رفتن به مطلب

نیاز به کمک فوری

Recommended Posts

سلام دوستان ، من گیمر هستم و یک سیستم گرفتم مشخصات سیستم به  این شرح هست :

VGA : Nvidia Geforce 630 GT 4gb

CPU : Intel corei5 3450

Mother Board : Gigabyte P61A-D3

H.D.D : 1TB

Power : Green (الان مدله 340 هست ولی هفته آینده 380 میشه ، چون فروشنده 380 نداشت فعلا با این ران کرد تا هفته آینده عوض کنه)

Ram : 8GB (بردند رم یادم نیست)

این سیستم دیروز به دستم رسید ، وقتی بازیمو روش اجرا کردم دیدم که از سیستم قدیمیمم ضعیف تر عمل میکنه ، به هر کسم میگم خیلی تعجب میکنه ... به نطر شما مشکل از کدوم قسمته ؟

(در ضمن من بازیکن Call of duty 4 هستم و برای اون این سیستم رو بستم و کل مشکلم هم با اون هست)

ویرایش شده توسط ekr211
لینک به دیدگاه

سلام.ما که سیستم قبلیتونو نمیدونیم.مشخصاتشو بگین

لینک به دیدگاه

سلام کاش مشخصات سیستم قدیمی رو هم نوشته بودید ولی کارت گرافیکتون که اصلا مناسب بازیهای جدید نیست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز این گرافیک شما بدرد گیم نمیخوره 

لینک به دیدگاه

سیستم ضعیفه، مادربرد و پردازنده متناسب نیستند. رم دو کاناله نیست و گرافیک بدرد گیم نمیخوره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه هنوز پاورتون قطعی نشده بگین بالاتر بیاره واستون 380 کمه

لینک به دیدگاه

سیستم قبلییم :

cpu : intel core2due (مدل و اینا یادم نیست )

H.D.D : 500GB

Ram : 4GB

VGA : nvidia ge force 9600 GT 1gb

mother board : (والا سر در نمیارم نمیدونم چی بود مدلش ولیی در حد بقیه قطعات بود )

لینک به دیدگاه

سیستم ضعیفه، مادربرد و پردازنده متناسب نیستند. رم دو کاناله نیست و گرافیک بدرد گیم نمیخوره.

دقیقا+ اینکه پاور هم ضعیفه

لینک به دیدگاه

دوستان اگه کسی پیدا شه بازیکن COD4 باشه کمک کنه خیلی خوبه ، چون من بازیهای جدید رو دنبال نمیکنم ، فقط برای COD4 و چند تا بازی سبک مالتی پلیر میخوام سیستم رو .

لینک به دیدگاه

دوستان اگه کسی پیدا شه بازیکن COD4 باشه کمک کنه خیلی خوبه ، چون من بازیهای جدید رو دنبال نمیکنم ، فقط برای COD4 و چند تا بازی سبک مالتی پلیر میخوام سیستم رو .

شاید الان اینجور باشه ولی بعدا مطمئنن نظرتون عوض میشد.کاش قبل از خرید سیستم یه مشاوره از دوستان میگرفتین.بسیار دقیق راهنماییتون میکردند با استدلال که چیز های زیادی هم یاد میگرفتین.ضمن اینکه اگه شما فقط و فقط اون بازی واستون مهم بود میتونستین باصرف نصف اون هزینه به هدفتون برسید.یعنی خرید cpu q9550+یک گرافیک خیلی قویتر که البته توصیه نمیشه

لینک به دیدگاه

گفته های شما درسته ، در حال حاظر میخوام ببینم تعویض کدوم قطعه به بهتر شدن شرایط کمک میکنه ؟ 

ویرایش شده توسط ekr211
لینک به دیدگاه

گفته های شما درسته ، در حال حاظر میخوام ببینم تعویض کدوم قطعه به بهتر شدن شرایط کمک میکنه ؟ 

امکان این نیست تمام قطعاتو پس بدین.اگه اینکاربکنین+ اینکه یه تاپیک ایجاد کنید مشاوره واسه سیستم جدید بامشخص کردن بودجه من بهتون قول میدم بسیار به نفعتونه

لینک به دیدگاه

والا پس نمیتونم بدم فروشتده آشنا هست ، ولی میتونم قطعه عوض کنم .

من نمیدونم این چه فروشنده ای بوده این قطعات رو پیشنهاد داده.اگه میخواین بهترین راندمان از سیستمتون بگیرید تقریبا باید تمام قطعات عوض شن.امکانش هست؟

لینک به دیدگاه

من نمیدونم این چه فروشنده ای بوده این قطعات رو پیشنهاد داده.اگه میخواین بهترین راندمان از سیستمتون بگیرید تقریبا باید تمام قطعات عوض شن.امکانش هست؟

والا من زیاد از سیستم سر در نمیارم ، مشکل سیستم قبلیم CPU بود ، برا همین گفتم که آقا فقط CPU i5 باشه ، با هارد 1 ترابایت و رم 8 ، بقیش سر در نمیارم یه چیزی ببند در حد همینا باشه...

لینک به دیدگاه

به نظرتون اگه یه گرافیک AMD R7 250 به جای مال خودم بزارم بهتر میشه ؟

شاید کمی بهتر بشه ولی پاور 380 واسه این سیستم اشتباهه واینکه گرافیک بهتر تهیه کنید اگه بودجه دارید اگه ندارید سی پی تونو عوض کنیدi3 بردارید وگرافیک بهتر تهیه کنید

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

حمید جان سیستم پیشنهادی خودتو تو رنج قیمت همینا که دارم بگو ، ببینم میتونم بدم عوض کنه...

لینک به دیدگاه

به نظرتون اگه یه گرافیک AMD R7 250 به جای مال خودم بزارم بهتر میشه ؟

R7 250 بهتر از 630 هست . ولی باز هم خیلی ضعیفه . بهتر بود پردازنده رو i3 میذاشتی و اون احتلاف قیمت باقی مونده رو روی کارت گرافیک و پاور هزینه میکردی . چون با قوی شدن کارت گرافیک ، پاور هم باید قوی بشه . رم رو هم بهتره که 2 تا ماژول 4 گیگی بذاری نه یک ماژول 8 گیگی .

اگر یک سیستم متعادل میخوای بهتره که این تغییرات رو انجام بدی :

پردازنده بشه i3 3220 یا مدلهای مشابه این رده

گرافیک بشه R7 260X یا GTX 750

پاور بشه 480 وات

رم بشه 2 ماژول 4 گیگی .

لینک به دیدگاه

R7 250 بهتر از 630 هست . ولی باز هم خیلی ضعیفه . بهتر بود پردازنده رو i3 میذاشتی و اون احتلاف قیمت باقی مونده رو روی کارت گرافیک و پاور هزینه میکردی . چون با قوی شدن کارت گرافیک ، پاور هم باید قوی بشه . رم رو هم بهتره که 2 تا ماژول 4 گیگی بذاری نه یک ماژول 8 گیگی .

اگر یک سیستم متعادل میخوای بهتره که این تغییرات رو انجام بدی :

پردازنده بشه i3 3220 یا مدلهای مشابه این رده

گرافیک بشه R7 260X یا GTX 750

پاور بشه 480 وات

رم بشه 2 ماژول 4 گیگی .

:clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

از لحاظ قیمت چقدر اختلاف قیمت هست ؟ لطفا اگه کسی میتونه قیمت هارو بهم بده ، هم قیمت وسایلی که عوض میشن ، هم وسایل جدید .

ویرایش شده توسط ekr211
لینک به دیدگاه

دوستان به نظر شما الان مشکل من کدوم یکی از قطعات هست ؟ 

مطالبی که دوستان گفتن صحیحه

اما برای رفع مشکل شما برد بهتره B75 بردارید

رم بهتره 2 تا 4 گیگ باشه تا بصورت 2 کانال پهنای باند خوبی بده

گرافیک اسمش 4 گیگه و اصلا بدرد 3D نمیخوره و واس کار معمولیه و بهتره یه GTX750 تهیه کنید چون هم کم مصرفه و واقعا خوش قدرت

به حجم مموری گرافیک اصلا توجه نکنید نهایت 2 گیگ کافیه خیلیا با یه کارت پر قدرت 1 گیگ بهتر از شما نتیجه میگیرن

پاور هم حد اقل 430 وات ریل بردارید تا بتونید از سیستم به نحو خوبی استفاده کنید

لینک به دیدگاه

از لحاظ قیمت چقدر اختلاف قیمت هست ؟ لطفا اگه کسی میتونه قیمت هارو بهم بده ، هم قیمت وسایلی که عوض میشن ، هم وسایل جدید .

قیمت ها با توجه به برند و البته فروشنده متفاوته . ولی حدودی عرض میکنم :

گرافیک 630 با 4 گیگ رم حدود 280 تا 300 تومان باید باشه - گرافیک Sapphire R7 260X 2GB GDDR5 حدود 550 و GALAXY GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 حدود 590 تومان

پردازنده i5 3450 حدود 500 تومان باید باشه . پردازنده I3 3220 حدود 350 تومان .

پاور 380 وات کرین حدود 120 تومانه . پاور 480 وات گرین حدود 170 تومان .

رم تک ماژول 8 گیگ حدود 280 تومان و دو ماژول 4 گیگی Patriot Signature 4GB 1600Mhz DDR3 حدود 250 و Kingston HyperX Blu 1600MHz 4GB حدود 270 تومان .

اگر هزینه زیاد میشه ، میتونی کارت گرافیک رو GALAXY GTX 750 OC 1GB GDDR5 که حدود 490 تومانه برداری . پایینتر از این دیگه برای بازی مناسب نیست .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...