رفتن به مطلب

کمک به چند جوون در سال 1393

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

امسال طبق هر سال صندوق " کمک به هم " یه مقدار پول توش بود که یه سری قطعه خریدیم و یه سری قطعه هم خودمون گذاشتیم روش و دو تا سیستم از توش در اوردیم .

این دو تا سیستم میره برای 20 تا جوون پسر که یه ادم خیری خونش رو برای اینها وقف کرده و اونجا زندگی میکنن و 12 تا پسر ابتدایی هستن و 8 تا راهنمایی و دبیرستان .

در ضمن متاسفانه به دلیل عدم امکانات این دوستای گلمون عید جایی نمیرن و من و تیم offroad tigon گیلان به مدیریت امید عزیز یکی از روزهای عید رو قراره بریم دنبالشون و با ماشینهای دو دف ببریمشون آفرود . که اگه قسمت شد و رفتیم حتما عکسهایی ازش میگذاریم

اینجا جا داره از کاربر و دوست خوبمgheysar1364  یا همون میلاد حکیمی گل تشکر ویژه بکنم چون ایشون دلش دریاست و بسیار به مسئله کمک به دیگران فعال هستن و چندین بار کالاهای خودشون رو اهدا کردن

اگه بتونیم هر کدوم از ماها دل یک نفر و فقط دل یک نفر و توی این ایام و توی ایام عید شاد کنیم بهتون قول میدم که ارامش در خونمون رو میزنه و مهمون ما میشه

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود

بسیار کار زیبا و خداپسندانه ای انجام دادید و مطمئن هستم خداوند اجر کارتون رو خواهد داد .

قطعات قدیمی به کارتون میاد ؟

مثل کابل ، DVD بازی ، نرم افزار

سی پی یو کارت گرافیک 5700 ؟ 

لینک به دیدگاه

درود

بسیار کار زیبا و خداپسندانه ای انجام دادید و مطمئن هستم خداوند اجر کارتون رو خواهد داد .

قطعات قدیمی به کارتون میاد ؟

مثل کابل ، DVD بازی ، نرم افزار

سی پی یو کارت گرافیک 5700 ؟ 

درود

ممنونم پیمان جان فعلا نه امید به خدا سال دیگه باز میریم برای جمع اوری سیستم و اهدای اون

لینک به دیدگاه

بسیار عالیه....  آرزوی موفقیت دارم براتون آقای حسینی :clapping: :clapping: :big bug:

امیدوارم تو کارهای خیر از همدیگر سبقت بگیریم و به فکر دیگران هم باشیم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

امسال طبق هر سال صندوق " کمک به هم " یه مقدار پول توش بود که یه سری قطعه خریدیم و یه سری قطعه هم خودمون گذاشتیم روش و دو تا سیستم از توش در اوردیم .

این دو تا سیستم میره برای 20 تا جوون پسر که یه ادم خیری خونش رو برای اینها وقف کرده و اونجا زندگی میکنن و 12 تا پسر ابتدایی هستن و 8 تا راهنمایی و دبیرستان .

در ضمن متاسفانه به دلیل عدم امکانات این دوستای گلمون عید جایی نمیرن و من و تیم offroad tigon گیلان به مدیریت امید عزیز یکی از روزهای عید رو قراره بریم دنبالشون و با ماشینهای دو دف ببریمشون آفرود . که اگه قسمت شد و رفتیم حتما عکسهایی ازش میگذاریم

اینجا جا داره از کاربر و دوست خوبمgheysar1364  یا همون میلاد حکیمی گل تشکر ویژه بکنم چون ایشون دلش دریاست و بسیار به مسئله کمک به دیگران فعال هستن و چندین بار کالاهای خودشون رو اهدا کردن

اگه بتونیم هر کدوم از ماها دل یک نفر و فقط دل یک نفر و توی این ایام و توی ایام عید شاد کنیم بهتون قول میدم که ارامش در خونمون رو میزنه و مهمون ما میشه

درود بسیار کار پسندیده ای بود

امسال که نشد سهمی در این کار داشته باشیم

اما اگر قطعات قدیمی و و کابل و دیگر وسایل ب کارتون می امد بگید تا سال اینده حداقل کمی سهمی داشته باشیم :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا عالیه اقای حسینی خیلی کار عالی هست و همانطور که اقا پیمان گفتن خداپسندانه هست انشالله موفق باشید ... 

لینک به دیدگاه

من هم به نوبه خودم تشکرمیکنم ودست مریزاد میگم به این حرکت زیباو درخورتحسین.مطمئنن این کارهای خیرخواهانه اجرزیادی نزد خداوند منان داره.ارزوی سلامتی واسه بانیانش دارم.ایشالا روزی برسه ماهم سهیم باشیم.هیچ لذتی بالاتر ازکمک ولبخندنشاندن به لب همنوع نیست.

لینک به دیدگاه

آرزوی موفقیت دارم برای آقای حسینی وتمام کسانی که شادی دیگران را شادی خود میدانند @};- 

لینک به دیدگاه

بدانید و آگاه باشید که این معامله ایست با خداوند و شما بدون شک برنده اید آقاحسینی (*)

ویرایش شده توسط Naji
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام

من که قبته خوردم بهتون اقای حسینی @};- @};- @};-

انشاالله به یاری امام زمان تو همه کاراتون موفق باشین

ویرایش شده توسط moly
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

امسال از این مراسما ندارین ما هم کمک کنیم ؟

لینک به دیدگاه

تبلیغ در تاپیک دیگران = اخطار و بعدش هم محدودیت دسترسی

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

احسنت 

از آقای حسینی و دوستان لیونی دور نیست اینجور کارهای خیر خواهانه

موفق و پیروز باشید @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...