رفتن به مطلب

معرفی کارت گرافیک های R9 280 Dual-X و R9 280X Vapor-X شرکت سافایر

Recommended Posts

شرکت سافایر دو کارت گرافیک جدید برای پرکردن حد فاصله بین R9-270 تا R9-290 معرفی کرد. این دو کارت جدید یکی مدل R9 280 است که بر مبنای معماری GCN شرکت AMD ساخته شده و مجهز به کولر اختصاصی شرکت سافایر است.  این کولر اختصاصی مجهز به دو فن Aerofoil و لوله های حرارتی است تا دفع گرما از کارت گرافیک به صورت بهینه صورت بپذیرد. R9 280 Dual-X مجهز به 3 گیابایت حافظه ی DDR5 در فرکانس 1250 مگاهرتز است و حداکثر سرعت GPU آن به 940 مگاهتز می رسد.

vm91xh8m5uqjky38fb7.jpg

شرکت سافایر همچنین کارت گرافیک R9 280x را در لباس جدید Vapor X به بازار عرضه خواهد کرد. خنک کنندگی این کارت با کمک تکنولوژی برتر Vapor X شرکت سافایر فوق العاده خواهد بود. قابل ذکر است حداکثر فرکانس هسته ی GPU این کارت 1100 مگاهرتز است.

منبع: Tweaktown

مترجم: آرمین ابیشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

@};-  @};-  @};-  @};-  پسر

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

کیفیت کارتهای سافایر چطوره رفتم فروشگاه یکی بخرم فروشنده گفت نخر بدرد نمیخوره  ایسوس بخر 

لینک به دیدگاه

کیفیت کارتهای سافایر چطوره رفتم فروشگاه یکی بخرم فروشنده گفت نخر بدرد نمیخوره  ایسوس بخر 

ایشون فقط گرافیک ایسوز داشتند برای همین به شما چنین حرفی زدند. و یا اینکه سود بهتری برای فروش کارتهای ایسوس نصیبشون میشده.

شرکت سافایر از اعضای دارای حق رای و صندلی دائم در برد هیئت مدیره ی شرکت AMD هستش و هیچ شرکتی مثل سافایر به AMD نزدیک نیست. محصولات با کیفیتی تولید میکنه و از این نظر چیزی از ایسوس کم نداره.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام.

میتونم خواهش کنم بنچ مارک ها و فریم ریت های این دو کارت رو قرار بدین؟

البته منظورم از فریم ریت ٬ فریم ریت های بازی ها.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سافایر پارتنر برند شماره یک ati هستش و اینجور نیست که بگیم بی کیفیته نقشش مثل evga است برای nvidia

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام.

با تشکر

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

با سلام.

با تشکر

جناب رحمانى عزيز

صبح چرخى تو اينترنت زدم، هنوز ريويويى از اين دو كارت جديد الورود موجود نبود، به محض روييت در همين تاپيك براى شما ارسال ميكنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...