رفتن به مطلب

خریدار فوری مانیتور S27A750D

KAYA
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک عدد مانیتور S27A750D برای خرید می خوام! دوستان  اگه کسی قصد فروش داره در خدمتم!

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

عزیز سامسونگ کم گیر میاد مدل های مشابه از برندهای معتبر تو بازار موجوده

لینک به دیدگاه

عزیز سامسونگ کم گیر میاد مدل های مشابه از برندهای معتبر تو بازار موجوده

درود دوست عزیز

بله می دونم! مجبور شدم VG278HE گرفتم که یکم با رنگش مشکل دارم! حالا حاضرم asus رو با S27a750 عوض کنم!

لینک به دیدگاه

ممنون ازپیشنهاد شما

مشکل مانیتور و کیفیت ندارم یه چیز تومایه های A950, A750 می خوام!

لینک به دیدگاه

بنده به تازگى لحظات آخر اينكه در انبارها نا موجود بشه VX239H خريدم و از رنگش و باقى چيزاشم راضيم شما چطور از مانيتورتون كه به اين مدل بالايى هست ازش راضى نيستيد؟!

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

بله می دونم! مجبور شدم VG278HE گرفتم که یکم با رنگش مشکل دارم! حالا حاضرم asus رو با S27a750 عوض کنم!

رنگش ؟؟؟ شما تنظیم کن همه چیشو اول که میگیری یکم احساس میکنی نوشته ها تار هست و نور چشم رو اذیت میکنه که با 2 دقیقه تنظیم حل میشه..

شما اگه قبل این مانیتور IPS داشتین اره رنگش متفاوت هست

لینک به دیدگاه

رنگش ؟؟؟ شما تنظیم کن همه چیشو اول که میگیری یکم احساس میکنی نوشته ها تار هست و نور چشم رو اذیت میکنه که با 2 دقیقه تنظیم حل میشه..

شما اگه قبل این مانیتور IPS داشتین اره رنگش متفاوت هست

بنده به تازگى لحظات آخر اينكه در انبارها نا موجود بشه VX239H خريدم و از رنگش و باقى چيزاشم راضيم شما چطور از مانيتورتون كه به اين مدل بالايى هست ازش راضى نيستيد؟!

درود

دوستان vg278he خیلی هم مانیتور شاخیه! و هیچ مشکلی روی رنگ نداره و به عنوان یه مانیتور خیلی هم خوب عمل می کنه! ولی به دلیل تفاوت dynamic contrast با a950 خوب ست نمیشه و یه جاهایی باهم مچ نیستن! و من نمیتونم A950 رو بدم بره باید یه A750 براش پیدا کنم! همین مشکل اصلیه من اینه.

لینک به دیدگاه

قیمت فروشت چنده؟شاید مانیتورم فروختم شری داره

دوست عزیز من مانیتور رو حدود دو ماه پیش گرفتم و قصد فروش ندارم اگه کسی پیدا بشه که a750 داشته باشه در این صورت یا با ایشون تعویض و یا اونوقت به فروش می رسه!!!!!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...