رفتن به مطلب

FAR CRY 4 اعلام شد!!!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یوبی سافت در خبری  اعلام کرد که دنباله ای بربازی فوق محبوب FAR CRY  در تاریخ 18 نوامبر ارائه خواهد شد!محل اتفاقات بازی در هیمالیاست.

درآخر کنفراس پایان ماه مارچ خود،نسخه بعدی سر ی اکشن این شرکت اعلام شده-این بازی برای همه پلتفرم ها عرضه خواهد شد.

د راین نسخه بازیبازان خود را د رکایرت خواهند جست،مکانی وحشی و نفسگیر و خطرناک در هیمالیا،درحال تلاش برای آزاد کردن خود از زیر یوغ ستم شاه ظالم منطقه،با استفاده  از مقدار زیادی سلاح!ماشین،وحیوانات!بازیبازان وقتی د رحال سفردراین سرزمین شگفت انگیز هستند هر کدام داستان خود را می نویسند "

بخش هایی از بیانه یوبی بود-

اخبار بیشتر در E3 -همایش UBI اعلام خواهد شد-

p2qvy31zo1ovm55jm9l.jpg

منبع GAMESPOT

رضا قاسمی

لینک به دیدگاه

سلام

من این بازی فارکرای رو خیلی دوست دارم مخصوصا فارکرای 3 که واقعا عالی بود...

حالا باید دید فارکرای 4 په جور هیجانی رو برای پلیرهاش در نظر گرفته؟

از شما هم بابت اطلاع رسانی ممنونم.

لینک به دیدگاه

دنباله نسخه 3 یعنی 4 چقدر زود به بیرون آمد ما انتظار زمان بیشتر از اینا رو داشتیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از دوستان می گفت موجودات تخیلی و افسانه yeti نیز در این بازی جای دارند !

موجوداتی شبیه به خرس ایستاده با جسه ای خیلی بزرگ،باهوش و شدیدا درنده !

لینک به دیدگاه

البته مثل اینکه اگر نسخه ی دیلاکس رو بگیرید با یکی از کارکتر های نسخه ی 3 بازی می کنید دست یارو یه دونه نیزه ی نهنگ کشی هست  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر ازهمه شما دوستان من خودم بیش تر از همه منتظرشم--100%هم المان های تخیلی فانتزی مثل نسخه 3 بومی های  مناطق حاره ایی ،این بار دیگه هیمالیا است!!!که پر از بومی های شربا با اون خرافات و عقاید و رسوم عجیب

دلیل زود عرضه شدن هم این بوده که اولا موتور آماده است و ضمنا بخاطر فروش زیاد 3 ،از همون روز داشتن توسعه میدادن

لینک به دیدگاه

موجوداتی شبیه به خرس ایستاده با جسه ای خیلی بزرگ،باهوش و شدیدا درنده !

این خرس هایی که میگید اگه باشه چی میشه :daydreaming: 

دمشون گرم که اینقدر سریع نسخه ی بعدی رو هم دان میسازن.فار کرای 3 که عالی بود.

مرسی رضا جان خیلی خبر خوبی بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این خرس هایی که میگید اگه باشه چی میشه :daydreaming:

دمشون گرم که اینقدر سریع نسخه ی بعدی رو هم دان میسازن.فار کرای 3 که عالی بود.

مرسی رضا جان خیلی خبر خوبی بود

البته یکم تیخلی میشه ولی چند شب پیش یه مستند می گفت مردم نپال در ارتفاعات هیمالایا رده پاهای این حیوون رو دیدند !

خرس هم نیستند از لحاظ رد پا به خرسهایی می خورند که روی دوپا میرن !چهرشون مثل گوریل و دهانی پر از دندانهای تیز دارند !

چه حالی میده اینارو شکار کنی :دی

لینک به دیدگاه

از تصاویرش که خوشم اومد، لطف کردی مستر رضا، اسم این بازی رو زیاد شنیدم، ولی بازی نکردم، البته فکر کنم نسخه ی 2 رو یک تستی زدم، ولی خب گرافیک من جواب نمی داد، و پاکش کردم.

لینک به دیدگاه

البته یکم تیخلی میشه ولی چند شب پیش یه مستند می گفت مردم نپال در ارتفاعات هیمالایا رده پاهای این حیوون رو دیدند !

خرس هم نیستند از لحاظ رد پا به خرسهایی می خورند که روی دوپا میرن !چهرشون مثل گوریل و دهانی پر از دندانهای تیز دارند !

اخه نسخه قبلی هم همچین واقعی نبود .

من حدس میزنم اون مستند رو در شبکه های ماهواره یی دیده اید ;) فکر کنم اسمش هم فراتر از انسان باشه البته حدس میزنم

شکارو هستم :ph34r:

من از نسخه ی دوم خیلی خوشم نیومد چون این مرض کوفتی پوست ادمو میکند ولی ماشین سواری تو نسخه ی دوم خیلی حال میداد.

ویرایش شده توسط MESSI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان اون که یتی هستش yati- واقعی نیست-جز فولکور بومی های اون منطقه است واقعی نیست -ولی صد درصد ازش ایتفاده میشه توی بازی -

لینک به دیدگاه

امیدوارم مثل شماره 3 صحنه های مستهجن نداشته باشه :daydreaming:

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 1 و 2 رو بازی کردم ولی 3 رو با کلی مشکلات و کرش بازی نکردم.

بیشتر صحنه های طلوع و غروب خورشید دیوونم میکردش :batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 1 و 2 رو بازی کردم ولی 3 رو با کلی مشکلات و کرش بازی نکردم.

بیشتر صحنه های طلوع و غروب خورشید دیوونم میکردش :batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes:

عطا جان من از همون موقع که 3 امود نصب دارمش تا همین الان داشتم نیم ساعت پیش روی master بازیش میکردم!مشکلی نداره کرش نداره 5 تا آپدیت اومد براش زده باشی اصلا مشکل خاصی نداره

لینک به دیدگاه

امیدوارم مثل شماره 3 صحنه های مستهجن نداشته باشه :daydreaming:

نمی دونم بگم خوشبختانه یا بد بختانه ولی بیشتر بازی ها دارن به این سمت کشیده می شن که البته با فرهنگ خودشون مشکلی نداره ولی با فرهنگ ما ایرانی ها شاید جور در نیاد 

اوج این جور چیز ها توی GTA و witcher , MASSEFFECT 

که توی GTA کمی فکر کنم زیاده روی شده بود البته اگر کسی مشکل داره پشت جلد نوشته که برای چه رده ی سنی هست و به چه دلیلی  =))

و این موضوع شاید توی ایران خیلی رعایت نمی شود بچه ی 12 ساله هم GTA  رو می گیره مرد 50 ساله هم می گیره به چشمان خودم توی ایران دیدم ولی توی خارج نسبت به این جور چیز ها خیلی دقیق رسیدگی می شود و به هرکسی و با هر سنی هر چیز فروخته نمی شه 

ولی یکم جنبه می خواهد که ما ایرانی ها نداریم واقعیت رو می گم 

من خودم یکم به GTA مشکل داشتم ولی پشت جلد نوشته بود پس من شرایط بازی رو باید بپذیرم و بعد خرید کنم 

ولی با MASSEEFECT کلا سریش مشکل نداشتم چون ازادی عمل داشتی چون خیلی موضوع رو پیچیده نکرده بود یه  جورایی ادم نسبت به بعضی از کارکتر های بازی علاقه به خرج می داد من خودم از ته دل عاشق liara بودم :x  :x  :x  =))  =))

و خوب این موضوع در حال افزایش توی بازی ها هست چون قسمتی از فرهنگشون هست و خجالتی در نشون دادنش ندارن و  کمی برای ما ایرانی های غیرتی قبول این موضوع شاید سخت باشه ولی این خودشما هستید که باید به شرایط سنی و شرایط که بازی داره باید بازی رو تهیه کنید 

و اینکه در قسمت 4 این بازی هم این موضوع خواهد بود حتی شدید تر مرور زمان این رو نشون داده  چون توی خارج از این موضوع استقبال می شه خوشبختانه یا بدبختانه نمی دونم والا 

@};-

لینک به دیدگاه

نمی دونم بگم خوشبختانه یا بد بختانه ولی بیشتر بازی ها دارن به این سمت کشیده می شن که البته با فرهنگ خودشون مشکلی نداره ولی با فرهنگ ما ایرانی ها شاید جور در نیاد 

اوج این جور چیز ها توی GTA و witcher , MASSEFFECT 

که توی GTA کمی فکر کنم زیاده روی شده بود البته اگر کسی مشکل داره پشت جلد نوشته که برای چه رده ی سنی هست و به چه دلیلی  =))

و این موضوع شاید توی ایران خیلی رعایت نمی شود بچه ی 12 ساله هم GTA  رو می گیره مرد 50 ساله هم می گیره به چشمان خودم توی ایران دیدم ولی توی خارج نسبت به این جور چیز ها خیلی دقیق رسیدگی می شود و به هرکسی و با هر سنی هر چیز فروخته نمی شه 

ولی یکم جنبه می خواهد که ما ایرانی ها نداریم واقعیت رو می گم 

من خودم یکم به GTA مشکل داشتم ولی پشت جلد نوشته بود پس من شرایط بازی رو باید بپذیرم و بعد خرید کنم 

ولی با MASSEEFECT کلا سریش مشکل نداشتم چون ازادی عمل داشتی چون خیلی موضوع رو پیچیده نکرده بود یه  جورایی ادم نسبت به بعضی از کارکتر های بازی علاقه به خرج می داد من خودم از ته دل عاشق liara بودم :x  :x  :x  =))  =))

و خوب این موضوع در حال افزایش توی بازی ها هست چون قسمتی از فرهنگشون هست و خجالتی در نشون دادنش ندارن و  کمی برای ما ایرانی های غیرتی قبول این موضوع شاید سخت باشه ولی این خودشما هستید که باید به شرایط سنی و شرایط که بازی داره باید بازی رو تهیه کنید 

و اینکه در قسمت 4 این بازی هم این موضوع خواهد بود حتی شدید تر مرور زمان این رو نشون داده  چون توی خارج از این موضوع استقبال می شه خوشبختانه یا بدبختانه نمی دونم والا 

@};-

شما درست می فرمایید این مسائل در بازی ها در حال بیشتر شدنه

فکر کنم تا چند سال دیگه فقط تتریس و انگری برد پاک مونده باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود دوستان گرامی این بحث های مستهجن یا غیر مستهجن مفهومی برای سیستم های عرضه گیم نداره --همه چیز خیلی مشخصه -بازی یا مخاطبش بزرگ ساله یا متوسط یا خردسال یا همه- تمام دیگه وقتی برای مخاطب بزرگ ساله -هم سازنده هم ESRBهم مخاطب میدونن چطور با هاش برخورد کنن و براشون عجیب نیست-برای ما مثلا مستهجن عجیبه-چون اون اصلا مستهجن نیست پشت پک بازی رسما شفاف اعلام شده که محصول چیه -بنابراین جای ایراد گیری نیست-ضمنا FAR CRY 3 کجا تصویر مستهجن داشت به همون یک نمای سیترا میگید؟؟؟بنده خدا داشت مراسم  قومی انجام میداد!!-

پشت پک بازی نوشته-برای مثال -

زبان قوی-موضوعات جنسی -مواد مخدر -سخن های نادرست- و ....خوب این یعنی چی؟سازنده و ESRB دارن به شما که از مستهجن بدت میاد میگن اگر بدت میاد اصلا نرو سمتش =خوشت هم میاد به سنت میخوره بفرما-دیگه نمیشه ایراد گرفت-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان من از همون موقع که 3 امود نصب دارمش تا همین الان داشتم نیم ساعت پیش روی master بازیش میکردم!مشکلی نداره کرش نداره 5 تا آپدیت اومد براش زده باشی اصلا مشکل خاصی نداره

سلام. نه دیگه حوصلم رو سربرد و بیخیال شدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گرامی این بحث های مستهجن یا غیر مستهجن مفهومی برای سیستم های عرضه گیم نداره --همه چیز خیلی مشخصه -بازی یا مخاطبش بزرگ ساله یا متوسط یا خردسال یا همه- تمام دیگه وقتی برای مخاطب بزرگ ساله -هم سازنده هم ESRBهم مخاطب میدونن چطور با هاش برخورد کنن و براشون عجیب نیست-برای ما مثلا مستهجن عجیبه-چون اون اصلا مستهجن نیست پشت پک بازی رسما شفاف اعلام شده که محصول چیه -بنابراین جای ایراد گیری نیست-ضمنا FAR CRY 3 کجا تصویر مستهجن داشت به همون یک نمای سیترا میگید؟؟؟بنده خدا داشت مراسم  قومی انجام میداد!!-

پشت پک بازی نوشته-برای مثال -

زبان قوی-موضوعات جنسی -مواد مخدر -سخن های نادرست- و ....خوب این یعنی چی؟سازنده و ESRB دارن به شما که از مستهجن بدت میاد میگن اگر بدت میاد اصلا نرو سمتش =خوشت هم میاد به سنت میخوره بفرما-دیگه نمیشه ایراد گرفت-

رضا جان خیلی بازش نمی کردی :دی

کسی که باید بفهمه می فهمه lol

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...