رفتن به مطلب

سر صدا در پاور گرین

Recommended Posts

سلام دوستان

یکی از دوستان نزدیکم

یک پاور خریداری کردن این پاور 580 گرین هستش ( به تازگی حدود 1 ماه خوردی)

این پاور سر صدا داره

منظورم از سر صدا سر صدا شدید نیست

سر صدا ها ریز ولی روی عصاب

شما وقتی می خواید موس رو تکان بدید یک صدای جیز ویز ... از توی پاور در میاید

صفحه باز بسته کنه چیز رو اجرا کنی

خلاصه هر کار کنید از پاور صدا میاید بیرون

دوستانی که پاور گرین دارن ایا با چنین مشکلی روبرو هستن ؟

نکته : البته شاید بعضی دوستان بگن شاید صدایی هارد هستش در صورتی که این پاور رویه کیس دوست من هم قرار بود این سر صدا ها رو داشت

من فکر کنم از همون روز اول اینطوری بودش..

ویرایش شده توسط sinaset
لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزيز

من خودم پاور green / 1230w دارم و هيچگونه صداي اضافي ايجاد نميكنه حتي در زمان كارهاي سنگين .

اين مشكل فقط مربوط به پاورهاي 580 وات گرين ميشد كه با ورود نمونه ي 585 واتي مشكل برطرف شد.

با تشكر

ویرایش شده توسط STERES
لینک به دیدگاه

دوئست عزیز الان گرین 585 رو جای گزین کرده والبته مشکل 580 هم فقط صدای فنش بوده ودیگه صدای دیگری هم نداشته

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام

من یه هفته است که پاور گرین مدل GP1200 Gold خریدم که از روز دوم شروع کرده به سر و صدا کردن انگار حالتی که یک چیزی لق باشه و هر چند ثانیه شروع به لرزش بکنه و قطع میشه و دوباره چند ثانیه می لرزه و دوباره قطع میشه و ...

آخه این انصافه که 280 هزار تومن بابت پاور از آدم بگیرن که کم پولیم نیست (نصف حقوق پدر من هست) و یه همچین چیزی تحویل بدن

حالا گارانتیش بابت صدا حاضره پاورو تعویض کنه یا مال بد بیخ ریش صاحبشه؟

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

سلام

من یه هفته است که پاور گرین مدل GP1200 Gold خریدم که از روز دوم شروع کرده به سر و صدا کردن انگار حالتی که یک چیزی لق باشه و هر چند ثانیه شروع به لرزش بکنه و قطع میشه و دوباره چند ثانیه می لرزه و دوباره قطع میشه و ...

آخه این انصافه که 280 هزار تومن بابت پاور از آدم بگیرن که کم پولیم نیست (نصف حقوق پدر من هست) و یه همچین چیزی تحویل بدن

درود

دوست عزیز شما تماس بگیرید شرکت اینده سیما و با جناب مهندس عمرانی صحبت بفرمایید به احتمال خیلی زیاد براتون تعویضش میکنند چون ایشون واقعا به مشتری مداری معتقد هستند.بنده الان چند ماهه 885 دارم و تا حالا خدا رو شکر صدای اضافی نشنیدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز شما تماس بگیرید شرکت اینده سیما و با جناب مهندس عمرانی صحبت بفرمایید به احتمال خیلی زیاد براتون تعویضش میکنند چون ایشون واقعا به مشتری مداری معتقد هستند.بنده الان چند ماهه 885 دارم و تا حالا خدا رو شکر صدای اضافی نشنیدم

سلام

آره حتماً تماس بگیرید/ مطمئن باشید که مشکل رو جناب عمرانی حل میکنه / پاور من 1235 هستش و 9 ماه هم هست برام کار کرده در سختترین شرایط

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز بحث انصاف و بی انصافی نیست.

به نظر شما اصولا چرا یک دستگاه یا وسیله رو گارانتی میکنند. چون همه تولید کننده ها می دانند که امکان خرابی دستگها در هر لحظه ممکن است. پس وقتی وسیله ای گارانتی می شود، تضمین برگشت خسارت مشتری یک وسیله در دوره زمانی مشخص است. گارانتی کردن به معنی این نیست که یک دستگاه نباید خراب شود. :eek:

لینک به دیدگاه

این صدایی که می گم در حدیه که اتاق سکوت کامل باشه شنیده میشه

الان از نمایندگی گرین قزوین میام اونجا توقع داشتن پاور صدای جنگنده ی F14 بده ، کم مونده بود مضحکه بشم اونجا

یارو می گفت این صدای قطعو و وصل رله است میگم جیگر یعنی من صدای لرزشو با صدای رله تشخیص نمی دم ، رله اگر این قدر (30 بار در دقیقه) قطعو و وصل بشه که سر یه ماه پلیتاش از بین میره

آخرش گفت خونه ی شما خیلی سکوته یه موسیقی ملایم بزار تا صدای لرزشو نشنوی :eek:

می ترسم کلی کرایه بدم برم پیش مهندس ایشون هم بگن صداش کمه و نیازی به تعویض نیست و یا اینکه از شانس بد من مثل نیم ساعت پیش اولش صداش در نیاد و 000

لینک به دیدگاه

این صدایی که می گم در حدیه که اتاق سکوت کامل باشه شنیده میشه

الان از نمایندگی گرین قزوین میام اونجا توقع داشتن پاور صدای جنگنده ی F14 بده ، کم مونده بود مضحکه بشم اونجا

یارو می گفت این صدای قطعو و وصل رله است میگم جیگر یعنی من صدای لرزشو با صدای رله تشخیص نمی دم ، رله اگر این قدر (30 بار در دقیقه) قطعو و وصل بشه که سر یه ماه پلیتاش از بین میره

آخرش گفت خونه ی شما خیلی سکوته یه موسیقی ملایم بزار تا صدای لرزشو نشنوی :eek:

می ترسم کلی کرایه بدم برم پیش مهندس ایشون هم بگن صداش کمه و نیازی به تعویض نیست و یا اینکه از شانس بد من مثل نیم ساعت پیش اولش صداش در نیاد و 000

معمولا پاورهایی که الان ساخته میشوند از نوع سوویچینگ هستند که تا جایی که من میدونم احتیاجی به رله ندارند. ولی معمولا به دلیل فرکانس بالا ، در کویل یک مقداری صدای صوت شنیده می شود که با توجه به تغییر بار ، این صدا کم و زیاد می شود. الان دارم تو عکس داخل پاور هم نگاه میکنم . من چیزی به عنوان رله ندیدم. چون اصولا نیازی به رله نیست و MOSFET های کاهنده ولتاژ عملا همین کار رو انجام می دهند.

شما اگر رفتی برای گارانتی بگو که پاور رو تحت فشار بالا بگذارند . ببینند باز هم صدای صوت یا همون ویز ویز با فرکانس بالا مشخصه یا نه.

لینک به دیدگاه

سلام

درود

مهدي جان من از هيچ برندي بيخودي طرفداري نميكنم . به قول دوستمون در پست قبلي گفتن كه چرا يه كالايي رو گارانتي ميكنن ؟ چون اون كالا امكان داره كه به مشكل بخوره وگرنه لزومي نداشت كه گارانتي بشه .

الان هم مشكل داره با شركت اينده سيما تماس بگير حتما براتون جوابي دارن و نگران نباشيد و سعي كنيد با داخلي 150 با جناب عمراني صحبت كنيد . من امروز ميخوام در مورد اين مسئله يه تاپيك ايجاد كنم . كه ببينيم بقيه پاورها در چه حالتي هستن .

لینک به دیدگاه

معمولا پاورهایی که الان ساخته میشوند از نوع سوویچینگ هستند که تا جایی که من میدونم احتیاجی به رله ندارند. ولی معمولا به دلیل فرکانس بالا ، در کویل یک مقداری صدای صوت شنیده می شود که با توجه به تغییر بار ، این صدا کم و زیاد می شود. الان دارم تو عکس داخل پاور هم نگاه میکنم . من چیزی به عنوان رله ندیدم. چون اصولا نیازی به رله نیست و MOSFET های کاهنده ولتاژ عملا همین کار رو انجام می دهند.

شما اگر رفتی برای گارانتی بگو که پاور رو تحت فشار بالا بگذارند . ببینند باز هم صدای صوت یا همون ویز ویز با فرکانس بالا مشخصه یا نه.

اونها با چه نرم افزاری پاورو تحت فشار می گذارند؟

لینک به دیدگاه

اطلاعی ندارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با نرم افزار این کار انجام نمیشه بلکه یک دستگاه سخت افزاریه که روی پاور بار ایجاد میکنه و دقیقا قابل تنظیمه که چند وات بار از پاور کشیده بشه

لینک به دیدگاه

آگر ميتوني پاور رو با يك مدل SILENT كولر مستر عوض كن . مفهوم بيصدا بودن رو كاملا درك ميكنيد

لینک به دیدگاه

آگر ميتوني پاور رو با يك مدل SILENT كولر مستر عوض كن . مفهوم بيصدا بودن رو كاملا درك ميكنيد

:eek:

از کمک شما صمیمانه متشکرم

یعنی 280 تومن پاورو پرت کنم بیرون و کولر مسترو که قیمت پول خون پدرشو می گیره بخرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

;)

از کمک شما صمیمانه متشکرم

یعنی 280 تومن پاورو پرت کنم بیرون و کولر مسترو که قیمت پول خون پدرشو می گیره بخرم

سلام دوست من

در فرایند تولید میتونه اتفاقات زیادی بیوفته و وجود یک نقص در یک پاور دلیل بر خرابی و تولیدات اون برند نیست

شما ابتدا زنگ بزن هماهنگ کن برو اونجا هم دستگاه تست هست و هم مشتری مداری میتونی اونجا پاور رو 100% لود کنی حتی میتونی اور لود کنی این حق شماست که از خرید خود راضی باشی در غیر اینصورت گرین یا سیاره سبز پاسخگو میباشد...

جالب ترین نکته اینجا هم رله بود معلومه که طرف خیلی .........

لینک به دیدگاه

هر برندي خاصيت خودش رو داره و خدمات خودش ولي خيلي رك بگم از اينده سيما تا وقتي كه اينطوري خدمات بده روي كالاهاش كار ميكنم بي پروا ميگم مگر اينكه بعدا ضعف در كارش پيدا بشه . اگر مشكل شما رو حل نكردن بنده يه پاور ديگه بهتون ميدم . ميخوام از چيزي كه واقعا خوب هستش حمايت كنم و كور كورانه چيزي نميگم و اگر گرين ضعف بعضي از كالاهاشو قبول نكنه پس برند خوبي نيست ولي تا اينجا جناب عمراني هميشه سعي در تغيير مشكلات داشتن .

دوستان ميدونن من بيهوده از چيزي حمايت نميكنم ولي از اين برند تا وقتي كه اينطوري خدمات ميده و به اين گونه كالا توليد و وارد ميكنه حمايت ميكنم .

دوست گلم نگران نباش و بنده هم روي حرفم هستم اگر گرين مشكلتون رو حل نكرد بنده به شما يه پاور نو ميدم

لینک به دیدگاه

هر برندي خاصيت خودش رو داره و خدمات خودش ولي خيلي رك بگم از اينده سيما تا وقتي كه اينطوري خدمات بده روي كالاهاش كار ميكنم بي پروا ميگم مگر اينكه بعدا ضعف در كارش پيدا بشه . اگر مشكل شما رو حل نكردن بنده يه پاور ديگه بهتون ميدم . ميخوام از چيزي كه واقعا خوب هستش حمايت كنم و كور كورانه چيزي نميگم و اگر گرين ضعف بعضي از كالاهاشو قبول نكنه پس برند خوبي نيست ولي تا اينجا جناب عمراني هميشه سعي در تغيير مشكلات داشتن .

دوستان ميدونن من بيهوده از چيزي حمايت نميكنم ولي از اين برند تا وقتي كه اينطوري خدمات ميده و به اين گونه كالا توليد و وارد ميكنه حمايت ميكنم .

دوست گلم نگران نباش و بنده هم روي حرفم هستم اگر گرين مشكلتون رو حل نكرد بنده به شما يه پاور نو ميدم

آقای حسینی از لطف شما ممنونم

فعلا خود بخود صداش بر طرف شده و چون گارانتیش زیاده می خوام علتو خودم کشف کنم

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

دوست من نگران چی هستید وقتی پاورتون گرین و همچنین جناب عمرانی پشت ماجراست؟

من یه 535 داشتم که بدجور صدا میداد ، با آقای عمرانی تماس گرفتم و ایشون گفتند فن های 535 استثناَ مشکل داره و بدون هیچ قید و شرطی یه پاور نو بهم دادن. :mad:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوست من نگران چی هستید وقتی پاورتون گرین و همچنین جناب عمرانی پشت ماجراست؟

من یه 535 داشتم که بدجور صدا میداد ، با آقای عمرانی تماس گرفتم و ایشون گفتند فن های 535 استثناَ مشکل داره و بدون هیچ قید و شرطی یه پاور نو بهم دادن. @};-

الان دقیقا هم من همین مشکل رو دارم ، هم گاهی اوقات کار نمیکنه فنش هم اینکه صدا میده جدیدا

حالا برای من رو هم تعویض میکنند؟

برای من هم 535A هست.

لینک به دیدگاه

• 4 سال بعد...

درود

با اجازه ی صاحب تاپیک

بنده هم به تازگی یک پاور 650 گرفتم

و صدایی مثل جیز جیز میده

نظر دوستان چیه؟

لینک به دیدگاه

درود

با اجازه ی صاحب تاپیک

بنده هم به تازگی یک پاور 650 گرفتم

و صدایی مثل جیز جیز میده

نظر دوستان چیه؟

زمانی که روشن میکنی صدا میده یاوقتی که سیستم خاموش هست این صدا میاد؟

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

زمانی که روشن میکنی صدا میده یاوقتی که سیستم خاموش هست این صدا میاد؟

همیشه این صدا رو نمیده

گاها وقتی روشته این صدا رو میده(ویز ویز)

وقتی سیستم رو خاموش رو روشن میکنم صدا از بین میره

لینک به دیدگاه

همیشه این صدا رو نمیده

گاها وقتی روشته این صدا رو میده(ویز ویز)

وقتی سیستم رو خاموش رو روشن میکنم صدا از بین میره

مطمئن بشین که از لرزش فن پاور یا فن کیس نباشه این ویز ویز. اصولا چوک ها صدا میدن ولی اینکه شما به راحتی میشنوی و ازارت میده بفرست گارانتی

لینک به دیدگاه

مطمئن بشین که از لرزش فن پاور یا فن کیس نباشه این ویز ویز. اصولا چوک ها صدا میدن ولی اینکه شما به راحتی میشنوی و ازارت میده بفرست گارانتی

راهی برای اینکه بفهمم مشکل حادی هست یا نه وجود نداره؟

لینکی یا ایمیلی برای تماس با پشتیبانی گرین سراغ دارید؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...