رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه الکترونیکی رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان

در این تاپیک قیمت به روز هر قطعه الکترونیکی رو که نیاز دارید مطرح کنید . تا قیمتهای روز رو داشته باشید که برای خرید میتونه به شما کمک کنه .

سایت الکترونیک هم تو هفته آینده تکمیل میشه و کارش شروع میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• ارسال 180
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

ممنون جناب فلاح امیدوارم که در این راه موفق و پیروز باشید و دوستان الکترونیکی هم راضی باشن .

البته دوستان اینرو توجه کنن که برای قیمتها همواره به سایت www.lionelectronic.ir مراجعه کنن و اگر کالای مورد نظرشون در سایت موجود نبود اینجا برای قیمت مراجعه کنن .

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی کار عالی داره شروع میشه ممنون

اگه شما بدونید گاهی اوقات یه دانشجوی شهرستانی رشته برق برای پیدا کردن یک قطعه که تو تهران فراوان موجوده چه کارهایی که نباید بکنه تا اون قطعه را تو شهرشون بتونه پیدا کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟کهپیدا هم نمیشه!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

خیلی کار عالی داره شروع میشه ممنون

اگه شما بدونید گاهی اوقات یه دانشجوی شهرستانی رشته برق برای پیدا کردن یک قطعه که تو تهران فراوان موجوده چه کارهایی که نباید بکنه تا اون قطعه را تو شهرشون بتونه پیدا کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟کهپیدا هم نمیشه!!!!!!!!!!

درود

کاملا قبول دارم و ما به این قضیه کاملا واقف هستیم عزیز کالاهای الکترونیکی با کامیپوتر از نظر موجودی در شهرستانها خیلی متفاوته .و یکی از دلایل ایجاد سایت فروشگاهی برق و الکترونیک همین بوده عزیز

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت اقای حسینی وجناب فلاح.تبریک عرض میکنم وصمیمانه ارزوی موفقیت میکنم براتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا اگه قیمت اینا را دارید بدید

http://www.gwinstek.com/html/en/showproductdetal-e.asp?pd1_sn=484&p1sn=17&p2sn=41

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز این کالا تو بازار موجود نیست ولی 30 ولت 50 آمپرش هست که میتونی تو این لینک ببینیhttp://lionelectronic.ir/index.php?product_id=1405

البته 50 ولت 30 آمپر هم هست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
درود

دوست عزیز این کالا تو بازار موجود نیست ولی 30 ولت 50 آمپرش هست که میتونی تو این لینک ببینیhttp://lionelectronic.ir/index.php?product_id=1405

البته 50 ولت 30 آمپر هم هست

اگه میشه قیمت و مشخصات دقیق اون 50ولت30آمپر را بدید

یک سری دماسنج تصویری هست که اگه دیده باشید یک عکس مادون قرمز از جسم میگیره وبا نشان دادن رنگ دما را مشخص می کنه اگه از این دماسنج ها هم سراغ دارید قیمت با مشخصات کامل را لطف کنید

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز قیمت منبع تغذیه تک 50 وات 30 آمپر 1500 وات ساخت mastech

450000 تومان هستش راجع به دماسنج هم اگه میشه پارت نامبر و سازنده قطعه رو بفرمایید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه چند جا پرسوجو کردم فهمیدم این دما سنج مدل های بدرد بخورش از حدود 4000000تومان قیمتش شروع میشه که خیلی گرونه برا همین منصرف شدم با تشکر از آقای فلاح

الان ledقرمز با نور فوق العاده زیاد در ساز5میل چی موجود دارید دونه ای چند اگه شرکت سازندش معروفه یک لینک قرار بدید

اگه امکان داره لینک اون منبع تغذیه را هم بدید و آیا گارانتی هم داره؟

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزم led واسه چه کاری میخوای استفاده کنی چون واسه کارهای مختلف فرق داره راجع به منبع تغذیه هم به زودی تو سایت میزارم همراه با لینک اصلیش و در مورد گارانتیش هم بله 1 سال گارانتی داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برا این کار می خواهم از همین ledهای 5mmمعمولی نیازه اما مدل بسیار پرنور با نور پخش تو اصفهان به غیر از مدل های معمولی چیزی پیدا نکردمak63jx1fekpnjxivzjh3.jpg

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزم چند تا نیاز داری؟ راجع به لینکش تو خود سایت mastech من چیزی ندیدم

ویرایش شده توسط Reza_Fallah
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو پست بالا عکس چیزی که می خواهم بسازم را که گذاشته بودم برا همون کار می خواهم

می خام یه کسری ledرا داخل شیلنگ بگذارم که مثل نئون بشه

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزم از 80 تومان هستش تا 200 تومان که بستگی به نورش داره البته رو تعداد یه کم قیمت ها شکسته میشه

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز ال ای دی قرمز رنگ پر نور ساخت تایوان یا کره هستش مطمئن نیستم قیمتش هم بستگی به این داره که چند تا بخواین

لینک به دیدگاه

سلام: می خواستم بپرسم مولتی متر آنالوگ هیوکی 3010 موجود دارید ؟؟

درضمن مولتی متر هیوکی دیجیتال چی موجود دارید ؟

با سپاس

ویرایش شده توسط mehdi_f
لینک به دیدگاه

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم مولتی متر های دیجیتال mastech ساخت کدام کشور هستند ؟

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیزم mastech چینی هستش

راجع به 3010 هم دوتا کارخونه هیوکی و نیشیزا وا یکی بودند و الان جدا شدند 3010 رو الان نیشیزاوا تولید میکنه که قیمتش 153000تومان هستش

مولتی متر دیجیتال هیوکی هم هست که قیمتش از 96000تومان هستش تا 350000 تومان

لینک به دیدگاه

سلام: دوست عزیز

الان مدل 3010 موجود دارید ؟

درضمن هیوکی دیجیتال الان چه مدلهای رو دارید ؟ چون در فروشگاه من این مدلهای دیجیتال و ندیدم.

کلا محبت کنید لیست مولتی متر های موجود ( آنالوگ و دیجیتال هیوکی ) را همراه با قیمتشون برام بزارید

راستی این مدل هویه را موجود دارید

Picture%20%288%29.jpg

با تشکر

ویرایش شده توسط mehdi_f
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزم 3010 نیشیزاوا موجود هستش

هیوکی دیجیتال هم قیمتش

1- 3256 150000تومان

2-3804 156000تومان

3-3801 330000تومان

4-3803 90000تومان هستش

واسه هویه هم اگه پارت نامبر و برند هویه رو بفرمایید ممنون میشم

ویرایش شده توسط Reza_Fallah
لینک به دیدگاه

ممنونم دوست خوبم

خیلی خوشحالم ازاینکه چنین فروشگاهی بوجود اومده .. تا نیاز ما شهرستانی ها رو برطرف کنه

در مرد هویه ، در فروشگاه شما موجود نیست تا پارت نابر داشته باشه .. این هویه رو من تو نت دیدم گفتم شاید موجود داشته باشید

در ضمن لطف کنید مدلهای هیوکی زا که نام بردین درفروشگاهتون نیز قرار دهید

با سپاس فراوان

ویرایش شده توسط mehdi_f
لینک به دیدگاه

درود

خواهش میکنم امیدوارم بتونیم نیاز همه دوستداران الکترونیک رو براورده کنیم راجع به هویه هم دو تا تو سایت موجوده که میتونی به آدرس زیر مراجعه کنی http://lionelectronic.ir/index.php?action=categories&id=390

چند تا دیگه هم موجوده که بزودی تو سایت میزارم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

من ad7780 لازم دارم. 3.2 دلار بیشتر نیست. تو ایران کسی نداره. اگه شما بیارین یه ماهه همش فروش می ره. من 10 تا لازم دارم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...