رفتن به مطلب

کدامیک از این سه مدل 50W700 و 50W800 و 55W804 تلویزیون سونی بهترین انتخاب است؟؟؟

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

میخواهم تلویزیون سونی با اندازه "50 تا "55 و تا شش میلیون تومان بخرم.

این سه مدل (قیمت 3.700.000) 50W700 و (قیمت 4.700.000) 50W800 و (قیمت 5.800.000) 55W804 مد نظرم هست واگه شما بجز این سه مدل مدل دیگه ی می شناسید که بهتر از این باشد معرفی کنید. دوستان خواهشا از بین این سه مدل کدامیک بهترین انتخاب می باشد خواهشا با دلیل بگویید؟ ( خواهشا با توجه به ارزش قیمت نسبت به مدل هم توجه کنید)

دوستان به نظر شما در بین این چند مدل زیر کدامیک بهترین انتخاب است؟(اگه کسی از قیمت دو مدل پلاسما زیر اطلاع داره خواهشا بگه)

1.Panasoniec TX-P55ST65B PLASMA

2.Samsung F8500 PLASMA

3.Samsung F8880 LED

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اگه  بنده از بین این سه مدل  55W804  انتخاب میکنم  

http://www.digikala.com/Product/DKP-20961/Sony-KDL-55W804/تلوزیون-سونی-KDL-55W804

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اگه  بنده از بین این سه مدل  55W804  انتخاب میکنم  

http://www.digikala.com/Product/DKP-20961/Sony-KDL-55W804/تلوزیون-سونی-KDL-55W804

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

چرا سونی ؟

به خاطر مارکش عایا ؟

ینی سامی و ال جی رو پسند نکردی ؟

دوست عزیز اولا" باید گفت بهترین کیفیت مال سونی.. و خودم هم کیفیت برام اهمیت زیادی داره

دوما" سامی و الجی رو به دلایلی که نمی توانم بگوییم انتخاب نمی کنم

سوما" وقتی دلیل به این بزرگی وجود داره پس چرا بی جهت خودمون رو اذیت کنیم (منظورم از دلیل کیفیت سونی ه) چون تلویزیون یعنی کیفیت نمایش و پیشرفت در این زمینه یعنی ارتقا دادن کیفیت ونه چیزی دیگر...

لینک به دیدگاه

آیا در کل کیفیت نمایش صفحه سونی بهتره یا سامسونگ؟

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اولا" باید گفت بهترین کیفیت مال سونی.. و خودم هم کیفیت برام اهمیت زیادی داره

دوما" سامی و الجی رو به دلایلی که نمی توانم بگوییم انتخاب نمی کنم

سوما" وقتی دلیل به این بزرگی وجود داره پس چرا بی جهت خودمون رو اذیت کنیم (منظورم از دلیل کیفیت سونی ه) چون تلویزیون یعنی کیفیت نمایش و پیشرفت در این زمینه یعنی ارتقا دادن کیفیت ونه چیزی دیگر...

اون مال قدیم بود که سونی از همه بهتر بود

الان فکر نکنم سامسونگ چیزی از سونی کم داشته باشه توی عرضه تکنولوژی های جدید هم سونی عقب افتاده

اخبار 10 روز قبل

سونی در انتظار یک ضرر بزرگ: فروش بخش VAIO و کاهش فروش دیسک‌های بلوری ژاپنی‌ها را آزار داده است

حقوق مدیران ارشد سونی کاهش می‌یابد تا بخشی از ضرر این شرکت جبران شود

سونی برنامه‌ی تولید تلویزیون‌های OLED خود را به حالت تعلیق در می‌آورد

به هر حال اگه فکر میکنید سونی بهتره حتما سونی بگیرید

ولی امار فروش جهانی فعلا نشون میده که ال جی داره شاخ میشه هر چند خودم ازش خوشم نمیاد

لینک به دیدگاه

عزیز برو دنبال سامسونگ .بعدش ال جی  

از بین اینا 55W804 رو انتخاب میکنم

ولی سامسونگ بگیر

لینک به دیدگاه

الان فکر نکنم سامسونگ چیزی از سونی کم داشته باشه توی عرضه تکنولوژی های جدید هم سونی عقب افتاده

اخبار 10 روز قبل

سونی در انتظار یک ضرر بزرگ: فروش بخش VAIO و کاهش فروش دیسک‌های بلوری ژاپنی‌ها را آزار داده است

ولی امار فروش جهانی فعلا نشون میده که ال جی داره شاخ میشه هر چند خودم ازش خوشم نمیاد

عزیز برو دنبال سامسونگ .بعدش ال جی  

از بین اینا 55W804 رو انتخاب میکنم

ولی سامسونگ بگیر

خیلی ممنون دوستان

ولی الجی یه مشکل بزرگ داره.....

میتونید چند مدل سامسونگ معرفی کنید که با اینها رقابت کنه

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

اخبار 10 روز قبل

تنها مشکل سونی اینه که قیمتش به نسبت سامسونگ بیشتره و شاید دلیلی که باعث فروش زیاد الجی و سامسونگ شده همین پایین بودن قیمت شون به نسبت به سونی

لینک به دیدگاه

تنها مشکل سونی اینه که قیمتش به نسبت سامسونگ بیشتره و شاید دلیلی که باعث فروش زیاد الجی و سامسونگ شده همین پایین بودن قیمت شون به نسبت به سونی

سونی یکم هم پول اسمش رو میخوره

ولی این تفکر که سونی بهترین ه به نظرم درست نیست

سامسونگ هم خیلی پیشرفت کرده و بهترین پنل ها رو میزنه

اگه دنبال کیفیت هستین پیشنهاد میکنم پلاسما بگیرید ، کیفیتش اصلا قابل مقایسه با led نیست

مدل ها هم به ترایب

Panasonic TX-P55ST55B

بعدی

Samsung F8500

این مورد فکر نکنم موجود باشه سخت گیر میاد

برای led پیشنهاد من Samsung F8880 هست

لینک به دیدگاه

اگه دنبال کیفیت هستین پیشنهاد میکنم پلاسما بگیرید ، کیفیتش اصلا قابل مقایسه با led نیست

مدل ها هم به ترایب

Panasonic TX-P55ST55B

بعدی

Samsung F8500

بله حرف شما قابل قبوله نباید رو یه مارک تعصب داشت

آره سامسونگ هم پیشرفت خوبی کرده است ولی از نظر قیمت بررسی کردم با سونی اختلاف چشمگیری نداشت

پلاسما غلظت رنگ سیاهش خوبه ولی روشنایی نور خیلی پایینی داره و بعد هم مصرف برقش بالاست به نسبت LED

لینک به دیدگاه

بله حرف شما قابل قبوله نباید رو یه مارک تعصب داشت

آره سامسونگ هم پیشرفت خوبی کرده است ولی از نظر قیمت بررسی کردم با سونی اختلاف چشمگیری نداشت

پلاسما غلظت رنگ سیاهش خوبه ولی روشنایی نور خیلی پایینی داره و بعد هم مصرف برقش بالاست به نسبت LED

درسته این مورد که گفتم از نظر قیمتی تفاوت چندانی با مدل شما نداره مدلled 55 اینچش حتی خیلی گرون تره

ولی سری 8000 بالاترین سری سامسونگ در رده تی وی های فول اچ دیه ، به قولی فول اپشنه

ولی تی وی شما سری 800 سونی ه در حالی که سری 900 بالاترینه و اختلاف قیمت وحشتناک 1100 دلاری بین 804 و 904 هست

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

با سلام به شما اگر قیمت براتون مهم نیست سری9سونئ یاسری8سامسونگ را بگیرید البته از همه بهتر پلاسما پاناسونیک سریvt60است

لینک به دیدگاه

با سلام به شما اگر قیمت براتون مهم نیست سری9سونئ یاسری8سامسونگ را بگیرید البته از همه بهتر پلاسما پاناسونیک سریvt60است

با سلام به خدمت شما

قیمت برام مهمه خیلییییییییی

لینک به دیدگاه

ببین داداش ما ایرانیها تو چیزهای کم اهمیت خیلی هزینه میکنیم ولی برای وسیله مهمی چون تلویزیون زورمون می یاد هزینه کنیم من خودم پلاسما را با هیجی عوض نمی کنم ولی شاید شما به تصویرش عادت نداشته باشید پس چون سونی را دوست دارید بهتر سونی بگیرید ولی حتی یه سایز کوچکتر ولی حتما سعی کنید سری9را بگیرید منظورم سری 9 جدید است ولی سامسونگ سریf8880هم خیلی خوب است

لینک به دیدگاه

ببین داداش ما ایرانیها تو چیزهای کم اهمیت خیلی هزینه میکنیم ولی برای وسیله مهمی چون تلویزیون زورمون می یاد هزینه کنیم من خودم پلاسما را با هیجی عوض نمی کنم ولی شاید شما به تصویرش عادت نداشته باشید پس چون سونی را دوست دارید بهتر سونی بگیرید ولی حتی یه سایز کوچکتر ولی حتما سعی کنید سری9را بگیرید منظورم سری 9 جدید است ولی سامسونگ سریf8880هم خیلی خوب است

دوست عزیز فکر نکنم پلاسما با LED قابل مقایسه باشه چون روشنایی LED بالاتره و مصرف برق پایین تری داره ودرکل LED بهتره..(اگه دوست داشتی کلیب زیر رو نگاه کن اینم مدرک)

http://tv.digikala.com/Video/Educational/TV/Plasma-vs-LCD-vs-LED-vs-OLED

دوست عزیز من از اونا نیستم حاضرم هزینه کنم ولی وقتی انقدر بوجه ندارم چکار کنم!!!

لینک به دیدگاه

آیا کسی آدرس لینک سایت سونی مدل 55W804 رو میتونه بهم بده هرچی تو سایت سونی گشتم این مدل رو پیدا نکردم

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

مدل ها هم به ترایب

Panasonic TX-P55ST55B

بعدی

Samsung F8500

قیمت این Panasonic TX-P55ST55B پلاسما چقدره؟ الان

قیمت این مدل Samsung 55F8500 سامسونگ نیست هرچی گشتم

نظرت درباره این کلیب زیر چیه که LED رو برتر از پلاسما میدونه؟؟؟

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

قیمت این Panasonic TX-P55ST55B پلاسما چقدره؟ الان

قیمت این مدل Samsung 55F8500 سامسونگ نیست هرچی گشتم

نظرت درباره این کلیب زیر چیه که LED رو برتر از پلاسما میدونه؟؟؟

این لینک تی وی خودتون

http://www.sony.com.sg/product/kdl-55w804a

از قیمت پاناسونک خبر ندارم

اف8500 قبلا 5900 بود یه با اومد روی 5 میلیون شاید دوباره گرون شده

بنده از بررسی های زیاد با یکی از دوستان که خودش یکی ازبهترین های سونی رو داره به این نتیجه رسیدیم بهترین کیفیت برای پلاسما هست ، فکر کنم دوستان دیگر هم نظر بنده رو مورد اون مدل پاناسونک و f8500 رو تایید کردن هر چند پاناسونک نیاز به تعریف نداره و یه سری بزنید انواع ریوو ها براتون میاد

خیلی ها فکر ممیکنند چون led گرون تر و جدیدتره حتما بهتره ولی اینطور نیست ولی led تکنولوژی جدیدی نیست در واقع همون lcd هست

پیشنهاد میکنم بخش اول راهنمای زیر را مطالعه کنید

http://www.zoomit.ir/buying-guide/tv-buying-guide

لینک به دیدگاه

این لینک تی وی خودتون

http://www.sony.com.sg/product/kdl-55w804a

از قیمت پاناسونک خبر ندارم

اف8500 قبلا 5900 بود یه با اومد روی 5 میلیون شاید دوباره گرون شده

بنده از بررسی های زیاد با یکی از دوستان که خودش یکی ازبهترین های سونی رو داره به این نتیجه رسیدیم بهترین کیفیت برای پلاسما هست ، فکر کنم دوستان دیگر هم نظر بنده رو مورد اون مدل پاناسونک و f8500 رو تایید کردن هر چند پاناسونک نیاز به تعریف نداره و یه سری بزنید انواع ریوو ها براتون میاد

خیلی ها فکر ممیکنند چون led گرون تر و جدیدتره حتما بهتره ولی اینطور نیست ولی led تکنولوژی جدیدی نیست در واقع همون lcd هست

پیشنهاد میکنم بخش اول راهنمای زیر را مطالعه کنید

http://www.zoomit.ir/buying-guide/tv-buying-guide

خیلی ممنون از راهنمایت

یه جا خواندم نوشته بود "سري GT پاناسونيك تازه وارده و قيمتش بي خودي بالاست و فرقش هم با VT25 :

يك پورت HDMI بيشتر، فركانس اسپيكر بيشتر و قيمت بالاتر هست." آیا این واقعیت داره؟؟؟

خودم شخصا الانم تلویزیون پاناسونیک دارم ولی "crt 29 دارم در کیغیت پاناسونیک شک ندارم تنها چیزی که از پلاسما شک دارم اینه که مصرف برقش سه برابر LED و میگن عمرش پایینه(زود میسوزد). شما این مدل Panasonic TX-P55ST55B رو بهم معرفی کردی ولی وقتی میرم تو سایت این مدل رو نشون میده TX-P55ST60B درسته؟

درکل اگه من بخوام یه تلویزیون سه بعدی "55 تا قیمت شش میلیون تومان بخرم بهترین پیشنهاد تو از سه مارک پاناسونیک و سونی و سامسونگ چه مدلی پیشنهاد میکنید ؟؟؟

یه چیز دیگه من تلویزیون رو برای کار کردن با اینترنت نمیخوام (چون در این زمینه سامسونگ از همه سرتره) و بیشترهم 2D نگاه میکنم(چون فیلم ها و کانال های 3D کم هست)

پس کیفیت دوبعدی هم برام خیلی مهمه که سه بعدی یا.. روش تاثیر منفی نگذاره

لینک به دیدگاه

دوستان کسی قیمت این چهار مدل تلویزیون زیر رو داره؟

1.Panasoniec TX-P55VT65B

2.Panasoniec TX-P55ST55B

3.Samsung F8500

4.Samsung F8880

به نظر شما بهترین انتخاب بین گزینه های بالا کدام است؟

آیا دو مدل Panasoniec TX-P55VT65B و Panasoniec TX-P55ST55B از نظر کیفیت اختلافی داره؟

لینک به دیدگاه

عزیز من یک توصیه میکنم بهت . چیزی رو بخر که بهش علاقه داری . البته اول از کیفیت و امکاناتی که مد نظرته مطمئن شو و بعد . اگر سونی رو دوست داری و میتونی براش هزینه کنی ، همون رو بگیر . ضرر نمیکنی . چون هم بهش علاقه داری و لذت میبری از استفاده اون و هم اینکه کیفیت بالا و امکانات خیلی خوبی داره . من 4 سال پیش یک تلویزیون سونی گرفتم . اون موقع همه میگفتن سامسونگ . ولی من از سونی خوشم میومد و گرفتمش . کاملا راضی هستم و هیچ مشکلی هم ندارم باهاش . درسته که امکانات سامسونگ رو نداره و به اندازه اون فانتزی نیست ، ولی کیفیتش به نظر من خیلی بهتره . سامسونگ و سونی هر دو از یک پنل استفاده میکنن . ولی سامسونگ تو بخش صدا مشکل داره . سیستم های جانبی تصویر سونی هم بهتر از سامسونگه . مثل موتور براویا و ایکس ریلتی . برندهایی مثل پاناسونیک تو ایران خیلی متنوع نیستن و خدمات ضعیفی هم دارن . بازار بیشتر به سمت سونی ، سامسونگ و ال جی هست و این برندها بیشتر تو بازار دیده میشن . خدمات اونها هم کاملتره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...