رفتن به مطلب

مشکل جدی هاردم

ogre22
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

قبل از هر چیز باید یه بار دیگه همون رنج رو با hdd چک کنی اگر بد سکتور ها باقی بود یا سکتور های با delay داشتی اون هارد دیگه قابل اطمینان نیست در هر صورت اگر رو سکتور های اولیه مثل بوت رکورد و تیبل ها و .. بد سکتور نداری یه پارتیشن با حجم بیشتر از 2 گیگ درست کن و مابقی فضا رو هم به پارتیشن بعد بده و وین رو روی پارت 2 نصب کن .

لینک به دیدگاه

تو 2گیگ اول بودن الان چه کنم ؟ واقعا ممنونم دوستم خیلی کمکم میکنی

وظیفم دوست عزیز.همین طور که دوست عزیزمون گفتن یک درایو درست کن با حجم 5Gدر ابتدای هارد بعد بقیه ی درایو ها رو درست کن ودرایو اولی روپاک کن( دیلت پارتیشن)ودیگه هیچوقت 4Gاولی رو تو پارتیشن بندی استفاده نکن.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان با ...hdd reg بدسکتوریشو حذف کردم الان کلا ویندوزم بالا نمیاد هاردم اطلاعاتشم بکاپ دارم حالا چی کنم؟؟؟؟؟به نظرتون ممنونم از کمکاتون

لینک به دیدگاه

میشه دوست عزیز یکم در مورد این برنامه توضیح بدی؟؟   

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

دوست من اره یدسکتور کلا رف شده دیکه بدسکتور نداره الان وقتی دکمه پاورو میزنم نشون میده ctr+alt+delet وفنیم سیدی ویندوز میزارم دکمه رو میزنم تا بره صفه نصب ویندوز اصلا به زور میاره(شانس ) اون صفه رو وقتیم میاره درایوارو نمیاره نصب کنم

لینک به دیدگاه

داش يه ويندوز ديگه امتحان كن ببين مثلا (xp(sp2،3ا

امتحان کردم سون یا ویندوز دیگه اما بازم نشد داش 

ویرایش شده توسط ogre22
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهتر بود قید 5G‏ رو میزدی .اگه بتونید تو یک سیستم با یک هارد دیگه 5 گیگ اول رو با برنامه ی که در صفحات قبلی گفتم پاک کنید و دیگه استفاده نکنید .البته بعضی وقت ها اگه از ی دیسک ویندوز دیگه استفاده بشه درست میشه (‏win xp‏) .

لینک به دیدگاه

دلیل اینکه درایوا رو نمیاره به احتمال زیاد همون بدسکتورها هستش .پاورتو تست زدی یا نه؟ببین هارد زیاد داغ میکنه؟

لینک به دیدگاه

دوستان الان دیگه مشکل حل شد با تشکر از همه شما راسش سیم هارد+باطری مادربوردو+سیدی ویندوز عوض کردم مشکل حل شد دوباره ممنونم از همتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...