رفتن به مطلب

Nvidia سریع ترین کارت گرافیک دو هسته ای رو معرفی کرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

همون خارجیها که کارگرساده شون ماهی 2000 دلار در آمد داره هم برای خریدن یه بازی 50 دلاری کلی صلاح و مشورت میکنن! خیلی دیدم که تو فروم ها شون بحث میشه که کارت گرافیک بالای 500 دلار قیمتش خیلی بالاست و غیر منطقیه! عین این که اینجا کارتی مثل 780 حدود 150 هزار تومن باشه و ما بگیم از اون بالاتر منطق خرید نداره!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا بحث سیاسی نکنید که تاپیک قفل میشه!!!!! :p  :D  :D

شما میخواین اختلاف ارزش پول ایران و آمریکا و کشورهای دیگه برسید که نتیجه ای نداره...

یادش بخیر وقتی 5870 گرفتم حدودای 500 تومن اون موقع که تازه اومده بود، همه چشاشون در اومده بود که چرا اینقدر پول واسه گرافیک داده بودم، هر کس میرسید فکر میکرد که یک سیستم کامل بستم شده اون قیمت...

الان 5-4 برابر اون هم خرج کنی نمیتونی اونقدر که از 5870 اون موقع کار میگرفتی الان بگیری... -_-

لینک به دیدگاه

همین امروز و فرداست که عزیزان دلال تایپیک پیش فروش به قیمت 12 میلیون تومن می زنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینید دوستان موضوع دقیقا همین هست که بهمن جان اشاره کرد، منطق خرید یک موضوع جدا از توان خرید هست

این کارت بیشتر از کارایی پول بهترین و قوی ترین بودن رو داره می گیره

یه کالای لوکس که خیلی راحت دل پولدارهارو می بره و به اندازه کافی هم فروش می کنه

همین الان توی یو تیوب کلی کلیپ پیدا می کنید از 3way sli کارت kingpin اونم روی ایر! در صورتی که خود سازنده هم گفته بود روی ایرکولینگ تفاوتی بین classified و kingpin نیست

این دسته افراد دنبال خاص ترین و بهترین ها هستن حتی اگه از کاراییش استفاده نکن! ( می دونم خنده داره ولی واقعیت همینه)

بازار هدف انویدیا برای این کارت همین قشر پولدار و کمال گراست که صرفا دنبال بهترین و خاص ترین هستن

حتی اگه فقط 1000 عدد از این کارت فروش بره میشه 3 میلیون دلار! ( که قطعا خیلی بیشتر فروش میره) توی همین ایران خودمونم کسایی هستن که می خرنش

ولی اونی که دنبال کارایی هست میگه خوب میرم 2 تا تیتان بلاک میگیرم باقیشم پول واتر بلاک میدم و براحتی تیتان z رو قورت میدم :D 

ولی از نظر منطق خرید به نظر من واقعا یک خرید دیوانه وار هست

اینکه گفته میشه هدف بازیسازها هستند فقط حرفه، مگه الان کارتهای چندهزاردلاری ورک استیشن های تو بازار نیستن؟

من که یادم نمیاد هیچوقت سری gtx هدفش کسی غیر گیمرها بوده باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی از نظر منطق خرید به نظر من واقعا یک خرید دیوانه وار هست

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

من خودم بعد جوری عاشق کارت ها  amd بودم (الان هم هستم ) و(چون الان کارتم انویدیا ست گفتم بودم)

ولی در کل به غیر از پولش حساب کنید بد جوری amd رو خورد کرده ولی باز هم هیچ کارتی به پولش به سالار 7990 نمیرسه میتونید تو این لینک مشاهده کنید که چه قدر این کارت قدرت بالایی داره

http://www.anandtech.com/bench/product/813?vs=765

لینک به دیدگاه

سلام

یعنی چی ؟؟

یعنی خیلی گرونه. (فقط در جنگ همچین هزینه هایی میشه :lol: )

GTC16.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...