رفتن به مطلب

بحث و تبادل نظر در مورد بازیهای رایانه ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان DeadRising3 فقط زامبی کشی هست ؟! همین؟! :| میشه کسی از داستان بگه ؟ گیم پلی چجوریه ؟

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 521
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

stronghold crusader II  :x

بعد از مدتی طولانی (بیش از یک دهه!)

امیدوارم مثل نسخه اول خوب باشه و مثل عناوین قبلیه stronghold نباشه... همین الان دانلود کردم به امید خدا :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

shadow of  mordor  از گیم اسپات 8 گرفت! امشب بررسی رو میزنم باری دوستان!

Dead raising 3 مزخرفه--کل سری اشغاله--سراغش نرید اینها هم یاد گرفتن هر چی بنجول کنسولی و خوب فروش نمیکنه رو میزنن روی pc!!مثل Ryse مثل همین Dead raising!3 گیم اسپات هم حسابی حالشونو گرفت بهش داد 3 !!!!!!!!!!!!یعنی هم نمره شماره خودش ارزش داره!!!! در عوض wastelands 2عالیه!! حتما تجربه کنید وقت بهش دوستان بخوان حتمابرسی میزنم فعلا دارم بررسی evil within رو اماده میکنم

fable سالگرد هم خیلی خوبه من نخسه اصلی بازی رو سالها پیش بازی میکردم حس نوستالژیکی داره با unreal3 کار شده عالیه حتما تجربه کنید از 2و 3 خیلی بهتره خود پیتر مولینو ساخته  بود اینو

لینک به دیدگاه

درود

من outlast رو به یکی از دوستان دادم برای بازی کردن بنده خدا شب رفت بیمارستان طپش قلب گرفته بود!!!!!!!ایم موضوع عین حقیقته.چند روز بعد اینو بهم گفت !!!!!!! :wacko: :wacko:

منم با دوستم هم زمان این بازی رو شروع کردیم. اولش کل گزاشتیم هرکی زودتر تموم کنه.بعد تقریبا یک هفته من تمومش کردم البته یه جاهایی قلب میریزه از ترس و وحشت ورت میداره.

بعد اومدم به دوستم گفتم تا کجاش رفتی گفت همون فردا از ترس پاکش کردم :devilish:

تا یه مدت همش صحنه هاش جلو چشم بود. بعد ترسیدن از resident evil 3 تو سن 6 سالگی دومین بازی ای بود که تو سن 21 سالگی تونست منو بترسونه.

البته یه dlc هم براش اومد که دیگه نگرفتم گفتم به دردسرش نمارزه =))

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

stronghold crusader II  :x

بعد از مدتی طولانی (بیش از یک دهه!)

امیدوارم مثل نسخه اول خوب باشه و مثل عناوین قبلیه stronghold نباشه... همین الان دانلود کردم به امید خدا :دی

با نسخه 1 زندگی کردیم یادش بخیر

نسخه 2 در کل خوب بود ، ولی جای کار بیشتری داشت !!

shadow of  mordor  از گیم اسپات 8 گرفت! امشب بررسی رو میزنم باری دوستان!

Dead raising 3 مزخرفه--کل سری اشغاله--سراغش نرید اینها هم یاد گرفتن هر چی بنجول کنسولی و خوب فروش نمیکنه رو میزنن روی pc!!مثل Ryse مثل همین Dead raising!3 گیم اسپات هم حسابی حالشونو گرفت بهش داد 3 !!!!!!!!!!!!یعنی هم نمره شماره خودش ارزش داره!!!! در عوض wastelands 2عالیه!! حتما تجربه کنید وقت بهش دوستان بخوان حتمابرسی میزنم فعلا دارم بررسی evil within رو اماده میکنم

fable سالگرد هم خیلی خوبه من نخسه اصلی بازی رو سالها پیش بازی میکردم حس نوستالژیکی داره با unreal3 کار شده عالیه حتما تجربه کنید از 2و 3 خیلی بهتره خود پیتر مولینو ساخته  بود اینو

واقعا دمت گرم ، زحمت میکشی برای جامعه گیمرا :)

ولی Ryse  باید قشنگ باشه ، اگر وقت داشتین یه بررسی کوتاه هم از این بزارین جهت اشنایی ! گرافیک حضرت کرای انجین رو نمیشه بی خیال شد :D ^_^

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

از The Elder Scrolls IV Oblivion خاطره ها دارم :x

skyrim  بیش از 150 ساعت بازی کردم  :x

از Company of Heroes 2 و البته نسخه یک لذت بردم هر چند نسخه 1 برای اولین بار یه چیز دیگه بود مخصوصا وقتی شبکه میشه غوغاست :D

Dragon Age 2 هم بسی لذت بردم :x

dark suls 2 و البته dark suls 1 هر چند از نسخه 1 بیشتر لذت بردم

در یک نظر کلی از بازی هائی که با تامل و سنجیده باید جلو رفت خوشم میاد خارج از این حیطه از هرچی بازی بزن بکش و برو جلو بشدت متنفرم حتی اگر خدای گرافیک باشن یک لحظه وقتمو واسشون هدر نمی دم *dry#

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی Middle-earth: Shadow of Mordor به نظر شما چطوره؟

توی انجمن های بازی که گشت زدم ظاهرا خیلی توی ایران استقبال نشده.. شاید هنوز زوده که قضاوت کنیم

لینک به دیدگاه

کسی DARK SOULS II امتحان کرده ؟

ارزش دانلود داره ؟

گرامی شک نکن که ارزش دانلود داره

البته توی این بازی باید خیلی حوصله و صبر داشته باشی 

در مقابل باس های بازی یک حرکت عجولانه یا یک ضربه اضافی = مرگ و از دست دادن تمامی ارواحی که جمع کردی هرچند یکبار فرصت داری ارواح از دست رفته را به دست بیاری اما با هر بار کشته شدن مقداری از جان شما کم می شود و با چندین بار کشته شدن فقط 50 درصد از خون شما باقی می ماند

البته با هومن افکت میتوانید دوباره به سلامتی قبل بازگردید

در کل این بازی به بازی مرگ معروف است..

چیزی که کمی این بازی را سخت کرده است عدم وجود استامینا در باس های بازی است مثلا در منطقه The LostBastille به سه باس در یک جا برخورد می کنید که در ضربه سنگین انها عین فرفره دور خود میچرخند بدون انکه خسته شوند. و یا از شدت ضربه انها کم شود :wacko:

از نظر من این از جذابیت بازی می کاهد.. در ضمن شما میتوانید قبل از روبرو شدن با با سها یک فانتوم یا همان کمکی از npc ها احظار کنید که به شما کمک کنند

لینک به دیدگاه

گرامی شک نکن که ارزش دانلود داره

البته توی این بازی باید خیلی حوصله و صبر داشته باشی 

در مقابل باس های بازی یک حرکت عجولانه یا یک ضربه اضافی = مرگ و از دست دادن تمامی ارواحی که جمع کردی هرچند یکبار فرصت داری ارواح از دست رفته را به دست بیاری اما با هر بار کشته شدن مقداری از جان شما کم می شود و با چندین بار کشته شدن فقط 50 درصد از خون شما باقی می ماند

البته با هومن افکت میتوانید دوباره به سلامتی قبل بازگردید

در کل این بازی به بازی مرگ معروف است..

چیزی که کمی این بازی را سخت کرده است عدم وجود استامینا در باس های بازی است مثلا در منطقه The LostBastille به سه باس در یک جا برخورد می کنید که در ضربه سنگین انها عین فرفره دور خود میچرخند بدون انکه خسته شوند. و یا از شدت ضربه انها کم شود :wacko:

از نظر من این از جذابیت بازی می کاهد.. در ضمن شما میتوانید قبل از روبرو شدن با با سها یک فانتوم یا همان کمکی از npc ها احظار کنید که به شما کمک کنند

این عنوان رو خریدم ولی دوست نداشتم ! { نسخه 1 رو بازی نکرده بودم }

فکر کردم مثل شاهزاده ایرانی هست ولی این طور نبود ! یادش بخیر شاهزاده ایرانی 2 لامصب خیلی خوب بود . . . واقعا خاک بر سر باگیسافت نتونست این عنوان رو خوب حفظ کنه ،

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

این عنوان رو خریدم ولی دوست نداشتم ! { نسخه 1 رو بازی نکرده بودم }

فکر کردم مثل شاهزاده ایرانی هست ولی این طور نبود ! یادش بخیر شاهزاده ایرانی 2 لامصب خیلی خوب بود . . . واقعا خاک بر سر باگیسافت نتونست این عنوان رو خوب حفظ کنه ،

خوب اگه دوست نداشتی احتمالا از نسخه 1 هم خوشت نمیاد

حق با شماست شاهزاده ایرانی 2 جالب بود .یوبی سافت هم این اواخر خیلی تر زده به ip های جدید مخصوصا واچ داگز که یک باگستان تمام عیار بود :laughing:

لینک به دیدگاه

Project Cars خبری ازش ندارید ؟ 

عجب گرافیکی داره 

https://www.youtube.com/watch?v=uk-5F9SPsC0

:wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا نسل بدی شده همه بازی ها شکست میخورند! Drive club نیم ساعت پیش گرفت 5.0 از game spot!!! 5 از گیم اسپات یعنی اصلا نباید رفت سمتش ---ryse  هم که 3 گرفته-dead raising 3   هم که گرفت 3.5 !!!!!!!!! destiny   رو کرده بودن توی ناقاره هی شیپور میزدن!!! 6 گرفت !!!! هزینه توسعه اینا فکر میکنم از یک میلیار د بیشتر بوده!!این از انحصاری و انحصار طلبی-انوقت یک بازی  عالی و کم خرج مثل گم شدن ایتان کارتر میگیره 9؟؟؟یا بازی خوبی مثل سایه موردور که اصلا ادعا نداشت میگیره 8 --یکی نیست که با این به اصطلاح بازی سازان پول خرج  کن بگه بازی خوب پول زیاد نمیخواد برای ساختن!!به امید نمره خوب برای evil within چند روز دیگه و یک نمره عالی برای عصر اژدها که من هم یک مقاله عالی براش دارم آماده میکنم با کل جهان بازی آشنا بشین!

لینک به دیدگاه

سایه موردور را بازی کردم  گیم پلیش فوقلاده بودوهم گرافیک  2ساعت برای اولین استارت بازی منو سرگرم خودش کرده :x 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاهزاده  ایرانی در مقایسه با دارک سولز ؟؟؟عجب مقایسه ایی کردید شما! سری سولز بازی های مهمی هستند تنها بازی هایی که  هویت به چالش کشیدن رو حفظ کرده -پرنس پارس یک هک اسلش بود خیلی بازی های خوبی نبودن اکثرا -دارک رو هرکسی ازش خوشش نمیاد باید اهل دل باشی باید بزاری بازی راهش رو باز کنه توی ذهنت  باید اول ورود به هر منطقه بشینی وفکر کنی -من توی ذهنم شب ها نقشه های مسیر حرکت رو میکشیدم- دارک سولز  و دیمین سولز و دارک سولز 2 بی نظیرند  و فراموش نشدنی

لینک به دیدگاه

شاهزاده  ایرانی در مقایسه با دارک سولز ؟؟؟عجب مقایسه ایی کردید شما! سری سولز بازی های مهمی هستند تنها بازی هایی که  هویت به چالش کشیدن رو حفظ کرده -پرنس پارس یک هک اسلش بود خیلی بازی های خوبی نبودن اکثرا -دارک رو هرکسی ازش خوشش نمیاد باید اهل دل باشی باید بزاری بازی راهش رو باز کنه توی ذهنت  باید اول ورود به هر منطقه بشینی وفکر کنی -من توی ذهنم شب ها نقشه های مسیر حرکت رو میکشیدم- دارک سولز  و دیمین سولز و دارک سولز 2 بی نظیرند  و فراموش نشدنی

حق با شماست سری دارک سولز فراموش نشدنی هستند.

ابتدا قهرمان خود را می بینیم که خسته و داغون به سختی قدم های کوتاه بر میدارد و بعد از دو سه قدم درون ابهای جمع شده از باران به رو می افتد و ریزش باران و رعد  وبرق .. محیطی مه آلود وبارانی... انگار این کارکتر خسته از رزمی نابرابر برگشته است .. اما در شکل یک مرده ای متحرک(هالو)

بعداز سقوط در گل و لای پنجه ی قهرمان به سختی باز می شود و انکشتانش را به نشانه خاطره ای از هم باز می کند و این خاطره کلمات پیرزنی مرموز را  درون مخیله اش نجوا می کند.. این پیرزن احتمالا از همه چیز خبر دارد چه در گذشته های کاراکتر و چه در اینده ای که او را انتظار می کشد.

صدا گزاری و دو بله فوق العاده است مخصوصا صدای این پیرزن. حس خاصی دارد :)

یافتن کلید برای اهنگر و خانه ای قفل شده در ماجولا.. یافتن اشیا عجیب برای بازیابی انسانهای مسخ و سنگ شده و یافتن king,s ring  برای باز کردن دربهای بزرگی که در پشت انها جنگجویان و جانوران عجیبی در انتظار شما هستند

هر چند بازی نقص هائی دارد اما گیمر واقعی انرا از دست نمیدهد :cool:

لینک به دیدگاه

سایه موردور را بازی کردم  گیم پلیش فوقلاده بودوهم گرافیک  2ساعت برای اولین استارت بازی منو سرگرم خودش کرده :x 

به زودی انرا نصب میکنم

سیستم لول اپ در این بازی چکونه است؟

شنیدم به شکل درختواره لول ها باز می شوند و نمیتوان به دلخواه لول اپ کرد.

بعد بازی بر اساس کشتن طراحی شده به طوریکه اگر کشته شوید طرف لول اپ می شود  و کشتنش دوبرابر سخت تر می شود

ظاهرا توی این بازی فرار کردن بهتر از جنگیدن است =))  البته اوایل بازی که کاراکتر ظعیف است

لینک به دیدگاه

تاریخ انتشار بازی GTA V برای PS4 و Xbox One؛ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۴ (۲۷ آبان ۱۳۹۳) و تاریخ انتشار بازی برای پلتفرم PC؛ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ (۸ بهمن ۱۳۹۳) اعلام شده است.

لینک به دیدگاه

کسی DARK SOULS II امتحان کرده ؟

ارزش دانلود داره ؟

سلام،نه عزیز ارزش نداره

لینک به دیدگاه

والله من بازی ریسینگ با اول شخص شوتر مقایسه نکردم ! و دارک سولز رو هم فقط تست کردم و چیزی در موردشون نمیدونم ، گفنم من انتظار بازی مثل شاهزاده ایرانی داشتم ولی . . .

سلیقه ها متفاوت هست ، من تو بعضی بازی ها واقعا حوصله ام سر میره و اصلا نمیتونم بازی کنم

لینک به دیدگاه

دوستان بازی middle rath shadow of mordor  رو حتما بازی کنید گیم پلی فوق العاده ای داره توری هست که تو بازی فقط دوست داری بچرخی و مرحله جانبی هارو بری امتیاز بگیری لول آپ کنی.

گرافیک خیلی خوبی هم داره

من واقعا از این یازی خوشم اومد اصلا فکر نمی کردم در این حد باشه.

2تا سیستم لول آپ داره یکی برای مهارت شخصیت اصلی یکی هم برا سلاح ها

لینک به دیدگاه

خبر بد : The Evil Within در 30 فریم قفل خواهد بود !!!

ویزگی های بازی

For all versions:
                Brightness
                Display area adjustment
                Screen Grain adjustment

Additional options for PC (if supported by your hardware)
                Fullscreen or windowed support             
                Anti-aliasing – FXAA, MLAA, SMAA
                Shadow Quality – High, Medium, Low
                Motion Blur
                SSAO
                Reflections

game supports 4K resolution
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

evil within ماهیتش طوری هست که  30- فریم کافیشه -اینجور نیست که فکر کنید چون 30 فریمه کنده!نه NFs rivals هم 30 فریم بود!اون بستگی داره به ذات موتورحتماسازنده بهتر میدونسته که 30 فریمه بهتره از 60 -اتفاقا اینجور میشه با رزولوشن های بالا تر هم راحت بازیش کرد چون پورت نسخه کنسول ه اونها هم 30 تا بودن پس 1080و30 فریم راحت تر اجرا میشه تا 1080 60 فریم!

لینک به دیدگاه

اقا pcgamer جماعت عمرا زیر بار 30 فریم نخواهد رفت :D اصلا کسی حق نداره واصلا نمیتونه بازی ایی رو روی PC به 30 فریم محدود کنه

جسارت نباشه اما از نظر بنده هیچ وقت و در هیچ شرایطی 30 فریم برتر از 60 فریم نیست..اون حس سینمایی بودن 30 فریم هم یه حرف من دراوردیه از طرف فنای پلتفرمهایی که همیشه به 30 فریم محدودن .

لازم به ذکره که این بازی همانند dr3 وnfs rو بقیه بازیهایی دیگه ایی هم که به 30 فریم محدود بودن قابلیت 60 فریم شدن رو داره

البته هر کسی هم که سیستم ضعیف تری داره یا میخواد 30 فریم بازی کنه خیلی راحت میتونه مثلا با نرم افزار MSI AB فریم رو روی هر عددی که بخواد قفل کنه و کسایی هم سیستمهای قویتری دارن از 60 فریم بودن بازی لذت ببرن

نمیخوام منفی بافی کنم اما اینکه سازنده اصرار داره که برای تجربه بهتر  پیسی گیمرها هم مثل کنسولها روی 30 فریم بازی رو تجربه کنند حس بدی رو به ادم منتقل میکنه.

ویرایش شده توسط M.O.H
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موتور بازی در evil within رو کنسول مچ شده پس ما هم اینجا مجبوریم -هرچند مشکلی نیست و فکر نمیکنم تجربه  رو خراب کنه -گفتم حتما سازنده مجبور شده به خاطر محدودیت های کنسولی اعمال کنه این تغییر رو

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

میشه کاری واسش کرد ! مثل dead rising که کمپانی سازنده رو نسخه pc رو 30 قفل کرده بود اما به یه روشی رو 60 فریم اوردنش منم امتحان کردم جواب داد اینم میشه کاری کردش 

بچه ها بازی جدید ارباب حلقه ها کی اون پچ hd texture رو نصب کرده؟ 

حدود 10 گیگ پچه منتها نمی دونم واقعا ارزششو داره که واسش هزینه کنیم دان کنیم یا  بخریم؟ من که هنوز بازی دستم نرسیده ولی از مغازه بخرم حدود 90 درصد احتمال داره که این پچو نذارن توش 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...