رفتن به مطلب

پرقدرت ترین کارت گرافیک توسط ایسوس معرفی شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بنام خدا

با سلام خدمت دوستان

آقا ما چیزی نمیگیم خودتون بخونین و اگه میتونین هضمش کنین :wacko:

کارت گرافیک دو هسته ای GeForce GTX Titan Z را معرفی کرد

%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8

ASUS به تازگی کارت گرافیک جدید GTX Titan Z را با دو تراشه گرافیکی معرفی کرد. این کارت گرافیک از 12 گیگابات حافظه پر سرعت GDDR5 و فناوری NVIDIA GPU Boost 2.0 استفاده میکند و شامل قابلیت جدیدی بهنام Real-time graphics tuning برای بازیبازان میباشد. این قابلیت به همراه GPU Tweak عرضه شده و به کاربر این اجازه رامیدهد تا به صورت بلادرنگ (real-time) پارامترهای گرافیکی کرات گرافیک خود را برای افزایش و بهبود کارایی ایجاد کند. 

این ویژگی انحصاری که از طرف اسوس عرضه شده است به کاربر اجازه میدهد تا به صورت بصری بتواند میزان سرعت کلاک هسته، سطح ولتاژ و همچنین سرعت فن خنک کننده با اطمینان بسیار بالایی اورکلاک نمایند. این ویژگی همچنین از قابلیت آنلاین هم پشتیبانی میکند و کاربران میتوانند بازیهای مورد علاقه خود را به دیگر دوستانشان به اشتراک بگذارند. کارت گرافیک GTX Titan Z از دو چیپ گرافیکی استفاده میکند که در حالت boost در کلاک 876 MHz با  12 گیگابات حافظه پر سرعت GDDR5 و به صورت آنبورد کار میکند.

تراشه های گرافیکی GTX Titan Z دو هسته از 5760 هسته CUDA که بهترین فریم ریت ممکن را برای اجرای بازی فراهم میکند و قادراست از چند مانیتور با وضوح تصویر 4K/UHD به طور همزمان استفاده کند. این کارت گرافیک قرار است در تاریخ 29 آوریل 2014 به صورت جهانی عرضه شود. دیگر مشخصات کارت  ASUS GTX Titan Z به شرح زیر است: 

SPECIFICATIONS- GTXTITANZ-12GD5

• Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX TITAN Z
  • Bus Standard: PCI Express 3.0
  • OpenGL: OpenGL 4.4
  • Video Memory: 12 GB GDDR5
  • GPU Boost Clock: 876 MHz
  • GPU Base Clock: 705 MHz
  • CUDA Cores: 5760
  • Memory Clock: 7000 MHz
  • Memory Interface: 768 bit
  • Output: 1 x Native DVI-I, 1 x Native DVI-D,1 x Native HDMI, 1 x Native DisplayPort 1.2
  • منبع: گارد3دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خسته نباشید بابت ترجمه

منتها این خبر رو خیلی وقت پیش تاپیک شده -برای اینکه وقتتون  بیخود مصرف نشه قبل از ایجاد تاپیک های خبر به این صورت یک سرچی توی فروم بزنید که مطلب تکراری کار نشه-

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28855&hl=titan

لینک به دیدگاه

وقتی دیدمش دیگه نکشیدم برم ببینم گذاشتن یا نه، اوکی اخوی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی دیدمش دیگه نکشیدم برم ببینم گذاشتن یا نه، اوکی اخوی

اشکال نداره موفق باشید -

لینک به دیدگاه

Base Clock یکم پایینه  *dry# 

ولی Memory Interface خیلی باحاله  :cool: 

لینک به دیدگاه

باو همه چیش باحالههه

حساب کن تایتان با دو هسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فک کنم اگه سر سیستم نصبش کنی بعد روشنش کنی کیست از زمین ارتفاع بگیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود این کارت قدرتش در کلاک  و فرکانس نهفته نیست که میفرمایید پایینه __راز مخوفش اون 5760 اسب وحشیه!

لینک به دیدگاه

درود این کارت قدرتش در کلاک  و فرکانس نهفته نیست که میفرمایید پایینه __راز مخوفش اون 5760 اسب وحشیه!

می دونم هسته های سایه زن خیلی مهمن ولی بالاخره کلاک پایه هم حسابه دیگه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت 3000 دلاریش از همه چیز با حال تره !

باو همه چیش باحالههه

حساب کن تایتان با دو هسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فک کنم اگه سر سیستم نصبش کنی بعد روشنش کنی کیست از زمین ارتفاع بگیر

لینک به دیدگاه

قیمت 3000 دلاریش از همه چیز با حال تره !

:laughing:  قیمتو ولش 

آدمی که عاشق باشه رو عشقش قیمت نمیذاره که اصن واسش مهم نیس هر چقدر میخواد باشه

لینک به دیدگاه

:laughing:  قیمتو ولش 

آدمی که عاشق باشه رو عشقش قیمت نمیذاره که اصن واسش مهم نیس هر چقدر میخواد باشه

عشق هم عشق های قدیم قیمتشون در برابر قدرتشون هیچ وقت جلو نمیزد همیشه کنار هم بودن  :)

وقتی برای یک کارت 350 دلاریی یک سال زحمت بکشی اونوقت معنی 3000 دلار درک میکنید  :D

12 گیگ حافظ فقط برای حالت 4k به کار میاد اونم فکر نکنم 6 گیگ بیشتر بخواد

لینک به دیدگاه

عشق هم عشق های قدیم قیمتشون در برابر قدرتشون هیچ وقت جلو نمیزد همیشه کنار هم بودن  :)

وقتی برای یک کارت 350 دلاریی یک سال زحمت بکشی اونوقت معنی 3000 دلار درک میکنید  :D

12 گیگ حافظ فقط برای حالت 4k به کار میاد اونم فکر نکنم 6 گیگ بیشتر بخواد

بله البته اینم بگم که ما در حدی نیستیم که این جور چیزا بشن معشوق ما  :(

چون درآمد سالیانه ما ها خیلی کمتره اما درآمد یه کارمند معولی تو نیویورک این اجازه رو بهش میده که این جور کارتی بخره پس میشه اوسه اون معشوق واسه ما فوق فوقش می تونیم ادعای عاشقی 780 رو بکنیم  =))

من نمی تونم 3000 دلار رو دربیارم حتی واسه 3 سال متوالی ! چون من میخوام در برابر آمریکای جهان خوار اقتصاد مقاومتی داشته باشم پس باید به 100 دلارم قانع باشم  *dry#

لینک به دیدگاه

مهم اینه که این کارت که بخری حداقل تا دایر 13 (البته اگه دایر 13 هم روی 12 نصب نشه) بیاد نیازی به عوض کردنش نداری وگرنه اگه مشکل نداشته باشه راحت تا دایر 13 هم میکشه، یعنی یطورایی راحت تا 4 سال آینده با این کارت میتونی تمامی بازی هارو روی آخرین تنظیمات بازی کنی... البته بیشتر از کارت گرافیک بقیه قطعات سیستم از کارایی کارت میگیرن چون نمیتونن خودشون به این حد برسونن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

عزیز این کارت دسکتاپ نیست -قوی ترین سیستم های دسکتاپ -سیستم های آماده -2000 تا3000 دلار هیولا هاشون هستن که میفروشن -سیستم های گیم خوب و عالی خونگی خودشون نهایتش 1500 دلار قیمت دارن!بهترین قطعات هم درشون  استفاده شده -برابر  با همین  سیستم های خوب و قوی  خونگی ما در داخل-ا

ین کارت برای دسکتاپ استفاده کاربردی نداره- چون قیمتش مجموعه سیستم رو به بالای 5000 دلار میرسونه- که عملا خرید همچنین چیزی در کشوری برای مثال مثل آمریکا با آن مردم اقتصادیش غیر ممکنه-عمرا پول نمیدن !مایکروسافت 100 دلار ایکس باکس وان رو گران تر  از ps4 399 دلاری داده فقط 100 دلار-پوستش کنده شده- کلی افتاده عقب اساسی - فروشش 1/3 سونی شده کجا؟توی کشو خودش حتی عقبه - برای 100 دلار گرون تر-!کارت گرافیک 1500 دلاری amd و 3000دلاری انویدیا -بخش خیلی کوچکی از مارکت رو هدف میگیرن - و اصولا این کارت ها رو روی سیستم های آنچنانی با جنبه تزئینی میبندن-وگرنه این مقدار قدرت پردازش  تا کی مورد نیازه؟بهترین عناوین Pc تا چند سال آینده همون هایی هستن که روی Ps4/x1 اجرا میشن و پورت میشن- خوب مگر چقد رروی ps4 یا حاالا x1 میریم جلو؟

یک پیکربندی sli-یا کراس فایر خوب با دوتا کارت خوب برای مثال r280 ,  و یا 770 -با کولر های  خیلی خوب   و مدل های مثلا 4 گیگ -که مجموع 8 گیگ بده-میتونه نیاز یک گیمر سرسخت رو هم تامین کنه-مجموعش میشه چقدر ؟؟دوتا 350 تا 400 دلار میشه 750تا 800 دلار-!!

برای شفاف شدن یک مثال میزنم خدمت شما:کارگردان ویچر 3 اعلام کرده این بازی که چند ماه دیگه برای سه پلتفرم pc/x1/ps4 عرضه میشه- از تقریبا تمام توان پردازشی این کنسول ها استفاده  کرده!خوب این روی رنج گسترده ای از Pc ها با همین کارت های خوب امروزی اجرا میشه --البته در حد همون کنسول ها حالا بسته به سیستم یک بالا یکم پایین-یا نگاه کنید از اول نسل جدید بازی ها هر چی بازی از اول نسل جدید آمده و عرضه شده و برای Pc هم  عرضه شده-نسخه pc اش بهترین بوده!!بدون شک!خوب ایا همه سیستم ها تایتان  z داشتن ؟!

(چون اصولا یک اشتباهی است  که میگن با اومدن نسل جدید کنسول ها نسل جدید بازی های کامپیوتری شروع میشه-هر چند الی یکبار هیمنو میگن دیگه درسته؟حالا وقتی چند ساله پیش dx11 با این همه تغییرات مهم درباب موتور های گرافیکی -متد های پردازش سه بعدی - تکنولوژی - افکت روی  pc عرضه شد با یک سیستم عامل جدید و سخت افزار جدید  چرا نسل جدید بازی های کامپیوتری شروع نشد؟؟!اصولا به نظر بنده این تقویم اشتباه است!!)

-

-رزولوشن 4k  هم محتوای آنچنانی نداره-استفاده ازش هم خیلی واجب نیست-چون عناوین  نسل بعدی هنوز روی کنسول های جدید لنگ1080p اجرا کردن با 60 فریم هستن!!

پس این کارت ها برای روی دیوار توی قاب خوبن-چون ممکنه همین نسل بعد کارتهای خود انویدیا و amd مدل های باشن که یک دفعه جهش های پردازشی داشته باشن و حتی کارتهای میدرنج و های اندشون هم از این کارتهای فوق گرون بزنه جلو-میگید نه-تایتان قبلی و 780 Ti با اختلاف قیمت چقدر؟

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

خوراک تلویزیونهای LED smart هست که سری های جدید رزولیشنهای بالتر از 1080 هستن مثله 4 key

ای حال اساسی میده NFS وبتل فیلد بزنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

بهتر بود میگفتیم {{ قدرتمندترین و گران قیمت ترین }} گرافیک حال حاضر /  واقعا خیلی خیلی سخت است پرداختن مبلغ 3000 د و $ لار برای این گرافیک 

اصلا هدف از طراحی و تولید این گرافیک چه بود ؟  جنگ جهانی در پیش هست ؟

حیف نیست این هیولا روی سیستم باشه ؟  توی دکور هم نمیتونه باشه 

هر سیستمی هم باشه بازم پیش این هیولا خجالت میکشه ! 

آیا میشه از نهایت قدرت و توان این هیولا استفاده کرد ؟  

چقدر جالب میشود که این هیولا به یه مانیتور 19 اینچ تصویر بدهد ؟ 

خدایا چقدر سوال دارم در این وقت صبح ؟! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشخصا بنچمارکهای ابتدایی که از کارت بیرون اومده، ضعیفتر از 295X2 عمل کرده(حداقل توی 3DMark و گیمها)...

که مشخص میکنه که چرا انویدیا اومدنش رو 2 بار به تاخیر انداخته!!!!

واقعا انویدیا بدجور کم اورده، مصرف برق بسیار بالای این کارت واقعا دردسر خیلی بزرگی واسه انویدیا بوده که از پسش بر نیومده...

لینک به دیدگاه

آخه اخوی شما اقتصاد اونجارو با اینجا مقایسه نکن، تو ایران حقوق مردم به ریاله ولی داریم اجناس با قیمت دلار میخریم واسه همینه که از نظر خیلی از بچه های اینجا قیمتش گرونه ولی اونور دیگه اینطور نیست یا حداقل به این فضاحت اینور (اینور = ایران) نیست (حقوقشون به دلار میگیرن به دلار هم جنس میخرن) در مورد کنسول هم معلومه برتری با کیه... این مطمئن باشین اگه قیمت کنسول ها هم مثلا برای ps4 899 دلار باشه و برای  xbox one 999 معلومه باز هم همه میرفتن اون(ps4) میخریدن.. یطورایی مثئله قیمت نیست مثئله اینکه که هر دو دستگاه کارایی یکسانی دارن پس برای چی باید بریم 100 دلار پول بیشتر واسه یه دستگاه دیگه بدیم تازه با اینکه همه میدونن سخت افزار ps4 و امکاناتی که با اون ارائه شده از ایکس باکس وان بهتره (تازه هرچند خیلی ها هم اون 100 اضافه رو میدن فقط واسه اینکه برند مورد نظرشون بخرن پس باید همین احتمالم در نظر بگیری افرادی که funboy :D  انویدیا هستن یا شرکتی مثل ایسوس که کم هم نیستن بیان این کارت رو بخرن)..(بقول شما اگه مایکروسافت اونقدر عقب افتاده پس چرا ارزونترش نمیکنه مطمئن باشین یا واقعا براش زیاد خرج کرده که قیمت نهایی محصول بالا رفته یا واسش فروش داره که هنوز ارزونترش نکرده وگرنه افرادی مثل ماها که هیچی از سیاست های اون شرکتا نمیدونیم زیاد نمیتونیم اظهار نظر بکنیم وگرنه هر عقل سلیمی میگه باید مایروسافت قیمت محصولش پایین بیاره ولی همچین چیزی شاهد نیستیم پس مطمئن یه اتفاقاتی هست که ازش بی خبر هستیم) درسته قیمتش زیاده ولی مطمئنن شرکتی بزرگی مثل ایسوس نمیاد سره هیچ و پوچ کارتی بزنه که فقط وقت خودش رو تلف کرده باشه که بگه من بهترین کارت ساختم.. مطمئنن براش بازار فروش خوبی در نظر گرفته شده با اون بازار یابای خفنش.. مطمئنن هم خیلی از گیمر های معمولی وجود دارن که این کارت رو بخرن حتی شده واسه پز دادن

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

در مورد گرونترین ترین کارت هم باید بگم فک کنم کارت های سری quardo از این هم گرونتر باشن

لینک به دیدگاه

عاغاااااا...  بریم پرایدامون رو بفروشیم!:دی

نه آقا جان.. پرایدت بفروشی که چی بشه مگه کارت گرافیک واست نون آب در میاره یا میتونه ببرتت مسافرت :D

الان همین که بری زن بگیری بگی من پراید دارم بهتره یا بگی من کارت تایتان 2 هسته ای دارم؟؟؟ =))  ممکنه بخاطر پراید بهت زن بدن ولی واسه کارت گرافیک نه :D

لینک به دیدگاه

نه آقا جان.. پرایدت بفروشی که چی بشه مگه کارت گرافیک واست نون آب در میاره یا میتونه ببرتت مسافرت :D

الان همین که بری زن بگیری بگی من پراید دارم بهتره یا بگی من کارت تایتان 2 هسته ای دارم؟؟؟ =))  ممکنه بخاطر پراید بهت زن بدن ولی واسه کارت گرافیک نه :D

دخترای امروزی که با بنزم بهت نمیان چه برسه به پراید! ولی خیلی باحال میشه تو خواستگاری بگن آقا داماد چه امکاناتی داره بگی: کارت تایتان رم جی اسکیل خخخخخخخ

لینک به دیدگاه

دخترای امروزی که با بنزم بهت نمیان چه برسه به پراید! ولی خیلی باحال میشه تو خواستگاری بگن آقا داماد چه امکاناتی داره بگی: کارت تایتان رم جی اسکیل خخخخخخخ

ای گفتی اخوی :دی تازه بعدش میتونی بگی مثل کوه میتونی روی من تکیه کنی بخاطر اینکه پاور 1200 OC با درجه 90 پلاس دارم =))

تحت بدترین شرایط هم نمیسوزه حتی اگه مهریت 1367 تا سکه تمام بهار طرح قدیم باشه :D

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخه اخوی شما اقتصاد اونجارو با اینجا مقایسه نکن، تو ایران حقوق مردم به ریاله ولی داریم اجناس با قیمت دلار میخریم واسه همینه که از نظر خیلی از بچه های اینجا قیمتش گرونه ولی اونور دیگه اینطور نیست یا حداقل به این فضاحت اینور (اینور = ایران) نیست (حقوقشون به دلار میگیرن به دلار هم جنس میخرن) در مورد کنسول هم معلومه برتری با کیه... این مطمئن باشین اگه قیمت کنسول ها هم مثلا برای ps4 899 دلار باشه و برای  xbox one 999 معلومه باز هم همه میرفتن اون(ps4) میخریدن.. یطورایی مثئله قیمت نیست مثئله اینکه که هر دو دستگاه کارایی یکسانی دارن پس برای چی باید بریم 100 دلار پول بیشتر واسه یه دستگاه دیگه بدیم تازه با اینکه همه میدونن سخت افزار ps4 و امکاناتی که با اون ارائه شده از ایکس باکس وان بهتره (تازه هرچند خیلی ها هم اون 100 اضافه رو میدن فقط واسه اینکه برند مورد نظرشون بخرن پس باید همین احتمالم در نظر بگیری افرادی که funboy :D  انویدیا هستن یا شرکتی مثل ایسوس که کم هم نیستن بیان این کارت رو بخرن)..(بقول شما اگه مایکروسافت اونقدر عقب افتاده پس چرا ارزونترش نمیکنه مطمئن باشین یا واقعا براش زیاد خرج کرده که قیمت نهایی محصول بالا رفته یا واسش فروش داره که هنوز ارزونترش نکرده وگرنه افرادی مثل ماها که هیچی از سیاست های اون شرکتا نمیدونیم زیاد نمیتونیم اظهار نظر بکنیم وگرنه هر عقل سلیمی میگه باید مایروسافت قیمت محصولش پایین بیاره ولی همچین چیزی شاهد نیستیم پس مطمئن یه اتفاقاتی هست که ازش بی خبر هستیم) درسته قیمتش زیاده ولی مطمئنن شرکتی بزرگی مثل ایسوس نمیاد سره هیچ و پوچ کارتی بزنه که فقط وقت خودش رو تلف کرده باشه که بگه من بهترین کارت ساختم.. مطمئنن براش بازار فروش خوبی در نظر گرفته شده با اون بازار یابای خفنش.. مطمئنن هم خیلی از گیمر های معمولی وجود دارن که این کارت رو بخرن حتی شده واسه پز دادن

کاملا اشتباهه -ببخشید -البته-بنده خودم گیمرم-منظورم کاربر های حرفه ایی و با تجربه بود که میدونن پولشون رو کجا خرج کردن و چی گرفتن-نه کسی که برای پز قطعه میخره!!ضمنا من بحث کلی کردم اصلا منطورم بازار داخل نبود و مقایسه ایی بین اینجا و آنجا نکردم -کلا توی تاپیک بحث بیشتر متقرفه شده  اگر دقت کنید-بنده یک سری اطلاعات آماری و علمی ارائه کردم-موفق باشید-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...