رفتن به مطلب

باز هم اینترنت مخابرات و کارشکنی (حذف تعرفه نامحدود)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بدبختی هست  :laughing:  :(  سرعت لاکپشتی هم قسط بندی میکنن مملکت داریما  :laughing:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• ارسال 279
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بدبختی هست  :laughing:  :(  سرعت لاکپشتی هم قسط بندی میکنن مملکت داریما  :laughing:

این مخابرات دزد به تمام عیاره :|

لینک به دیدگاه

مخابرات یه سری مسیرهای خوب داره...

بهترینش مسیر آذربایجان هست که چند وقت پیش بردنش تو بوق و کرنا، خرداد سال پیش بود فکر کنم.

تو خوزستان، گیت وی هاش 2.185.0.1 تا 2.185.9.1 و 2.185.88.1 هست...

مثلا در حالی که پینگ من با گیت وی های غیر از این، با سرور 173.195.41.254 حدود 230 میلی ثانیه اس، روی اون گیت وی ها حدود 120 میلی ثانیه اس.

همچنین اون گیت وی ها سرعت تک کانکشن بسیار خوبی دارن و عالی هستن برای ارتباط پایدار مثل چت صوتی/تصویری و بازی و ...

افت سرعت هم ندارن.

اینجا که گرون شد... نامحدود بگیر و نگیر هست... 512 میگیرم 60 تومن... سرعت حداقل 75 

لینک به دیدگاه

من کاری به رضایت نارضایتی سایر دوستان ندارم

اینترنت مخابرات تهران استفاده میکنم اونم نامحدود

کیفیت قطعات مخابرات محله تون خیلی مهمه و خصوصا فاصله شما با اون

خداوکیلی میگم راضیم .. من قبلا پیشگامان داشتم بعدش رفتم سمت مبین نت

یعنی دزد ترو شارلاتان تر از این ISP های خصوصی خودشونن .. پیشگامان که افتضاح بود 2تا صفحه اینترنتی میگشتم 100 مگابایت حجم میپرید باز باید 1 گیگ شارژ میکردم

ولی الان چی ؟ اینترنت مخابرات تهران گرفتم باقلوا 512 گرفتم سرغعتم فیکس 64 کیلوبایت نوسان نداره ( تو 24 ساعت راحت 5 الی 6 گیگ دانلود رایگان میکنم ) اونم اکثرا بازی میاد میگیرم

ماهی 25 تومن مفته بخدا

پیشگامان بودم باید صبر میکردم ساعت 2 شب بشه با هزار مصیبت روزی نهایت 1.5 رایگان

کلا مخابرات شانسیه ولی اگه شانس داشته باشید زندگی میکنید هیچی نامحدود نمیشه

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

گل گفتی مبین نت که راهزنه  :mad:  من 2 سال مبین نت داشتم آخرم بخاطر اینکه حجم رایگان شبانه رو پیچوند فروختمش رفت! بازم مخابرات یه چیز دولتی کسی نمیتونه دست ببره توش و قیمتاش دقیق و محاسبه شده هستن( بمونه که گرونن) ولی خب نامحدودش ارزش داره.

لینک به دیدگاه

نمیدونم کی این منفیارو میده به من!! :eek:  ادمین محترم رسیدگی کنید لطفا  :mad:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

از چهارمحال دوروز پیش کل نامحدودا جمع شد،الان سرعت 2مگ با حجم 50 گیگ زده 79 هزار

ویرایش شده توسط 3hooman
لینک به دیدگاه

من از کرج 5 سال هستش دارم از مخابرات اینترنت رو میگیرم . الانم 1 مگ نامحدود دارم و خداییش راضی هم هستم . تو این 5 سال یه بار بیشتر اذیت نشدم اونم مشکل پیدا کرده بود منطقمون و کاریش نمیشد بکنی . 

فعلا که خداروشکر تو منطقه ما مشکلی از بابت نامحدود وجود نداشته و خدا کنه که به همین منوال پیش بره 

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

سلام دوستان

بنده هم از مشترکین خفن قدیمی اینترنت 1 مگ مخابرات هستم خدارو شکر فعلا سرعتم همون یک مگ هست با 130 کیلوبایت سرعت دانلود

بنده هم برای 2 مگ کردن به مخابرات مراجعه کردم ولی با سرسری کردن به جواب نریسدم و بندرو پیچوندن

درخواست تغییر پهنای باند دادم ولی رد کردن اونم نه یک بار نزدیک به 5 بار تا اینکه با اعلام خرابی سرویس بهم زنگ زدن و دلیل رو پرسیدم

که بازم جواب درست ندادن که بهم گفتن ( قبلا قانون رو برداشته بودن همه گرفتن الان باز قانون رو گذاشتن ) یعنی جواب در حد لالیگا

خوب بهتون بگم اگر شکایت دارید برید اینجا شکایت کنید

http://bazresi.telecom.ir/

بنده قبلا دو مگ داشتم انقدر اذیت کردن رفتم اینجا شکایت طرف 11:30 شب خدا شاهده زنگ زد فقط مونده بود بگه گ* خوردم

اینجا یه جورایی بازرسی کل هستش

اینم متن شکاین خودم دوستان

با سلام
بنده چند روز پیش درخواست تغییر پهنای باند رو دادم ولی موافقت نکردند به مخابرات مراجعه کردم که با پررویی گفتن نمیدن دیگه 2 مگ نامحدود، دلیلی هم براش نگفتن گفتن فقط دیگه نمیدن حتی حجمی هم تا 2 مگ بیشتر نمیدن که الان پرت خالی هم نداریم(که خیلی از مشترکین از دزدیده شدن حجماشون شکایت کردن و مخابرات جواب گو نیست)با 2020 هم تماس گرفتم که اصلا جواب نمیدن...وارد مخابرات هم که شدم بنر زدن به اندازه یه کامیون که اینترنت 10مگ...خوب واقعا کسی جواب گو نیست ؟؟حجمی برای کسی مثل من که دانلود زیاد میکنم نمیصرفه بنده از مشترکین قدیمیشون هم هستم رئیس مخابرات مشهدی مهدی واقعا ادم خوبی هستن ولی متاسفانه کارکنانش(خانم های منشیشون که به مشترکین پاسخ میدن مزخرف و بی ادب که فقط مونده مشترک رو بگیرن اونجا بزنن)
لطفا اگر نمی خوان اینترنت درست دست من مشترک یا هر کسی بدن ،دست کم داخل سایت یا روزنامه ها اعلام کن که مردم دلیلش رو بدونن
خواهش میکنم کسی که این شکایت رو میخونه داخل اینترنت یه سرچ کنه از وضعیت مشترک اینترنت مخابرات پرسو جو شه که واقعا در وضعیت بدی هستن مخصوصا حجمی ها که از کم شدن حجماشون اونم به صورت چند برابر نه 100 مگ 200 مگ بلکه 1 گیگ و 2 گیگ و چه بسا بیشتر حتی با مودم خاموش شکایت دارن

ویرایش شده توسط banex
لینک به دیدگاه

درود

من 128 مخابرات داشتم  مردونه خوب بود  راحت تو گارنا وصل میشدم و دوتا بازی میکردم  به صرفه هم بود  ولی پیج باز کردنش خیلی کند بود

فکر میکنم دوستانی که انقدر شکایت دارن زیرساخت منطقشون مشکل داره منطقه 8 تهران ندیدم کسی مشکلی داشته باشه . شخصا حجمی با سرعت بالا رو ترجیح میدم. چون دانلودر نیستم 

راستی اون پیش شرط دانشگاهی بودن هنوز برای سرویسهای بالای 128 هست ؟  رفقام تو بازر توپخونه تا 512 هم گرفتن بدون مدرک

نمیدونم یرخیه یا بند پ یا بند خ   . اگه راهی به نظرتون میرسه راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

درود

من 128 مخابرات داشتم  مردونه خوب بود  راحت تو گارنا وصل میشدم و دوتا بازی میکردم  به صرفه هم بود  ولی پیج باز کردنش خیلی کند بود

فکر میکنم دوستانی که انقدر شکایت دارن زیرساخت منطقشون مشکل داره منطقه 8 تهران ندیدم کسی مشکلی داشته باشه . شخصا حجمی با سرعت بالا رو ترجیح میدم. چون دانلودر نیستم 

راستی اون پیش شرط دانشگاهی بودن هنوز برای سرویسهای بالای 128 هست ؟  رفقام تو بازر توپخونه تا 512 هم گرفتن بدون مدرک

نمیدونم یرخیه یا بند پ یا بند خ   . اگه راهی به نظرتون میرسه راهنمایی کنید 

اون قانون خیلی وقته برداشته شده که برای 128+ مدرک میخواست

دوست عزیز این شکایات برای این اینترنت مزخرفی که به اندازه اینترنت 19مگ خارج هزینه میگیرن نیازه

خودم یه روز تو یه سایت خارجی خواستن بپرسم کسی با سرعتش پینگش مشکلی داره ؟؟ وقتی از سرعتاشون تعریف میکردن من خجالت کشیدم بپرسم

طرف برای 19 مگ اینترنت ماهی 32 دلار میداد که میشد ماهی 100 هزار تومن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زنجان هم هر طوری بود ارائه نامحدود جدید رو متوقف کرده ولی مشترکین قبلی رو هنوز با افزایش قیمت 45 درصدی داره ناحدود میده و کلا جمع نکرده. ولی مثلا 2 مگابیتی که تو سرویس محدود سرعت دانلودش 250 هست و قبلا نامحدودش هم همون بود،  در نامحدود جدید به زور به 200 میرسه. یعنی نامحدود ها رو 45 درصد گرون کرده و از اون طرف سرعتشون رو 25 درصد کم کرده!!!!!!!  یعنی در واقع  نامحدود ها 80 درصد گرون شدن!!!

لینک به دیدگاه

تو صفحه قبلی یه ماه پیش گفتم مخابرات دزده اومدن منفی دادن اقایون حالا تحوبل بگیرن!

فاجعه هست ! مخابرات اینجا هربار که شارژ میکردی واسه دانلود شبانه حدود 10 گیگ میداد الان دیگه اون حجمو هم نمیده .. یعنی شبا اگه دانلود کنی از حجم ترافیک خودت کم میشه !!

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

بابا حالا باز به شما اینترنت میدن

ما رو ک خطمون رو فیبر نوری کردن و فعلا رو این خط ها اینترنت نمیده هیچ شرکتی حتی مخابرات

:crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

از چهارمحال دوروز پیش کل نامحدودا جمع شد،الان سرعت 2مگ با حجم 50 گیگ زده 79 هزار

بچه شهرکردم و همچین چیزی که شما میگید واقعیت نداره

بعضی ISP  ها سرویس نامحدود هنوز ارائه میدن 

نمونش همین صبانت 2MB نامحدود ماهیانه 116 تومن 

این سرعتی که نامحدود داره اصلا به صرفه نیست

لینک به دیدگاه

مخابرات گفتی و کردی کبابم

خدا ازشون نگذره

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

با سلام 

فقط مخابرات نیستش که!!! بقیه ارائه دهنده ها هم یه جوری میدزدن!!! من از صبا نت استفاده میکنم، دانلود رایگان شبانه رو جمع کرده!!!!!! میگه باید حجم بخری، بعد فقط 2 برابرش میتونی دان کنی! یا اینکه با 1/3 قیمت دانلود شبانه داشته باشی!!!! رفیقم داتک داره، حجم که میخواد بخره واسش پلکانی حساب میکنن، یعنی 10 گیگ میخره ، مثلا 2 گیگش رو با یه قیمت، 3 گیگش با یه قیمت ، 5 گیگش با یه قیمت!!!

خدا هممونو به راه راست هدایت کنه!!! 

لینک به دیدگاه

حالا باز خوبه شما اینترنت دارید

ما 3 روز از ریشه لینک اینترنت منطقه رو قطع کردن .. جالبه مخابرات منطقه خبر نداشت :D

بعد  کلی بگو مگو قانع شدن که لینک از دیتای مرکزی قطع شده.

البته الان وصله

اینترنت 1 مگ 120 سرعت دانلود دارم

حالا صبر کنید تا چند وفت دیگه هر چند روز یکبار می بیند اصلا مودم لینک نمیده :laughing:

یه مدت از وایمکس استفاده میکردم انهم با بهترین انتن فضای باز ؛؛ سرعت افتضاح بود با اینکه دکل ایرانسل 200 متر فاصله داشت.

وقتی زیرساختار اینترنت را 100 برابر قیمت تمام شده به امثال مخابرات و شاتل و غیره می فروشه باید هم انتظار چنین افتضاحاتی رو داشت

لینک به دیدگاه

با سلام 

فقط مخابرات نیستش که!!! بقیه ارائه دهنده ها هم یه جوری میدزدن!!! من از صبا نت استفاده میکنم، دانلود رایگان شبانه رو جمع کرده!!!!!! میگه باید حجم بخری، بعد فقط 2 برابرش میتونی دان کنی! یا اینکه با 1/3 قیمت دانلود شبانه داشته باشی!!!! رفیقم داتک داره، حجم که میخواد بخره واسش پلکانی حساب میکنن، یعنی 10 گیگ میخره ، مثلا 2 گیگش رو با یه قیمت، 3 گیگش با یه قیمت ، 5 گیگش با یه قیمت!!!

خدا هممونو به راه راست هدایت کنه!!! 

واسه من دیگه اون چهار پنج گیگ حجم رایگان دانلود شبانه رو هم نمیدن اگه شبا دانلود کنم از حجم ترافیکی که خریدم کم میشه.دیگه شورشو در اوردن

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

من هفته پیش به خاطر این که سرعت نامحدود رو عمدا کم کردن و قیمتش هم 45 درصد افزایش داشته به سازمان تنظیم مقررات... شکایت کردم (اینترنتی) و جالبه که آخرش یه چیزی هم بدهکار شدم و گفتن سرعت اگر یک چهارم این هم بشه ازلحاظ قانونی بلامانعه!!! یعنی الان خیلی دارن لطف میکنن که به اسم 2 مگابیت به من 1.5 مگابیت دادن و مبلغش هم 45 درصد بیشتر شده!!! در حالی که محدود ها نه گرون شدن و نه سرعتشون کمتر از چیزیه که باید باشه.... 

لینک به دیدگاه

مخابرات که عین پشگل اینترنت 1024 کیلوبیت بر ثانیه خ خ خ همون 1 مگ :D  :D  :D  رو میده ...من الان 1 مگ مخابراتی نامحدود دارم و فعلا خداروشکر مشکلی نداشتم هرچند بعضی مواقع به قول خودشون کابل برگردون میکنن و هزارو یک بامبول دیگه ولی فعلا نسبتا خوبه ...خیلی خیلی اذیت نمیکنن ...الان فقط به اندازه ای اذیت میکنن که بگیم غلط کردم ...فقط درهمین حد ... :( :( :(

لینک به دیدگاه

تو قزوین هم خیلی وقته مخابرات نامحدود رو برداشته بقیه شرکتارو نمیدونم مال منم 2 ماه مونده

دوستان الان از کدوم شرکت میشه نامحدود گرفت که 50-60 دانلود کنه؟

لینک به دیدگاه

من قبلا از مخابرات داشتم سرویسشون افتضاح بود بی در و پیکر و بی صاحب :puke: 

سرویس 2 مگ میگرفتم خطم رو روی 1 مگ بود نمیذاشتن روی دو مگ

پشتیبانی هم که کلا تعطیل بود

الان از پارس انلاین گرفتم چند ماه خوب نبود ولی الان خیلی خوب شده آخه پهنای باند اضافه کردن به مرکزمون :rolleyes:

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان یه مورد رو ماه پیش فهمیدم:

سرویس های بالاتر از 2 مگ : یعنی 5مگ و 10 مگ دو عیب خیلی بزرگ دارن

1) شبانه ندارن... در صورتی که 2مگ بگیرید، 2 تا 6 شبانه داره م میشه هر شب حدود 3 گیگ دانلود کرد. قیمت 8 گیگش 33400

2) روترهای مسیر به شدت متغیر هستن و همین عامل باعث بالا رفتن پکت لاس و افزایش و عدم ثبات پینگ(مثلا 150 تا 250 متغیر) میشه. در صورتی که سرویس 2 مگ یا کمتر اگر بگیرید، اکثر اوقات پینگ با اروپا حدود 100 تا 150 هست و مناسب برای بازی آنلاین.

3963880459.png

3963884167.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...