشون بوده ولی دوباره بخوان وارد کنن باید به قیمت 2700 تا 2800 بفروشن چون قیمت بین 680 تا 720 دلار داره می چرخه که خرید 780ti خیلی بهتره 

بدون دلیل هیچ وقت حرف نزنید

http://www.amazon.com/Sapphire-Version-PCI-Express-Graphics-11226-00-40G/dp/B00HJOKARI/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1396261907&sr=1-3&keywords=Sapphire+Radeon+R9+290x+4GB+GDDR5+DUAL+DVI-D%2FHDMI%2FDP+TRI-X

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%B7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B9%D9%85%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B6%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%A7%D8%AA.515063/

http://www.amazon.com/Sapphire-Version-PCI-Express-Graphics-11227-00-40G/dp/B00HJOXUKC/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1396261907&sr=1-1&keywords=Sapphire+Radeon+R9+290x+4GB+GDDR5+DUAL+DVI-D%2FHDMI%2FDP+TRI-X

http://www.amazon.com/Sapphire-Radeon-PCI-Express-Graphics-21226-00-53G/dp/B00GRNUNQU/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1396261907&sr=1-2&keywords=Sapphire+Radeon+R9+290x+4GB+GDDR5+DUAL+DVI-D%2FHDMI%2FDP+TRI-X

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط درباره ی قیمت و کولر 

قیمتش توی ایران اگر از همون اول وارد شده باشه که فکر نکم 2200 هست بدون گرانتی برای TRI-X R9 290X 4GB GDDR5 (UEFI) البته به علت بیتکوین و لایت کوین و .... و کم شدن این کارت ها در بازار جهانی قیمتشون خیلی بالارفته 

مثلا الان 290 trix معمولی 540 دلار هست که اگر سفارش بدید بیشتر از 780 gtxبراتون در میاد 

کولر قوی روش هست و گرمای 95 درجه ی رفرنس رو خیلی پایین می یاره بین 70 تا 80 درجه البته amd گفته 95 درجه سیف هست  :D

کلا پیدا کردن کارت های amd با قیمت اصلی به علت تولید محدود و خریداران زیاد برای لایت و بیت کوین قیمت های خیلی بالایی پیدا کردن 

اون که بالا گفتم 2200 خیلی قیمت خوبی داره چون واردات اولشون بوده ولی دوباره بخوان وارد کنن باید به قیمت 2700 تا 2800 بفروشن چون قیمت بین 680 تا 720 دلار داره می چرخه که خرید 780ti خیلی بهتره 

بدون دلیل هیچ وقت حرف نزنید

http://www.amazon.com/Sapphire-Version-PCI-Express-Graphics-11226-00-40G/dp/B00HJOKARI/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1396261907&sr=1-3&keywords=Sapphire+Radeon+R9+290x+4GB+GDDR5+DUAL+DVI-D%2FHDMI%2FDP+TRI-X

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%B7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B9%D9%85%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B6%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%A7%D8%AA.515063/

http://www.amazon.com/Sapphire-Version-PCI-Express-Graphics-11227-00-40G/dp/B00HJOXUKC/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1396261907&sr=1-1&keywords=Sapphire+Radeon+R9+290x+4GB+GDDR5+DUAL+DVI-D%2FHDMI%2FDP+TRI-X

http://www.amazon.com/Sapphire-Radeon-PCI-Express-Graphics-21226-00-53G/dp/B00GRNUNQU/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1396261907&sr=1-2&keywords=Sapphire+Radeon+R9+290x+4GB+GDDR5+DUAL+DVI-D%2FHDMI%2FDP+TRI-X

گرامی چقدر لینک گذاشتی؟؟!!

ممنون از توضیح

اون بدون دلیل حرف نزنید مال چیه؟؟!!کسی مگه چیزی گفته؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...