رفتن به مطلب

Recommended Posts

شرکت AORUS که به تازگی به تولید محصولات لوکس گیمینگ روی آورده است، دو محصول جدید خود را معرفی کرد. موس تندر M7 و کیبرد مکانیکی تندر K7 با طراحی خاص و نور پس زمینه ی آبی رنگ، دل هر کاربری را جذب زیبایی خود می کند.

ni2u6whg2qpjj99swb2s.jpg

کیبرد THUNDER K7 با بخش های جدا شونده می توان بر اساس نیاز کاربر بخش کلید و لبه ی نگه دارنده ی آن را جدا کرد. این کیبرد مکانیکی مجهز به کلید های Cherry Red و ولوم های کنترل صدا و رنگ پس زمینه ی کیبرد است. دکمه های Macro قابل برنامه ریزی، و فن آوری anti-ghost از دیگر خصوصیات این کیبرد به حساب می آید.

ggx7ohoz80o6v1swxxn.jpg

موس THUNDER M7 مخصوص بازی های MMO/MOBA با طراحی ارگونومیک مجهز به 16 کلید برای ذخیره ی حرکات مایکرو می باشد.

98prncdnuvly3s7a1x9d.jpg

سنسور لیزری این موس با قدرت 8200 DPI و سرعت 150IPS آن را در رده یکی از حرفه ای ترین موس های گیمینگ جهان قرار می دهد.

58y3cd7xcscyl1j2uyrj.jpg

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

این برند رو چطوری بخونیم؟ عروس؟ آروس؟ خداییش عروسه :D

لینک به دیدگاه

آقا آرمین زدید تو کار وسایل شیک امشب

این برند رو چطوری بخونیم؟ عروس؟ آروس؟ خداییش عروسه :D

حالا چیه واقعا ؟؟ :-? فکر کنم همون عروس باشه

ممنون آرمین عزیز 

لینک به دیدگاه

تا به حال اسم این شرکت رو نشنیده بودم  :wacko:

anti-ghost یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-?

لینک به دیدگاه

تا به حال اسم این شرکت رو نشنیده بودم  :wacko:

anti-ghost یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-?

وقتی چند تا کلید روی کیبرد رو با هم همزمان تند تند فشار بدین، بعضی از این کلید ها عملا" کار نمیکنند و دستور ارسال نمیشه.

اما کیبرد های مجهز به فن آوری Anti-Ghost توانایی ارسال تمامی دستورات را به صورت مجزا حتی هنگامی که چندین کلید با هم به صورت تند تند فشار داده شود را دارند. این فن آوری بدرد گیمر ها میخوره.

توضیحات بیشتر: http://www.microsoft.com/appliedsciences/antighostingexplained.mspx

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

اگه این کیبرد و موسه! این دری وریایی که ما داریم چی هستن؟ :|  خداییش قشنگ بود

کف و خون قاطی کردم :wacko: مرسی آرمین داداش

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

این برند زیر مجموعه گیگابایت هست که قبلا در مورد لپ تاپ های اون خبرش رو گذاشته بودیم . کالاهای ویژه گیم و حرفه ای رو با این برند میزنه . یه چیزی تو مایه های ROG ایسوس .

لینک به دیدگاه

این برند زیر مجموعه گیگابایت هست که قبلا در مورد لپ تاپ های اون خبرش رو گذاشته بودیم . کالاهای ویژه گیم و حرفه ای رو با این برند میزنه . یه چیزی تو مایه های ROG ایسوس .

چه جالب من نميدونستم. خيلى كنجكاو بودم از كجا اين سر درآورد. حتى در قسمت About us هم در سايتش چيزى درست درمون ننوشته بود.

ممنون حامد جان.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...