رفتن به مطلب

تغییراتی در کیس digital me)قفل شد)

Recommended Posts

خوب فعلا ایده ای داده نشده نمیدونم فک کنم وقتی تموم بشه دوستان بیان بگن خوبه بده فلانه همین  :wacko:  ~x( 
امروز احتمالا ورق رو به اندازه جای درایوا و اون قسمت پایین برش بزنم و مشکی کنم 

لینک به دیدگاه

قسمت چهام برش

دوستان پست خالی همه چی پذیزفته میشه ورقای پانچ رو با فرز و اره اهن بر بریده شدن رفتن برا پوستاب

تبعیض نزارین منم مثل بقیه یه چیزی بگین میترسم خراب بشه زست شه دل رو زدم به دریا پیش میرم دیگه هر چی شد

عکسا خوب اول سمباده یا پوستاب واجب برا رنگ خوب اگر خیلی کثیفه رنگ داره در بدترین حالت اول کاردک دوم سمباده ۱۸۰ بعد ۴۰۰ بعد ۱۰۰۰ بعد ۲۰۰۰ همین برا رنگ کردن دوباره میگم ولی فکر نمیکردم استقبال اینقد بد باشه چمیدونم والا این عکس فقط ۱۸۰ خورده

post-16104-0-76467600-1455736679_thumb.jpgpost-16104-0-64120300-1455736702_thumb.jpg

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا واسه رنگ بگن چکارکنم مثل had x سفید خوبه ؟؟

این رنگ این قسمتا

post-16104-0-68586900-1455742543_thumb.jpg

سنباده مهم ترین کار هست زیرسازیه بالاخره رنگ هم یه دست رنگ همه جاش نخورد اشکال نداره نیم ساعت یک ساعت استراحت سه دست همینجور بزنین خوب میشه بعد یک روز صبر کنین کیلر بزنید کیلر یک دست فقط زیاد بزنید زرد میشه

مثل had x سفید خوبه؟ اون قسمتای جلو مشکی اطراف سفید یا کامل مشکی جلو فنا مشکی براق بقیش مشکی مات دوستان نظر واجب

لینک به دیدگاه

نه فک کنم اینجا چیزی نگم بهتر باشه الکی میام عکس و اینا میزارم دوستان یه نظر هم نمیدن

فعلا مراحل در خفا انجام میشه

لینک به دیدگاه

نه فک کنم اینجا چیزی نگم بهتر باشه الکی میام عکس و اینا میزارم دوستان یه نظر هم نمیدن

فعلا مراحل در خفا انجام میشه

دوست من بخاطر اینکه موضوعتو خوب انتخاب نکردی موضوع رو به این تغییر بده: مادینگ کیس به سلیقه دسوتان (راهنمایی)

لینک به دیدگاه

باشه امیدوارم بیان دوستان ورقای پانچ برا دست دوم رنگ خوردن

ایده هم از کیس had x خخخ

فک کنم یه تاپیک دیگه بزنم بهتر باشه

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...