رفتن به مطلب

FAR CRY 4 اعلام شد!!!

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

رضا جان خیلی بازش نمی کردی :دی

کسی که باید بفهمه می فهمه lol

درود معین جان

من ترجمه پشت پک بازی ها رو اشاره کردم-نوشته های ESRB-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود دوستان گرامی این بحث های مستهجن یا غیر مستهجن مفهومی برای سیستم های عرضه گیم نداره --همه چیز خیلی مشخصه -بازی یا مخاطبش بزرگ ساله یا متوسط یا خردسال یا همه- تمام دیگه وقتی برای مخاطب بزرگ ساله -هم سازنده هم ESRBهم مخاطب میدونن چطور با هاش برخورد کنن و براشون عجیب نیست-برای ما مثلا مستهجن عجیبه-چون اون اصلا مستهجن نیست پشت پک بازی رسما شفاف اعلام شده که محصول چیه -بنابراین جای ایراد گیری نیست-ضمنا FAR CRY 3 کجا تصویر مستهجن داشت به همون یک نمای سیترا میگید؟؟؟بنده خدا داشت مراسم  قومی انجام میداد!!-

پشت پک بازی نوشته-برای مثال -

زبان قوی-موضوعات جنسی -مواد مخدر -سخن های نادرست- و ....خوب این یعنی چی؟سازنده و ESRB دارن به شما که از مستهجن بدت میاد میگن اگر بدت میاد اصلا نرو سمتش =خوشت هم میاد به سنت میخوره بفرما-دیگه نمیشه ایراد گرفت-

جناب شما چرا زود عصبانی می شید؟

منظور من این بود که قبلا شماره های قبلی برخی بازیها که اتفاقا برای مخاطب بزرگسال بود ، از این جور صحنه ها نداشت ولی در شماره های جدید همون بازی از این صحنه ها در بازی گنجونده شده که واقعا لزومی نداره

ممکنه این طور برداشت بشه که برای جذابیت و فروش بیشتر بازی اون صحنه ها اضافه میشن که در جواب این حرف میشه گفت که شماره های قبلی اون بازی ها در زمانی معروف شدن که اصلا اون صحنه ها رو نداشتن و بدون اون صحنه ها هم معروف شدن و بین گیمرها گل انداختن

رضا جان خیلی بازش نمی کردی :دی

کسی که باید بفهمه می فهمه lol

به نظر میرسه شما فکر کردی من جزء کاربر های دلواپس انجمن هستم

علیرغم احترامی که برای شما قائلم باید بگم که اصلا لحن صحبتتون خوب نبود :|

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب شما چرا زود عصبانی می شید؟

منظور من این بود که قبلا شماره های قبلی برخی بازیها که اتفاقا برای مخاطب بزرگسال بود ، از این جور صحنه ها نداشت ولی در شماره های جدید همون بازی از این صحنه ها در بازی گنجونده شده که واقعا لزومی نداره

ممکنه این طور برداشت بشه که برای جذابیت و فروش بیشتر بازی اون صحنه ها اضافه میشن که در جواب این حرف میشه گفت که شماره های قبلی اون بازی ها در زمانی معروف شدن که اصلا اون صحنه ها رو نداشتن و بدون اون صحنه ها هم معروف شدن و بین گیمرها گل انداختن

عصبانی؟؟چرا عصبانی؟نه من کلی توضیح دادم دوست عزیز -گنجاندن این موضوعات در یک اثری که مخاطبش بزرگ ساله و با تم بزرگ سالانه و مسائلی از این قبیل داره چیز عجیبی نیست و اتفاقا از ملزوماته-شما می فرمایید لزومی نداره؟!-مثلا اون حس بین شخصیت ها  درمس افکت چه جور بوجود بیاد ؟چه حس عجیبی بود!آدم احساس وابستگی به دوستانش در بازی داشت.آخر داستان که شخصیت مورد علاقه قهرمان حال آیب میدید و یا جدا میشد  یا کشته میشد ،این بار حسی چطور بوجود آمده؟غیر از اینه که در طول داستان پیش زمینه ایجاد شده؟

اون زمان قدیم بود-بازی ها ساده تر بودن ا-مخاطب امروزی چالش های-روحی روانی بیشتری میطلبه تا ارتباط برقرار کنه-برای فروش بیشتر فقط  کمی ساده است اگر بگیم فقط برای فروشه-بخش عمده ایی از استفاده  از این عناصر ،عمق دادن به داستان و ساخت شخصیت های پیچیده تر از بعد روانیه-ایجاد خط های داستانی -گزینه های زیاد وپیچیده د رهنگام مکالمات  مخصوصا برای RPG ها - شما شخصیت گرالت رو ببنید در سری ویچر با این تم های بزرگ سالی ،دیگه شخصیت اش که خاکستری هست کاملا برای مخاطب شناسایی شده و ملموسه-اون صحنه ها؟؟منظورتون رو نمیفهمم-ببینید وجود چنین چیزهایی برای یک عنوان با مخاطب بزرگسال ایرادی نداره-به سنش میخوره میتونه استفاده کنه-حالا ما نگران شدیم-؟؟ما بچه های 7/8/9 ساله مون دارن GTA/Silnet hill /Resident evil بازی میکنن-ما یک بچه ده ساله توی فامیل داریم سری های call of  رو بیشتر از من تمام کرده-!!!!رعایت قواننی سنی و ESRB چیزیه که ما اصلا در جامعه رعایت نمیکنیم و والدین خیلی کم یا اصلا به این موضوعات اهمیت نمیدن-حالا موضوع مخاطب بزرگ سال فرق داره میتونه انتخاب کنه احتمال زیاد ذهنش میتونه انالیز کنه این مسائل رو حق تصمیم گیری داره - گفتم اونجا شفافه همه چی پشت پک نوشته دیگه کاربر میدونه با چی طرفه اما چون قوانین کپی رایت  رو رعایت نمیکنیم به صورت اتوماتیک یک سری قوانین مربوط به عرضه این محصولات رو هم رد میکنیم .اینجا برای مثال شما میگید این مشکلات هست دریک عنوان و لی حتی خودتون هم تجربه اش کردید درسته؟همه تجربه کردن- برای مثال هرکسی گفته مثلا من Gta  یا بازی محبوبم رو بخاطر این مسائل بازی نکردم یا نمیکنم احتمال خیلی زیاد داره  با عرض پوزش خالی میبنده!چون ذات بازی تم بزرگسال همینه-باید پیچیده تر باشه-شخصیت ها تیره تار باشن-بعد روانی تاثیر گذاری داشته باشه  روابط احساسی برجسته و خاص و پیچیده باشن وگرنه میتونیم همه با  هم ماریو علیه قارچ بازی کنیم!!یا ماریو کارت بازی می کند یا ماریو در کهکشان ،یاماریو بر علیه سونی و مایکروسافت!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

منظور بنده متوجه شدن بود واگر لحن بنده رو بد برداشت کردید همینجا از شما  عذرخواهی می کنم. @};-

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

دوستان اینم سیستم مورد نیاز این بازی سنگین و زیبا

Minimum Requirements

INTEL:core 2 duo E6600

+AMD:athlon 64 x2 dual core 5600

nvidia:GT630

AMD:6570

RAM:2gig

Predicted Requirements

INTEL:core I5 4670

AMD:FX 8350

nvidia:GTX 760

AMD:R9 280

RAM:8gig

انشاء الله سیستمامون راش بندازه ما هم یه حال کنیم

لینک به دیدگاه

دوستان اینم سیستم مورد نیاز این بازی سنگین و زیبا

Minimum Requirements

INTEL:core 2 duo E6600

+AMD:athlon 64 x2 dual core 5600

nvidia:GT630

AMD:6570

RAM:2gig

Predicted Requirements

INTEL:core I5 4670

AMD:FX 8350

nvidia:GTX 760

AMD:R9 280

RAM:8gig

انشاء الله سیستمامون راش بندازه ما هم یه حال کنیم

فک نکنم این موضوع درست باشه تفاوت کمترین و پیشنهادی خیلی زیاده اگه یوبی بخواد بازی بزنه با دو گیگ رم من همینجا اعلام می کنم که ورشکست خواهد شد ! الان دیگه زمان تولید این چنین بازی ها به سر اومده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این اطلاعات قطعی و دقیق نیست-هنوز رسمی اعلام نشده-این سیستمها far cry 3 رو هم با مشکل اجرا میکنن چه برسه به چهار-اتفاقا از بعد گرافیکی 100%چیزی عالی خواهد بود-3 که برای نسل پیش بود هنوز اینقدر گرافیکش عالیه و بنچمارکه-دیگه چهار که موتورش دنیا رو دارن برای ps4/x1  توسعه میدن هیچ!!!!فیلم سینمایی!!!صد در صد سخت افزار بالایی میخواد برای اجرا!

لینک به دیدگاه

3 خیلی قشنگ بود!

حیف که به علت مشکلات بازی نتونستم تمومش کنم!

سر یه مرحله گیر میکرد و جلو نمیرفت :(

ولی کلی باهاش حال کردم!

لینک به دیدگاه

همه سری این بازی این طوری هستش من خودم اون وقت با ۶۷۵۰ فار کرای ۳ رو توحالت های به راحتی بازی کردم

very high زدنی ۵۶۰ ti با سروصدا میتونست راهبندازه

لینک به دیدگاه

منظور بنده متوجه شدن بود واگر لحن بنده رو بد برداشت کردید همینجا از شما  عذرخواهی می کنم. @};-

من هم به خاطر سو تفاهم عذرخواهی  می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...