رفتن به مطلب

کلاب سوتی های کامپیوتری کاربران

mr.xmh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود به همه عزیزان-اینجا کلاب اورکلاکرها است یا اور خرابکارا؟575219_lol.gif

منم اعتراف میکنم

از همون دوران بچگی هرچی که داشتم رو باز میکردم و دل و رودش رو میریختم بیرون،از اسباب بازی گرفته تا واکمن و تلویزیون و قفل در ......یعنی نمیشد یه وسیله برقی/الکترونیکی/مکانیکی  پیدا کرد که من متبرکش نکرده باشم البته واضحه که بعد چندروز  میفهمیدن  وnerv_1_.gif

خلاصه نتیجه اش  شد توانایی های smiley2108.gifsmiley1700.gifsmiley2102.gifsmiley1850.gifwww_MyEmoticons_com__fishing.gif  smiley-transport015.gif30903_weathermanf4.gifsmilie_girl_165.gifبرق کشی-قفل بازکنی-نصاب ماhواره-تعمیر رادیو تلویزیون-جوجه کشی-ساخت انواع و اقسام مدارهای الکترونیکی...............یعنی کلا به عنوان آچار فرانسه میشناختنم(اینو جدی میگم)

شاید براتون جالب باشه الان که کامپیوتر میخونم(کارنشناسی نرم افزار)  مدرک تکنسین داروخونه هم دارم که کلاس هاش چندین ماهه اما هیچ کلاسی نرفتم و مدرکم گرفتم!

همیشه هم هنر و عربی رو با روشی بجز مطاله پاس میکردم.

باشد که درس عبرتی شود...

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

• ارسال 168
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

حلا یه چندتا از دسته گل های آبیاری شده ام رو بگم ... :D :D

وقتی که بچه بودم هرکی که منو میدید فک میکرد بچه ی آروم و بی دردسری هستم ولی نمیدونست که . :D ... از قدیم گفتن فلفل نبین چه ریزه یه دفعه ای دود میشی میری هوا ... :laughing:

یه بار بچه بودم و یه میز گرد خیلی بزرگ داشتیم ... من بودم و عموم و شوهر عمه م ... آقا چشت روز بد نبینه رفتم بالای میز و شروع کردم به بازی کردن که یکهو شیشه ی میز به اون سنگینی و بزرگی از زیر پام در رفت و افتاد کف خونه و خورد خورد شد :eek: :eek: :eek:...فقط شانسی که آوردم اینکه در اون لحظه شوهر عمه م منو گرفت ... :D

یه بار دیگه هم خونه ی عمه م بودم با عمو هام  ... اونا داشتن آهنگ گوش میدادن که یکدفعه دیدن ا چرا صدای خواننده هه عجیب غریب شده :-?   ؟؟؟ خخخخخ اومدن دبدن بلههه من یه پارچ آب خالی کردم تو ضبطه ... =))

بار دیگه هم خدا خیلی بهم رحم کرد اینکه دوتیکه سیم پیدا کرده بودم که دوسرش رو گذاشته بودم توگوشم و دوسر دیگه ش رو میخواستم بکنم تو پریز ... :eek: :eek:

اون زمان هنوز لوله کشی گاز نکرده بودند و همه بشکه های نفت تو خونشون داشتن ...(خونه ی پدربزرگم...خدابیامرزدش)تو سنندج ...همه داشتن میگفتن و میخندیدن که دیدن من نیستم ...همه میگفتن ا مهدی کجاس ؟؟؟نیستش :-? :-?  ...همه جا رو گشتن تا رسیدن تو حیاط و دیدن بله شیر تانکر نفت رو باز گذاشتم و کل حیاط تو نفت داره غرق میشه =)) =)) =))

و هزار و یک داستان دیگه ...بچه ها اینا همه ش واقعی بوده ها ... =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حلا یه چندتا از دسته گل های آبیاری شده ام رو بگم ... :D :D

وقتی که بچه بودم هرکی که منو میدید فک میکرد بچه ی آروم و بی دردسری هستم ولی نمیدونست که . :D ... از قدیم گفتن فلفل نبین چه ریزه یه دفعه ای دود میشی میری هوا ... :laughing:

یه بار بچه بودم و یه میز گرد خیلی بزرگ داشتیم ... من بودم و عموم و شوهر عمه م ... آقا چشت روز بد نبینه رفتم بالای میز و شروع کردم به بازی کردن که یکهو شیشه ی میز به اون سنگینی و بزرگی از زیر پام در رفت و افتاد کف خونه و خورد خورد شد :eek: :eek: :eek:...فقط شانسی که آوردم اینکه در اون لحظه شوهر عمه م منو گرفت ... :D

یه بار دیگه هم خونه ی عمه م بودم با عمو هام  ... اونا داشتن آهنگ گوش میدادن که یکدفعه دیدن ا چرا صدای خواننده هه عجیب غریب شده :-?   ؟؟؟ خخخخخ اومدن دبدن بلههه من یه پارچ آب خالی کردم تو ضبطه ... =))

بار دیگه هم خدا خیلی بهم رحم کرد اینکه دوتیکه سیم پیدا کرده بودم که دوسرش رو گذاشته بودم توگوشم و دوسر دیگه ش رو میخواستم بکنم تو پریز ... :eek: :eek:

اون زمان هنوز لوله کشی گاز نکرده بودند و همه بشکه های نفت تو خونشون داشتن ...(خونه ی پدربزرگم...خدابیامرزدش)تو سنندج ...همه داشتن میگفتن و میخندیدن که دیدن من نیستم ...همه میگفتن ا مهدی کجاس ؟؟؟نیستش :-? :-?  ...همه جا رو گشتن تا رسیدن تو حیاط و دیدن بله شیر تانکر نفت رو باز گذاشتم و کل حیاط تو نفت داره غرق میشه =)) =)) =))

و هزار و یک داستان دیگه ...بچه ها اینا همه ش واقعی بوده ها ... =)) =))

Laie_72.gifnea.gif  126fs4147532.gif

diagnosed with ADHD

seek immediate psychiatric care

.

لینک به دیدگاه

من حس میکنم که اسم تاپیک اشتباه هست

چون همه چیز اینجا میشه نوشت برای طنز ولی اورکلاک اخه چی داره که ادم بخنده ؟

مثلا چی یکی بیاد بگه من ولتاژ CPU را  بردم بالا سوخت همه از خنده روده بر بشن بیفتن کف تاپیک ؟

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

مهم اسمش نیست ...مهم دور هم بودن و خندیدن به مسائلیه که زمیانی برامون گریه آور و وحشتناک بودن ...واسه تغییر روحیه س ...من شدیدا با این تایپیک موافقم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثلا چی یکی بیاد بگه من ولتاژ CPU را بردم را بردم بالا سوخت همه از خنده روده بر بشن بیفتن کف تاپیک ؟

تغییر دادم.

:smug: :batting eyelashes:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثلا چی یکی بیاد بگه من ولتاژ CPU را بردم را بردم بالا سوخت همه از خنده روده بر بشن بیفتن کف تاپیک ؟

منم  موافقم

فوقش این میشه

small_roundup_angle3.jpg

و نه این:

4vmfky3233i5dnisffd8.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و سپاس بابت حضور همیشه در صحنه-استاد عنوان فعلی همچین جالب نیست

1-یادداشتهای یک ذهن ناقص

2-اور اعتراف

3-.........

ببینیم :-w

چون صاحب تاپبک منم نیستم برا همین ....

ولی عنوانی هست برام پیام بدین @};- @};-

سعی کنین پستهایی که میدین مربوط به عنوان تاپیک باشه

1- نامربوط حذف

2- حرف ها و عکس های غیرقانونی حذف

3- بی دلیل به هم گیر دادن ها حذف

4- همینوجری جواب پست یکی رو دادن حذف

5- ببینم تاپیک از مسیر خارج میشه قفلش میکنم یا کلاً حذف میشه و عاملین :-w :-w :-w :smug:  :smug:  :smug:  :batting eyelashes:  :batting eyelashes: 

کسی هم به این پست من + و - نده خواهشاً و جواب هم نده @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب از دوران مدرسه:اون موقع من سرکرده کلاس بودم و به خاطر مسابقات علمی عملی کشوری اسم و رسمی داشتم ،این رو داشته باشین

سیستم های سایت هنرستان کلا توسط DeepFreeze محافظت میشدن،ما هم که حوصله نداشتیم هر روز بازی هارو نصب کنیم ،سرپرست سایت هم کارشناسی دانشگاه آزاد با سهمیه داشت،منم کی لاگرGolden.Eyeرو نصب و لاگ هارو توی فلش ثبت میکرد،خلاصه چندبار رمز رو عوض کرد،یه بار رمز رو فهمیدیم و روی وایت برد نوشتیم،همه پچه ها شروع کردن به نصب بازی و مخلفات و نتیجه اش شد آلودگی شدید سیستم ها که شبکه از کار افتاد،،وقتی اون رو دید(شماره تلفن خونه اش بود)خداییش گریه اش گرفته بود بغض کرده بود رفت مدیر مدرسه رو آورد،اونم گفت برین حیاط تا کسی که عامل اینکار بوده رو معرفی نکنید کلاس بی کلاس-زنگ دوم هم گذشت کسی جرات نکرد که بگه....خلاصه رفتم پیش مسئول سایت باهاش صحبت کردم(فوق العاده رابطه  خوبی باهاش داشتم به نوعی ازم حساب میبرد و مطلقا فکر نمیکرد کار من باشه)گفتم حالا که کسی نمیگه کار کی بوده،من کمکت میکنم  ویندوز و برنامه تمام سیستم هارو دوباره نصب کنیم و جریان تموم شد.یه نکته اونموقع به خاطر مسابقات کشوی که گفتم مدیر بهم اختیار تام داده بود که کلاس برم یا نه.

لینک به دیدگاه

اه

آدم یه تاپیکم باز میشه میاد توش سرگرم باشه و بخنده یه نفرمیاد شروع میکنه قانون گذاشتن

واقعا آدم حالش بهم میخوره

این مدیر انجمن بودنو ناظر انجمن بودنتونو ببرید توی تاپیکای جدی

اونوقت میگن پلیس رفت سازنده ی کلیپ هپی رو گرفت

جنبه داشته باشید تورو خدا

کی میخوان مردم ما یه ذره جنبه پیدا کنن من نمیدونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اه

آدم یه تاپیکم باز میشه میاد توش سرگرم باشه و بخنده یه نفرمیاد شروع میکنه قانون گذاشتن

واقعا آدم حالش بهم میخوره

این مدیر انجمن بودنو ناظر انجمن بودنتونو ببرید توی تاپیکای جدی

اونوقت میگن پلیس رفت سازنده ی کلیپ هپی رو گرفت

جنبه داشته باشید تورو خدا

کی میخوان مردم ما یه ذره جنبه پیدا کنن من نمیدونم

میشه لطفاً شفاف صحبت بفرمایین ؟؟

خوشحال میشم حرفت رو مستقیم به من بگی و یه نفر هم من باشم !!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

میشه لطفاً شفاف صحبت بفرمایین ؟؟

خوشحال میشم حرفت رو مستقیم به من بگی و یه نفر هم من باشم !!!!!!!!!!!!!!

شخص خاصی مدنظرم نبود

منظورم کلی بود

ولی آدم بهش برمیخوره وقتی میبینه پستش پاک شده چون مدیر یا ناظر یا صاحب انجمن خوشش نیومده

اگه میخواید هرکس طبق خواسته شماها پست بذار اسمشو نذارید انجمن

قوانین فقط مخصوص تاپیکهای معامله هست

رفتارای بعضیا مث مبصر کلاس پنجم ابتداییه

هرچند سنشون بعضا ۵۰ ساله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شخص خاصی مدنظرم نبود

منظورم کلی بود

ولی آدم بهش برمیخوره وقتی میبینه پستش پاک شده چون مدیر یا ناظر یا صاحب انجمن خوشش نیومده

اگه میخواید هرکس طبق خواسته شماها پست بذار اسمشو نذارید انجمن

قوانین فقط مخصوص تاپیکهای معامله هست

رفتارای بعضیا مث مبصر کلاس پنجم ابتداییه

هرچند سنشون بعضا ۵۰ ساله

من اینو نمیدونستم

لطف کنین شما شخصاً قردا با جناب حسینی مدیریت لیون کامپیوتر مطرح کنین و منم پیگیر ماجرا هستم

شما هم هرچی دوست دارین پست کنین. @};- @};-

لینک به دیدگاه

منم پارسال طرفای آذر ماه بود که یه سیستم pentium 4 داشتم و وقتی از مدرسه اومدم خونه و نمیدونم چم شد که اول afterburner رو باز کردم و همه چیز رو تا تـــــه بردم و بعدش دیدم صفجه آبی اومد بدون هیچ نوشته ای و منم جو گیر شرم و کیس بدبخت رو باز کردم و cpu رو باز کردم و تمیز کردم و بعدش سیم فن گرافیک رو دیدم هه خشک ده تکونش دادم شکست !!! و بعدش وقتی cpu رو جا زدم و منم بلد نبودم که فن رو ببندم همین طوری سر و هم کردم و بعد از 10 ثانیه خاموش میشد سیستم و بعدش دوباره باز کردم و درست بستمش و بعدش دیدم که سیستم هارد رو نمیشناسه وقتی کیس رو باز کردم و گوشم رو به هارد چسبوندم صدایی ازش نمیومد و بعدش فرداش برد هد رو بردم بیرون و عوض کردن و دیدم که دیگه درست نمیشه

لینک به دیدگاه

درود

کاربر محترمی که نسبت به حضور ناظر یا مدیران انجمن اعتراض داشتید باید خدمتتون اعلام کنم این فروم یک جامعه مجازی هست و همونطور که دنیای واقعی قوانین خاص خودش رو داره اینجا هم قوانین از پیش تعین شده ای داره که به طور حتم برای جلو گیری از ایجاد مشکلات بعدی باید ازش پیروی بشه و ناظر یا مدیران انجمن هم زحمت اجرای این قوانین رو به عهده دارند تا این فضای مناسب و دوستانه همیشه باشه تا همه ازش استفاده کنند.شما در بین صمیمی ترین دوستانتون هم که باشید شوخی والفاظ طنز درش حد و حدودی داره که اگر از حد خودش خارج بشه مثلما این نقض هنجار توسط خود شما یا دوستانتون پاسخ داده میشه.قبول داشته باشید که همونطور که حضور پلیس در جامعه واقعی لازم و موثر هست باید در این فروم هم ممنون ناظر و مدیران انجمن باشید که وقت و انرژی خودشون رو بدون هیچ منفعتی برای حفظ فضای سالم ی که کاربران ازش استفاده میکنند قرار میدن.

لینک به دیدگاه

من اینو نمیدونستم

لطف کنین شما شخصاً قردا با جناب حسینی مدیریت لیون کامپیوتر مطرح کنین و منم پیگیر ماجرا هستم

شما هم هرچی دوست دارین پست کنین. @};- @};-

@};-

حالا شما به دل نگیر

منظورم شما نبودی

ولی یه نگاه به انجمن سخت افزار مثلا tomshardware کنید متوجه میشید آزادی بیان چیه

به اندازه ی کافی در فضای جامعه خفقان هست

تو فضای مجازی هم نشه کمی شوخی کرد دیگه هیچی

یا علی

لینک به دیدگاه

درود

کاربر محترمی که نسبت به حضور ناظر یا مدیران انجمن اعتراض داشتید باید خدمتتون اعلام کنم این فروم یک جامعه مجازی هست و همونطور که دنیای واقعی قوانین خاص خودش رو داره اینجا هم قوانین از پیش تعین شده ای داره که به طور حتم برای جلو گیری از ایجاد مشکلات بعدی باید ازش پیروی بشه و ناظر یا مدیران انجمن هم زحمت اجرای این قوانین رو به عهده دارند تا این فضای مناسب و دوستانه همیشه باشه تا همه ازش استفاده کنند.شما در بین صمیمی ترین دوستانتون هم که باشید شوخی والفاظ طنز درش حد و حدودی داره که اگر از حد خودش خارج بشه مثلما این نقض هنجار توسط خود شما یا دوستانتون پاسخ داده میشه.قبول داشته باشید که همونطور که حضور پلیس در جامعه واقعی لازم و موثر هست باید در این فروم هم ممنون ناظر و مدیران انجمن باشید که وقت و انرژی خودشون رو بدون هیچ منفعتی برای حفظ فضای سالم ی که کاربران ازش استفاده میکنند قرار میدن.

نه من هیچ اعتراضی ندارم

خسته نباشید میگم به شما و آقا عطا و همه ی عزیزانی که دارن برای این سایت تلاش میکنن

حرفتونم کاملا درسته

عیدتونم مبارک

:D :D

لینک به دیدگاه

یک دونه جدید یادم اومد جالبه یادم نبود اینو بگم  :laughing:  :D

5 روز پیش در کیس باز کردم :(  (کیس روشن بود) دیدم هواش خوبه اومدم در کیس ببندم نمی دونم چی شد دستم خورد به فن عقبی کیس پشت کیس وصل هست

در کمال نا باوریی دستم درد شدیدیی گرفت و جالب ماجرا اینجا بود یکی از پرهای فن شکست فن به حالت لنگر مانند میچرخید تمام کیس به لرزش در اورده بود

وقتی یکی از پرها شکسته میشه فن از حالت عادی خارج میشه چون وزنه کیس کم بود کیس شبیه پیکان قدیمی موقعه استارت زدن تکون میخورد  :D  :laughing:

سریع کیس خاموش کردم با دکمه روی کیس چون کیس بدجور لرزش گرفته بود 10 تومن پیاده شدم یک فن جدید خریدم که واقعا اشغال هست این فن

و هوای دهی خوبی نداره

درکل دیگه در کیس باز نمیکنم چون یک مشکل ایجاد میشه درشو باز کنم  =))

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک دونه جدید یادم اومد جالبه یادم نبود اینو بگم  :laughing:  :D

5 روز پیش در کیس باز کردم :(  (کیس روشن بود) دیدم هواش خوبه اومدم در کیس ببندم نمی دونم چی شد دستم خورد به فن عقبی کیس پشت کیس وصل هست

در کمال نا باوریی دستم درد شدیدیی گرفت و جالب ماجرا اینجا بود یکی از پرهای فن شکست فن به حالت لنگر مانند میچرخید تمام کیس به لرزش در اورده بود

وقتی یکی از پرها شکسته میشه فن از حالت عادی خارج میشه چون وزنه کیس کم بود کیس شبیه پیکان قدیمی موقعه استارت زدن تکون میخورد  :D  :laughing:

سریع کیس خاموش کردم با دکمه روی کیس چون کیس بدجور لرزش گرفته بود 10 تومن پیاده شدم یک فن جدید خریدم که واقعا اشغال هست این فن

و هوای دهی خوبی نداره

درکل دیگه در کیس باز نمیکنم چون یک مشکل ایجاد میشه درشو باز کنم  =))

سلام یه بارم من خواستم ببینم گرمای پردازنده دفع میشه(آتلون 2800)همین که خواستم حرارتگیر رو لمس کنم یکی از پره های فن شکست و تبدیل به ویبریتر شد!مادربرد هم  دقیقاGigabyte K8 Triton GA-K8NS Pro بود.

مشخصات برد جالبه:

• Supports new generation AMD Athlon™64 processor
  • DDR400/ 333/ 266- 184pin
  • Integrated Serial-ATA interface with RAID 0.1 function
  • Integrated GigaRAID IDE RAID Interface
  • Integrated high quality 8 channel Audio Codec
  • Integrated Gigabit LAN Ethernet controller
  • AGP 8X

photo_k8u-939_big.jpg

لینک به دیدگاه

خخخخخ ...آره منم اومدم سیمهای داخل کیس رو مرتب کنم یکی از سیم هابا فن پشت کیس برخورد کرد و یه پره ش شکست ... جالبه سیم پاره نشد ولی فنه شکست ...

ولی کیس من رکمونته و از اونجایی که رکمونت ها درب بغل ندارن من هم دیگه راحتم ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

@};-

حالا شما به دل نگیر

منظورم شما نبودی

ولی یه نگاه به انجمن سخت افزار مثلا tomshardware کنید متوجه میشید آزادی بیان چیه

به اندازه ی کافی در فضای جامعه خفقان هست

تو فضای مجازی هم نشه کمی شوخی کرد دیگه هیچی

یا علی

درود به شما و تمام دوستانیکه مثل شما فکر میکنن

اینجا ایرانه و ما موظف به اجرای قوانینی هستیم که در جایی که زندگی میکنیم حاکمه . هر جای دنیا قوانین خودش رو داره  . اونجا هم قوانین خودش رو داره و اونها هم موظف به اجرای قوانین در محیطی هستن که دارن زندگی میکنن .

با خیلی از ابزارها در خیلی از سایتها میتونید به راحتی مطالبتون رو بنویسید @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به شما و تمام دوستانیکه مثل شما فکر میکنن

اینجا ایرانه و ما موظف به اجرای قوانینی هستیم که در جایی که زندگی میکنیم حاکمه . هر جای دنیا قوانین خودش رو داره  . اونجا هم قوانین خودش رو داره و اونها هم موظف به اجرای قوانین در محیطی هستن که دارن زندگی میکنن .

با خیلی از ابزارها در خیلی از سایتها میتونید به راحتی مطالبتون رو بنویسید @};-

سلام و تقدیر از هر سه عزیز

(حضرت عالی،استاد عطای عزیز و جناب GTX295)

نمیخوام بحث ادامه پیدا کنه اما جناب حسینی ماجرای این تاپیک به قوانین یا هنجارها ربطی نداشت،بدون شک همه ما از قوانین نانوشته ای که حاکمه اطلاع داریم،فقط استاد عطای عزیز گفتن شوخی نشه و تجربه هاتون رو بنویسید،حتما پستهای حذف شده برای شما قابل روئیته.البته برای همه واضحه که استاد عطا فقط طبق قوانین انجمن رفتار میکنن .همینجا هم از جناب عطا بخاطر رسیدگی سریع تشکر میکنم. @};-

لینک به دیدگاه

بذارید خودم هم در مورد یه سوتی که تقریبا 13 سال پیش دادیم  بگم بهتون @};-

اون زمان مثل الان نبود و کالاها اینقدر تنوع نداشتن . ما یه CPU خریدیم و اومدیم سیستم که ببندیم دیدیم کار نمیکنه و روی 5 تا مادربورد گیگابایت تست کردیم . خلاصه به این نتیجه رسیدیم که پردازنده خرابه . پردازنده رو دادیم به همکارمون که بره برای تعویض ولی با اردنگی انداختنش بیرون و گفتن که CPU اینتل گارانتی نداره :D   خلاصه عموم بلند شد رفت تا مشکل رو حل کنه و دعواش شد و کار به کلانتری کشید و ............. همه این ماجرا تموم شد هر دو طرف رضایت دادن برگشتن . پردازنده رو با یک مدل دیگه مادربورد تست کردیم دیدیم کار میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

هر پنج تا مادربوردی که روش اول تست کرده بودیم پردازنده رو خراب بودن دوستان :laughing:    

نتیجه اخلاقی توی قطعات الکترونیک و کامپیوتر هیچ چیز غیر ممکن نیست ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

3 4  سال قبل یه آموزشگاهی مربی بودم که مدیر آموزشگاه ازم خواست کابل شبکه یکی از سایت هارو درست کنم و یه آچار شبکه(Crimping Tool) بهم داد خودش رفت-منم آشنایی با آچار شبکه نداشتم، توی اینترنت Pin-out یا رنگبندی رو پیدا کردم و روی کاغذ نوشتم،آقا روز بد  نبینی انقد ضایعات کابل دادم که  ریختم توی یه نایلون مشکی بزرگ شب ساعت8 دادم ماشین زباله برد!connie_girl_cleanglasses.gif

لینک به دیدگاه

منم تو اولین تجربه م واسه نصب دوربین توی کرج و توی یه کارخونه ی بزرگ تولید محافظ های برق نزذیک نصف کلاف یعنی فک کنم چیزی حدود 100 متر کابل رو هدر دادم و جالبه اون کابل های خراب شده ی مادر مرده رو ریختم توی یه چاه فاضلاب ....خخخخخ ....ولی یه چیزایی هم تجربه شد و اینکه به جای استفاده از اینهمه آداپتور بیخود دونه ای 20 تومن واسه 25تا دوربین که برق 12 هم میخورن یه پاور 330وات گرین میشه استفاده کرد که به مراتب خیلی هم بهتره ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...