رفتن به مطلب

مدیریت کابل در X9

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود به همه دوستان

اولا این پاور جدید سیستم خیلی پاوره مثل اینکه

اما یه مورد داره اینکه قسمت ماژولار روی پاور رنگش قرمز هست

کابل های داخل بسته بندی این قسمت اتصالش آبی رنگ هست یه خورده تو ذوقه

سوال اول :

فلش اول رنگ دو تا 8 پین رو نمایش میده آیا این دو تا با هم فرق داره یا نداره ؟

برای فلش آبی رنک دوم من یه کابل برق 4 پینی لارم دارم همون جای بست باید چیکار کنم تمیز تر بشه

post-10586-0-28572200-1399708411_thumb.jpg

سوال دوم :

برای این قسمت قلمبه چیکار کنم ؟

post-10586-0-28939600-1399708650_thumb.jpg

این مورد رو هم بگم من با مهربانی با سیستم رفتار می کنم هیچ فشاری به سیم ها و کابل ها نمیارم  :D

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

درود

1- خیر اون دوتا فرقی نمی کنه فقط یکیش این قابلیت رو داره که به 2 تا 4 پین تبدیل بشه

2-اون قسمت قلبه توی کار باید  مصرف بشه :D  و قلبه ـگیش کاهش پیدا کنه، می تونید بای بست توی همون قسمت بالای دی وی دی رایتر جمعش کنید برای اینکه راحتتر باشید پنل جلوی کیس رو بردارید و از جلوی کیس با فراق بال بیشتر جمعشون کنید.

*اون کابل 20 پین یو اس بی 3 رو اگه استفاده نمی کنید قابلیت جدا سازی داره و کلا از پنل کیس جداش کنید و بزارید توی جعبه ش.

یدونه مثبتم به خاطر ترتمیز بودن کارتون تقدیمتون شد @};-

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من اول باید به فکر اون کابل های زرد و آبی بکنی خیلی تو ذق هستن 

اون کابل ها هم باید خود سوکتشون رو نگاه کنی اگه هردو کابل شاخه 12 برایه ATX  باشن یکی هستن و فرقی نمیکنن  ( بعضی مادربوردهایه های اند از 2 کابل 8 پین استفاده میکنند که این واسه اون ها در نظر گرفته شده) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کابلهای زرد و آبی رو با برچسب سیاه بپوشون تا یک دست بشه

اگر برچسب نداری از چسب برق مشکی استفاده بکن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

اون قسمتی که قلمبه جمع کردی مابینشون سیمهای ارتباط با فن کیس هستن که با فن کنترلر کنترل میشن تعجب میکنم که چرا ازشون استفاده نکردی

کیس ایکس 9 عملا 5 تا فن داره و 6 تا سیم فن کنترلر که با نصب فنها فقط یکیشون بلا استفاده میمونه ولی شما فکر کنم اصلا فنی رو وصل نکردی و کیس با این شرایط تهویه نداره

یا به نظرم فنها رو مستقیم به مادربورد زده باشی!!!!

در مورد قلمبگی سیمها میتونی از سوراخ بقل همون قلمبگی سیمها هدایتشون کنی به پشت سینی و اونجا مدیریتشون کنی

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

1- خیر اون دوتا فرقی نمی کنه فقط یکیش این قابلیت رو داره که به 2 تا 4 پین تبدیل بشه

2-اون قسمت قلبه توی کار باید  مصرف بشه :D  و قلبه ـگیش کاهش پیدا کنه، می تونید بای بست توی همون قسمت بالای دی وی دی رایتر جمعش کنید برای اینکه راحتتر باشید پنل جلوی کیس رو بردارید و از جلوی کیس با فراق بال بیشتر جمعشون کنید.

*اون کابل 20 پین یو اس بی 3 رو اگه استفاده نمی کنید قابلیت جدا سازی داره و کلا از پنل کیس جداش کنید و بزارید توی جعبه ش.

یدونه مثبتم به خاطر ترتمیز بودن کارتون تقدیمتون شد @};-

ممنون آقا مهدی عزیز  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من اول باید به فکر اون کابل های زرد و آبی بکنی خیلی تو ذق هستن 

اون کابل ها هم باید خود سوکتشون رو نگاه کنی اگه هردو کابل شاخه 12 برایه ATX  باشن یکی هستن و فرقی نمیکنن  ( بعضی مادربوردهایه های اند از 2 کابل 8 پین استفاده میکنند که این واسه اون ها در نظر گرفته شده) 

ممنون داداشم بابت نظرتون

می دونی خودم برای مدیریت بهتر استفاده کردم

چون رنگ آبی رو گذاشتم برای SSD

رنگ مشکی هارد ها

و رنگ زرد هم برای دستگاه های کیک وین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اون قسمتی که قلمبه جمع کردی مابینشون سیمهای ارتباط با فن کیس هستن که با فن کنترلر کنترل میشن تعجب میکنم که چرا ازشون استفاده نکردی

کیس ایکس 9 عملا 5 تا فن داره و 6 تا سیم فن کنترلر که با نصب فنها فقط یکیشون بلا استفاده میمونه ولی شما فکر کنم اصلا فنی رو وصل نکردی و کیس با این شرایط تهویه نداره

یا به نظرم فنها رو مستقیم به مادربورد زده باشی!!!!

در مورد قلمبگی سیمها میتونی از سوراخ بقل همون قلمبگی سیمها هدایتشون کنی به پشت سینی و اونجا مدیریتشون کنی

عزیز راستش رو بخوای فن دارم اما ال ای دی قرمز داره

واسه همین هنوز چیزی براش ندارم توی ذهنم هست که کورسیر بگیرم.

و

چون از سیم های اضافی خوشم نمیاد بی خیال کنترل ها شدم و به مین میزنم

حتی کنترل فن سی پی یو رو هم برداشتم و مستفیم به مین زدم

سیستم رو به روی کولر گازیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...