رفتن به مطلب

کیس X4 گرین طراحی جدید و متفاوت از کوگار

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان خوبم چند روز پیش در سایت گرین داشتم چرخ میزدم و در صفحه کیس های این شرکت بودم که چشمم به این زیبای خفته افتاد گفتم به دیگر دوستان هم اطلاع بدیم تا اگر قصد خرید کیس دارن ایکس 4 گزینه خوبی برای خرید,در ضمن این کیس همون کیسیِ هست که در نمایشگاه الکامپ در سال 92 گرین ازش رو نمایی کرد و به شخصِ فکر می کنم از کیس ایکس 6 موفق تر و مشابه ایکس 7 باشه عملکرد و فروشش بعد از ورود به بازار.

مزایا  :در نگاه اول (چیزی که برتری میده به این کیس نسبت به مدل مشابه)

- ظاهر بسیار زیبا

- طراحی عالی درب کناری که براحتی میشه فضای خوبی از درون کیس دید و با مقداری ال ایی دی داخل کیس رو نورانی کرد و از دیدنش لذت برد,مثل دیگر کیس ها لازم نیست برای برش اون بخش کاربر درگیر پیدا کردن مودر باشه,وقت و هزینه اضافی انجام بده (به نظر من فابریک باشه خیلی بهتره).

- استفاده از فن های کوگار.

- ایزی سواپ روی سقف.

- 41 سانت فضا برای کارت گرافیک.

معایب  :

- نداشتن فن کنترل (واقعا حیف ولی فکر نکنم اضافه کردن یه فن کونترلر همانند دیپ کول مشکلی رو پیش بیاره یا یک مین بُرد حرفه ایی که روش فن کنترل داشته باشه)

- امکان استفاده از 3 عدد گرافیک(اینکه مشکلی نیست ما 1 دونه گرافیک خوب هم با این قیمت ها نمی تونیم بگیریم چه برسه با 3 تا :D که این کیس طبق عکس منتشر شده 2 تارو جواب میده)

ظاهرا و از دید بنده مشکل دیگه ایی نداره.

حدود قیمت : قیمت بین قیمت ایکس 3 (حدود 210 هزار تومان) و ایکس 5 (حدود 300 هزار تومان) می باشد,امیدوارم به قیمت ایکس 3 خیلی خیلی نزدیک باشه چون اگر قیمتش نزدیک به 300 هزار تومان باشه این تردید برای خریدار به وجود میاد که ایکس 4 رو بگیرم یا با 70 هزار تومان هزینه ایکس 7 رو ؟!!!

حدود تاریخ پخش در بازار :اوایل خرداد ماه.

این تاپیک صرفا جهت معرفی این محصول بود و وقتی که بیاد تو بازار من حتما می خرم اگر در آینده فرصتی بود و قسمت شد اطلاعات تصاویر کامل تر و نحوه عملکرد این کیس رو در سایت قرار میدم و تشکر از پوریا لیون عزیز که ایشون اطلاعات کامل تری نسبت به معرفی موقت سایت گرین در اختیار بنده قرار دادن.

لینک سایت گرین

تنها تصویری که من پیدا کردم.

دوستان و اساتید محترم اگر اطلاعات کامل تر و دقیق تری دارن ممنون میشم در اختیار همه کاربرا بزارن.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط mehrdad1997
لینک به دیدگاه

داداش منم الان به چشمم خورد کیس خوبیه و اگه قیمتش پایین تر از ایکس 5 باشه واقعا می ارزه به خریدش من که می خوام ایکس7 بخرم منتها فک کنم باس تا خرداد صب کنم :D

لینک به دیدگاه

حرفه یی می زنه.

کاش X9 سفید هم سفارش می دادند. یا سبز که با کارتهای انویدیا ست بشه. @};-

لینک به دیدگاه

داداش منم الان به چشمم خورد کیس خوبیه و اگه قیمتش پایین تر از ایکس 5 باشه واقعا می ارزه به خریدش من که می خوام ایکس7 بخرم منتها فک کنم باس تا خرداد صب کنم :D

صبر کنی پشیمون نمیشی منم نظرم رو ایکس 7 بود اما این کیس هم کمی از اون نداره و جدید تره برای همین می خوام صبر کنم :D .

حرفه یی می زنه.

کاش X9 سفید هم سفارش می دادند. یا سبز که با کارتهای انویدیا ست بشه. @};-

ایکس 9 کیس خوب و با امکاناتی اما به شخص خوشم نمیاد ازش جا داشت خیلی بهتر از این درش می آوردن,تفاوت کار آلمانی ها با تایوانی ها کاملا به چشم میاد.

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...