رفتن به مطلب

آپدیت ویندوز 8.1 و تغییرات مفید !

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان اگر یادتان باشه یک تاپیک از طرف بنده ایجاد شد خبری بود بانام بازگشت دوست قدیمی در ویندوز8.1

لینک

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28089&hl=

دیروز من نسخه ویندوز 8.1 pro vl x64 خودم رو اپدیت کردم البته روی سیستم اصلی هنوز روی نوت بوک انجام ندادم  خواستم اول بررسی کنم ببینم تغییرات در چه حده.تغییرات خیلی خوب بودن دقیقا همون چیزهای که انتظار داشتم البته هنوز استارت منو رو مایکروسافت اضافه نکرده که اونهم بزودی اعمال خواهد شد.

از تغییرات میتونم به اضاف شدن نوار تسکبار به محیط مترویا همون UI مدرن رو نام ببرم که خیلی کاربردیه و خیلی راحت با این کار به ظاهر کوچیک مایکروسافت اومده موس و کیبوردی ها رو با تاچ اسکرین ها آشتی داده و احساس غریبه بودن در محیط مدرنUI  به آدم دست نمیده!!اضاف شدن راست کلیک به ایتم ها هم رو هم دوست داشتم و از همه جالب تر اضاف شدن دکمه خاموش  و راه اندازی مجدد به مدرن   ui بدون استفاده از چارم بار هستش!

عکس در زیر گذاشتم

ilpeijmh5snx9rkcav.png

APP ها هم خیلی بهتر چیده میشن و بیش از پیش به  چیدمان خودشون در استارت منو شبیه شدن و کاملا باز شده و در دسترس هستن و دیگه فکر میکنم که احتیاجی به استارت منو هم نباشه!

ajw6f4tfischundmsuf9.png

این هم لیست نام آخرین آپدیت هایی که من نصب کردم!

5jqz5c24asxk49dtltl6.jpg

سرعت سیستم عامل  هم بهبود نسبی پیدا کرده و من این تغییرا رو در حال کار احساس کردم.

ضمنا یک سری پچ های امنیتی هم اضاف شدن که توضیحاتشون رو موقع آپدیت کردن نسخه ویندوز خودتو میتونید ببینید.

برای دوستانی که از این نسخه از ویندوز استفاده میکنن میتونن ویندوز خودشون ور آپدیت کرده و از این تغییرات کاربردی-ردموندی  !!!لذت ببرن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از اطلاع رسانی 

حدودا چند وقت دیگه نسخه نصبیش با خوده ویندوز میاد 

وسط چین 

لینک به دیدگاه

واقعا عالی بود.ممنون رضاجان @};- @};- @};-

وقتی تازه اومده بود که من واقعا ازش ناامیدشدم.اما انگار داره تغییرات جالبی روش صورت بگیره واز اون حالت خشکی وبی روحی درمیاد.ایشالا بهترم میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...