رفتن به مطلب

65 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. موافقید بدونید که چرا توی این چند روز چند تا از کاربران بن شدن ؟ و مسائل پشت پرده چی بوده ؟

• موافقم
    • موافق نیستم

Recommended Posts

درود دوستان گل فروم

دوست دارم نکته به نکته مطالب بنده رو بخونید .

اول لازم میدونم کلمه مسمومیت رو توضیح بدم و بازش کنم :‌

مسمومیت چیه ؟

به طور مثال ما چند تا شخص داریم :‌ صادق ، احمد ، نادر ( این اسمها کاملا مثال هستن و لطفا به کسی بر نخوره )

صادق و احمد با هم دوست هستن و نادر همسایه صادق هست . صادق با نادر مشکل داره و احمد اصلا نادر رو نمی شناسه و حتی ندیدتش . صادق میاد به احمد میگه این نادر مرتیکه عوضیه و خیلی کلاشه و هزارتا حرف راجبش میزنه . احمد وقتی میبینه دوستش داره این حرف رو راجب نادر میزنه حتما نادر مشکل داره و ادم عوضیه و از اون روز به بعد احمد از نادر بدش میاد .

به این میگن مسمومیت یعنی صادق احمد رو راجب نادر مسموم کرده و احمد هم بدون تحقیق و کور کورانه مسموم شده . و اگر روزی نادر از کنار احمد رد بشه حتما احمد تحویلش نمی گیره . احمد فرد مسموم شده ای هستش که بدون شناخت نادر و محکوم میکنه .اصلا کاری نداریم نادر چجور ادمیه .

اتفاق بالا خیلی وقتها توی زندگیه ما ادمها میفته و بدون کوچکترین شناختی از طرف مقابلمون میایم محکومش میکنیم قضاوت میکنیم و حتی ابروش رو میریزیم . این نکته بسیار بسیار مهمه دوستان گلم .

در همین راستا ادمهایی هستن که راجب شما این کار و میکنن مثلا با شما مشکل دارن و میرن اینور و اونور راجب شما بد میگن و ادمهای دیگه رو مسموم میکنن .

میدونید دلیل اصلیه این نوع رفتار چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

جوابش اینه که ادمهایی مثل صادق به هر دلیلی نمیرن حرفشون رو به نادر بزنن و دردشون رو بگن میان راجبش اینجوری مسمومیت ایجاد میکنن تا ادمهایی مثل نادر رو بد جلوه بدن . بعضی وقتها ما راجب نزدیک ترین ادمهای اطرافمون این کار و میکنیم اگر خوب به خودمون نگاه کنیم کاملا یادمون میاد .

خوب در این فروم متاسفانه مسمومیتی به وجود اومده و خواه و نخواه این مسئله برای بعضی از دوستان سوال شده  . مثلا در تاپیک زیر :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=3469&page=14

دلایلی پشت این مسئله بوده که متاسفانه باز هم به دلیل دوست بودن و دوست داشتن عنوان نکردیم .

ولی متاسفانه اینقدر تکرار شد اینقدر تکرار شد که مجبور شدیم بیشتر راجب گفتن و یا نگفتنش فکر کنیم .

در این فروم هر روز به تمام پستهاتون سر میزنیم و همیشه پشت کسانی بودیم که به دیگران بی دریغ کمک میکردن و کمک میکنن . دلیل این مسئله اینه که بگیم شما دوستان رو میبینیم . و اگر جائزه ای میدیم و هر کاری که انجام میدیم به خاطر محبت خودتونه . یه مقدار فروم رو بیشتر بگردید و پیدا کنید کاربرانی رو که بی منت کمک میکنن . و هیچ وقت ادعایی نداشتن . بگردید فروم رو و بیشتر ببنید که در مقابل کارهای مثبت کاربران ما چه برخودی داشتیم . ایا نباید در قبال کارهای منفی برخورد کنیم ؟

حالا دلیل ایجاد این تاپیک اینه که اگر شما بخواید  ما دلیل های بن کردن بعضی از دوستان و در ادامه بر خورد با چند نفر دیگه از دوستان رو در این تاپیک اعلام میکنیم .

مدارکی رو کاملا شفاف و روشن در دست داریم که ثابت کنیم این بن کردنها الکی نبوده . و اگر هر کدوم از شما عزیزان به جای ما بودید حتما چنین برخوردی رو میکردید .

منتظر نظرات شما هستیم .

لینک به دیدگاه

درود 

آقای حسینی چرا محمد حاجتی اخراج شده ؟

من با ایشون هیچ آشنایی ندارم و فقط چون خیلی فعالیت زیادی دارند اینو میپرسم و واقعا ایشون اطلاعات زیادی دارند و در هر بخشی خیلی به کمک دیگران میومد .واقعا نبود ایشون در فروم احساس میشه.

لینک به دیدگاه

درود 

آقای حسینی چرا محمد حاجتی اخراج شده ؟

من با ایشون هیچ آشنایی ندارم و فقط چون خیلی فعالیت زیادی دارند اینو میپرسم و واقعا ایشون اطلاعات زیادی دارند و در هر بخشی خیلی به کمک دیگران میومد .واقعا نبود ایشون در فروم احساس میشه.

درود

اوکی نتیجه نظر سنجی مشخص بشه عنوان میشه .

در ضمن ادم باید همیشه مفید باشه . میدونید چرا ادم یه وقتهایی دیگه مفید نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون نفع شخصی دیگه براش نداره که مفید باشه

در ضمن همیشه کسائی هستن که بی دریغ کمک کنن و نیاز به اینجور افراد نباشه

لینک به دیدگاه

حرف شما کاملا درسته ولی باید قدر کاربرانی که بی دریغ کمک میکنن رو دونست اینطوری روز به روز از تعداد اونا کم میشه

لینک به دیدگاه

حرف شما کاملا درسته ولی باید قدر کاربرانی که بی دریغ کمک میکنن رو دونست اینطوری روز به روز از تعداد اونا کم میشه

دوست عزیز صبر داشته باشید لطفا .

ما همیشه قدر کاربرانی که بی دریغ کمک میکنن رو میدونیم و مطمئنیم کسانیکه بی دریغ کمک میکنن ازشون هیچ وقت کم نمیشه مگر اینکه از ته قلبشون کمکشون بی دریغ نبوده باشه

لینک به دیدگاه

درود

اوکی نتیجه نظر سنجی مشخص بشه عنوان میشه .

در ضمن ادم باید همیشه مفید باشه . میدونید چرا ادم یه وقتهایی دیگه مفید نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون نفع شخصی دیگه براش نداره که مفید باشه

در ضمن همیشه کسائی هستن که بی دریغ کمک کنن و نیاز به اینجور افراد نباشه

سلام جناب حسینی. اون کاربران مفید که بی دریغ کمک میکنن به احترام کاربرا ودوستان میان نه بخاطر سایت یا مثبت یاتقدیر.ارزش این سایت به افرادی نظیر hex یا بقیه دوستان که نه ما اونهارو دیدیم نه اونها مارو.اما واسشون احترام قائلیم.

لینک به دیدگاه

خدا نکرده این تاپیک برای بعضی از دوستان سو تفاهم نشه. این دوستان که بن هم میشن ادمهای با ارزشین ولی خلاف قوانین انجام دادن و حضورشون برای فروم مضره و سازنده نیست همین .

از دید بنده همه ادمها با ارزشن و وجودشون لازم ولی وجود هر کسی در هر جایی لازم نیست . مثلا نیاز نیست من برم به دکتری کمک کنم و خدای نکرده وقتی پنس خواست یه اره بدم دستش .

لینک به دیدگاه

خدا نکرده این تاپیک برای بعضی از دوستان سو تفاهم نشه. این دوستان که بن هم میشن ادمهای با ارزشین ولی خلاف قوانین انجام دادن و حضورشون برای فروم مضره و سازنده نیست همین .

از دید بنده همه ادمها با ارزشن و وجودشون لازم ولی وجود هر کسی در هر جایی لازم نیست . مثلا نیاز نیست من برم به دکتری کمک کنم و خدای نکرده وقتی پنس خواست یه اره بدم دستش .

مریضتم دکتر حسینی :lol: :lol: =)) =))

راستی جناب حسینی شما همیشه زود افلاین میشین.امشب وقت گذاشتینا

لینک به دیدگاه

مریضتم دکتر حسینی :lol: :lol: =)) =))

راستی جناب حسینی شما همیشه زود افلاین میشین.امشب وقت گذاشتینا

حمید جان دلیل نرفتنم به خونه دقیقا همین مطلب بود .

لیون کامپیوتر مثل بچه منه . پدر در مقابل بچش چه کاری میکنه ؟‌ پدر وقتی میبینه به بچش حمله شده چی کار میکنه ؟ 99.9 درصد کاربران این فروم نمیدونن برای ساخته شدن و رشد این سایت و این مجموعه چه کارهایی مدیران کردن ؟ واقعا باور کردنی نیست . مطمئننا روزی که بشنوید براتون باورش سخته . شاید شبیه فیلمها باشه اون موقع واستون

پشت این سایت نمیدونید واقعا چه خبره ؟ واقعا برای خیلی از شما دوستان اگر روزی فرصت بود و عمری باقی بود توضیح خواهم داد.

لینک به دیدگاه

درود آقای  حسینی عزیز

ضمن خسته نباشید

بنده عرض کوچیکی داشتم

به عنوان یکی ازکوچکترین کسانی که توی مجموعه لیون ، فعالیت می کنم ، تا جایی که بنده یاد دارم ، همیشه با گذشت و بزرگواری ، خطاها و کم و کاستی های کاربران رو گوشزد می کنین و همیشه مثل یک پدربرای تک تک افراد فروم ، وقت میذارین و محبت میکنین و نگران همه هستین

پیشنهاد میکنم به عنوان کوچکترین عضو این مجموعه ، بازهم با بزرگی و لطف خودتون ، دوستان رو ببخشید و به فکر پیشرفت و موفق ترشدن فروم باشیم.

ممنون میشم با عنایت و بزرگواری با این مسئله برخورد کنین و درس بزرگی به ماها بدین

بابت اتفاقت پیش افتاده ازشما عذرخواهی میکنم

از طرف کوچکترین عضو لیون @};-

لینک به دیدگاه

درود آقای  حسینی عزیز

ضمن خسته نباشید

بنده عرض کوچیکی داشتم

به عنوان یکی ازکوچکترین کسانی که توی مجموعه لیون ، فعالیت می کنم ، تا جایی که بنده یاد دارم ، همیشه با گذشت و بزرگواری ، خطاها و کم و کاستی های کاربران رو گوشزد می کنین و همیشه مثل یک پدربرای تک تک افراد فروم ، وقت میذارین و محبت میکنین و نگران همه هستین

پیشنهاد میکنم به عنوان کوچکترین عضو این مجموعه ، بازهم با بزرگی و لطف خودتون ، دوستان رو ببخشید و به فکر پیشرفت و موفق ترشدن فروم باشیم.

ممنون میشم با عنایت و بزرگواری با این مسئله برخورد کنین و درس بزرگی به ماها بدین

بابت اتفاقت پیش افتاده ازشما عذرخواهی میکنم

از طرف کوچکترین عضو لیون @};-

درود حمید جان

میشه لطف کنید دقیقا بفرمایید که چه کسانی رو ببخشیم ؟ ممنون میشم که شفاف صحبت کنید

حمید جان بخشش کلمه بسیار بزرگیه باور کنید خیلی مقدسه . بیشتر راحبش فکر کن . من اعتقاد دارم بخشش یه داروییه برای روح انسانی

لطفا سوال بالا رو جواب بده

لینک به دیدگاه

درود حمید جان

میشه لطف کنید دقیقا بفرمایید که چه کسانی رو ببخشیم ؟ ممنون میشم که شفاف صحبت کنید

حمید جان بخشش کلمه بسیار بزرگیه باور کنید خیلی مقدسه . بیشتر راحبش فکر کن . من اعتقاد دارم وقتی بخشش یه داروییه برای روح انسانی

لطفا سوال بالا رو جواب بده

بنده رو ببخشید

این رفتار همش از قضیه انتخاب کاربر سال پیش آمد که بنده کم کاری کردم و مسبب این اتفاقات اخیر بنده هستم.

ممنون میشم بنده رو عفو بفرمایین @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

چطوری حمید ؟

به نظر من حمید بخشش خیلی خوبه و خدا هم گفته برا تمام ادیان اما یه ولی داره !!!

اونم این که من نوعی بیام یه نخ سیگار بکشم و پدر بفهمه !!!!!!!!  میاد بهم تذکر میده و از بدیهاش بهم میگه و بعدش منتظر میمونه که من چیکار میکنم

دفعه بعدش میام دوباره سیگار میکشم و با خودم میگم اینبارم میاد و نصیحتم میکنه و میبخشه دیگه ولی این بخشش باعث نابود شدن من میشه و در نتیجه برا اینکه من نابود نشم و به اطرافیانم ( برادر - مادر - خواهر - دوست و وووو ) صدمه نزنم تنبیه میکنه

@};- @};-

دوستانی هم که الان پیش مون نیستن بازم برامون دوست عزیز هستن و خواهند بود و فقط و فقط تو این محیط نیستن / مثل کنکور هستش دیگه هرکسی براساس هنجارهای کنکور عمل کرد راه رو ادامه میده در غیراینصورت از ادامه راه میمونه

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

بنده رو ببخشید

این رفتار همش از قضیه انتخاب کاربر سال پیش آمد که بنده کم کاری کردم و مسبب این اتفاقات اخیر بنده هستم.

ممنون میشم بنده رو عفو بفرمایین @};-

حمید جان الان در اینجا بنده نظر سنجی گذاشتم که ایا برای کاربران توضیح بدم یا نه و فعلا رای اکثریت اینه که مطالب رو روشن کنیم . و متاسفانه خود شما در این مطلب دخیل بودید .

یه سوال ؟ اگر مدیریت فروم کاربری شما رو بن کنه !!! ؟ ایا همین کاربران ازمون نمی پرسن که چرا این کار و کردید ؟ ایا جوابی نباید بهشون بدم ؟

پس خودتون راهی پیدا کنید برای اینکه همه این دوستان روشن بشن و الان شما با اینجور پست دادنتون که بیشتر به مظلوم نمایی شبیه بیشتر دارید مطلب رو میپیچونید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این یکی از اجزایه هر کار هست و میشه گفت هیچ کس از مشکلات و دقدقه هایه یه شغل دیگه با خبر نیست جناب حسینی 

خیلی از دوستان فکر میکنن تو بازار کامپیوتر پول پارو میشه و همیشه پایه سسود کلان در وسطه که هرگز این طور نیست 

چون گاهی اوقات ما از سوده خودمون میزنیم تا بهترین سیستم ممکن رو برایه یه مشتری ببندیم و اون مشتری هم شاید تا آخره عمرش نفهمه 

این دلیل نمیشه که ما کاره خوبه خودمون رو انجام ندیم 

شما هم اگر میتونید با یوزرها بیشتر راه بیاین 

چون خیلی اوقات از سره مشکلاتی که هست یه نفر نمیتونه کاره درست رو انجام بده و به جایه بهتر شدن اوضاع بد تر میشه 

اگه تو آرامش به هر چیزی پرداخته بشه بهتره 

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

بنظرم مدیریت باید همه کاربرای بن شده رو آزاد کنه و یه فرصت دیگه بهشون بده  گذشت خصلت مردان است  حتی با دشمن خودتم باید دوست و برادر باشی از فرمایشات امام علی (ع)

لینک به دیدگاه

بنظرم مدیریت باید همه کاربرای بن شده رو آزاد کنه و یه فرصت دیگه بهشون بده گذشت خصلت مردان است حتی با دشمن خودتم باید دوست و برادر باشی از فرمایشات امام علی (ع)

دوست خوبم

مگه جنگ ایران و عراقه؟

دوستان خواهشا" دیگه خلط مبحث نشه، این حرفها درست نیست. آقای حسینی انجمن رو ایجاد نکردن که بعد بیان کسی رو بن کنند.

اتفاقا" برعکس انجمن ایجاد شده تا همه علاقه مندان بیان عضو بشن و از هم صحبتی با یکدیگر لذت ببرند و با اشتراک گذاشتن اطلاعاتشون از هم کلی مطلب یاد بگیرند. اگر کسی به هر دلیلی با تشخیص مدیریت بن میشه، قطعا" نفع جمعی انجمن و کاربران در عدم حضور اون کاربر بوده. این موضوع رو فقط و فقط مدیران و اداره کنندگان انجمن میتوانند تشخیص بدهند، و بقیه دوستان حاضر در انجمن باید از اینکه مدیریت هوشیارانه عمل می کنه خسته نباشید هم به مدیران بگن.

کاربر بن شده، دشمن نیست! کاربر بن شده، حبس نشده! که بخواهد آزاد بشه! ممکنه به هر دلیلی فردا مدیریت تشخیص بده ادامه ی حضور من در انجمن به نفع دیگر کاربران نیست. همین کافیه و تمام - این دیگه بحث نداره. یک روز یک نفر در این انجمن بن شد - به یکی از مدیران لیون عرض کردم فرصتی دیگر به ایشان بدهند، که بعد وقتی دلایل بن شدن رو متوجه شدم، خودم از خودم شرمنده شدم که چرا اصلا" برای مسئله ای که از همه ی جوانبش اطلاع ندارم وساطت کردم.

شما مطمئن باشید برای یک ادمین یک فروم که از صبح تا شب یکی از مهمترین دغدغه هاش افزایش کاربران و اقبال عمومی به انجمن تحت نظارتش هست، آخرین راه حل بن کردنه یک نفره. پس قبلش همه ی راه ها رو برای نگه داشتن یک کاربر می روند و در صورت عدم نتیجه و یا تشخیص به مضر بودن حضور یک نفر، دسترسی ایشون رو میبندند.

هر زمان هم لازم باشه دسترسی کاربر بن شده رو مجددا" بر میگردانند. تشخیص این که کدام صورت به نفع همه ی کاربران است فقط با مدیریت و گردانندگان هر انجمنه.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من زیاد پیگیر این مطالب نیستم

ولی به نظر یکسری از اعضای فعال انجمن تقریباً فعالیتشون به صفر رسیده

که جای تامل داره

لینک به دیدگاه

با سلام

که جای تامل داره

عنوان تاپیک شفاف سازیه.شفاف بگو.منظورت کی بود؟

لینک به دیدگاه

به نظر من مدیریت بهتره یک فرصت دیگه به این دوستان بدهد.

دوستان دیگر هم که خواهان بازگشت این افراد هستند لطفا بیان کنند شاید نظر مدیریت محترم تغییر کند.

لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه تا همینجا هم بخشش یوده که اجازه نداد بنده همه چیز رو عنوان کنم . این اخرین مطلبی هست که دارم به این دوستان عنوان میکنم .

تا ساعت 12ظهر امروز این دوستان فرصت دارن عنوان کنن که چی کار کردن . چون فکر میکنم مساءل بیشتر داره اینجا شبه بر انگیز میشه .

انتخاب با شماست حمید و محمد و میلاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا حسینی عزیز دوباره بالاخره به رای گیری و انتخاب نظر اکثریت روی آوردین. تبریک @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

درود. جناب حسینی

اگه قراره شفاف سازی شه بزارید متهمین هم بیان و دفاع کنن

نمیشه یک طرفه قضآوت کرد اسم دونفر بد دربره

از دیدگاه من اینطور بهتره

ویرایش شده توسط Amir Hossien
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود. جناب حسینی

آقای حسینی تا ساعت 12 مهلت دادن خودشون بگن چیکار کردن

دیگه بهتر از این

که البته با اون حرفهایی که تو تاپیک انتخاب بهترین کاربر سال اتفاق افتاد و اون جهت گیرهایی که شده بود احتمالا بیشتر کاربرها میدونن چه اتفاقی افتاده

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

که جای تامل داره

درود دوست عزیز

اگر خوب دقت کنین میبینین که خیلی از کاربرهای فعال انجمن دارند کارشون رو انجام میدند و فعالیتشون کاملا مشهود است.

با یک جستجو میتونید متوجه این مطلب شوید

به نظر من مدیریت بهتره یک فرصت دیگه به این دوستان بدهد.

دوستان دیگر هم که خواهان بازگشت این افراد هستند لطفا بیان کنند شاید نظر مدیریت محترم تغییر کند.

این دوستان با اعمالی که انجام دادند و برای همه توی این تاپیک شفاف خواهد شد، به هیچ عنوان، دیگر حق فعالیت در این انجمن را نخواهند داشت.

آقا حسینی عزیز دوباره بالاخره به رای گیری و انتخاب نظر اکثریت روی آوردین. تبریک @};-  @};-  @};- 

علی جان هر جایی که نیاز بوده ما رای گیری و نظر سنجی کردیم و از این بعد هم هر جایی که نیاز باشه این کارو میکنیم.

درود. جناب حسینی

دوست گلم ما اینجا قاضی نیستیم و اینجا دادگاه نیست و این دوستان هم جنایتکار نیستند، فقط یک سری اعمالی مخالف قانون این کشور و این انجمن انجام دادند.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...