رفتن به مطلب

کراس فایر یا ارتقا؟

Recommended Posts

سلام.

یکی از دوستان یک کارت 6790 ATI داره.

سوال اینه که کراس فایر کلاً چه محاسن و معایبی داره؟ 

به صرفه هست یا بهتره ارتقا بده؟

CPU: i5 3450

PSU: Corsair HX650
MB: ASUS P8Z68-V PRO

مرسی.

ویرایش شده توسط SUSPECiOS.MiND
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوست گرامی برای شما بهتر هست که به فکر ارتقاء باشید و کراس فایر فکر نکنم چیز جالبی در بیادش(6790 منظورم هست)

البته باید مشخصات سیستم تون هم میگفتید

دوستان من هم هر چی میگردم جدول کراس فایر برای کارت های جدید AMD رو نمیتونم پیدا کنم اگه کسی داره آپلود کنه ممنون میشم

با تشکر

لینک به دیدگاه

براي شما چون گرافيكت قدرت خاصي ندارد  كراس فاير اصلا زياد فرقي نميكنه

ولي مثلا اگه يه 290x بخريد بعد كراس فاير كنيد پهنايي باندت خيلي بيشتر ميشه و همزمان هم سرعت و هم پهناي باند كافي را داريد كه استفاده كنيد يعني تقريبا 20-30% كارايي بيشتره كارت گرافيك

براي شما  اصلا بصرفه نيست كه كراس فاير كنيد (البته اين نظر شخصي خودم هست)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

سیستم تون قابل قبول هست دوست گرامی

اگر از خیر کراس فایر بگذریم باید به فکر ارتقاء باشید که در مورد ارتقاء هم میتونید از دوستان راهنمایی بگیرید

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

کراس فایر دردسرهای خاص خودشو داره که بهتون پیشنهاد نمی کنم اونم با وجود کارت گرافیک موجود روی سیستم که کارت قوی نیست.

بهترین پیشنهاد برای شما ارتقا هست که اگر سقف پولی رو که می خواهید هزینه کنید بگید میشه با دقت بیشتری مدل رو براتون پیشنهاد بدیم.

لینک به دیدگاه

به نظر من یه کارت از سری انویدیا  gtx 680  بالا بخری بهتره تا کراس فایر کلا کراس فایر روی کارتها های بالا خوب جواب میده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

6790 دیگه قدیمی شده 

تو شهرتون بفروشیدش و یه کارت بالاتر بردارید 

چون سیپیو i5  دارید میتونید از یه کارت مثه 760 یا 770 استفاده کنید 

لینک به دیدگاه

اگر برای بازی میخواهید و مانیتورشما زیر 22اینچ هست 660ti یا 760 اگر اینا نبود 270یا 270x

ولی اگر مانیتورتون بالای 22 است 670 یا 770 

لینک به دیدگاه

من دوتا  sapphire 5770 با پهنای باند 8X 8X کراس کردم. به شدت پشیمونم.(cpu : i5 760 و 4 گیگ رم)

توی بازی های bf4 , cod ghost به مشکل خوردم. انقدر افت فریمش زیاده که قابل بازی کردن نیست (در 1080p و تنظیمات high و FXAA)

اما توی bf3 , NFS 14 rivals نتیجه تقریباً خوب بود. بین 60 تا 70 درصد افزایش کارایی داشتم (در 1080p و تنظیمات high و FXAA)

crysis3 و farcry3 رو هم تست می کنم نتیجش رو اعلام می کنم.

با توجه به اینکه کارت شما و 5770 تقریباً توی کارایی شبیه هم هستم ، در کل پیشنهاد می کنم از خیر crossfire بگذری.

بهترین انتخاب GTX 760 می تونه باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...