رفتن به مطلب

فروش فن v6gt کولر مستر

hamidfa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان این فن برای فروش موجوده انصافاً خنک کنندگی خوبی هم داره البته جعبه و گارانتی هم نداره.

20075956859416326196.jpg

97904879028706667007.jpg

این هم لوازم اضافی برای بستنش روی سوکت های دیگه

36466081887717828292.jpg

73914756689327298093.jpg

قیمت پایه 140 هزار تومان

ویرایش شده توسط hamidfa
لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد.

لینک به دیدگاه

جنس واس شماست دیگ ... شما اسم بزارید ما صدا کنیم

یک پایه قیمت اگر بدید ممنون میشم :)

لینک به دیدگاه

راستش واقعاً حتی حدود قیمتش رو هم نمی دونم ممنون می شم شما یا هرکدام از دوستان که می دونند قیمتش رو بفرمایید

لینک به دیدگاه

من این رو 250 خریدم 5 ماه پیش و 180 قیمت پاییه گذاشتم کسی پیدا نشد 

بعد فروش رو به 2 حالت کردم بدون فن 

با فن 

120 بدون فن 

180 با فن 

و در اخر بدون فن فروختم 120 

البته فن ها رو نگه داشتم و روی رادیاتور xspc نصب کردم که حرف نداره عالی هست فناش 

درضمن برای من هم جعبه داشت هم گارانتی 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

سلام

به 1150 میخوره؟

قیمت اخرشو لطفا بفرستید

ویرایش شده توسط امیر شاهان
لینک به دیدگاه

حالا چون ماله شما کارتن نداره اگه میانگین بزنیم بین 120 بدون فن و180 با فن شما اگه 160 بگی به نظر معقولانه باشه بازم تصمیم با شماست

لینک به دیدگاه

حالا چون ماله شما کارتن نداره اگه میانگین بزنیم بین 120 بدون فن و180 با فن شما اگه 160 بگی به نظر معقولانه باشه بازم تصمیم با شماست

من این رو 250 خریدم 5 ماه پیش و 180 قیمت پاییه گذاشتم کسی پیدا نشد 

بعد فروش رو به 2 حالت کردم بدون فن 

با فن 

120 بدون فن 

180 با فن 

و در اخر بدون فن فروختم 120 

البته فن ها رو نگه داشتم و روی رادیاتور xspc نصب کردم که حرف نداره عالی هست فناش 

درضمن برای من هم جعبه داشت هم گارانتی 

ممنون از دوستان بابت راهنمایی هاشون با توجه به این مواردی که گفتید پس قیمت پایه رو می گیریم 140 هزار که فکر کنم مناسب باشه چون این 160 که شما فرمودید برای یک فن خیلی تمیز و در حد نو ارزش داره ولی خب این در حد نو نیست که قیمتش رو 160 بگذاریم

لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد.

سلام ممنون از تذکر شما متاسفانه من الان شهر دیگری هستم و سیستم دم دستم نیست عکس جدید بگیریم ولی حداکثر تا فردا شب عکس با نام فروم هم می گذارم

لینک به دیدگاه

سلام داداش 1150 ؟

یسوال دیگه رنگ چراغش چجوری عوض میشه

تو یکی از عکسا قرمزه تو یکی آبی

Sent from my GT-I9500

ویرایش شده توسط sohrab zar
لینک به دیدگاه

استاد یعنی یه جواب انقدر برات زحمت داشت؟؟؟

مرسی از !!!!!!!

جواب به چی دوست من ؟

سلام داداش 1150 ؟

یسوال دیگه رنگ چراغش چجوری عوض میشه

تو یکی از عکسا قرمزه تو یکی آبی

Sent from my GT-I9500

1150 که ساپورت می کنه رنگ چراغش هم یه کلید داشت روش همون جا که نوشته کولر مستر فشار می دی عوض می شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...