رفتن به مطلب

باز هم اینترنت مخابرات و کارشکنی (حذف تعرفه نامحدود)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دیشب ساعت ( صبح ) 5:30 رفتم به حساب اینترنت سر بزنم ببینم چقدرش مونده که دیدم زده 0.2 روز و مبلغ 5000 تومان ، 2 مگ نامحدود مخابرات ارومیه بودش که چون خبری از این سرویس دیگه نیستش ناچاراً یه سرویس 2 مگ 42 گیگ محدود گرفتم، ولی سرعت دانلود جفتشون یکی هستش !!! 

شنیده بودم سرعت دانلود محدود از نامحدود بیشتره !!!!

خبری نیست دیگه از اینا ؟؟؟؟؟؟

آره بیشتره اگر 1 مگ می خریدی همین 2 مگ بود سرعتت.

ببین احتمالا خطط روی همون 2 مگ رانژه شده. باید می زاشتی قطع بشه بعد می خریدی احتمال این که روی 6 مگ یا بالاتر آپ کنند بیشتر بود. شاید هم سیگنال خط شما کم بوده بیشتر از این نمی شده.

دانلود شبانه داری؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 279
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مرسی سعید جان

ادرس فروشگاهی چیزی نداری

آدرس مغازه؟ یا آدرس فروشگاه اینترنتی؟ تو بازار اهواز زیاد هست. مارک دیلینک

میگفتن جدیدا سرعت کم شده تو آسیاتک... تقریبا 1/4 تا 1/8 سرعت اسمی تو شبانه دانلود میشه کرد...

درسته.

سعیدجان، مشکلات داره حل میشه  :x

از بس خوزستانی های عزیز(یکیش خودم  :D  ) خط ها رو تخلیه کردن، مخابرات تسلیم شد.

سرویس شبانه خوزستان برگشت.

بزودی یک سایت جامع برای تمام مشترکین از تمام اپراتورهای مخابرات راه اندازی میشه.

بزودی قیمت نامحدودها افت شدیدی پیدا میکنه، احتمال برگشت به همون قیمت قبلی هنوز کم هست ولی خیلی کمتر میشه.  :clapping:

منبع میگه موثق هست خبرش  :D

بازم خدا رو شکر  @};-

خوب سایت جدید که درست شد آدرسش :

10.232.139.186

در سایت جدید سرویس های نامحدود باز هم برداشته شده و یک سری سرویس های مزخرف جدید حجمی اضافه شده.

زنگ زدم پشتیبانی تایید کرد گفت باز هم برداشته شده.

از شبانه اطلاع ندارم ولی یکی از دوستام هم می گفت اعتبار کم نمی کرده 3 هفته پیش! پس حتما برگشته.

هست که سرعت ها رو محدود کردند به سرعت قبلی که داشتی چه مجوز داشتی چه نداشتی.

من رفتم تخلیه کنم دیدم گرون شده یک ماه تمدید کردم.

الان حتما با قیمت بیشتر از 2 برابر هم نیست پیشبینیتون درست نبود :دی

دانلود شبانه مخابرات بخوره تو سرشون 

ساعت دو یا سه نصف شب یه تست بکنید

سرعت دانلود 15 کیلوبیت

اگه بالا بره دیگه اخرش 20 

با این سرعت یه عکس هم نمیشه دانلود کرد!

حتما 128 داری دوست عزیز. در ساعات رایگان مخابرات سرعت واقعی خطتتون رو اعمال می کنه ولی رایگانه.

مثلا از 1024 داشته باشی با همون سرعت دانلود می کنی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان آسیاتک هم داره کارشکنی می کنه !

قبلا در ساعات رایگان(اینجا منظور شبانه هست و رایگان روزانه هاش هنوز خوب جواب میده) حداقل سرعت اسمی خط بود و در ساعات معمولی تا 10 مگ هم برات وصل می کردند!

یعنی اگر خط 4 مگابیت بر ثانیه بود سرعت دانلود حوالی 500 می چرخید !

الان در ساعت رایگان چه 512 کیلوبیت باشی چه 8 مگ 100 کیلوبایت بیشتر دانلود نمیده !در صورتی که اولی باید 64 کیلوبایت دانلود بگیره و دومی حدود 1000 تا(1024 استیبل نمیشه) قبلا هم به همین صورت بود ؟!

بجان خودم اینترنت ایران شده مثل حلقه محاصره ! هی داره تنگ و تنگ تر میشه تا یجایی که میگن آقا فقط اینترانت هست ! میخواید بخواید ،نمیخوایدم باید بخواید  :lol:

واقعا وقتی مخابرات اونجوری می کنه از این isp ها چه انتظاری میره !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره بیشتره اگر 1 مگ می خریدی همین 2 مگ بود سرعتت.

ببین احتمالا خطط روی همون 2 مگ رانژه شده. باید می زاشتی قطع بشه بعد می خریدی احتمال این که روی 6 مگ یا بالاتر آپ کنند بیشتر بود. شاید هم سیگنال خط شما کم بوده بیشتر از این نمی شده.

دانلود شبانه داری؟

نه چون شب 3 اینا بود دانلود داشتم و حجم کم میکرد

لینک به دیدگاه

از هر جا دارید داشته باشید فقط به سمت مخابرات نیاید. پینگ روفته روی 400  اعلام خرابری کردم  میگه به ما ربطی نداره ما فقط به چراغ روی مودم کار داریم روش باشه بقیش پای خودتونه

تهران هستم

لینک به دیدگاه

من نفهمیدم الان من شهریور پارسال از مخابرات اینترنت گرفتم تا الان چیزی حدود ۸۰۰ گیگ بیشتر دانلود نکردم شهریور می شه یه ساله که از مخابرات اینترنت دارم یعنی الان این یه سال تموم شه مخابرات برای منو حجمی می کنه ؟

لینک به دیدگاه

من نفهمیدم الان من شهریور پارسال از مخابرات اینترنت گرفتم تا الان چیزی حدود ۸۰۰ گیگ بیشتر دانلود نکردم شهریور می شه یه ساله که از مخابرات اینترنت دارم یعنی الان این یه سال تموم شه مخابرات برای منو حجمی می کنه ؟

بچه ها من استرس گرفتم کسی جوابمو نمیده

لینک به دیدگاه

:eek:  :eek:  :eek:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به احتمال زیاد.

سرعت دانلود شما چطوره ؟

لینک به دیدگاه

:eek:  :eek:  :eek:

کدوم استان هستید؟ بستگی محل زندگی داره اطراف تهران نامحدود هست اما استان ها حجمی شده هر نمایندگی هم یک قیمتی و حجمی برا خودش تایین کرده

من نزدیک تهران هستم 512 نامحدود 21 تومن پرداخت میکنم ماهیانه سرعت دانلودم هم 50 تا 70 متغیر هست

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد.

سرعت دانلود شما چطوره ؟

سرعت دانلود من که اینقدر نواسان داره اونم عصرا ولی متوسطش ۶۰

۵۱۲است

لینک به دیدگاه

کدوم استان هستید؟ بستگی محل زندگی داره اطراف تهران نامحدود هست اما استان ها حجمی شده هر نمایندگی هم یک قیمتی و حجمی برا خودش تایین کرده

من نزدیک تهران هستم 512 نامحدود 21 تومن پرداخت میکنم ماهیانه سرعت دانلودم هم 50 تا 70 متغیر هست

من از مخابرات منطقه ۸ تهران گرفتم سرعت دانلود منم همین جوریه

ویرایش شده توسط morteza pc
لینک به دیدگاه

الان این قرارداد من یعنی ۱ سالس؟

نمیتونم دیگه تمدید کنمش؟

لینک به دیدگاه

تهران هستید مشکلی ندارید نامحدود هست

یعنی فعلا واسه مارو حجمی نمیکنند؟

لینک به دیدگاه

یعنی فعلا واسه مارو حجمی نمیکنند؟

تهران بعید بدونم حجمی کنند شما دوباره یک ساله قرداد ببندید حداقل یک سال دیگه خیالتون راحت باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تهران منطقه ستارخان خودم هم تست کردم همین 60 تا هست و دیگه از این محدود تر نمیشه !

فقط من موندم با این 60 کیلوبایت چطور حوصله کردید که 800 گیگ دانلود کردید !هر روز که پا سیستم باشید تقریبا باید روزی 10 ساعت دانلود کنید که تو یه سالش بشه اینقدر !

سرعت دانلود من که اینقدر نواسان داره اونم عصرا ولی متوسطش ۶۰

۵۱۲است

من از مخابرات منطقه ۸ تهران گرفتم سرعت دانلود منم همین جوریه

نمیتونم دیگه تمدید کنمش؟

لینک به دیدگاه

متاسفانه مخابرات مشهد هم طرح نامحدود رو برداشته و حجمی کرده من الان ماهی 20 تومن میدم با 2 گیگ حجم ولی از ساعت 1 تا 7 صبح دانلود نامحدوده

لینک به دیدگاه

یه مسآله ی دیگه هم هست:

مخابرات جدیدا هر جا ساختمون جدید ساخته میشه رو فیبر نوری میکنه بعد دفیبر نوری فقط خودش ADSL میده و شرکت های دیگه نمیتونند ADSL بدن.

آخه تکنولوژی میاد سرعت بالا بره اونوقت این ها تکنولوژی رو بالا میبرند که کیفیت رو پایین بیارند ~x( ~x(

لینک به دیدگاه

ویرایش مدیریت:کاربر vidic استفاده از هر گونه نوشتار س ی ا س ی به جهت مشکلاتی که برای سایت و فروم ممکنه ایجاد کنه در فروم لیون ممنوع هست.متاسفانه اگر تکرار کنید از دسترسی به انجمن محروم خواهید شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نتایج تست سرعت خود مخابرات

سرور خارجی

سرور داخلی

لینک به دیدگاه

نمیتونم دیگه تمدید کنمش؟

خیالت راحت برای این که ش..ورش نکنید کاریتون ندارند.

یه مسآله ی دیگه هم هست:

مخابرات جدیدا هر جا ساختمون جدید ساخته میشه رو فیبر نوری میکنه بعد دفیبر نوری فقط خودش ADSL میده و شرکت های دیگه نمیتونند ADSL بدن.

آخه تکنولوژی میاد سرعت بالا بره اونوقت این ها تکنولوژی رو بالا میبرند که کیفیت رو پایین بیارند ~x( ~x(

بله من هم جدیدا شنیدم از این حرکات می زنند.

لینک به دیدگاه

نمیتونم دیگه تمدید کنمش؟

یه مسآله ی دیگه هم هست:

بله من هم جدیدا شنیدم از این حرکات می زنند.

دوست عزیز شما شنیدید؟ما در حال حاضر‌ مجبور شدیم adsl مخابرات بگیریم چون بقیه ی سرویس ها جواب نمی داد چون خونه ی خودمون فیبر نوریه.):

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

برای مازندران هم طرح نامحدود رو برداشتند :mad:

یک سوال الان من که کارم دانلود هست باید چه کنم؟ ایا راهی روش خاصی هست برای درخواست اینترنت نامحدود؟ !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...