رفتن به مطلب

dark Souls II رویای من که به حقیقت پیوست!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

الان بخوام تنظیمات بازی بازی BatmanOrigins  رو sweet fx پیاده سازی کنم پس با فرمایشات شما باید فایل SWEETFX SETTING رو ویرایش کنم نه خود فایل اجرایی رو اما مشکل ای*,( k062Cاست که چه جوری باید فایل SWEETFX SETTIN رو برای بتمن ویرایش کنم

D;سخت افزارت چیه دقیق CPURAM GRAPH.?کولر CPU?کولر گرافیک؟

لینک به دیدگاه

سی پی یو 4770k

گرافیک 770 ایسوس 

رم ژل 8 گیگ باس 1600

کولر سی پی یو ترمالایت 140xp 

پاور 700 وات ترمالایت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرامی ببخشید طولت دادم داشتم تست میکردم .روی 8و1 نمیشه در بتمن ارکام اوریجنز از sweetfx استفاده کرد متاسفانه من حتی ایمیل هم به توسعه دهنده sweetfx زدم قبلا روی ویندوز 8.1 اصلا درتس پشتیبانی نمیشه روی بعضی بازی ها کار میده روی بعضی نه!مثلا بازی های که dx 11 هستن خیلی باهاش مشکل دارن.حالااگر از sweetfx  استفاده کنید توی بتمن موتور بازی dx11 رو خاموش میکنه و باید با dx9 بازش کنید که گرافیکش خیلی پایین میاد !پس بیخیالش بشید برای این بازی .

البته کلا این نسخه هم زیاد جالب نبود قبلی کولاک بود و game of the year شد ولی این خیلی بی مزه است یک شهر به این گندگی دو تا آدم توش نیست به غیر  از دزد ها و خلاف کارها؟!

لینک به دیدگاه

داشتم تو اینترنت میچرخیدم که به مقاله خوبی برخوردم که جالب بود قبل تغییرات خواستم شما هم یک نگاهی بهش بندازید اگر جایی تو کنترل پنل انودیا نیاز به تغییرات داشت لطفا بفرمایید تا بنده و دیگر دوستان استفاده کنند البته خودم تو تغییرات چند گزینه پایین دو به شک هستم 

http://forum.gameemag.ir/showthread.php?13335-بهینه-سازی-کارتهای-گرافیک-NVidia-(قسمت-اول)

Antialiasing – Transparency

Antialiasing – FXAA

Ambient Occlusion

Texture filtering – Quality

Texture filtering – Trilinear optimization

Texture filtering – Negative LOD bias

Power management mode

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز اون قسمت تنظیمات گرافیکت رو خوشم اومد 

یه سوال داشتم برای بالا بردن گرافیک بازیه call of duty ghost باید چیکار کرد ؟ تنظیماتش رو داری ؟

لینک به دیدگاه

یک قسمتی تو کنترل پنل انویدیا هست به اسم 

Nvidia adjust image settings به نظرتون برای حداکثر صافی تصویر روی کدام گزینه تنظیم کنم  
لینک به دیدگاه

دارم بازی میکنم

بازی خوبیه . خیلی با نمادهای دسته کنسولی به مشکل نخوردم

درکل بازیه خوبی . بشدت منتظر ماد های عالی برای بازی هستم . اما اسکاریم بیشتر حال میکردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود تشکر از شما که از بخش گرافیک خوشت اومد برای کال اف هم میتونی از nvidia inspector استفاده کنی و یا از  gefroce expreince .

لینک به دیدگاه

اینم مطالب جالبی بود که گفتم شاید بدردتون بخره 

http://forum.gameemag.ir/showthread.php?13335-بهینه-سازی-کارتهای-گرافیک-NVidia-(قسمت-اول)

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

من 200 ساعت بازی کردم اان تازه رسیدم به dlc تاج شاه غرق شده ---!! آی بازی داره آی گیم پلی داره آی باس داره

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

جالب بود عزیز

من نسخه 2 رو اول بازی کردم درواقع اولین اشنائی من با  دارک سولز نسخه ی 2 بود

بعد از مدتی هوس کردم نسخه 1 را بازی کنم

نظر شخصی من بافت گرافیک در نسخه 1 مخصوصا روی اندام و لباس های مختلف کاراکتر بهتر از نسخه 2 هست .. جالبتر اینکه فکر میکنم نسخه 1 اسانتر از نسخه 2 هست مخصوصا در مقابل باس ها

باسهای نسخه 1 ظعفتر از نسخه 2 هستند

در هر صورت از تاپیک جالب و مفیدی که گذاشتید متشکرم

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

ببخشید فقط خواستم این نقد هم تو تاپیکام ذخیره بشه :D

بد جوری جو دارک سولز گرفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...