رفتن به مطلب

آیا میتوان با بودجه ای برابر کنسولهای نسل حاضر pc گیم بست؟

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان

کنسول بازها یک چیزی رو در نظر نمیگیرن 

1 . با هر بار اپدیت 1001 مشکل

2. هزینه بالای بازی های ps4 حالا بشین تا هک بشه

3. YLOD

4.مشکل خروجی HDMI که تو ps4 شدیدا شایس شک دارید برید سرچ کنید متوجه میشید

5.هزینه بالای PSN در صورتی که در pc برنامه تا دلتون بخواد زیاده که آنلاین بازی کنید

خوب این مشکلات شما و اینم جواب شما در مورد اینکه pc چطوره

1.با اومدن DX12 کنسول چند سال عقب موند و خود شرکت ماکروسافت  سایت های بزرگ هم مرگ کنسول رو اعلام کردن و تا 2015 نسبت به بیل بردی که من دیدم 45% از یوزر های کنسول سمت PC اومدن

2.هزینه مفت بازی ها

3.شرکت های بزرگ مثل Square enix هم دارن میان سمت PC از سری بازی های Final Fantasy میتونید متوجه بشید که صاحب شرکت هم گفته به دلیل استقبال خوب PC بازها بوده که از حد انتظار ما هم بهتر فراتر رفته و در مورد FF 15 هم گفته فعلا تصمیم ندارن و این یعنی خواهد آمد چون اگه نمی خواست بسازه میگفت نه و نمی گفت تصمیم گرفته نشده که در سایت IGN و  GameSpot هم ذکر شده

4.ps4 خراب بشه یعنی فاتحه اما pc قطعه رو عوض میکنی و یا میفروشی جدیدشو میخری و به روزش میکنی که cpu زیاد مهم نیست شما فقط Gpu رو عوض میکنی

5.بازی های انحصاریم که خوب مهم نیست چون بلاخره pc بازی زیاد داره که آدم کیفشو ببره مثل DOTA  و WOW و Black Desert ,ووووووو 

6.برای مقایشه قدرت Pc با PS4 شما بازی Planetside2 رو سرچ کنید که از نظر گرافیک فوق العادس با فول Physix اون موقع متوجه قدرت Pc میشید که در Ps4 اصلا وجود نداره من خودم این بازی رو دارم بازی میکنم واقعا خیره کنندس

و در اخر لذت 4K و فراتر در PC  چیزی دیگس اینم شک دارید YOUTUBE نگاه بندازید

حالا به صورت طنز جوابتون رو بدم :

1 اهنگ گوش کردن حین بازی

2.رایت کردن

3.شما که کنسول دوست هستید فکر کنم پستهاتونم با کنسول میزارید اینجا دیگه نه  ؟؟ :Idea:

4.ما بازی تمام کنسول های  قدیمم بازی میکنیم مثل سگا.نینتندو. اومگا درایو  و و و و و تازشم قارچ خورم داریم

5. فیلم های چیز همون فرهنگی هم میتونیم توش نگه دارم که اوووووه خودش خیلی مزیته  :devilish: (شوخی البته همه دارید میدونم)

6.کنسول بازها  با PC بازا در نیوفتید من خودم همه کنسولارو داشتم همشون به درد نخورن (البته تو ایران) نمیدونم به چیش مینازید ؟؟GOD OF War یا Gears Of War  8-X

7.اونقدر مزیت Pc زیاده که میشه چند جلد کتاب نوشت براش 

8.یادتون باشه کنسول بازا بازی های شما رم با PC میسازن :laughing:

و در اخر کنسول بازا ( اون ممرو Nvidia با DX12 بررررررد )

حالا Picture Fun کنم براتون

بدون شرح

32399v0600x.jpg

اینم سیاست ما PC بازا

1010512486713258072087817879277n.jpg

و در اخر بفرمایید باز برید کنسول بخرید خوب ؟؟ 

تازشم PC بازها خدمات حین بازیم دارن 

black-ops-2-marathon-600x379.jpg

خدایا تو عمرم انقدر کوبنده جواب نداده بودم  :cool:

"و من الله التوفیق" 

دوست عزیز مطالبت درست وکامل بود.اون عکس دومی چی بود گذاشتی؟؟؟ینی ps4 وxboxبازا میمونن؟؟؟؟

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...