رفتن به مطلب

چطور فایل هایی که resume Capability ندارند رو با IDM بعد از قطع اینترنت دانلود کنیم؟؟ چطور با IDM از chrome دانلود کنیم؟؟

asadaga
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

دوستان لطفا کمک کنید

چطور فایل هایی که resume Capability ندارند رو با  IDM  بعد از قطع اینترنت دانلود کنیم؟؟  

چطور  با IDM از chrome دانلود کنیم؟؟  بعضی از فایل ها  رو  کروم  خودش دانلود می کنه اگه بخواهیم به صورت اتومات با IDM  دانلود بشه چیکار باید کرد؟؟؟

البته نمی خوام کلید خاصی رو برای دانلود تو IDM  تعریف کنم  به صورت اتومات خودش دانلود کنه.

post-14460-0-24543900-1397119365_thumb.jpg

post-14460-0-37341500-1397119376_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

فایل هایی که قابلیت resume ندارن بعد از دی سی شدن باید مجددا از صفر شروع به دانلود کنی.برای دانلود با idm هم اگه اپدیت باشه وقتی روی یک فایل برای دانلود کلیک میکنی خود idm شروع به دانلود میکنه.

لینک به دیدگاه

برای ادامه دانلود باید از یک کانکشن استقاده کنید

قدیم این روش برا من جواب میداد کمی دردسر داره قطع میشه باز دوباره باید ادرس فراخوانی کنید

روش کار

اول تعداد کانکشن از منو اپشن روی 1 قرار می دید تا فایل چند تکه نشه

بعد فایل دانلود میکنید وقتی که ارور داد روی فایل مورد نظر کلیک راست میکنید

وگزینه refresh download address انتخاب میکنید صبر کنید تا ادرس بازیابی کنه

قدیم که من تست کردم جواب میداد چک کنید شاید جواب بده

لینک به دیدگاه

ممنون از کاربر عزیز 

naderblue

روشی که گفتید جواب نداد؟؟

دانلودر دیگه  یا روش دیگه ای نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

دوستان لطفا کمک کنید

چطور فایل هایی که resume Capability ندارند رو با  IDM  بعد از قطع اینترنت دانلود کنیم؟؟  

چطور  با IDM از chrome دانلود کنیم؟؟  بعضی از فایل ها  رو  کروم  خودش دانلود می کنه اگه بخواهیم به صورت اتومات با IDM  دانلود بشه چیکار باید کرد؟؟؟

البته نمی خوام کلید خاصی رو برای دانلود تو IDM  تعریف کنم  به صورت اتومات خودش دانلود کنه.

عزیز این فایلی که شما گذاشتید حتی با IDM هم بعد از DC شدن امکان ادامه دانلودش نیست، چون سرور اون اجازه این کار رو بهت نمیده...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...