رفتن به مطلب

Recommended Posts

پیرو خبر قبلی مبنی بر به کارگیری ساختار جدید SRIS در BIOS مادربرد های Z97 شرکت Asus که باعث افزایش نقل و انتقال اطلاعات تا میزان بالای 778 MB/s بر روی درگاه جدید SATA Express می شود، شرکت اسوس از درایو مخصوصی به نام Hyper Express استفاده کرد تا توانایی فن آوری SRIS را نمایش دهد.

obzm7xtz0l58wk3rz09f.jpg

اکنون تصاویر این درایو توسط Asus منتشر شده است. آنچنان که از اسم آن بر می آید، این درایو با همکاری شرکت Kingston تولید شده و شامل دو درایو mSATA 6 Gb/s SSD  می شود که در صف بندی RAID 0 بر روی کنترلر ASMEDIA قرار گرفته اند.

auogqt79dsomk2g2t8s5.jpg

این قطعه که در سایز 2.5 اینچی، که سایز معمول یک SSD عادی عرضه خواهد شد برای سیستم مادر به عنوان یک درایو واحد شناخته میشود.

pqowag2uy5653aftf04z.jpg

شرکت Asus اعلان داشته است شاید در تولید نهایی HyperXpress از دو SSD با درگاه M2 به جای mSATA استفاده شود، اما این درایو حتما" به بازار خواهد آمد.

q7oay3bnm8uf2ksa1k4.jpg

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

ببخشید آرمین عزیز من کامل متوجه نشدم ای درایو این وسط چیکارس میشه یکم توضیح بدید.

ولی اونی که من متوجه شدم مثل اینکه هارد هستش ولی خیلی حجمش کنه!

این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

ببخشید آرمین عزیز من کامل متوجه نشدم ای درایو این وسط چیکارس میشه یکم توضیح بدید.

ولی اونی که من متوجه شدم مثل اینکه هارد هستش ولی خیلی حجمش کنه!

این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست خوبم

این دستگاه دو تا SSD با درگاه mSATA رو به صورت RAID 0 در میاره تا سرعتش اونقدری بالا بره که خروجی اون رو وقتی به SATA Express بزنن، که درگاه نسل جدید SATA به حساب میاد، بتونن سرعت بالای SATA EXPRESS رو تجربه کنند.

لینک به دیدگاه

دوستان جهت اطلاع، شرکت Asus این دستگاه رو که هنوز یک نمونه ی Concept به حساب میاد و به قول گفتنی اصلا" تولید نشده رو به ایران فرستادند و در روز یکشنبه مورخ 21 اردیبهشت در مراسم رونمایی از مادربرد های Z97 ایسوس در تهران به نمایش عموم گذاشتند. ضمن قدردانی از مسئولین شرکت ایسوس و نمایندگان اونها در تهران که اینقدر کاربران ایران براشون اهمیت داره که تنها پس از حدود 21 روز از پخش خبر جهانی وجود این درایو، اون رو برای نمایش به ایران آوردند.

برای من که این خبر ها رو ترجمه میکنم همه اش قبطه میخورم اونور دنیا چه اتفاقاتی میفته، اما پس خواندن خبر نمایش این درایو در تهران، بعد از چند سال، برای چند ثانیه احساس کردم، در جایی زندگی میکنم که دیگه دورش دیوار نیست. امیدوارم تمامی محصولات تکنولوژی دنیا در دسترس کاربران ایران هم مثل بقیه جاهای دنیا قرار بگیره.

لینک به دیدگاه

دوست خوبم

این دستگاه دو تا SSD با درگاه mSATA رو به صورت RAID 0 در میاره تا سرعتش اونقدری بالا بره که خروجی اون رو وقتی به SATA Express بزنن، که درگاه نسل جدید SATA به حساب میاد، بتونن سرعت بالای SATA EXPRESS رو تجربه کنند.

مرسی ارمین عزیز از توضیحتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...