رفتن به مطلب

چیستان

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

:laughing: :laughing: =)) =)) =)) =))  کیف کردم.من تا حالا فکرمیکردم مثل چغندره

=)) =)) =)) =))

چغندر رونالدو هستش :o)

لینک به دیدگاه

اين عبارت را درست بخوانيد: گندم فروشا، ارزن آمد نخود آمد ماش فرستاديم برنجش مده، برنجش بده. 

ای گندم فروش اگر زنم اومد مثل اینه که خودم اومدم و خودم فرستادمش اونو، نرنجونیش و برنجشم بده... :laughing:

......................

طرف رفته صندلی اورده استفاده کرده بعد برده اومده درو بسته خودشو دار زده، برا اینکه قدشم برسه رفته رو دستگیره درپریده طناب و گرفته احتمالا!  :-?

....................

بقیرم زودتر جواب دادن، عکسم با بهمن موافقم نه تارو  :clapping: البته من خداییش هشتا پیدا کرده بودم البته اگه بچه رو حساب کنیم که من ادم حسابش نمی کردم، :laughing:  

اولی یجاش بنظرم اشتباه گفتی  نخود امد ماش فرستادم ینی سرخود نیومده ما فرستادیمش.

دومی هم یه قطعه یخ گذاشته زیر پاش خودشو دارزده بعدا اب شده

لینک به دیدگاه

چغندر رونالدو هستش :o)

رونالدو افتخاره فوتباله.خوشتیپ ترین بازیکن تاریخ فوتبال.سریع وخطرناک.مسی چی؟ یه جوجه امپولی تزریق پروتینی.همه دنیا میدونن کمبود وزن وانرژی داشت با تزریق سرپاش کردند

لینک به دیدگاه

رونالدو افتخاره فوتباله.خوشتیپ ترین بازیکن تاریخ فوتبال.سریع وخطرناک.مسی چی؟ یه جوجه امپولی تزریق پروتینی.همه دنیا میدونن کمبود وزن وانرژی داشت با تزریق سرپاش کردند

همین کوچولو چهار بار بهترین بازیکن جهان شده .مثل رونالدو نیستش که امسال هم که توپ طلا گرفت از خوشحالی گریه کنه .خیلی هم شانسش گفت رونالدو که مسی امسال مسدوم شد اگرنه اینم از مسی بود

رونالدو بعد از گرفتن توپ طلا :crying:

مسی بعد از دریافت توپ طلا :cool:

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

1) این بنده خدا اول میلیاردر بوده، بعد با این کار بد بخت ، میلیونر شده *dry#

2) هاشم بیا، آچار بیار.

لاعقل سوال های سخت بپرسید مثبتاش حلال باشه. بهتر بود این تاپیک توی گفته گوی آزاد می خورد.

سوالی بپرسید که با گوگل کردن پیدا نشه.

تنها کسی که عزرائیل در هنگام قبض روح از وی اجازه گرفت و تنها کسی که عزرائیل گور وی را کند و وی را دفن کرد. (بخش اولش راحته، بخش دوم رو بگید :D )

سلام وعرض ادب خدمت پوریای عزیز

جواب قسمت اول سوال که کاملا مشخصه؛رسول خدا (ص) بودند

و اما جواب قسمت دوم:حضرت مــوسی میباشد. @};- 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...