رفتن به مطلب

گیمر بشتاب !!درایور کلیدی انویدیا عرضه شد!(تاپیک آپدیت شده پست آخر این تاپیک رو مطالعه کنید )

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

amd a10 7850k توی بنچمارک های رسمی خود سایت انویدیا  :eek:  :eek:  من قبلا هم گفتم این 2 شرکت دستشون توی یه کاسه هست 

گداشتم دانلود تا صبح تمام می شود 

و یه چندتا بنچمارک و شات از بازی ها قرار می دم و تفاوت ها رو به صورت دقیق بررسی کنیم :cool:  اگر اقا رضا اجازه بده این جا تاپیک ایشون هست  :x  @};-

درود راحت باش  برای همین ایجاد کردم

این نشون میده که انویدیا خیلی بقول بعضی ها میگن چی ؟لارجه!!!!!!! ازاون حرف ها بود!! :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

• ارسال 85
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

آقا رضا یه سوال مگه بتا به نسخه ای نمیگن که هنوز در حال آزمایشه و نسخه اصلی نیس؟ حالا تو هر چی اعم از نرم افزار های مختلف و یا همین درایور؟ به نظرتون الان بهتره 337 بتا نصب شه یا 335 whql? 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا یه سوال مگه بتا به نسخه ای نمیگن که هنوز در حال آزمایشه و نسخه اصلی نیس؟ حالا تو هر چی اعم از نرم افزار های مختلف و یا همین درایور؟ به نظرتون الان بهتره 337 بتا نصب شه یا 335 whql? 

درود

درایور بتا خوب در مرحله آزمایش همون جور که گفتی ولی معمولا عقل حکم میکنه که به محض عرضه آخرین درایور همون رو نصب کنید-البته من از خیلی درایور بتا استفاده کردم همین قبل از این درایور نسخه بتا نصب بودکلی هم باهاش drak souls 2 و خیلی بازی دیگه انجام دادم مشکلی هم نداشت یک با رفقط TDR داد!!

انویدیا دپارتمان درایور سازیش خیلی قویه -بتا رو میده بیرون برای فیدبک ببنیه بتا تستر ها چی میگن بعد فید ک ها رو جمع میکنه چون خودش که نمیتونه بشینه این همه تست کنه ولی وقتی بتا بده برای تست ، تستر های زیاد ی میان نصب میکنن روی سیستم های گوناگون یک دیتا بیس برای انویدیا جمع میشه که عملکردی کلی درایور رو براش نشون میده روی رنج گسترده سخت افزار اینجور میتونه ویرایش کنه نسخه اصلی بعدی رو -من خودم با بعضی از درایو رها کرش داشتم دامپ فایل رو براشون با یک توضیح  میفرستادم -اینا رو همه چک میکنن برای همین انیودیا توی درایور خیلی قویه-

شما دیگه وقتی whql میاد از بتا جدید تره 100 درصد whql  نضب کن

لینک به دیدگاه

درود

درایور بتا خوب در مرحله آزمایش همون جور که گفتی ولی معمولا عقل حکم میکنه که به محض عرضه آخرین درایور همون رو نصب کنید-البته من از خیلی درایور بتا استفاده کردم همین قبل از این درایور نسخه بتا نصب بودکلی هم باهاش drak souls 2 و خیلی بازی دیگه انجام دادم مشکلی هم نداشت یک با رفقط TDR داد!!

انویدیا دپارتمان درایور سازیش خیلی قویه -بتا رو میده بیرون برای فیدبک ببنیه بتا تستر ها چی میگن بعد فید ک ها رو جمع میکنه چون خودش که نمیتونه بشینه این همه تست کنه ولی وقتی بتا بده برای تست ، تستر های زیاد ی میان نصب میکنن روی سیستم های گوناگون یک دیتا بیس برای انویدیا جمع میشه که عملکردی کلی درایور رو براش نشون میده روی رنج گسترده سخت افزار اینجور میتونه ویرایش کنه نسخه اصلی بعدی رو -من خودم با بعضی از درایو رها کرش داشتم دامپ فایل رو براشون با یک توضیح  میفرستادم -اینا رو همه چک میکنن برای همین انیودیا توی درایور خیلی قویه-

شما دیگه وقتی whql میاد از بتا جدید تره 100 درصد whql  نضب کن

ممنون از توضیحات کاملتون تو سایتا یه دوری زدم انگار نسخه whql هم اومده خودشم نسخه 337.88

ما هم که نیمه شبه گذاشتم واسه دان  :laughing:

ولی انصافا این درایورا خیلی چیز لازمین من چندین بار تفاوت ورژن هارو حس کردم یه بار تو سیستم برادرم نسخه آخر آساسین رو نصب کرده بودیم هر کاری کردیم اجرا نشد باور کنید همین طوری به سرم زد بیارم نسخه جدید انویدیا رو نصب کنم  کردم دیدم اجرا شد  :eek:

خودم رو لبتاب قبلا وقتی کال آف گوست اومد نصب کردم خیلی سنگین اجرا میشد و بعد چن دیقه میومد از یازی بیرون اما با نصب نسخه جدید فک کنم 332 بود دیدم اجراش کرد و یه مقدار سبک شد واقعا واسم باور نکردنی بود 

لینک به دیدگاه

آقا rezagtx ممنون بابت جمع آوری مطالب و وقت گذاشتن تو تاپیکتون

من که استفاده کردم   رفتن واسه دانلود

لینک به دیدگاه

آقا rezagtx ممنون بابت جمع آوری مطالب و وقت گذاشتن تو تاپیکتون

من که استفاده کردم   رفتم واسه دانلود

شرمنده دو بار پست زدم  اشتباهی شد

ویرایش شده توسط mehdidolaty
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از توضیحات کاملتون تو سایتا یه دوری زدم انگار نسخه whql هم اومده خودشم نسخه 337.88

ما هم که نیمه شبه گذاشتم واسه دان  :laughing:

ولی انصافا این درایورا خیلی چیز لازمین من چندین بار تفاوت ورژن هارو حس کردم یه بار تو سیستم برادرم نسخه آخر آساسین رو نصب کرده بودیم هر کاری کردیم اجرا نشد باور کنید همین طوری به سرم زد بیارم نسخه جدید انویدیا رو نصب کنم  کردم دیدم اجرا شد  :eek:

خودم رو لبتاب قبلا وقتی کال آف گوست اومد نصب کردم خیلی سنگین اجرا میشد و بعد چن دیقه میومد از یازی بیرون اما با نصب نسخه جدید فک کنم 332 بود دیدم اجراش کرد و یه مقدار سبک شد واقعا واسم باور نکردنی بود 

صد در صد درایور مهمه-از نون شب هم واجب تره!!!توسعه درایور اندازه توسعه خود واحد پردازشی مهمه-نمیدونید ان شرکت ها با این درایور ها چه که نمیتونن بکنن!!

لینک به دیدگاه

با سلام این هم چندتا تست با کارت gtx 780 lightning و 4770k هر دو کمی اور شده اند تا بهترین نتیجه رو به ما بدهند 

دوستان من اینترنت خیلی سرعتش پایین هست نمی تونم عکس ها رو با اندازه ی اصلی آپ کنم شرمنده 

عکس 1 برای درایور 337.50

عکس 2 برای درایور 337.88

جالب این که درایور 337.50 بازی های borderlands 2 - bioshock infinite - farcry 3 رو خوب اجرا نمی کرد و کارت لودش زیر 60 درصد بود ولی با این درایو کارت بسیار بیشتر لود می شد و فرم بالاتری می گرفتم 

تمامی بازی ها با تنظیمات ultra هستند و تا اخرین حد گرافیک بالابرده شده 

bf4 : 

1 -

118 تا 120

post-14499-0-38081000-1401344790_thumb.jpg

2-

120تا 128

post-14499-0-51540900-1401344856_thumb.jpg

crysis 3 

1-

53fps

post-14499-0-74978700-1401345073_thumb.jpg

2-

56fps

post-14499-0-89719400-1401345311_thumb.jpg

bioshock infinite

1-

80 fps

post-14499-0-97267500-1401345000_thumb.jpg

2-

149fps

post-14499-0-50921600-1401345119_thumb.jpg

farcry 3 

1- 

90 fps

post-14499-0-46809400-1401345474_thumb.jpg

2 -

121fps

post-14499-0-06320400-1401345515_thumb.jpg

metro LL

1 -

46.14fps

post-14499-0-70560700-1401345582_thumb.jpg

2-

47.60fps

post-14499-0-43068800-1401345685_thumb.jpg

thief

1 - 

72 fps

post-14499-0-52357600-1401345748_thumb.jpg

2 - 

73.6

post-14499-0-82160800-1401345795_thumb.jpg

border lands 2 

هم از 70 فرم به 130 برگشت 

بازی های واچ داگز و ولف اشتاین هم در حال دانلود هستند  :crying:  :wacko:  :laughing:  =))

@};-

دوستان شما هم چندتا تست قرار دهید 

به نظر من درایور قبلی 337.50  خیلی قوی تر بود ولی باز هم این درایور خوب عمل کرده مهم تراز همه باگ های درایور قبلی رو از بین برده است 

post-14499-0-78857300-1401345643_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

alidadashnejad

تشکر.... در بازی bioshock infinite و farcry 3  انگار  sli کردی.......... اگر تا این حد باشه عالیه

ویرایش شده توسط evrin1941
لینک به دیدگاه

alidadashnejad

تشکر.... در بازی bioshock infinite و farcry 3  انگار  sli کردی.......... اگر تا این حد باشه عالیه

خیلی ممنون بله دقیقا 

ولی 4400 نداشتم بدهم 2 تا لایتنیگ بخرم  :wacko:

اول می خواستم 770 بخرم با یه پاور قوی بعد که این رو دیدم دارن اکبند می فروشن دیگه نتونستم خودم رو نگه دارم الان پاور 700 هست و توی بازی پاور خیلی گرم می شود

بازی واچ داگز و ولفستاین  رو هم دیروز نصب کردم هر 2 رو با اخرین تنظیمات راحت بازی می کردم 

توی ولفشتاین کارت لودش 60 درصد بود 

ولی توی واچ داگز 85 درصد بود و روی اخرین تنظیمات 50 فرم می داد و بیشتر از 8 گیگ از مموری رو داشت می خورد تا به حال ندیده بود بازی بیشتر از 5 گیگ بخوره ولی گرافیکش واقعا عالی هست خیلی خیلی زیباست گیم پلی هم حرف نداره فعلا که خیلی راضی هستم از بازی از ساعت 10 شب تا 3 صبح توی بازی رگ های چشمام قرمز خونی شده خودم ترسیدم 

ولفشتاین هم که بکش بکش در حد بنز  =))  خیلی حال می ده و یه رابطه ی احساسی که توی بازی هست رو خیلی دوست دارم 

37 تومان برای هر 2 بازی پیاده شدم  :eek:

یه چندتا شات هم از این 2 بازی قرار خواهم داد 

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون بله دقیقا 

ولی 4400 نداشتم بدهم 2 تا لایتنیگ بخرم  :wacko:

اول می خواستم 770 بخرم با یه پاور قوی بعد که این رو دیدم دارن اکبند می فروشن دیگه نتونستم خودم رو نگه دارم الان پاور 700 هست و توی بازی پاور خیلی گرم می شود

بازی واچ داگز و ولفستاین  رو هم دیروز نصب کردم هر 2 رو با اخرین تنظیمات راحت بازی می کردم 

توی ولفشتاین کارت لودش 60 درصد بود 

ولی توی واچ داگز 85 درصد بود و روی اخرین تنظیمات 50 فرم می داد و بیشتر از 8 گیگ از مموری رو داشت می خورد تا به حال ندیده بود بازی بیشتر از 5 گیگ بخوره ولی گرافیکش واقعا عالی هست خیلی خیلی زیباست گیم پلی هم حرف نداره فعلا که خیلی راضی هستم از بازی از ساعت 10 شب تا 3 صبح توی بازی رگ های چشمام قرمز خونی شده خودم ترسیدم 

ولفشتاین هم که بکش بکش در حد بنز  =))  خیلی حال می ده و یه رابطه ی احساسی که توی بازی هست رو خیلی دوست دارم 

37 تومان برای هر 2 بازی پیاده شدم  :eek:

یه چندتا شات هم از این 2 بازی قرار خواهم داد 

ساپورت درایور انویدیا که عالیه..... 

خوشبختانه درایور جدیدی هم amd 14.6 beta بیرون داده که خوبه عملکردش ..... 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...