رفتن به مطلب

تعویض کیس به Green x-3 و مشکلات جدید :دی

Recommended Posts

سلام

حالا که فکر کنم فقط مونده که رو دستات بالانس بزنی و تست کنی :D  این کارم تست کن . پاور رو از توی کیس باز کن بزارش کنار کیس روی مثلا جعبه مادربرد (سیم ها رو بزار وصل باشه فقط اون پیچ ها رو باز کن و پاور رو بزار یه وجب این طرف تر) طوری که بدنه پاور با کیس اتصال نداشته باشه بعد کامپیوتر رو روشن کن  ترجیحا اول برق سی دی و هارد و چیزای غیر ضروری رو هم جدا کن ( سرشون هم به بدنه متصل نباشه ) . اگر در این حالت برق نداشت مشکل از پاوره و چون گارانتی هم داره بهتره ببری گارانتی .

لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

من دیگه بیخیال شدم/

وقتی داره کار میکنه و مشکل نداره برا چی اذیتش کنم

لینک به دیدگاه

سلام 

طبق شکلها عمل کن وهرجا مشکلی داشتی بپرس،بست رو حتما تهیه کن بدون بست نمیشه.

2won9q3aqkpmlqzsitsd.jpg

zr41kcvrmfnpw8twji5.jpg

kpgjt0el3i9uov58zspl.jpg

bkcu8d8e5evmqzgz0k.jpg

nbp1fz4pg80yxidrzdfr.jpg

299525_mo.jpg

ضمن تشکر از دوست عزیز بابت راهنمایی کامل و جامعشون که قطعاً مورد استفاده قرار میگیره .

دلیل استفاده نکردنم از بست اینه که ممکنه پاور مشکل داشته باشه و گرین قرار باشه تعویضش کنه و یا کلا قصد کنم پاور حرفه ای تهیه کنم.

خودتون میدونید بازکردن بست دردسره ، واسه این از سیم های خم شو استفاده کردم که موقع باز کردن راحت باشم تا وقتی که قطعی شه جریان .

یک موردی هست که دوستان مورد توجه قرار ندادن ، سیم های پاور 530eu اصلا تا نمیشن که هیچ خم هم نمیشن حتی خم شدگیی که دارن رو هم نمیشه از بین برد

سیم های پاور های حرفه ای انعطاف خیلی خوبی دارن این پاور اصلا سیم هاش انعطاف نداره ، سعی کردم هشت پین سی پی یو رو از زیر گرافیک ببرم

اما انقدر تابو پیچ داشت و به هیچ وجه نمیشد صافش کرد که بیخیال شدم کلا .

سیم های فن های بالارو هم سعی کردم ببرم پشت اما درب کیس بسته نمیشد ، به دقت و وقت گذاشتن بیشتری نیاز داره که بعدا طبق اموزشتون انجامش میدم .

سیم فن بغل هم میخاستم اون کارو بکنم اما پیچ گوشتی مناسب باز کردن پیچش پیدا نکردم خیلی پیچاش بزرگه پیچ گوشتیم توش میچرخید

اما به نظرم فایده نداره ، چون فن 20 سانتی کنار کیس رو که بخام وصل کنم باید یه برق کف کیس داشته باشم براش .

اما درکل به نظرم باید به فکر پاوری مثل 600 جدید گرین باشم که سیم هاش انعطاف داشته باشه

حتی با انبر دست سعی کردم کج بودن سیم های اینو رفع کنم نشد :|

علاوه بر اون سیم های این پاور خیلی قطور هستن ، دوتاش رو هم بی افته درب کیس بسته نمیشه

مکافاتی هست اصلا ...

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اشتباه میکنی 

من پاور 1350 گریین رو تست کردم 

خیلی سفت تر از ماله خودمه 

اینقدر که کنار بهشون حالت میدادم و بعد به مادربورد یا ... متصل میکردم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...