رفتن به مطلب

مشکل Winfast TV 2000XP با ویستا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

ویستا 64 بیتی نصب کرده ام و لیکن کارت tv Winfast TV 2000XP را که میخواهم نصب کنم ارور در نصب درایور میدهد!

این مشکل چگونه قابل حل است؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

نصب کردم ولی اجرا نمی شود یعنی انگار نه انگار که نصب شده نه آیکونی برا اجرا تولید میکند نه در قسمت all program کارت رو نشون میدهد!

لطف کنید اگر راه کاری دیگر دارید بفرمایید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

منم همین مشکل رو دارم!

متاسفانه هر راهی که بوده تست کردمی ولی جواب نداد!

لینک به دیدگاه

منم همین مشکل رو دارم! !!!

نصب کردم کار کرد ولی خیلی خیلی بد و سیستم رو بهم ریخت و الان از ایکس پی استفاده می کنم.

کسی هست که یه کارت خوب در حد تیم ملی ( فوتسال ) سراغ داشته باشه که با ویستا و سون مشکل نداشته باشه.

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

من هم اين مشكل رو داشتم ولي هنگام نصب با ارور نصب شد پس ازنصب با ارور اون برنامه

پنجره هاي اون مثل ويندوز 98 كلاسيك شده بود و لي كارت تي وي كار ميكرد

به نظرم اگه درايور 64 بيتي نصب بشه كار كنه خودش نداره دانلود بايد بشه ولي من بدون اون با سي دي خودش استفاده كردم و حل شد ولي برنامه رو ميتونيد از وين فست ورژن دوش يا يك برنامه ديگه استفاده كنيد

در كل 64 بيتي به درد رم بالاي4 ميخوره كه بتركونه تازه 32 بيتي مشكل رم بالاي 3 رو هم حل كرده

I%20Do%20not%20Know.gif

ویرایش شده توسط E_SATA
لینک به دیدگاه

KWORLD 7134

درايور سون تو سايتش هست . برنامش هم راحت كار ميكنه تو سون

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام . اکثر کارتهای کپچر و میکس با 64بیت مشکل دارن. این کارتها بیشتر تو xpجواب میده اگه بتونی دانلود کنی ولی فکر نمی کنم جواب بده.

من خودم کارم سخت افزار- نرم افزار - شبکه - طراحی - چاپ - فیلمبرداری- میکس - برنامه نویسی - سیستمهای فروشگاهی و .... است. خوشحال می شم به بچه ها کمک کنم.

راستی عضو جدیدم.

لینک به دیدگاه

kworld تو ارائه درايور هاي ويندوز 7 حرف اول رو ميزنه . برنامه هاش هم دائم در حال اپ شدن هستند .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...