رفتن به مطلب

ویندوز ۹ رونمایی می‌شود

vampirekain
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ویندوز هشت که در مقایسه با هفت ... 100 برابر بهتره شده روزی که اومدم هشت گفتم عجب استارت بدی داره الان می گم دمش گرم خیلی هم بهتر شده !

مخصوصا 8.1 همه مشکلات رو حل کرده کسی به 8 عادت کنه عمرا نمی تونه با ویندوز دیگه کار کنه چون برتر هست از همه ویندوز ها

لینک به دیدگاه

والا من از هرکی شنیدم گفته روی آوردم به سون

ما نفهمیدیم آخرش کدوم خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب اشتباه رو آوردن!تغییرات در ظاهر که نباید آدم ور گول بزنه-من از همون روز اول  عرضه شدن هر نسخه سیستم عامل میرم سمتش چه 7 چه 8 چه 8.1 حتی من 3 سال با ویستا کار کردم -8.1 عالی شده هیچ گونه کم و کسری نداره تازه با آپدیت های ماه های آینده بهترهم خواهد شد.

لینک به دیدگاه

والا من از هرکی شنیدم گفته روی آوردم به سون

ما نفهمیدیم آخرش کدوم خوبه

داداش من 8.1 فقظ 

سرعت بوت عالی ...ویندوز کاملا سبک هم از رم و CPU کمتر کشیده میشه در حالت بیکاری ظاهری زیبا و متنوع و همین پیچیده بودنش لذت بخشه .....کلا 8 هم هم عالی بود ولی باگ هایی داشت که در 8.1 بر طرف شد مثلا خیلی در نصب شدن درایور های کارت گرافیک اذیت میکرد 

ولی واقعا ویندوز عالی هست به شدت توصیه میشه 

ویندوز سون هم عالیه ولی هرچیزی زمانی داره سون هم زمان خودش عالی بود

شک نکنین مایکروسافت شرکتی به این بزرگی نمیاد خودشو خراب بکنه و ویندوزی ضعیق تر عرضه بکنه 

لینک به دیدگاه

دیگه شرکت مایکروسافت به فکر این نیست که یه ویندوز خوب و بدون ایراد روانه بازار کنه فقط باز یه مقدار افکت ها و شکل و شمایلش رو عوض میکنه میده بیرون جنبه پولی ومادی پیدا کرده واقعا مسخره اش رو درآورده قبلا یه ویندوز که می اومد بیرون تا 4 یا 5 سال خبری از ویندوز جدید نبود الان مثل نرم افزارهای عادی هرسال یه ویندوزمیزنن  فکر کنم تا چند وقت دیگه مایکروسافت هفته ای یه ویندوز بده بیرون

خداییش دیگه با محیط ویندوزهای سری 7 به بعد اصلا حال نمیکنم حالم بد میشه وقتی صفحه هاشون رو نگاه میکنم

نخواستم وارد جزئیات بیشتر بشم فقط یه نگاه کلی کردم

اون سطل آشغالی که تو ویندوز گذاشتن رو صفحه دسکتاپ در آخر باید خوده ویندوز رو هم Shift+Delete کرد انداختش اون تو

لینک به دیدگاه

اون سطل آشغالی که تو ویندوز گذاشتن رو صفحه دسکتاپ در آخر باید خوده ویندوز رو هم Shift+Delete کرد انداختش اون تو

=))  =))  =))

خیلی جالب بود .طنز بود کیف کردم

ویرایش شده توسط MESSI
لینک به دیدگاه

خوب اشتباه رو آوردن!تغییرات در ظاهر که نباید آدم ور گول بزنه-من از همون روز اول  عرضه شدن هر نسخه سیستم عامل میرم سمتش چه 7 چه 8 چه 8.1 حتی من 3 سال با ویستا کار کردم -8.1 عالی شده هیچ گونه کم و کسری نداره تازه با آپدیت های ماه های آینده بهترهم خواهد شد.

دوست خوبم اونایی که رفتن و برگشتن هویج یا کلم نبودن که از ویندوز یا سیستم عامل سر درنیارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما از کدوم نسخه 8.1 استفاده میکنید

چند نمونه داره من موندم کدومش رو انتخاب کنم

لینک به دیدگاه

دیگه شرکت مایکروسافت به فکر این نیست که یه ویندوز خوب و بدون ایراد روانه بازار کنه فقط باز یه مقدار افکت ها و شکل و شمایلش رو عوض میکنه میده بیرون جنبه پولی ومادی پیدا کرده واقعا مسخره اش رو درآورده قبلا یه ویندوز که می اومد بیرون تا 4 یا 5 سال خبری از ویندوز جدید نبود الان مثل نرم افزارهای عادی هرسال یه ویندوزمیزنن  فکر کنم تا چند وقت دیگه مایکروسافت هفته ای یه ویندوز بده بیرون

خداییش دیگه با محیط ویندوزهای سری 7 به بعد اصلا حال نمیکنم حالم بد میشه وقتی صفحه هاشون رو نگاه میکنم

نخواستم وارد جزئیات بیشتر بشم فقط یه نگاه کلی کردم

ما هم که به 8 عادت کردیم وقتی ویندوز 7 می بنیم حالمون به هم می خوره اکثرا همینطور کسی به 8 عادت کنه عمرا بتونه 7 کار کنه ...

در مورد شکل و شمایل شما ماشین های چند سال پیش رو با الان مقایسه کنید نه ویندوز همه دنیا دنبال تغیر در ضاهر هستن پس ویندوز هشت داره با دنیا جلو می ره نه عقب هست نه جلو داره همگام حرکت می کنه با سایر بخش ها ...

در مورد تغیر ویندوز ها شما الان رو با چند سال پیش مقایسه کنید ببنید هر چند ماه داره تغیرات شگرفی در حوزه سخت افزار داده می شه روز به روز سخت افزار قوی تری می یاد پس در این مورد هم مایکروسافت نه می خواد جلو بی افته نه عقب داره همگام با سخت افزار های روز دنیا قدم بر می داره

ویرایش شده توسط VR BLACK
لینک به دیدگاه

ماشینهایی که در عصر جدید تولید میشود و بسیار سیستمهای هوشمند و پیشرفته ای دارن و دارای یک سیستم دیجیتال هستن .خوب این خوبه به شرطه اینکه در اون کشور که مصرف میشه پشتیبانی و خدمات داشته باشه وتعمیر وتعویض قطعاتشون مقرون به صرفه باشه

اگه کوچکترین ایرادی در این نوع ماشینها رخ بده خیلی مشکل بشه رفعشون کرد

حداقل در کشور ما که اینطور هست . شما مثلا یک تویوتا 2014 رو درنظر بگیر اگه در سیستم برقش ایرادی بی افته باید چقدر هزینه کرد تا اون شاید رفع بشه تاکید میکنم شاید

در مورد قطعات کامپیوتر و سیستمهای نرم افزاری هم همین مصداق وجود دارد

در ایران کدوم ضمانت نمایندگی یا خدمات وجود داره که صد در صد کالا رو ساپورت کنه هیچوقت همه چیز مطلق نیست

ممنون از دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ماشینهایی که در عصر جدید تولید میشود و بسیار سیستمهای هوشمند و پیشرفته ای دارن و دارای یک سیستم دیجیتال هستن .خوب این خوبه به شرطه اینکه در اون کشور که مصرف میشه پشتیبانی و خدمات داشته باشه وتعمیر وتعویض قطعاتشون مقرون به صرفه باشه

اگه کوچکترین ایرادی در این نوع ماشینها رخ بده خیلی مشکل بشه رفعشون کرد

حداقل در کشور ما که اینطور هست . شما مثلا یک تویوتا 2014 رو درنظر بگیر اگه در سیستم برقش ایرادی بی افته باید چقدر هزینه کرد تا اون شاید رفع بشه تاکید میکنم شاید

در مورد قطعات کامپیوتر و سیستمهای نرم افزاری هم همین مصداق وجود دارد

در ایران کدوم ضمانت نمایندگی یا خدمات وجود داره که صد در صد کالا رو ساپورت کنه هیچوقت همه چیز مطلق نیست

ممنون از دوستان

مغلطه میکنی دوست من 

وقتی باگ و یا مشکلی برای ویندوز ایجاد بشه مگر مایکروسافت پچ یا اپدیت جدید نمیده

و تمام کسانی که از اون ویندوز استفاده میکنن میتونن اون پچ یا اپدیت رو دریافت کنن

حتی مایی که تو ایران هستیم و 1 ریال به مایکروسافت نمیدیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...