رفتن به مطلب

vga & cpu

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام آقا چه cpu  و کارت گرافیکی برای مانیتور 4k مناسبه و کم نمباره بیشتر واسه بازی قیمتش زیاد مهم نیست

لینک به دیدگاه

پردازنده بنظرم core i7 4770k جواب میده. اگه میتونید هزینه کنید بهتره از سوکت ۲۰۱۱ تهیه کنین، مثلا ۴۹۳۰

گرافیک هم بنظرم دوتا 780ti لازمه

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

ویرایش شده توسط afshin b
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز با مانیتور 4k برای گیمینگ فقط میتونم بهتون AMD 295X2 و سوکت 2011 رو پیشنهاد بدم مشخصا 4960...

باید بدونین که واسه UHD کارتهای AMD خیلی بهتر هستن...

لینک به دیدگاه

ا الان یکی میگه amd  یکی میگه intell  من چیکار کنم

4930یا4770 با دوتا 780فه خب؟

amd چی؟ بدتر گیج شدم که

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگرمشکل بودجه ندارید درقدرت وانتخاب intel شک نکنید هرچندخودم طرفدار amd هستم ولی قدرت 4960 سوکت 2011 هولناکه :eek:

لینک به دیدگاه

عزیز برای 4k رم بالا خوبه بالای 6 گیگ ولی شما 4G 290x دوتا بنداز حله فعلا شاید افت فریم پیدا کنی ولی اپدیت جدیت و یه کمی بازی قدیمی بشه فریم ها بالا میره بخاطر باگشون.

لینک به دیدگاه

عزیز برای 4k رم بالا خوبه بالای 6 گیگ ولی شما 4G 290x دوتا بنداز حله فعلا شاید افت فریم پیدا کنی ولی اپدیت جدیت و یه کمی بازی قدیمی بشه فریم ها بالا میره بخاطر باگشون.

titan افت فریم داشته 290 هم کم میاره  دو تا 780 ti یا 290  x2  رم هم رو 2400 16 گیگ و چند ماه دیگه 32 گیگ خب فعلا که مانیتور نیومده از 11 این ماه تازه میادش بعدشم تا وان بیاد      به احتمال زیاد یه دونه 290 ایکس تو ببتدم که قیمتش نصفه تایتان زد هست

لینک به دیدگاه

آقا سلام کارت گرافیک من nvidea geforce 9800gt هست وهمه ی بازی هارم با بهترین شرایط بازی می کنم ام کارتی ارزون تا ۴۳۰ تومن قوی تر ازاون تو بازار چی هست

به نظرتون and a10 7680k که apu هست ارزش خرید داره باتشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...