رفتن به مطلب

رونمایی از نسخه جدید AC با نام Assassin’s Creed : Unity !

MR.Bahavar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

باز هم کمپانی بزرگ یوبی سافت از نسخه ی جدیدی از سری بازی Assassin’s Creed طبق رواله هر ساله رونمایی کرد طبق خبرهایی که که به گوش می رسد نسخه ی Assassin’s Creed : Unity در قرن هجدهم و در کشور فرانسه اتفاق خواهد افتاد یوبی سافت طی بیانیه ای اعلام کرد که : 

ما چندین سال است که بر روی نسخه های AC کار میکنیم هنوز این بازی به مراحل پایانی خودش نرسیده و نمیتوانیم اطلاعات بیشتری رو پیش روی کاربران قرار بدهیم در ماه های آینده منتظر اخبار بیشتر باشید ...

Assassins_creed_unity.png

همچنین یوبی سافت تایید کرده است که این نسخه در تعطیلات 2014 میلادی برای پلتفرمهای مختلف ps4 , xbox One , pc منتشر خواهد شد ...

در ادامه میتوانید تصاویری که از تریلر این بازی درز کرده است ببینید :

eaztvg4hwwabv7yeejc7.jpg

luk1azraentzjkzlu8of.png

t6vsrg9lcg4b2w0bjg8j.jpg

vb5rk39iqwut4qfhzwg.jpg

d1ubeuw415jb1nahr0gp.jpg

nlwd42cc405ni4voomk.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از خبرت

ولی باز یوبی اومد با دموهای cg سری assassins و باز هم تکرار مکررات و همون داستان و همون آش همون کاسه.

فکر میکنم اگر یوبی این سری رو یکم ازاد بزاره و به خلاقیت فکر کنه شاید بتونه به جایی برسه .اینهمه بازی OPEN WORLD ساختن توی یک سال به سال رو از نظر خودم عجیب میدونم .جالبه اینهمه سری اومدن هنوز به اندازه یک شاهکار مثل GTA V فروش نکردن یا نقد مثبت بگیرن .بیشتر بحث تکراری شدن مطرحه هرجا که اسم سری میاد .راک استار 5 سال کار میکنه روی عنوان بعد یک عنوان ناب پر از نوآوری میده ولی یوب رو نگاه کنید همین دو عنوان آخر سری ACIII وBALCK FLAG . اصلا ACIII ناقص بود و کامل ساخته نشده بود ولی چون داشتن روی BALCK FLAG کار میکردن عرضه اش کردن تا توسعه بعدی تموم بشه و تمام میکانیزم های ناقص شماره 3 رو در پرچم سیاه کامل کردنند!!خیلی عجیب بود.ضمنا خود پرچم سیاه هم حالت شبیه ساز کشتی رانی و دزد دریایی پیدا کرده بود تا سری ASSASSINS .

اگر یوبی یکم ول کنه این IP رو , وب جاش چند تا عنوان جدید توسعه بده خیلی بهتره.اینقدر چسبیدن به بازی های قدیمی که حتی IP های جدیدشون مثل Watvh dogs  رو کاملا فراموش کردن و این مسخره بازی ها برای عرضه شدن این بازی بوجود آمده و هر دم یک از توسعه دهنده ها یک چیز میگه و ناشر هم در جوابش یک چیز دیگه .معلوم نیست چه آشی پختن خودشون هم نمیدونن. حتما باز توی watch dogs  باید بلند ترین ساختمان های شهر رو بجوریم و ازشون بالا بریم و گوشی هوشمند رو بالا بگیریم و sync کنیم با wifi اطرافمون!!!!!

بی خیال!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

اين تصاوير از ويدئو تريلرش گرفته شده كه به دوستان هم توصيه ميكنم ببين (چون خودم آرشيو دار بزرگ تريلر هستم....)

و در متن اول خبرش و ترجمش ديده بودم كه شركت اعلام كرده كه 3 سال هست كه داره روش كار ميكنه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از خبرت

ولی باز یوبی اومد با دموهای cg سری assassins و باز هم تکرار مکررات و همون داستان و همون آش همون کاسه.

فکر میکنم اگر یوبی این سری رو یکم ازاد بزاره و به خلاقیت فکر کنه شاید بتونه به جایی برسه .اینهمه بازی OPEN WORLD ساختن توی یک سال به سال رو از نظر خودم عجیب میدونم .جالبه اینهمه سری اومدن هنوز به اندازه یک شاهکار مثل GTA V فروش نکردن یا نقد مثبت بگیرن .بیشتر بحث تکراری شدن مطرحه هرجا که اسم سری میاد .راک استار 5 سال کار میکنه روی عنوان بعد یک عنوان ناب پر از نوآوری میده ولی یوب رو نگاه کنید همین دو عنوان آخر سری ACIII وBALCK FLAG . اصلا ACIII ناقص بود و کامل ساخته نشده بود ولی چون داشتن روی BALCK FLAG کار میکردن عرضه اش کردن تا توسعه بعدی تموم بشه و تمام میکانیزم های ناقص شماره 3 رو در پرچم سیاه کامل کردنند!!خیلی عجیب بود.ضمنا خود پرچم سیاه هم حالت شبیه ساز کشتی رانی و دزد دریایی پیدا کرده بود تا سری ASSASSINS .

اگر یوبی یکم ول کنه این IP رو , وب جاش چند تا عنوان جدید توسعه بده خیلی بهتره.اینقدر چسبیدن به بازی های قدیمی که حتی IP های جدیدشون مثل Watvh dogs  رو کاملا فراموش کردن و این مسخره بازی ها برای عرضه شدن این بازی بوجود آمده و هر دم یک از توسعه دهنده ها یک چیز میگه و ناشر هم در جوابش یک چیز دیگه .معلوم نیست چه آشی پختن خودشون هم نمیدونن. حتما باز توی watch dogs  باید بلند ترین ساختمان های شهر رو بجوریم و ازشون بالا بریم و گوشی هوشمند رو بالا بگیریم و sync کنیم با wifi اطرافمون!!!!!

بی خیال!!!!!!!!!

رضا جان یوبی از کمپانی هایی هستش که بازی هاش حتی بعد از 6 نسخه هنوز جزابیت و حس تازگی دارن، و در مورد این نسخه باید گفت که خود کمپانی اعلام کرده که 3 سال هستش که داره روش کار میکنه...

در کامل کردن حرف دوستمون، امسال یوبی دوتا AC بیرون میده که نسخه Unity مالتی پلتفرم هستش و یک نسخه مخصوص کنسولهای XBOX و PS4 بیرون خواهد اومد...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

ممنون از خبرت

بی خیال!!!!!!!!!

رضاجون در مورد اسسین سه صحبتاتون قبول دارم ولی باقی عنوانا هرچند تندتند و میلک! عرضه شدن ولی فن های این بازی رو تقریبا راضی نگه داشت مثلا به فروش بلک فلگ دقت کنید..درکل منم مخالف نسخه های 365روزه هستم ولی وقتی انقدر ip خوب کم هست! در دنیای گیم امروزی......که راضیم هر شش ماه یکبار اسسین جدید بیاد!

البته متاسفانه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

@};- @};- @};-

انصافاً حرف نداره / من رو PC  که نمی تونم بازی کنم با کیبورد باید گیم پد بزنم - ولی رو PS3 عالی هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان یوبی از کمپانی هایی هستش که بازی هاش حتی بعد از 6 نسخه هنوز جزابیت و حس تازگی دارن، و در مورد این نسخه باید گفت که خود کمپانی اعلام کرده که 3 سال هستش که داره روش کار میکنه...

در کامل کردن حرف دوستمون، امسال یوبی دوتا AC بیرون میده که نسخه Unity مالتی پلتفرم هستش و یک نسخه مخصوص کنسولهای XBOX و PS4 بیرون خواهد اومد...

گرامی من سالهاست بازی های یوبی رو دنبال میکنم البته نمیشه گفت که بعد از شش سال احساس تازگی وجود داره!مثلا کدوم عنوان؟من فکر میکنم بهترین بازی یوبی این چند ساله دو قسمت rayman بودن که اصلا تا 100 سال هم تکراری نمیشن ولی مثلا شما الان دیگه میتونی ac یک رو بازی کنی ؟وقتی نسخه بعدش کاملتر بوده یا نسخه بعد از بعدش کاملتر از قبلی ها؟متاسفانه یوب سافت اتفاقا اکثر بازهاش از یک جور حس تکراری رنج میبرن مثلا حتی توی فار کرای 3باز هم همون روند ac رو شاهد بودیم برو بالای برج سینک کن گنج آزاد بشن برو بجور یا بخر !اگر هم حوصله نداری نقشه محلشون رو بخر برو فقط برشون دار!!

برای همه بازهشون میگن سه ساله دارن کار میکنن

حالا خدمتت میگم که متوجه بشی مین چند وقت پیش gamespot و ign خبری زدن مبنی بر اینکه تو یوبی سافت جنگ هست روی اینکه نسخه بعدی ساخته بشه یا نه و اگر قرار هست بایید توی کدوم کشور باشه یکی میگفت مصر یکی میگفت ژاپن !!حدود دو ماه پیش!!

حالا یکدفعه بازی ساخته شده؟؟نه خیر اینها برا همه نسخه ها میگن 3 سال .

بهرحال امیدوارم خوب باشه و تکراری نباشه که بعید میدونم

لینک به دیدگاه

گرامی من سالهاست بازی های یوبی رو دنبال میکنم البته نمیشه گفت که بعد از شش سال احساس تازگی وجود داره!مثلا کدوم عنوان؟من فکر میکنم بهترین بازی یوبی این چند ساله دو قسمت rayman بودن که اصلا تا 100 سال هم تکراری نمیشن ولی مثلا شما الان دیگه میتونی ac یک رو بازی کنی ؟وقتی نسخه بعدش کاملتر بوده یا نسخه بعد از بعدش کاملتر از قبلی ها؟متاسفانه یوب سافت اتفاقا اکثر بازهاش از یک جور حس تکراری رنج میبرن مثلا حتی توی فار کرای 3باز هم همون روند ac رو شاهد بودیم برو بالای برج سینک کن گنج آزاد بشن برو بجور یا بخر !اگر هم حوصله نداری نقشه محلشون رو بخر برو فقط برشون دار!!

حالا خدمتت میگم که متوجه بشی مین چند وقت پیش gamespot و ign خبری زدن مبنی بر اینکه تو یوبی سافت جنگ هست روی اینکه نسخه بعدی ساخته بشه یا نه و اگر قرار هست بایید توی کدوم کشور باشه یکی میگفت مصر یکی میگفت ژاپن !!حدود دو ماه پیش!!

با نظر اقا رضای بزرگوار که میگن فار کرای 3با اساسین شباهت داره موافقم خواستم یکم از شبا هتهاشون رو بنویسم

1-بالا رفتن از بلندیها برای ازاد شدن نقشه

2-کشتن حیوانات برای ارتقای تجهیزات

3-از پشت به دشمن خنجر زدن 

4-در اساسین از بالای ارتفاعات خود رو به داخل اب یا غیره میانداخت و در فارکرای خودش رو از روی دکل به وسیله سیمهای نگه دارنده دکل به زمین میرسوند

5-وجود حیوانات مشابه از جمله تمساح و... خودتون بهتر میدونید

به نظر من تنها نکته تضادشون همون کشتی با ماشین بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من تنها نکته تضادشون همون کشتی با ماشین بود

اسلحه و نوع لباس پوشیدن هم هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه عزیز شما فقط شباهت رو گفتید، تفاوتها فقط در گیم پلی بازی اتفاق نمیوفته...

شما انتظار ندارید که وقتی بازی Shooter میاد برید از این سکو به اون سکو بپرید، یا وقتی بازی Open World باشه یوبی سافت بیاد توی بازی که به تکامل رسیده تغییری ایجاد کنه؟

تازه همون FarCry به چندین شکل تغییر کرد بازی توی چند نسخه گذشتش، که نسخه اول که Cryengine بود جریانی کاملا متفاوت داشت و نسخه دوم که توی آفریقا اتفاق افتاد و نسخه سوم که هیچ شباهتی از لحاظ جریان بازی به نسخه های قبلی نداشت... 

شما خودت حرف من رو تایید کردی، شما گفتید که بعداز AC1 رفتید AC2 رو بازی کردید، چرا؟ چون کاملتر و جذابتر شده بود و همین طور به ترتیب قسمتهای بعدی(البته من خودم با این Black Flag حال نکردم) رو هم بهتر از نسخه قبل داده بود...

Gamespot یک سیستمی برای نمره دادن به بازیها داره که اگه درست یادم باشه توی بازیهایی که دارای Sequence هستن، هر نسخه برای نمره دادن بهشون از 10 نمره 1.5 نمره کم میکنه که این کم شدن نمره بخاطر تکراری شدن سبک و جریان و گیمپلی بازی هستش، ولی اگه نگاه کنی به همین AC Black Flag نمره 9 رو داده بود که معنیش این بوده که بازی اونقدر نوآوری داشته و گیمپلی اون تکراری نبوده که این نمره رو گرفته بوده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه عزیز شما فقط شباهت رو گفتید، تفاوتها فقط در گیم پلی بازی اتفاق نمیوفته...

شما انتظار ندارید که وقتی بازی Shooter میاد برید از این سکو به اون سکو بپرید، یا وقتی بازی Open World باشه یوبی سافت بیاد توی بازی که به تکامل رسیده تغییری ایجاد کنه؟

تازه همون FarCry به چندین شکل تغییر کرد بازی توی چند نسخه گذشتش، که نسخه اول که Cryengine بود جریانی کاملا متفاوت داشت و نسخه دوم که توی آفریقا اتفاق افتاد و نسخه سوم که هیچ شباهتی از لحاظ جریان بازی به نسخه های قبلی نداشت... 

شما خودت حرف من رو تایید کردی، شما گفتید که بعداز AC1 رفتید AC2 رو بازی کردید، چرا؟ چون کاملتر و جذابتر شده بود و همین طور به ترتیب قسمتهای بعدی(البته من خودم با این Black Flag حال نکردم) رو هم بهتر از نسخه قبل داده بود...

Gamespot یک سیستمی برای نمره دادن به بازیها داره که اگه درست یادم باشه توی بازیهایی که دارای Sequence هستن، هر نسخه برای نمره دادن بهشون از 10 نمره 1.5 نمره کم میکنه که این کم شدن نمره بخاطر تکراری شدن سبک و جریان و گیمپلی بازی هستش، ولی اگه نگاه کنی به همین AC Black Flag نمره 9 رو داده بود که معنیش این بوده که بازی اونقدر نوآوری داشته و گیمپلی اون تکراری نبوده که این نمره رو گرفته بوده...

درودتمام این  بحث ها رومیدونم دوست عزیز من گفتم نباید بیش از حد تکرار کنه خودشو وگرنه بهبود که جز بی تغییر هر قسمت جدید هستش مگر میشه تغییر نباشه؟ چشم بسته غیب میگید؟؟سبک تکراری شده گرامی بحث به تکامل رسیدن عنوان نیست خودت داری میگی باز هم از سکو به سکو پریدن و از در دیوار بالا رفتنه! بحث اینه!خود فارکرای رو ببین به نظر من خیلی بی ربطه که از یک اسم برای سه تا بازی کاملا متفاوت استفاده کردن ؟مثلا یک علمی تخیلی بود ولی دو یک نیمه open world و سه اش هم یک شبه  assassin بود که تمام المان هاشو رو از بازی red dead وام گرفته بود ولی در کل مجموعه دلپذیری شده بود!من از دید ناقد نگاهش میکنم چون رشته تحصیلی من  اینجور بوده همه چیز رو از چشم  انتقاد بهش نگاه کنم مثلا افزایش گرافیک توی نسخه بعد رو اصلا یک برتری نمیدونم و تحت هیچ شرایطی امتیاز حسابش نمیکنم. ولی شما شاید از دید احساسی بگید چون مثلا لذت بردید یا  هر چیزی .ضمنا هر سه قسمت فار کرای با همون کرای انجین هستن چون همون موتور دنیا که دو و سه باهاش ساخته شده هم نسخه توسعه یافته کرای انجین یک بودش که از بعد ازتوسعه فار کرای یک بدست کرایتیک موند دست یوبی !من حتی قرار داد هاشون هم میدونم !!گیم اسپات هم از هر بازی در نسخه بعد یک و نیم نمره کم نمیکنه گرامی اگر اینطور بود که الان بتلفیلد ،دارک سولز  کال اف و خیلی سری  بازی های دیگه همه نمره هاشون شده بود نیم از ده!!پس بحث تکراری شدنه حالا صد سال هم بازی توسعه داده بشه باز همینه یک شخصیت جدید که اصلا باهاش ارتباط برقرار نمیشه چون قرار یک بازی عمرش باشه!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...