رفتن به مطلب

بیش از 1میلیون نسخه از عنوان Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes در سراسر جهان روانه بازار شده است

Recommended Posts

با توجه به اعلام شرکت کونامی تاکنون 1میلیون نسخه از Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes در سراسر جهان روانه بازار شده است. این شرکت اعلام نمود که پچ هایی برای بازی در راه می باشد که بزودی منتشر خواهند شد. علاوه براین مراحل Deja vu وJamais Vu نیز در 1می برای کنسول PS4,PS3,XBOX ONE,XBOX 360 انتشار پیدا خواهد کرد. لازم است که ذکر کنم این عنوان تنها برای PS4,PS3,XBOX ONE,XBOX 360 بوسیله استودیو Kojima Productions و با موتورگرافیکی Fox Engine توسعه پیدا کرد و در 18 مارس راهی بازار شد. علاوه براین استودیو Kojima Productions تایید کرده که این عنوان برای PC نیزدر آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد.

مترجم : میلاد جهاندار

منبع

A.jpg

لینک به دیدگاه

این بازی نمرات خوبی دریافت کرده یا نه؟؟؟

من این همه منتظرش موندم ولی وقتی دیدم فقط 1 DVD بیشتر نیست از خریدنش صرف نظر کردم .

نظرتون چیه مثل تریلرهای که میدادن بیرون بود یا نه؟

لینک به دیدگاه

ببین داداش این برگرفته از نسخه فانتوم پین متال گییر هست و سازندش اینو داد بیرون تا کمی طرفدارا با فانتوم پین اشنایی پیدا کنن وگرنه یه بازی بزرگی نیست اصلی فانتوم پین که قرار 2015 بیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...