رفتن به مطلب

به نظرتون این کار دزدی نیست ؟ ( اینترنت مخابرات )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوست عزیز شما تهرانید ؟ شاید اونجا به خاطر حجم زیاد مشترکین و شلوغی یه کم که نه خیلی سخته بشه حق رو گرفت .

پست اول رو مطالعه کردم بزرگوار و خودم توی این بلبشوی شکایت و به هیچ جایی نرسیدن بودم .

شما که مشکل هزینه نداری یک سرویس با ضریب اشتراک 1 به 4 یا 1 به 2 بگیر و خیال خودت رو راحت کن .البته اگه بتونی از طرح های اینترنت کسب و کار بگیری که دیگه معرکست .

در این مورد هم که گفتم اینجا به جای رقابت که به نفع مشتری هست فقط انحصار وجود داره و شما اصلا حق انتخابی نداری که راضی یا ناراضی باشی و تا بگی چرا میگن نمیخوای نخواه و تو :I Do not Know:

" تا 25 میلیون انتخابی جز پراید نیست "

نه بزرگوار تهران نیستم / خب شلوغی دلیلی برای دزدی نیست که اینا دارن انجام میدن / اونقدر حقمون رو بخشش کردیم و به قول دوستی بی خیال شدیم که هر کاری دلشون میخواد میکنن 

بنده هم با گفته شما موافقم چون به قول معین جان که گفتن (( شکایت قاضی پیش داروغه بردنه ))  

خب شما بفرمایین ایا این سرویس 1 به 4 رو مخابرات ارائه میده ؟ ( مخابرات اینو هم که داده با هزار منت و دزدی بهمون انداخته ) یا کدوم شرکت چنین محبتی میکنه )

متاسفانه هیچی و هیچی به نفع مشتری بدبخت نیست حتی قراردادهایی که امضا میشه و همه میگن قبولش کردیم که البته اجباریه و باید قبولش کنیم چون غیر از این گزینه دیگری نیست که تغییرش بدیم پس بازم اونطوری 

شد که اونا نوشتن و ما هم مجبوریم امضا کنیم از روی ناچاری وگرنه هیچ کدوم از این قراردادهای رنگارنگ رو بنده مفادشو به هیچ وجه قبول ندارم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 157
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

عزیز از networx استفاده کن

عالیه.کیلوبایت مصرفی هم نشون میده چ برسه ب گیگ!

sent from my GT_I9300

using tapatalk

لینک به دیدگاه

هر STMI (واحد شمارش پهنای باند وارداتی) به قیمت 9 میلیون تومان وارد کشور شده و به قیمت 235 میلیون تومان به فروش میرسه . ماشاالله این مدیران ای اس پی ها برا خودشون میلیاردری شدن تا الان.

لینک به دیدگاه

قانون کم فروشی همینه دیگه یه دوستام یه صحبتی داش میکرد من اگه با چشم خودم نمیدیدم باورم نمیشد میگفت اینا اینترنتو خودشون حروم میکنن ولی به منو شما کم فروشی میکنن. داییش یکی از همین کارمندای isp ها بود خلاصه بهم ثابت کرد که طرف نت نامحدود داره با سرعت 10Mb بدون هیچ دردسری داره استفاده میکنه. اینا روز به روز قیمتو زیاد تر میکنن حجمو کمتر مشتری بدبختم خیییلی حواسشو جمع میکنه که با وسواس ترافیکشو مصرف کنه در نتیجه کمتر مصرف میکنه در نتیجه ای اس پی ها هم بیکار نمیشیننو دایره ی قیمتو ترافیکو تنگ تر میکنن تا سودشون زیاد تر بشه هر چقدرم که ترافیک اضافه اوردن میریزن تو دریا :laughing:  ما مشکلی از نظر زیر ساخت نداریم ما مشکلمون کم فروشیه

لینک به دیدگاه

البته فک کنم بایت باشه دوست عزیز ( من اشتباه نوشتم ) 

این نهایت سرعتیه که من تا حالا دیدم و خیلی کم پیش میاد اونم برای سرویسی که بهش میگن 2 مگ یعنی 2048 کیلو !! 

95711742232621176537.png

این در حالیه که من با سرویس 256 پارس انلاین که تو مغازه دارم دو برابر همین سرعت رو تجربه میکنم یعنی حدود 550 تا 600 که قابل قبوله 

اینترنت همه جای دنیا اینترنت رو به واحد مگابیت در ثانیه می دهند ( حداقل در بستر adsl که همه دنیا شایع است ) مثلا همین لینک att که دوستمون در چند صفحه قبل گذاشتند تعرفه های مختلفی دارند ولی همون طور که می بینید واحدش مگابیت بر ثانیه است . هر8 بیت هم برابر یک بایت هست. بنابراین مثلا سرعت 6 مگابیت بر ثانیه برابره  756 کیلوبایت می شود .

حالا مخابرات با شما قرارداد می بندد که سرعت اینترنتی که بهتون می دهد 2 مگابیت باشد که با تقسیم ساده دارد بهتون 256 کیلوبایت می دهد که از این لحاظ کاملا درسته . از لحاظ سرعت داره به شما کاملا درست می دهد و از این لحاظ کم فروشی نمی کند.( اون قضیه پارس آنلاین فرق داره و جز ترفند های شرکت هاست )

در ضمن حداکثر سرعت در تمامی قرارداد ها ذکر می شود مثلا همین لینک att اگر به قسمت offer detail بروید اشاره می کند که این سرعت حداکثر سرعت ارائه داده شده است و ممکن است متغیر باشد و ما تضمین نمی کنیم. همون طور که تو اون پیچ دید بهترین سرعت ارائه داده شده 6 مگابیت بر ثانیه است.

شما برای اینکه اینترنت دو مگابایت داشته باشید اساسا باید اینترنت 16 مگابیت بگیرید که بازهم در تئوری امکان اینکه با سرعت 2 مگابایت در ثانیه به 24 ساعته و 7 روز هفته دانلود کنید وجود ندارد.

به نظر من ما تو ایران هیچ مشکل "سرعت " اینترنت نداریم و "سرعت" اینترنتمون خوب همست ( شما تو مغازتون الان حدودا اینترنت 5 مگابیت در ثانیه دارید چیزی در حد att از لحاظ "سرعت " )

مشکل ما تو ایران زیر ساخت ضعیف مخابراتیه که باعث نویز رو خطوط میشه و حجم گرون اینترنته ( همون att 50 گیگ اضافه حجم رو می دهد ده دلار) وهمین طور هیتلرینگ ناکارآمده که باعث میشه پینگمون الکی برود بالا.

سلام عطا جان / مخلصم داداش ممنون / شما خوبین دیگه انشاالله ؟  والا عطا جا من که اصلا راضی نیستم 

اخه ما چیمون از کره جنوبی و ژاپن و هلند و چین و امریکا کمتره که نمیتونیم یه اینترنت پر سرعت داشته باشیم ؟ بابا نصفش هم بدن یا اصلا نصف نصفشم به ما بدن بال درمیاریم ( به همین خیال باش ! ) 

درود بر شما 

خب نباید بگیم درسته یا مشکلی نداره باید بگیم قابل تحمله !! درسته ؟ چون ماها هنوز اینترنت پرسرعت ندیدیم که چجوریه که به این یرویسهای اشغال میگیم خوبه 

همونطوری که گفتم من از پارس انلاین سرویس 256 گرفتم که سرعت دانلودش تا 600 تا میره ! خب اینا همه از مخابرات میگیرن دیگه 

جالب میشد که همین سرویس رو عوض اینکه شرکتهای دیگه بهمون بدن خود مخابرات که دستش بازه و هر سرعتی هم میتونه بده میداد / اینطوری بهتر بود / نه اینکه با شعور ملت بازی کنن 

درود خدمت معین جان عزیز

طبق ارزیابی که در سال 1392 که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انجام داده از بین ۱۲ شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL)

شرکت‌های شاتل، آسیاتک، پیشگامان و پار‌س آ‌نلاین به ترتیب رتبه‌های اول تا چهارم را کسب کردند / البته بنده همچنان ناراضی هستم چون مجبوریم از اینترنت 

اشغال و بدرد نخور مخابرات استفاده کنم 

دوستان اگر راه حلی به فکرشون میرسه بگن تا خلاص بشیم از این بدبختی 

میشه بپرسم کدوم شهر هستید ؟

آیا امکان گرفتن اینترنت وایرلس تو شهرتون هست ؟

بهش فکر کردید تا حالا ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام کسی میدونه اینترنت های وب چطوره کسی ایا استفاده کرده خوبه سرعتش 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو قم که اصلا جالب نبود !

خوبه تازه وارد هست و هنوز مشترک هاش زیاد نشده وگرنه چطور میشد ؟

لینک به دیدگاه

ولی خدایی من 2 سال شاتل داشتم اصلا دزدی نداشت من همیشه دقت میکردم

پارس انلاین هم خوبه اما یه ذره مصرفم بیشتر شده نسبت به شاتل

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

ولی خدایی من 2 سال شاتل داشتم اصلا دزدی نداشت من همیشه دقت میکردم

پارس انلاین هم خوبه اما یه ذره مصرفم بیشتر شده نسبت به شاتل

ظاهرا به تازگی این حرکات بورس شده و همه زدن تو کار کم فروشی !

قانون کم فروشی همینه دیگه یه دوستام یه صحبتی داش میکرد من اگه با چشم خودم نمیدیدم باورم نمیشد میگفت اینا اینترنتو خودشون حروم میکنن ولی به منو شما کم فروشی میکنن. داییش یکی از همین کارمندای isp ها بود خلاصه بهم ثابت کرد که طرف نت نامحدود داره با سرعت 10Mb بدون هیچ دردسری داره استفاده میکنه. اینا روز به روز قیمتو زیاد تر میکنن حجمو کمتر مشتری بدبختم خیییلی حواسشو جمع میکنه که با وسواس ترافیکشو مصرف کنه در نتیجه کمتر مصرف میکنه در نتیجه ای اس پی ها هم بیکار نمیشیننو دایره ی قیمتو ترافیکو تنگ تر میکنن تا سودشون زیاد تر بشه هر چقدرم که ترافیک اضافه اوردن میریزن تو دریا :laughing:  ما مشکلی از نظر زیر ساخت نداریم ما مشکلمون کم فروشیه

درود مشکل زیرساختی هم داریم.

خط و پورتهای منطقه ما کشش 10 مگابیت رو نداره و SNR میاد رو 7-8!(البته اون چیزی که پشتیبانی تهران گفت !)با تغییر سرعت به 8 مگابیت SNR به 24 می رسید ولی ظرف 2 ساعت می رسید به 13 ولی وقتی سرعت رو 6 ست شد SNR روی 30-31 استیبل موند !

این مقوله رو در تهران و خونه اقوام هم چک و تست کردم کاملا مشابه همین اتفاقی که برای خط خودم افتاد رخ داد و متوجه شدم که کلا زیرساخت مشکل داره !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

سلام و درود های وب فقط برای دانلود کردن خوبه و صرفه خرید داره یکی از دوستان نزدیک بنده دارن خیلی هم راضی هستند.ولی زمان وب گردی حجم، زیادی مصرف میشه اگه کسی بخواد اینجوری حجم مصرف نشه برای دانلود با شاتل لینک پیدا کنی با های وب دانلود کنی عالیه میشه سرعت، های وب فوق العادست.

لینک به دیدگاه

من با تستی عجیب به این نتیجه رسیدم که مبین نت هر 10 مگ رو 30 مگ حساب میکنه بعد یه محاسباتی روش قراردادن یک گیگ رو 1800 حساب میکنه و 4 گیگ رو خیلی واقعی 8 گیگ میگه خب اینکارارو واسه چی میکنه؟

تازه هرگیگش هم 16 تومنه چی فکر کرده؟؟

و برای شما وایرلس هست ؟؟ wep هست؟ رمز رو تغییر بدید و wpa2psk

بکنید اگه نشد یوزرو پس ای دی اس ال و عوض کنید

اگرم نشد مشکل از ختتون هست که جوابی که شاتل به من داد :| سیستمم لینوکس بود 80 گیگ دانلود داشتم سرعت 10 مگ زده بود تتو فاکتور 140 گیگ O_o

کلا الان اسیاتک دارم بهم 32 مگ دادن با همون قیمت 10 مگ دمشونگرم هرگیگ رو 5 تومن حساب میکنن من 1000 گیگ خریدم یعنی یک ترابایت باید بشه 5 ملیون که حساب کتاب کردن شد 500 تومن :| خیلی باحال هستن

یک ساله هم قرارداد بستم تو قرارداد ذکر شد قطعی داشته باشن برای بیشتر از 1 ساعت نصف قیمت رو برمیگردونن الان کلا 1 تومن باید بدم بهشون که 300 دادم

خودمم دارم هرگیگ رو 8 تومن حساب میکنم :D تا 2 مگ میدم کلا یکماهه 4 گیگ درمیاد 80 تومن سودمم دارم

مبین نت هم همینکارا میکنه شما از ارایه کننده بخرید نه از دلال بنظرم اسیاتک بهترین گزینست های وب هم همون اسیاتک هست :ي بااواگستر صاحاباش یکی هست ولی تیمه فنیشون فرق داره

تیم فنی اسیاتک خیلی قوی هستن و خودش هم فهمیده سود کمترفروش بیشتر بهش کمک میکنه

مبین نت هم یکسال بیشتر دووم نمیاره سال دیگه برشکست میشه

لینک به دیدگاه

بزرگوار در رابطه با قسمت اول فرمایشتون باید عرض کنم که شرکتی که بنده مثال زدم از اولین و قدیمی ترین ISPهای استان بوده و اونقدر هم مشتری داره که نیازی به بازریابی نداشته باشه ولی مسئله اینه که یه شخصی با اشتراک 512 با سرعت 300 کی دان میکنه و شخصه دیگری با همین اشتراک در یک شهرستان با سرعت 110 کی دان میکنه.اینروهم بگم که از هر نظر مثه SNR، MAX Rate و Attenuation تقریبا با هم برابر هستن.خب دلیل این اختلاف سرعت به نظرتون در چی میتونه باشه؟؟

......................................................................................................

در رابطه با قسمت دوم فرمایشتون هم باهاتون موافقم ولی فکر کنم مخاطبتون رو اشتباهی گرفتین چونکه اینارو باید به کاربر عزیز WINNER بگین نه بنده...

(لطفا قبل از پست دادن دست نوشته های دوستان رو کاملا مطالعه کنید)

......................................................................................................

بنده هم مشکل هزینه ندارم،ممنون میشم یه شرکت که اشتراک 1 به 4 و یا 1 به 2 واقعی ارائه میکنه رو به ما هم معرفی کنید؟؟

در مورد بخش اول شاید به خاطر میزان مشترکین دو منطقه و یا زیر ساخت دو منطقه هست و اصلا بحث من این نیست میگم طبق قرارداد حداکثر 64 کیلو بایت میتونن دان کنند و بیشتر از اون برای نگه داشتن مشتریه .

.........................................................

در مورد بخش دوم هم چون شما توی پستتون گفتید "دوست عزیز اگه قرار باشه 1 به 8 در تمامی سرویس ها بصورت قانونی اجرا بشه پس بنابراین سرویس های  زیر 1 مگ حتما باید تعطیل بشه..."

توضیح دادم تا بقیه دوستان هم منظور از سرعت و ضریب اشتراک رو بدونن .

..............................................................................................

شما کدوم شهر هستید ؟

نه بزرگوار تهران نیستم / خب شلوغی دلیلی برای دزدی نیست که اینا دارن انجام میدن / اونقدر حقمون رو بخشش کردیم و به قول دوستی بی خیال شدیم که هر کاری دلشون میخواد میکنن 

بنده هم با گفته شما موافقم چون به قول معین جان که گفتن (( شکایت قاضی پیش داروغه بردنه ))  

خب شما بفرمایین ایا این سرویس 1 به 4 رو مخابرات ارائه میده ؟ ( مخابرات اینو هم که داده با هزار منت و دزدی بهمون انداخته ) یا کدوم شرکت چنین محبتی میکنه )

متاسفانه هیچی و هیچی به نفع مشتری بدبخت نیست حتی قراردادهایی که امضا میشه و همه میگن قبولش کردیم که البته اجباریه و باید قبولش کنیم چون غیر از این گزینه دیگری نیست که تغییرش بدیم پس بازم اونطوری 

شد که اونا نوشتن و ما هم مجبوریم امضا کنیم از روی ناچاری وگرنه هیچ کدوم از این قراردادهای رنگارنگ رو بنده مفادشو به هیچ وجه قبول ندارم 

شما کدوم شهر تشریف دارید ؟

منم که گفتم هیچی به نفع مشتری نیست جون همه چیز انحصاری هست حتی خیلی از شرکت های خصوصی زیر نظر مخابرات هستند و مهم همینه که شما یه قرداد رو امضا میکنی حتی اگه قبول نداشته باشی باید بهش ملزم باشی چون کاریری و به قول معروف گوشتت زیر دندون اوناست . ولی اونا خیلی راحت میتونن تخطی کنن .

لینک به دیدگاه

دوستان متخصص عزیز مثل آقا قیصر اگه وقت دارن اینو مطالعه کنن ببینیم چی میگه مخصوصا بند 4 ببینیم آیا راهی برای اثبات کم فروشی هست :

مصوبه+نهايي+شماره+2+جلسه+شماره+177+کميسيون.pdf

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

عطا جان شما به اینجا هم مراجعه کردید :

http://complaint.cra.ir/Pages/View/Default.aspx

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان همین الان که چرخ میزدم 1 گیگو 450 مگابایتم رو دزدیدن و همین الان تموم شدم از

مکالمه که خلاصه کنم ازم شماره تلفنمو گرفتن و گفتن به خدا ما هم گیج شدیم تو سیستم هم چیزی نیست که

طی دو روز اون مقدار ازتون کم شده / واقعا خیلی تاسف باره

ای کاش میدونستین الان چه حسی دارم 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان همین الان که چرخ میزدم 1 گیگو 450 مگابایتم رو دزدیدن و همین الان تموم شدم از

مکالمه که خلاصه کنم ازم شماره تلفنمو گرفتن و گفتن به خدا ما هم گیج شدیم تو سیستم هم چیزی نیست که

طی دو روز اون مقدار ازتون کم شده / واقعا خیلی تاسف باره

ای کاش میدونستین الان چه حسی دارم 

من یک موردی رو بگم 

ولی احتمالش خیلی کمه ولی یک چکی بکنید 

اگر مودمتون wifi داره یک چک بکنید ببینید هک شده یا نه 

شاید شاید شاید یکی هک کرده داره استفاده میکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یک موردی رو بگم 

ولی احتمالش خیلی کمه ولی یک چکی بکنید 

اگر مودمتون wifi داره یک چک بکنید ببینید هک شده یا نه 

شاید شاید شاید یکی هک کرده داره استفاده میکنه 

مودمم رو هفته پیش به مین خاطر تغییر دادم به معمولیه سیمی که بهونه ای براشون نمونه ولی خیلی حرفه ای میدزدند ! 

من در تاریخ 93/02/14 که رفته بودم حضوری گفتن 1.400 ظرفیت مونده که دیروز ساعت 11 شب بود که حجمم 

به صورت مشکوکی تموم شد و جالب اینجاست که اصلا چیزی هم دانلود نکرده بودم حتی در حد دو سه مگ که خودشونم گیج زدن !

لینک به دیدگاه

مودمم رو هفته پیش به مین خاطر تغییر دادم به معمولیه سیمی که بهونه ای براشون نمونه ولی خیلی حرفه ای میدزدند ! 

دوست عزیز حالا دزدی اونا به کنار یوز و پس ای دی اس الی که تو مدمت زدیو اگه منم بزنم با اکانت شما میرم تو نت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز حالا دزدی اونا به کنار یوز و پس ای دی اس الی که تو مدمت زدیو اگه منم بزنم با اکانت شما میرم تو نت

بله میدونم دوست بزرگوار و منم سه بار عوضش کردم در این مدت ولی .... کلا یه جای کار مشکوکه شایدم هیچ کس از این چیزا خبر نداره و همین طوری دارن دزدی میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اگر راه حلی برای رهایی از این ارگان دزد میدونن دریغ نکنن 

________

تمام شرکتهای isp تو این شهر فعالیت داشته و نمایندگی دارن از شاتل گرفته تا اسیاتک و پار انلاین و غیره .... 

خط بنده رو هم مخابرات به زور و به دروغ گذاشته روی فیبر نوری در حالی که اصلا فیبر که سهله حتی فاظلاب کشی هم نشده منطقه ما 

به دلیل وجود ابهای زیر زمینی و پناه گاههای زمان جنگ ! پس فیبر نوری و اینا همش کشکه و هیچ فیبری کانال کشی نشده تو این منطقه 

و خط ما همچنان روی سیسمهای مسی استوار هست . و جالبش اینجاست که اصلا تو این شهر برای خطهای فیبرنوری adsl واگذار نمیشود و اماناتش موجود نیست !

( پس به من چرا دادن چون اصلا فیبر نوری در کار نیست )

لینک به دیدگاه

تستر بگیر برو خونه همسایی و خونه خودتون فیبر باشه باید 100 مگ بتونه ترانسفر کنی

ولی یه نصیحت کلا مخابرات نگیر خطش افتاضحه الان من یقین دارم پارس انلاین داره از ماهوازه میگیره خودم از نزدیک دیدم اسیاتک هم همینطور اینا سندشون با stmi هست رسیو رو دارن با ماهواره میکنن

خودم اسم تو سه تا ای اس پی رو تو لیست فروش این شرکت های اینترنتی خارجی دیدم

لینک به دیدگاه

در مورد بخش اول شاید به خاطر میزان مشترکین دو منطقه و یا زیر ساخت دو منطقه هست و اصلا بحث من این نیست میگم طبق قرارداد حداکثر 64 کیلو بایت میتونن دان کنند و بیشتر از اون برای نگه داشتن مشتریه .

.........................................................

در مورد بخش دوم هم چون شما توی پستتون گفتید "دوست عزیز اگه قرار باشه 1 به 8 در تمامی سرویس ها بصورت قانونی اجرا بشه پس بنابراین سرویس های  زیر 1 مگ حتما باید تعطیل بشه..."

توضیح دادم تا بقیه دوستان هم منظور از سرعت و ضریب اشتراک رو بدونن .

..............................................................................................

شما کدوم شهر هستید ؟

بخش اول=اخوی هر دوی این دوستان در یه محله زندگی مکنند و کلا 50 متر هم با هم فاصله ندارند و شهرستان ما هم اونقدر بزرگ نیست که شما دارین از زیرساخت و میزان ضریب مشترکین و تراکم خطوط بین دو کاربر صحبت میکنید.

بخش دوم=کجای حرف بنده شما تناقض میبینید؟؟ضمنا مگه پست 92# متعلق به شما نیست؟؟

نقل قول از پست 92#: من کار با راضی یا ناراضی بودن ندارم میگم طبق قراردادی که بستید این رو قبول کردید که 1 به 8 باشه یعنی همون 256 .

شما با چشمای باز مجددا پست 96# رو مطالعه کنید تا منظور بنده رو دقیقا متوجه بشین.

هر بچه ی 14 ساله ای که تازه به وب اومده منظور از 1 به 8 و کیلو بیت و کیلو بایت رو کاملا متوجه میشه حالا بعضیا که  اطلاعی ندارن حتما 14 سالشون تموم نشده...   ;)

بخش سوم= بنده گیلان-لنگرود هستم.

دوستان متخصص عزیز مثل آقا قیصر اگه وقت دارن اینو مطالعه کنن ببینیم چی میگه مخصوصا بند 4 ببینیم آیا راهی برای اثبات کم فروشی هست :

attachicon.gifمصوبه+نهايي+شماره+2+جلسه+شماره+177+کميسيون.pdf

خب جنابعالی ظاهرا مرد قانون هستین و برام خیلی جالب شده که یخورده با هم گپ بزنیم

بنده فایل مذکور رو تقریبا بطور خلاصه خوندم به نظر شما تمامی مفاد این قانون رعایت میشه؟؟

در این متن و نظیر این قوانین همیشه یه جائی برای قانون گریزی شخص قانون گذار دیده میشه که خیلی شیک معترض رو کیش و مات میکنند و این امری خیلی عادی به حساب میاد و اصلا جای تعجب نداره.

در کل بهت بگم اینا همه یه مشت مزخرفاتی بیش نیست که فقط و فقط تو کاغذ A4 نوشته میشه و میزارنش تو آرشیو...

شما حتما تو فروم های دیگه عضو شدین؟؟ موقع ثبت نام ازتون میخوان که شرایط و قوانین فروم رو مطالعه و موافقت خودتون رو با زدن تیک اعلام کنید...خب تا ایجارو داشته باش...حالا خدائیش کی شده شما و حتی بنده و دیگران تمامی مفاد قوانین اون فروم رو قبل از موافقت نهائی مطالعه کنیم؟؟؟!!

میتونین یه جواب قانع کننده و منصفانه به بنده بدین؟؟؟

/////////////////////////////////////////////////////////////////////

یه جمله ی یادگاری همیشه از بنده داشته باشین؛

همیشه یک روی سکه رو نگاه نکن و همه رو به سوپر استار اختصاص نده چون فقط نبوغ کارگردان که فیلم اصلی رو میسازه و بازیگر فقط باید مثله مترسک اون رو اجرا کنه.

دوستان اگر راه حلی برای رهایی از این ارگان دزد میدونن دریغ نکنن 

________

تمام شرکتهای isp تو این شهر فعالیت داشته و نمایندگی دارن از شاتل گرفته تا اسیاتک و پار انلاین و غیره .... 

خط بنده رو هم مخابرات به زور و به دروغ گذاشته روی فیبر نوری در حالی که اصلا فیبر که سهله حتی فاظلاب کشی هم نشده منطقه ما 

به دلیل وجود ابهای زیر زمینی و پناه گاههای زمان جنگ ! پس فیبر نوری و اینا همش کشکه و هیچ فیبری کانال کشی نشده تو این منطقه 

و خط ما همچنان روی سیسمهای مسی استوار هست . و جالبش اینجاست که اصلا تو این شهر برای خطهای فیبرنوری adsl واگذار نمیشود و اماناتش موجود نیست !

( پس به من چرا دادن چون اصلا فیبر نوری در کار نیست )

سلام و شب بخیر خدمت عطای عزیز

خوبی شما؟؟

عطا جان بیخودی رو اعصابت اسکی نرو و خودتو ناراحت نکن؛چونکه خیلیا با تاپیکای بدتر از این و امضاء و ...به نتیجه نرسیدن...پس بیخیالش شو

من و اکثر دوستان میدونیم تو چی میگی و کاملا درکت میکنیم اما خب دیگه... :|

ویرایش شده توسط gheysar1364
لینک به دیدگاه

بخش اول=اخوی هر دوی این دوستان در یه محله زندگی مکنند و کلا 50 متر هم با هم فاصله ندارند و شهرستان ما هم اونقدر بزرگ نیست که شما دارین از زیرساخت و میزان ضریب مشترکین و تراکم خطوط بین دو کاربر صحبت میکنید.

بخش دوم=کجای حرف بنده شما تناقض میبینید؟؟ضمنا مگه پست 92# متعلق به شما نیست؟؟

نقل قول از پست 92#: من کار با راضی یا ناراضی بودن ندارم میگم طبق قراردادی که بستید این رو قبول کردید که 1 به 8 باشه یعنی همون 256 .

شما با چشمای باز مجددا پست 96# رو مطالعه کنید تا منظور بنده رو دقیقا متوجه بشین.

هر بچه ی 14 ساله ای که تازه به وب اومده منظور از 1 به 8 و کیلو بیت و کیلو بایت رو کاملا متوجه میشه حالا بعضیا که  اطلاعی ندارن حتما 14 سالشون تموم نشده...   ;)

بخش سوم= بنده گیلان-لنگرود هستم.

خب جنابعالی ظاهرا مرد قانون هستین و برام خیلی جالب شده که یخورده با هم گپ بزنیم

بنده فایل مذکور رو تقریبا بطور خلاصه خوندم به نظر شما تمامی مفاد این قانون رعایت میشه؟؟

در این متن و نظیر این قوانین همیشه یه جائی برای قانون گریزی شخص قانون گذار دیده میشه که خیلی شیک معترض رو کیش و مات میکنند و این امری خیلی عادی به حساب میاد و اصلا جای تعجب نداره.

در کل بهت بگم اینا همه یه مشت مزخرفاتی بیش نیست که فقط و فقط تو کاغذ A4 نوشته میشه و میزارنش تو آرشیو...

شما حتما تو فروم های دیگه عضو شدین؟؟ موقع ثبت نام ازتون میخوان که شرایط و قوانین فروم رو مطالعه و موافقت خودتون رو با زدن تیک اعلام کنید...خب تا ایجارو داشته باش...حالا خدائیش کی شده شما و حتی بنده و دیگران تمامی مفاد قوانین اون فروم رو قبل از موافقت نهائی مطالعه کنیم؟؟؟!!

میتونین یه جواب قانع کننده و منصفانه به بنده بدین؟؟؟

/////////////////////////////////////////////////////////////////////

یه جمله ی یادگاری همیشه از بنده داشته باشین؛

همیشه یک روی سکه رو نگاه نکن و همه رو به سوپر استار اختصاص نده چون فقط نبوغ کارگردان که فیلم اصلی رو میسازه و بازیگر فقط باید مثله مترسک اون رو اجرا کنه.

خوبی شما؟؟

عطا جان بیخودی رو اعصابت اسکی نرو و خودتو ناراحت نکن؛چونکه خیلیا با تاپیکای بدتر از این و امضاء و ...به نتیجه نرسیدن...پس بیخیالش شو

چقدر بخش بخش شد :)

بخش اول : من هنوز منظور شما رو نمی فهمم یعنی میگید از عمد درگاه یکی رو باز میذارن اون یکی رو محدود میکنن . من میگم خیلی هنر کنن طبق قراردادشون به ما اینترنت میدن دیگه بیشتر از اون میشه رویا و یا بهتر بگم یا پارتی هست یا از دستشون در رفته که اون سرعت رو میدن .(ای کاش برای من هم همچین اتفاقی می افتاد :daydreaming: )

بخش دوم : دوست عزیز من تناقضی ندیدم و جسارت نکردم بلکه در تایید حرف شما "دوست عزیز اگه قرار باشه 1 به 8 در تمامی سرویس ها بصورت قانونی اجرا بشه پس بنابراین سرویس های  زیر 1 مگ حتما باید تعطیل بشه..." اون تعریف ها رو گفتم که اینترنتی که ما میگیریم حداکثر با اون سرعت کیلوبیت هست و ممکنه تا 1/8 اون سرعت هم کم بشه . ~x(  تازه علاوه بر اونا چیزی به اسم ضریب دسترسی هم هست که من تازه دیدم و به جز سایت پارس آنلاین جای دیگه ندیدم بهش اشاره بشه .اون "1 به 8 باشه یعنی همون 256" هم اشتباه تایپی بود منظورم این بود که 1 به 8 با سرعت 256 کیلو بایت برای همین تو پست 98 کامل توضیح دادم .

بخش آخر : من مرد قانون نیستم فقط گفتم اونا با بستن این قراردادها راه کم فروشی خودشون رو باز میذارن و در دهن کاربرا رو میبندن و ما هم بدبختانه بدون مطالعه و اغلب اوقات از روی ناچار امضا میکنیم . همین . :crying:

اون فایل رو هم برای این گذاشتم که چیزی از تعاریفش سر در نیاوردم ، گفتم شما یه مطالعه ای بکن ببینیم با تعاریف و فرمول های خودشون میشه به یه راه حل برای دوستمون برسیم . آخه اونجا توی بند 4 از جرایم شرکت تامین کننده گفته .

تازه جالبه توی صفحه زیر توی بخش پاسخ به سوال ها یه همچین سوال و جوابی هست : :-?

http://complaint.cra.ir/Portal/View/Viewer.aspx?DashboardId=880de029-84c5-4fc2-9bd4-f3624f6791c7

1- آيا فروش سرويس هاي با حجم ترافيك محدود مجاز است؟

براساس مصوبه شماره 49 كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات ضريب اشتراك حداكثر 10 تصويب شده است كه با رعايت اين ضريب اشتراك حداكثري نبايد محدوديتي در حجم ارسال و دريافت مشتريان ايجاد شود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تستر بگیر برو خونه همسایی و خونه خودتون فیبر باشه باید 100 مگ بتونه ترانسفر کنی

ولی یه نصیحت کلا مخابرات نگیر خطش افتاضحه الان من یقین دارم پارس انلاین داره از ماهوازه میگیره خودم از نزدیک دیدم اسیاتک هم همینطور اینا سندشون با stmi هست رسیو رو دارن با ماهواره میکنن

خودم اسم تو سه تا ای اس پی رو تو لیست فروش این شرکت های اینترنتی خارجی دیدم

درود بر شما

منظورتون رو از تستر متوجه نشدم ؟

من که عرض کردم برای چندمین بار مجبورم از مخابرات دزد سرویس بگیرم قبلا هم از پارس سرویس میگرفتم

و قابل تحملتر بود دزدی میکردن ولی عوضش اون فلکه سرعت بیشتر باز کرده بودند

خوبی شما؟؟

سلام و درود خدمت جناب حکیمی عزیز / خدا پدرتون رو رحمت کنه و نور به مزارش بباره

مرسی جناب حکیمی با وجود دوستان با ارزشی همچون جنابعالی بهتر و بهترم میشیم

________

والا جناب حکیمی به خداوندی خدا قسم دست خودم نیست این سودجویان از همه میدزدن و هیچ اهمیتی به شعور من و امثال

من نمیدن و فقط پول و پول براشون مهمه / چنین چیزهایی رو که مبینم و میشنوم عصبانی میشم

جلوی چشمم 1 گیگ و 400 مگم رو دزدین و هیچی هم نتونستم بکنم و در اخرش میگن (( ما هم گیج شدیم )) عجب !!

خوبه حالا موقع چاپیدن این ملت بدبخت گیج نمیشن یا موقع گرفتن حقوق حرامشون گیج نمیزنن ؟

والا جناب حکیمی عزیز از همه چیز این دولت و نهادهاش و شرکتهاش از همه پیچوندنا و دزدیاش و هر

داستانش با خبرم و خیلیهاشو هم خودم تجربش کردم

ولی خب به هیچ وجه نمیشه بیان کرد وگرنه گفتنی زیاده جوری که شاید خیلی دوستان هم بی خبر باشن ازش .

برخی دوستان هم عوض کمک و راهنمایی کلاسهای اموزشی میزارن از تعریف بیت گرفته تا شکاف هسته اینترنت و غیره ووو

والا خدایی بی سواد نیستیم و در مورد این مسائل و اینترنت و شبکه و اینا اطلاعات کاملی داریم ولی اینجا مشکل چیز دیگریست .

آیا امکان اینترنت وایرلس در شهر شما هست ؟

دوست بزرگوار من عرض کردم که همه امکانات و نمایندگی شرکتها اینجا حضور دارن

ولی اگر منظورتون از وایرلس مبین نت دزد هست که اصلا امکان پذیر نیست چون این شرکت اینجا

درست و حسابی میچاپه در حد المپیک و دست مخابرات رو هم از پشت بسته !!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...