رفتن به مطلب

خریدار هاب فن

alidadashnejad
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به دوستان 

اگر کسی ها فن داره به من خبر بده 

NZXT-Grid-Fan-Hub_w_500.jpg

یه چیزی توی این مایه ها 

لیونی های عزیز اگر همچین محصولی رو برای فروش دارید یا سراغ دارید لطفا به من خبر دهید ممنون می شوم 

نیاز به اتصال 9 عدد فن به سوکت یا هد cpu fan دارم ولی می خواهم همه را با هم متصل کنم سیستم دارای 3 عدد رادیاتور هست به همین دلیل نیاز به هاب دارم 

اگر کسی جایی رو سراغ داره من رو مطلع سازد ممنون می شوم 

لینک به دیدگاه

درود

فروشگاه رو جست و جو کردید؟موجود دارند ولی نه به این شکل...

لینک به دیدگاه

والا چیزی پیدا نکردم ولی فن کنترلر دارن که 4 تا بیشتر ساپورت نمی کنه 

فکر کنم اگر سیم ها رو قطع کنم و یه سری اتصال درست کنم بهتر باشه نمی دونم فردا دارم می رم سمت ولیعصر ببینم چی پیدا می کنم 

لینک به دیدگاه

والا چیزی پیدا نکردم ولی فن کنترلر دارن که 4 تا بیشتر ساپورت نمی کنه 

فکر کنم اگر سیم ها رو قطع کنم و یه سری اتصال درست کنم بهتر باشه نمی دونم فردا دارم می رم سمت ولیعصر ببینم چی پیدا می کنم 

لطف کن اگه چیزی پیدا کردی یه ندا به ما هم بدی شاید دلمون خواست...البته فقط اطلاع.

ممنون

لینک به دیدگاه

لطف کن اگه چیزی پیدا کردی یه ندا به ما هم بدی شاید دلمون خواست...البته فقط اطلاع.

ممنون

باشه حتما باید همه جا رو زیر و رو کنم 

لینک به دیدگاه

داداش خودت میتونی درست کنی

ولی من فقط توی سایت های خارجی دیدم! توی ایران ندیدم! حالا بگرد شاید باشه!
http://www.frozencpu.com/cat/l3/g47/c121/s424/list/p1/Fan_Accessories-Fan_Accessories-Multi_Fan_Ports-Page1.html

لینک به دیدگاه

داداش خودت میتونی درست کنی

ولی من فقط توی سایت های خارجی دیدم! توی ایران ندیدم! حالا بگرد شاید باشه!

http://www.frozencpu.com/cat/l3/g47/c121/s424/list/p1/Fan_Accessories-Fan_Accessories-Multi_Fan_Ports-Page1.html

بله اون ها رو دیدم 

خودم تو فکر ساختش هستم چون کانکتورش بیرون هست یه کیت باید پیدا کنم شاید هم کم خرج یه کانکتور رو جدا کنم بعد سیم های همه ی فن ها رو لخت کنم و همه رو به هم متصل کنم و بعد 4 تا رشته رو به اون کانکتور متصل کنم و بعد به مادربرد ولی خیلی وقت می گیره 

لینک به دیدگاه

بله اون ها رو دیدم 

خودم تو فکر ساختش هستم چون کانکتورش بیرون هست یه کیت باید پیدا کنم شاید هم کم خرج یه کانکتور رو جدا کنم بعد سیم های همه ی فن ها رو لخت کنم و همه رو به هم متصل کنم و بعد 4 تا رشته رو به اون کانکتور متصل کنم و بعد به مادربرد ولی خیلی وقت می گیره 

اگر میخوای این کار رو بکنی چون فنها تعدادش زیاد میشه و امپر بیشتری میکشه بهتره با تبدیل از خود پاور بگیری یکی از خروجی ها یا چند تاش. برای مادربرد احتمالا یذره خطرناکه.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز . نظری دارم .

توی قطعات الکترونیکی دقیقا سوزن هایی هست که دقیقا به شکل سوزن های پین فن هستن . منتها کلفت و نازک دارن . یه رشته بیستایی تهیه کن . فکر کنم مادگی اون هم وجود داشته باشه تهیه کن . انتهای همشون رو به هم لحیم کن دقیقا انگار فن هارو به هم وصل کردی ولی سم های فن دیگع الکی پاره نمیکنی . نیاز بود بگو دقیق تر با نقشه برات توضیح بدم

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز . نظری دارم .

توی قطعات الکترونیکی دقیقا سوزن هایی هست که دقیقا به شکل سوزن های پین فن هستن . منتها کلفت و نازک دارن . یه رشته بیستایی تهیه کن . فکر کنم مادگی اون هم وجود داشته باشه تهیه کن . انتهای همشون رو به هم لحیم کن دقیقا انگار فن هارو به هم وصل کردی ولی سم های فن دیگع الکی پاره نمیکنی . نیاز بود بگو دقیق تر با نقشه برات توضیح بدم

Sent from my GT-I9500 using Tapatal

عزیز من یه عمره توی اینکار هستم از همه چیز باخبر هستم   ;)

موضوع اینجاست که سیم فن ها خیلی کوتاه هست و این فن  9 عدد هستند که بالا پایین زیر جلو کیس هستند و همین جوری نمی شه کاری کرد

http://roboeq.ir/products/detail/%D9%BE%DB%8C%D9%86%20%D9%87%D8%AF%D8%B1%2040*1%20%D8%B5%D8%A7%D9%81%20%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C/

http://roboeq.ir/products/detail/%D9%BE%DB%8C%D9%86%20%D9%87%D8%AF%D8%B1%2040*1%20%D8%B5%D8%A7%D9%81%20%D9%86%D8%B1%DB%8C/

حتی قاب هد رو هم سراغ درام که هر 40 تا رو به به 4 تا تبدیل می کنه یا هر چند تا که بخوای   ;)

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما هم همون مدل NZXT رو از فروزنCPU سفارش بده بیاد دیگه ، اگه یه چیزه شیک و تمیز میخوای البته ؛ بچه ها هم (منجمله خودم) هستن هزینه ی ارسال خیلی کمتر میشه .

خودتم بسازی خوشحال میشیم خلاقیتتو ببینیم .

لینک به دیدگاه

عزیز من یه عمره توی اینکار هستم از همه چیز باخبر هستم   ;)

موضوع اینجاست که سیم فن ها خیلی کوتاه هست و این فن  9 عدد هستند که بالا پایین زیر جلو کیس هستند و همین جوری نمی شه کاری کرد

http://roboeq.ir/products/detail/%D9%BE%DB%8C%D9%86%20%D9%87%D8%AF%D8%B1%2040*1%20%D8%B5%D8%A7%D9%81%20%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C/

http://roboeq.ir/products/detail/%D9%BE%DB%8C%D9%86%20%D9%87%D8%AF%D8%B1%2040*1%20%D8%B5%D8%A7%D9%81%20%D9%86%D8%B1%DB%8C/

حتی قاب هد رو هم سراغ درام که هر 40 تا رو به به 4 تا تبدیل می کنه یا هر چند تا که بخوای   ;)

ببخشید دوست عزیز من فقط راهنمایی کردم و قصد بی احترامی نداشتم عذر میخوام !

پس الان مشکل شما الان فقط کوتاهی سیم هاست ؟

لینک به دیدگاه

شما کجا بی احترامی کردی به من  نه واقعا

چیزی گفتی که درست بود و هیچ حرفی توش نبود هیچ نیازی  به عذر خواهی نیست چون چیزی که گفتید خیلی هم به جا بود

به الان مشکل کوتاهی سیم هاست اگر مادگی رو به 10 تا 4 تایی تقسیم کنم و بعد از هر مادگی 4 سیم بکشم نیاز به قطع کردن سیم هم نیست 

شما نظرتون چیه 

برای دوست بالایی نه والا خیلی طول می کشه تا برسه مشکل من هم کوتاهی سیم هست 

لینک به دیدگاه

شما هم همون مدل NZXT رو از فروزنCPU سفارش بده بیاد دیگه ، اگه یه چیزه شیک و تمیز میخوای البته ؛ بچه ها هم (منجمله خودم) هستن هزینه ی ارسال خیلی کمتر میشه .

خودتم بسازی خوشحال میشیم خلاقیتتو ببینیم .

اگر 4 نفر پیدا بشه من سفارش می دم بیارن که هزینه ی انتقال هم کم بشه نظرتون 

لینک به دیدگاه

شما کجا بی احترامی کردی به من نه واقعا

چیزی گفتی که درست بود و هیچ حرفی توش نبود هیچ نیازی به عذر خواهی نیست چون چیزی که گفتید خیلی هم به جا بود

به الان مشکل کوتاهی سیم هاست اگر مادگی رو به 10 تا 4 تایی تقسیم کنم و بعد از هر مادگی 4 سیم بکشم نیاز به قطع کردن سیم هم نیست

شما نظرتون چیه

برای دوست بالایی نه والا خیلی طول می کشه تا برسه مشکل من هم کوتاهی سیم هست

یکم تفکر لازمه من یه ایده هایی دارم اگه لازمه بگین با نقشه براتون بذارم اگه نه و میخوایین سفارش بدین که هیچی .

ولی دو حالت داره

اول اینکه میشه انتهای پین هارو بهم لحیم کرد که سیمی قطع نشه .

دومی اینکه میشه سر سیم هارو رو لخت کرد و بهم بست و روشون لحیم زد تا اتصالشون ضعیف نباشه . کار تمیز باشه و سیم سالم باشه مشکل اتصالی نداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر 4 نفر پیدا بشه من سفارش می دم بیارن که هزینه ی انتقال هم کم بشه نظرتون 

علی جان ؛ با دوستمون سید احسان (ehsan1344) هماهنگ کن ، کامل براتون توضیح میدن . الان به نظرم 4 نفر باشیم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان ،

نکته ای که هست اینه که شما حداکثر میتونید 3 فن رو به یک خروجی وصل کنید تا نتیجه مطلوب رو بگیرید که البته بازم جریان زیادی میکشه ، بستگی به کنترلر روی مادربورد هم داره .

اگه نمونه های فروشی رو ببینید ، ملاحضه میکنید که فقط یک هاب که توش این سوکت ها موازی شده باشن نیست و طبقه قدرت داره ، یک ورودی مولکس هم جهت تغیه درارند .

البته مدارد قدرتش چیزه ساده ای هست اگه به تعداد هستید و میبینید چیزه به درد بخوری خواهد شد بگید تا روی طراحی بردش کار کنم .

لینک به دیدگاه

موضوع داره جالب می شه 

طراحی اون کیت رو می شه کمی بهتر بگید به چه شکل می باشد 

من خودم دیدم که 4 عدد فن رو به هدر CPU وصل کردن و از اتصالات معمولی بوده و با سرعت 2800 توی هم کار کرده 

لینک به دیدگاه

دیشب تو فیسبوک بود 10 تومن هرچی میگردم نمیاد صبر کنی پیداش میکنم مارکش دیپ کول بود بهشون میگن مولتی فن صبر کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موضوع داره جالب می شه 

طراحی اون کیت رو می شه کمی بهتر بگید به چه شکل می باشد 

من خودم دیدم که 4 عدد فن رو به هدر CPU وصل کردن و از اتصالات معمولی بوده و با سرعت 2800 توی هم کار کرده 

ببینید اونهایی که ورودی مولکس دارند ، سیگنال PWM ورودی رو میگیرن و تقویت میکنن بعد میدن به بقیه ، حالا هرچند تا تو خروجی فن داشته باشه مشکلی پیش نمیاد .

لینک به دیدگاه

ببینید اونهایی که ورودی مولکس دارند ، سیگنال PWM ورودی رو میگیرن و تقویت میکنن بعد میدن به بقیه ، حالا هرچند تا تو خروجی فن داشته باشه مشکلی پیش نمیاد .

شما و همه ی دوستان چه پیشنهادی دارین 

من مادر بردم دارای قابلیت اتصال 6 عدد فن 4 پین رو داره بدون نیاز به مولس 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه سه تا فن دارید مشکلی نداره . سیم مشکلی و قرمز هر سه فن رو موازی کنید (یادت باشه زرده رو یوقت بر نداری موازی کنی) بزنید به سوکت فن پردازنده .

لینک به دیدگاه

اگه سه تا فن دارید مشکلی نداره . سیم مشکلی و قرمز هر سه فن رو موازی کنید (یادت باشه زرده رو یوقت بر نداری موازی کنی) بزنید به سوکت فن پردازنده .

من تمام فن هام 4 تا سیم داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اوکی پس همه رو به غیر از زرد به همدیگه وصل کن . زرد رو فقط میتونی به یکدوم وصل کنی چون ماله شمارش تعداد دور هست و نمیتونه همه رو بشماره :D

لینک به دیدگاه

تمام سیم هارو به ترتیب خودشون به هم وصل کن ولی خب اون قضیه استفاده از پین مادگی و نری باعث میشه سیم ها پاره نشن و سیم فن ها سالم بمونه .

و مدیریت خوبی روی کابل کشی ها دارید

ویرایش شده توسط vestlaif
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...