رفتن به مطلب

زیباترین ریسینگ تاریخ برای PC ؟؟!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

دوستان چند سالی هست که وقتی به سایت های گیم سری میزنم یا دنبال والپیپر های بازی در سایت های مختلف میگردم عکس ماشین های رو میدیدم که حتی از ماشین های گران توریسمو و فورزا هم زیبا تر بودن  و  طراحی خیره کنندهشون چشم هر بیننده ای رو نوازش میداد .از آنجایی که علاقه خاصی به بازی های اتومبیل رانی دارم و این چند وقته اینقدر need for speed و گران تورسیمو 5و6  بازی کردم احساس میکنم کن بلاک شدم!!همیشه بدنبال این عکس ها بودم تا اینکه امروز خبر جالبی رسید.

hmj504u9856malr0q9sg.jpg

کارگردان اون بازی  که مدتها عکس هاشو رو میدیدم و اسمش Project Cars بود اخبار جالبی بیرون داده.

استودیو تقریبا دیوانه !نه واقع اسمش همینه!Slightly Mad Studios!!سازنده need for speed shift  و world of speed امروز تریلری عرضه کرده نفس گیر  و خیره کننده .

بازی بعدی استودیو که سالها در حال توسعه اش  بوده  و به گفته توسعه دهنده :معتبر ترین،زیباترین،و از لحاظ تکنیکی پیشرفته ترین شبیه ساز مسابقه ای که در تاریخ بازی های کامیپوتر ی توسعه داده شده است!!

dd7hznt4g9gq1twsvri.jpg

این بازی زیبا  قرار درماه نوامبر روی pc و کنسول های نسل بعد PS4-Xone عرضه بشود.

تمام دموی شگفت انگیز درون موتور بازی رندر شده البته پلتفرم دمو هنوز مشخص نیست.که البته نظر rezagtx قطعا چه پلتفرمی بوده؟؟PC!!ولی 60 عکس تازه عرضه شده تماما درون pc گرفته شده اند.

mcb8v7j4w5cvcfsmcmf.jpg

3vkrblxwf5pampcoss2p.jpg

امبینت و Hd texture  در کناره پیست

uglnaa57n51jhy6x23t.jpg

استودیو اصلا از سخنان اغراق آمیزش کوتاه نمیاد و این نشون میده که خیلی از ساخته خودشون اطمینان دارن.

omsffigebitmzw6mlegq.jpg

بازی شامل بهترین گرافیک و هندلینگ های خیره کننده در بین بازی های ریسینگ برجسته تاریخه و چرخه خیره کننده آب و هوایی و سیستم نور پردازی دینامیک داره ،فیزیکی که تا الان دربازی های  ریسینگ به کار نرفته!و تیونینگ فوق پیچیده و پیت استاپ های فوق حرفه ای ودقیق و واقع گرایانه از ویژگی هایش هستند.

توسعه دهنده گفته این عکس ها اصلا دست کاری نشدن وهمه درون موتور بازی روی pc د رمراحل نهایی توسعه موتور گرفته شده اند!محیط های زیادی در این عکس ها دیده مشن از جمله معروف ترین پیست های دنیا با جزییات کامل.از هیچ فیلتر پست پراسینگی و یا فکتی بر روی عکس ها استفاده نشده و چیزی که میبنید همان صحنه های است که موقع رانندن این خودروها تجربه خواهید کرد.

به گفته توسعه دهنده رقبا به گرد پای  project cars هم نمیرسند!!!ا

oo8n36ugf99nitwnhjzh.jpg

حالا دوستان رقبا یعنی GT-Forza-Dirt -GRID-NFS-CROW , و دیگه نمیدونم با زهم هست؟؟!

ضمنا این استودیود کارش توی shift خوب بود و اون دوربین عالی اول شخص اش رو توی داشبردو نمای کلاه  راننده خیلی واقع گرایانه میدونم.

سیستم نورپردازی دینامیک و آب هوای متغیر!!در تصویر زیر !

lvt1828ltnugdztsym4n.jpg

عکس ها خیلی هستن یک سرچ کنید با عالمی عکس زیبا مواجه میشید ولی من یک چند تای از بهترین هاشون رو براتون میزارم ایمدوارم که لذت ببرید ضمنا عکس را به خاطر کاهش کیفیت دستکاری نکردم بنابراین رزلوشن های بالا رو اول گذاشتم بقیه هم رزلوشن های کوچیک تر هستند .

ضمنا دموی 1080p نسخه گیم اسپات رولینک گذاشتم  دانلود کنید یک فایل mp4 هستش بیت ریت اش هم بد نیست

qazk2fithk8ngggva.jpg

m3whzglgqn3tso94p3.jpg

0hooudfvhh209hb5l84k.jpg

عکس مورد علاقه خودم!!!!!!!!!!!!!!!گران توریسمو و فورزا د رخطر!!!

chsl7vyhcd6o5z21l82.jpg

بافت!!!بدون شرح!!!فقط خدا میدونه چند میلیون پالیگان به کار رفته!!!!!!

fhx4nwp09qq940711l3e.jpg

فیزیک و تخریب به اتصالات فنر بندی  در هوا توجه کنید

kqh5js1noq406xuieaf.jpg

v0igf2uu8wt91ql7eakq.jpg

Riders On the Storm (Fredwreck Remix)  by Snoop Dogg  بیاد NFS underground 2 در شبی بارانی سواران در طوفان با اسنوب داگ!!

ym6jrj6v8lg3jhz55m0.jpg

این عکس یعنی نسل بعد نظر شما چیست؟؟!!

5vdwpzk2huri9ntf3.jpg

xaoqf4gmpzfojmqp29hz.jpg

این یعنی HD موشن بلار!!!

corve97lcl78y97vt.jpg

بدون شرح!

ajq9c817xrcsriowwtng.jpg

در دوعکس  زیر جزییات در اجزاء ماشین  نشان دهنده توجه سازندگان هستند.

uneszvg7i047m5lol89.jpg

5xg4fzhqkrqv5xzt456t.jpg

از آن نما های داشبرد خیره کننده!

iizpd9404zu3gfpclk1q.jpg

کسی که گواهینامه ندارد یا رانندگی بلد نیست الهه باد  را نمیراند!!

up86r7h9cza7dnex8lc.jpg

طراحی راننده

ozhm7ajkwu4qkq2y0ziu.jpg

next gen DOF احتمالا!!

fnu7qfhvvbmxkgrj781.jpg

0hf1sr30m24wotmkg25o.jpg

sab6qxlwwnvuyb5gjd5u.jpg

خلاصه دوستان  سعی شد بهترین عکسها گذاشته بشه امیدوارم از دیدن این عکس ها لذت برده باشید.pc همیشه جایگاه ریسینگ های نه چندان حرفه ایی بوده نه اینکه ریسینگ های pc بد بودند نه!nfs همیشه خوب بوده و codemaster هم همیشه به pc بازان ارادت داشته!ولی یک چیزی مثل گران توریسمو یا فورزا جاش خیلی روی قوی ترین پلتفرم موجود همیشه خالی بوده بازیی  مثل پروژه ماشین ها!!

لینک دمو

http://www.gamespot.com/articles/new-trailer-for-the-most-technically-advanced-racing-game-on-the-planet-coming-to-xbox-one-ps4-wii-u-and-pc/1100-6419156/

q0q6vo10ns4jbe29vsk.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

آقا رضای گل زحمت کشیدی لذت بردیم

لینک به دیدگاه

مطالب جالب و خوندنی بود

من خودم عشقم سوپر اسپورته  هر مدلش

آقا بازم از این کارا بکن

لینک به دیدگاه

اقا دمت گرم لذت بردیم.عکسا فوق العاده بودن. . . . .

یه زمانی چقد با nfs underground چه1 چه2حال میکردیم و هیجان زده میشدیم.

امیدوارم این بازی همون حس هارو برامون زنده کنه چون واقعا جای یک همچین بازی خالیه!بیاد یه گردوخاکی به پا کنه. . . . 

لینک به دیدگاه

رضا جان خسته نباشی 

اگه واقعا گرافیک اینطور باشه که محشره

من خودم مدتیه دنبال یه ریسینگ خوبم

البته هنوز grid 2 رو تست نکردم و همینطور گرن توریسمو و فورزا!!!!

لینک به دیدگاه

درود بر آقا رضا عزیز،

ممنون بابت مطلب بسیار زیباتون. بنده همه بازی های رقیب این بازی رو تجربه کردم، بحث جنبه های بصری یک بحثه، بحث سیمولاتور بودن و شبیه سازی واقعیت یک بحث دیگه !!! به شخصه، به نظر من بهترین بازی که تونست جنبه واقعی داستان ریسینگ حرفه ای رو شبیه سازی کنی GRID1 بود. اصولاً چون فرآیند یک بازی کامپیوتری آسون تر از یک ریس واقعی هست، هرچقدر شبیه سازی بازی طبیعی تر باشه، بازی برای کاربر سخت تر و سخت تر می شه که اصولاً همین موضوع باعث می شه تا کاربر ترجیح بده با سرعت 100 کیلومتر بخوره توی دیوار و به بقیه بازی ادامه بده، پس می ره سراغ NFS و از بازی مثل GRID استقبال نمی شه !!!  @};-

لینک به دیدگاه

پسر گرافیک رو 

البته من هنوز کربن رو بازی می کنم و هیچ ریسینگی تا به حال به اندازه ی کربن اندرگراند به من حال نداده 

ممنون بابت خبر

لینک به دیدگاه

داش رضا رسما دیوونمون کردی!!!!!!!!!!!!!!!! :D  :D  :laughing:

حالا کی بیاد تا 6 ماه دیگه صبر کنه!!!

والا اگه این بازی واسش کرک نیاد قیمتش بشه 500 هزارتومنم میخرمش والا گرافیک به این باحالی ندیده بودم دیگه از دنیای ما هم واقعی تره =))

مخصوصا اون پاگانی قرمزه که اول خط ایستاده بخدا اول فک کردم عکس واقعیه!!!!! :wacko:  :wacko:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

به نظر میرسه pc داره به حق خودش میرسه !!!

گرچه من از بازی های ماشین سواری و gta و فوتبال و ... اصلا خوشم نمیاد اما خوشحالم که این بازی برای pc میاد . جدا از این که این بازی چقدر فروش میکنه یا چه گیم پلیی داره این که گرافیک خیره کنندش آدم رو مجذوب میکنه خودش یه برگ برنده برای pc به حساب میاد به امید روزی که هیچ بازی اختصاصی برای کنسول ساخته نشه .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان من کمی گرفتار بودم نتونستم در بحث های خوبتون شرکت کنم اول معذرت دوم تشکر از همه دوستانی که بخاطر مطلب  تشکر کرده بودند امیدوارم همه دوستان ا زمطلب لذت برده باشند .

این عنوان روی pc  خواهد درخشید و بهترین ریسینگ شبیه سازی روی pc لقب خواهد گرفت .مدت  زمان طولانی روی این بازی کار شده و الان یک اجتماع گسترده از گیمر های Pc پشتش هستن و فکر میکنم بتا تستر هم استودیو توی ماهای آخر بگیره که بازی رو حسابی پولیش کنه .

حتما دمو رو دانلود کنید از gamersyde هم میتونید بگیرید البته حجم دموهای این سایت چون بیت ریت بالا هستن زیاده حتما دمو رو ببنید و سعی کنید به جزییات دمو دقت کنید خیلی زیباست!

لینک به دیدگاه

درود بر آقا رضا عزیز،

ممنون بابت مطلب بسیار زیباتون. بنده همه بازی های رقیب این بازی رو تجربه کردم، بحث جنبه های بصری یک بحثه، بحث سیمولاتور بودن و شبیه سازی واقعیت یک بحث دیگه !!! به شخصه، به نظر من بهترین بازی که تونست جنبه واقعی داستان ریسینگ حرفه ای رو شبیه سازی کنی GRID1 بود. اصولاً چون فرآیند یک بازی کامپیوتری آسون تر از یک ریس واقعی هست، هرچقدر شبیه سازی بازی طبیعی تر باشه، بازی برای کاربر سخت تر و سخت تر می شه که اصولاً همین موضوع باعث می شه تا کاربر ترجیح بده با سرعت 100 کیلومتر بخوره توی دیوار و به بقیه بازی ادامه بده، پس می ره سراغ NFS و از بازی مثل GRID استقبال نمی شه !!!  @};-

آقا من امتیاز منفی دادم - چه گیریه به این بازی مورد علاقه من دادی آخه ! 

grid به این خوبی ! آقا بلد نیستی بازی کنی اخوی پیر شدی !  :p

ولی بد مصب این بازی عجب گرافیکی داره اصلا دهن آدم باز می مونه - چه گرافیکی بخواد این ! 

مصطفی راس می گه منم اگه کرکش نیاد اورجینالش رو می خرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان خسته نباشی 

اگه واقعا گرافیک اینطور باشه که محشره

من خودم مدتیه دنبال یه ریسینگ خوبم

البته هنوز grid 2 رو تست نکردم و همینطور گرن توریسمو و فورزا!!!!

درود

GRID 2 رو حتما  بازی کن من دارم بازیش میکنم روی هارد خیلی چلنج برانگیزه

لینک به دیدگاه

آقا من امتیاز منفی دادم - چه گیریه به این بازی مورد علاقه من دادی آخه ! 

grid به این خوبی ! آقا بلد نیستی بازی کنی اخوی پیر شدی !  :p

ولی بد مصب این بازی عجب گرافیکی داره اصلا دهن آدم باز می مونه - چه گرافیکی بخواد این ! 

مصطفی راس می گه منم اگه کرکش نیاد اورجینالش رو می خرم.

ای بابا من داشتم از GRID تعریف می کردم :D من خودم عاشق گرید هستم و منظورم این بود که GRID خیلی بهتر از NFS هستش :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سخت افزار مورد نیازش برای PC اعلام نشده ؟

به به  حامد جان

اقا نه خیر هنوز اعلام نشده به طور رسمی تاپیک رو اپدیت میکنم اگر خبری بشه گیم اسپات ایمیل میده!وحشتناک  تو فکر ش رفتیم امشب DARK SOULS 2  نسخه PC میاد روی استیم باور میکنی خواب و خوراک ندارم!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به دوستان

یکی از بازی های ریسینگ که رو گرافیکش واقعا کار شده بود و روی ساخت جزییات ماشین دقت زیادی کرده بودن

داخل کابین-نورپردازی های زیبا وقتی جهت ماشین نسبت به نور خورشید عوض میشد نور و سایه زیبایی داخل کابین منعکس میشد و حس خوبی به گیمر میداد

من هیچ وقت این بازی رو فراموش نمیکنم

حتما دوستان need for speed shift رو یادشون میاد مخصوصا نسخه unleashed

این بازی چند تا ضعف داشت یکیش نیاز به سیستم خوب داشت تا فریم بالایی حین بازی داشته باشی تا به گیم پلی راحت تر بازی دست پیدا کنی 

2-داشتن گیم پلی راضی کننده نه خیلی خوب

بعد از گذشت چندین سال از زمان ورودش هنوز هم حرفی برای گفتن تو گرافیک داره

post-12892-0-41468000-1398329559_thumb.jpg

post-12892-0-50517900-1398329610_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

اخه چقدر nfs و lfs من به forza وgran turismo حسودی میکردم ولی این دیدم حتما براش یه 780 میخرم واقعا ارزششو داره فک کنم dx12 باشه.تازه g27 نمیفروشم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای بابا من داشتم از GRID تعریف می کردم :D من خودم عاشق گرید هستم و منظورم این بود که GRID خیلی بهتر از NFS هستش :D

پس باید یه منفی هم من بهت بدم !

چرا به نید فور اسپید گیر میدید !

ریسینگ با تخیل جذابیتش بیشتر هست :دی

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر شما این گرافیک که تو عکسا میبینیم ماله dx12 هستش.

سلام

بعید میدونم

قبل از اینکه حتی زمزمه دایرکس 12 بیاد خبر تولید این بازی تو دنیا پیچیده شد و حتی تریلر هاش هم تو نت هست

چند ماه پیش خودم تاپیکی برای این بازی ایجاد کرده بودم

اون موقع اصلا دایرکس 12 مطرح نبود مگه این که شرکت سازنده تغییر رویه بده و ادامه پروژه رو برای دایرکس12 برنامه نویسی کنه

که خدا نکنه :(

من له له این بازی رو میزنم 

با کارت تراکتوری 6870 جواب نده باید شبا برم سیگار فروشی تا پول یه کارت خوب در بیاد :D

لینک به دیدگاه

ولی اصلا به dx11 نمیخوره  :-? اگه 6 ماه دیگه بیاد حتما پشتیبانی میکنه. بدبختی راحت یه 290x میخواد یه 4670 کمه کمش میخواد.حالا بقیش پیشکش.تا اون موقع بنزین تعرفعه میره بالا حسرتش بدل می مونه. :( 

ویرایش شده توسط Mr surface
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی اصلا به dx11 نمیخوره  :-? اگه 6 ماه دیگه بیاد حتما پشتیبانی میکنه. بدبختی راحت یه 290x میخواد یه 4670 کمه کمش میخواد.حالا بقیش پیشکش.تا اون موقع بنزین تعرفعه میره بالا حسرتش بدل می مونه. :( 

کاری نداره میگردیم یه دوست کارت دایرکس 12 دار پیدا میکنیم میریم خونشون ساعتی 2000 میدیم میشینیم بازی میکنیم :laughing:

شما تاپیک اجاره سیستم بزن مثل مور و ملخ میریزن :D

چیزی که زیاده دوستان حرفه ای

لینک به دیدگاه

چه کاریه کلا از کارمون میزنیم بیرون میرم یه pc میخریم یه جاییم اجاره میکنیم میزنیم تو کار ریسسنگ دیگه اگه حسرت اومد میزنیم زیره گوشش. ^_^  ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون بابت خبر و عکس های زیبا رضا جان

من به شخصه 99 درصد وقتی که با سیستم بازی میکنم به بازیهای شبیه سازی رانندگی اختصاص داره. و مدت زیادی هم هست که منتظر این بازی هستم. ولی برای دوستانی که مثل من به واقعی بودن بازی نه فقط از لحاظ گرافیک خیلی اهمیت میدن در حال حاضر بازی Assetto Corsa رو پیشنهاد میدم که بسیار بسیار فیزیک رانندگی واقعی و دقیقی داره. البته مشخصه که برای درک کامل واقعیت این جور بازی ها نیاز به فرمان و پدالی مثل Logitech G25 یا G27 و فرمان های معتبر دیگه هست وگرنه با کیبورد و گیم پد بعید میدونم خیلی واقعی باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون بابت خبر و عکس های زیبا رضا جان

من به شخصه 99 درصد وقتی که با سیستم بازی میکنم به بازیهای شبیه سازی رانندگی اختصاص داره. و مدت زیادی هم هست که منتظر این بازی هستم. ولی برای دوستانی که مثل من به واقعی بودن بازی نه فقط از لحاظ گرافیک خیلی اهمیت میدن در حال حاضر بازی Assetto Corsa رو پیشنهاد میدم که بسیار بسیار فیزیک رانندگی واقعی و دقیقی داره. البته مشخصه که برای درک کامل واقعیت این جور بازی ها نیاز به فرمان و پدالی مثل Logitech G25 یا G27 و فرمان های معتبر دیگه هست وگرنه با کیبورد و گیم پد بعید میدونم خیلی واقعی باشن

سلام بهمن جان خسته نباشی

کاملا با گفته شما موافقم من خودم هم بیشترین وقتم برای بازیهای ریسینگ هست و این بازی رو بازی کردم ولی نتونستم نسخه کاملش رو پیدا کنم و نسخه دمو بود

بخاطر همین خیلی از امکانات بازی قفل بودش ولی واقعا واقعا فیزیک بالایی داره این بازی

وقتی حین بازی دوربین رو رو حالت مولتی camera میزاری واقعا حس واقعی به ادم میده

داخل منو بازی قسمتی داره که میتونی تمام زوایای ماشین رو مورد بررسی قرار بدید بیرون و داخل ماشین که واقعا روش کار شده

بهمن جان الان سرچ کردم نسخه کاملش تو نت قرار گرفته ممنون از یاد اوری

http://www.google.com/#q=%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF+%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87+%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84+Assetto+Corsa

در تکمیل فرمایش بهمن جان:

Assetto Corsa یک شبیه ساز نسل بعدی رانندگی برای ویندوز PC از دنیای واقعی است. این بازی توسط Kunos Simulazioni ساخته و طراحی شده است و در ۸ نوامبر ۲۰۱۳ بصورت رسمی منتشر شده است. شرکت سازنده سعی کرده تا در این بازی گیمر را با یک رانندگی در جهان واقعی روبرو کند و سعی کرده از طبیعی ترین سیستم هندلینگ و شبیه سازی برای ساخت این بازی بهره ببرد. این بازی دارای ۵ حالت FREE PRACTICE, HOTLAP, TIME ATTACK, 12 SPECIAL EVENTS, DRIFT MODE میباشد که بطور کلی ۳۵ مدل خودروی زیبا و کارآمد، ۱۶ کلاس خودرو و ۱۱ مسیر متفاوت در گیم پلی این بازی قابل دستیابی می باشند. به گقته سازنده این بازی هر دو هفته بسته آپدیتی برای این بازی در نظر گرفته میشود که هر هفته گیمر با ماشین های جدید و آهنگ های جدیدی برای بازی روبرو میشود

assetto-corsa-1.jpgAssetto%20Corsa%20Early%20Access%202013.Assetto%20Corsa%20Early%20Access%202013.Assetto-Corsa-Early-Access-2013-300x160.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...