رفتن به مطلب

سفارش HD5850 Sapphire 1gb سافایر

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان خوبم

کسانی که کارت HD5850 sapphire میخوان میتونن اینجا سفارش بدن .

1 - روش کار به این صورته . قیمت کالا برای شما در ایران 315 تومان تموم میشه . قیمت جهانی این کالا حدودا 260 دلاره

2 - حدودا بین 7 تا 10 روز طول میکشه که این کالا وارد ایران بشه و به شما دوستان تقدیم کنیم .

3 - بابت این کالا مبلغ 100 تومان بیعانه دریافت میشه . که مابقی مبلغ بعد از تحویل کالا از دوستان دریافت خواهد شد .

4 - برای سفارش فقط تا تاریخ 8/8/1388 فرصت دارید . یعنی تا این تاریخ هر کسی که بیعانه واری کنه کالا رو براش میاریم .

توجه : وقتی بیعانه گرفته میشه به هیچ عنوان مورد قوبل نیستش که دوستان بگن کالا رو نمیخوایم .

توجه : اگر تا قبل از ورود این کالا توسط لیون کالایی با همین مارک در بازار ارزانتر بود کالا به قیمت روز محاسبه خواهد شد.

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

درود

315 خيلي خوبه

قبلا واردات كالا چند ماه طول ميكشيد چطور شده كه جديدا 7 تا 10 روز طول ميكشه؟ 5870 ها هم خيلي زودتر از اون چيزي كه من انتظار داشتم امدند بازار

لینک به دیدگاه

درود

315 خيلي خوبه

قبلا واردات كالا چند ماه طول ميكشيد چطور شده كه جديدا 7 تا 10 روز طول ميكشه؟ 5870 ها هم خيلي زودتر از اون چيزي كه من انتظار داشتم امدند بازار

دیگه روش جدیدیه که پیدا کردم و دارم روش کار میکنم . یعنی شما لیون رو دست کم گرفتی ؟ :D

حتی امکان داره که زدوتر از این هم بتونم وارد کنم ولی قول نمیدم میگم این مدت شاید زودتر شد .

این روش واردات و سفارش از مشتری به نفع من و مشتری هستش .

1 - کالا نمیخوابه و سرمایه بایکوت نمیشه در انبار .

2 - مشتری به دلیل نخوابیدن سرمایه و کالا , کالا رو ارزونتر میخره .

الان کلاب در بازار هستش حدودا 360 تومان قیمتشه .

با این روش قیمتها رو خیلی پایین میدم

لینک به دیدگاه

البته آقای حسینی برندی که دارید میارید رو هم نباید نادیده گرفت و اصلا به هیچ وجه قابل مقایسه با کلاب نیست سافایر از نظر کیفیتی در رده اول قرار میگیره و یکی از بزرگترین شرکای تجاری ati هست .

این هم تصویری از کارت ..

dhq0rjlhk2c19g27x95.jpg

لینک به دیدگاه

البته آقای حسینی برندی که دارید میارید رو هم نباید نادیده گرفت و اصلا به هیچ وجه قابل مقایسه با کلاب نیست سافایر از نظر کیفیتی در رده اول قرار میگیره و یکی از بزرگترین شرکای تجاری ati هست .

درسته رضا جان

ولی در کل دیگه تصمیم گرفتم با این روش پیش برم که به نفع همه باشه . در مورد برند هم تمام سعیمو میکنم که برندهای خوب رو انتخاب کنم

لینک به دیدگاه

آقای حسینی با تشکر از این کار خیلی خوبتون که بعضی ها چشمشو ندارن چشمشون هم کور بشه ایشالا ...... :D

یک سوال دارم ....

برای مثال من امروز 100 هزار تومان بیانه واریز میکنم به حسابتون شما میتونید تضمین بدید که حداکثر تا 15 روز دیگه 5850 رو تحویل بنده میدید یا خبر یا به عبارتی هیچ گونه مشکلی پیش نمیاد که شما بگید مشکل به وجود اومد و نمیتونیم 5850 وارد کنیم و ....

اگر 100% هست واردات 5850 بنده قصد خرید دارم .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی با تشکر از این کار خیلی خوبتون که بعضی ها چشمشو ندارن چشمشون هم کور بشه ایشالا ...... :D

یک سوال دارم ....

برای مثال من امروز 100 هزار تومان بیانه واریز میکنم به حسابتون شما میتونید تضمین بدید که حداکثر تا 15 روز دیگه 5850 رو تحویل بنده میدید یا خبر یا به عبارتی هیچ گونه مشکلی پیش نمیاد که شما بگید مشکل به وجود اومد و نمیتونیم 5850 وارد کنیم و ....

اگر 100% هست واردات 5850 بنده قصد خرید دارم .

ممنون و سوال کاملا بجا و خوبی پرسیدید .

ببنید من اونور تا روز نهایتا دوشنبه فرصت گفتم . خوب تا اون موقع چندین نفر بیعانه میریزن مثلا 5 نفر .

من روز دوشنبه خرید رو انجام میدم اگر مشکلی در خرید به وجود بیاد نهایتا تا 3 شنبه اعلام میکنم و در اصل من از روز دوشنبه بین 7 تا 15 روز مهلت میخوام برای وارد کردن کالا .

پس در نتیجه من دقیقا روز دوشنبه اگر مشکلی پیش بیاد همون روز دوشنبه مبلغ رو به دوستان بر میگردونم .

اگر بعدها مشکلی پیش اومد که امکانش هستش به دوستان خبر میدم و نهایتا مبلغ رو اونقدر خوب حساب میکنم که از شرمندگی دوستان در بیام .

باز هم گار سوالی هستش بفرمایید

لینک به دیدگاه

ممنون و سوال کاملا بجا و خوبی پرسیدید .

ببنید من اونور تا روز نهایتا دوشنبه فرصت گفتم . خوب تا اون موقع چندین نفر بیعانه میریزن مثلا 5 نفر .

من روز دوشنبه خرید رو انجام میدم اگر مشکلی در خرید به وجود بیاد نهایتا تا 3 شنبه اعلام میکنم و در اصل من از روز دوشنبه بین 7 تا 15 روز مهلت میخوام برای وارد کردن کالا .

پس در نتیجه من دقیقا روز دوشنبه اگر مشکلی پیش بیاد همون روز دوشنبه مبلغ رو به دوستان بر میگردونم .

اگر بعدها مشکلی پیش اومد که امکانش هستش به دوستان خبر میدم و نهایتا مبلغ رو اونقدر خوب حساب میکنم که از شرمندگی دوستان در بیام .

باز هم گار سوالی هستش بفرمایید

جناب حسینی باید عرض کنم خدمتون که بهترین روش ممکن رو به کار گرفتید ....

ممنون

لینک به دیدگاه

جناب حسینی باید عرض کنم خدمتون که بهترین روش ممکن رو به کار گرفتید ....

ممنون

خواهش میکنم عزیز . حالا اگر خواستید تا دوشنبه بهم اعلام کنید لطفا

لینک به دیدگاه

آقای حسینی من یکی میخوام اگر میشه یه گوشه واسه ما بزارید کنار :D چون صف یدونه ظاهرا ندارید :D

لینک به دیدگاه

آقای حسینی من یکی میخوام اگر میشه یه گوشه واسه ما بزارید کنار :D چون صف یدونه ظاهرا ندارید :D

:D مشتریها روی سر ما جا دارن حتی اگر یک cd خام بخوان عزیز .

لینک به دیدگاه

مشتریها روی سر ما جا دارن حتی اگر یک cd خام بخوان عزیز .

اختیار دارید ما مخلص شماییم .....

پس لطف کنید همون cd خام رو محبت کنید :D چون راحت تر میتونیم حسابش کنیم :D سبک تره به قول معروف :D

آقای حسینی آخرش شماره کارت رو به من نداید ها ! ( شماره کارت حسابتون .... )

مرسی .

لینک به دیدگاه

پس لطف کنید همون cd خام رو محبت کنید :D چون راحت تر میتونیم حسابش کنیم :D سبک تره به قول معروف :D

مرسی .

http://www.lioncomputer.ir/?action=fullhtml&&id=buy_guide

لینک به دیدگاه

مرسی .

خواهش میکنم عزیز .

شماره حساب هم لینکی که دوستمون گذاشتن هستش .

در ضمن دوستانی که این کارت رو میخوان حتما تا دوشنبه بهم خبر بدن .

لینک به دیدگاه

من فکر نمی کنم هیج جای ایران قیمتها مناسبتر از لیون باشه

اینو بدون اغراق میگم

لینک به دیدگاه

من فکر نمی کنم هیج جای ایران قیمتها مناسبتر از لیون باشه

اینو بدون اغراق میگم

امیر جان ممنونم . ولی اینو بگم که همه کالاها رو نمیشه خوش قیمت داد ولی تا اونجایی که کالاهایی که دست خودم میتونه باشه میتونم قیمت خوبی حساب کنم .

البته این مسئله قیمت خوب حمایت خریدار رو میخواد شما دوستان اگر سفارش بدید من و گروهمون سعی میکنیم که قیمتها رو بر مبنای تعداد بالاتر بیاریم پایینتر .

لینک به دیدگاه

دوستانی که 5850 رو سفارش دادن از امروز 14 روز فرصت میخوام و امروز من سفارش رو اوکی کردم

لینک به دیدگاه

خبری خوب برای اونهایی که این کارت 5850 رو خریداری کردن و بیعانه واریز کردن و خبری بد برای سایر دوستان که منتظر کاهش قیمت زودرس این کارت بودن

این محصول به دلیل کمبود در بازار جهانی و استقبال زیاد حددوا 20 دلار افزایش قیمت داشته .

دقیقا نمیدونم که این گرونی رو ati اعمال کرده ویا نمایندگیهاش این کار و کردن

ولی نگران نباشید به شما دوستان با همون قیمتی که قول دادم میدم .

لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی با توجه به اینکه مدت زمان سفارش دادن تموم شده و من هم فعلا به صورت قطعی قصد خرید ندارم به نظر شما در بازار ایران با چه قیمتی میتونم این قطعه رو تهیه کنم (البته با توجه به افزایش 20 دلاری در قیمت جهانی) ؟!

لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی با توجه به اینکه مدت زمان سفارش دادن تموم شده و من هم فعلا به صورت قطعی قصد خرید ندارم به نظر شما در بازار ایران با چه قیمتی میتونم این قطعه رو تهیه کنم (البته با توجه به افزایش 20 دلاری در قیمت جهانی) ؟!

دوست گلم من چند تا کارت رو اصافه تر سفارش دادم . ولی در مورد قیمتش یه مقدار بالاتر میافته و حدواد 335 تومان در میادش که تقدیمتون میکنم عزیز

لینک به دیدگاه

سلام ، خسته نباشید مهندس ..

مهندس خبری ازشون نیست ؟

هر لحظه که وارد ایران شدند و تونستید تحویل بدید حتما در این تاپیک اعلام کنید که بی صبرانه منتظریم ..

با تشکر .

لینک به دیدگاه

سلام؛

آقای حسینی شما نسبت به کاربران و بنده لطف دارید.

قیمت کارت 5870 از همین برند چنده ؟

لینک به دیدگاه

سلام

مهندس الان 20 روز شده خبری از 5850 ها نشد ؟ قرار بود 7 روزه تحویل بدید فردا میشه 21 روز هنوز خبری نیست !! 2zqdf8w.gif

ویرایش شده توسط Hardware Enthusiast
لینک به دیدگاه

سلام

مهندس الان 20 روز شده خبری از 5850 ها نشد ؟ قرار بود 7 روزه تحویل بدید فردا میشه 21 روز هنوز خبری نیست !! 2zqdf8w.gif

درود

دوست عزیزم لطفا بیشتر به پستها و تاریخها توجه کنید .

در پست 22 که در تاریخ 3 نووامبر بود من 14 روز مهلت خواستم برای واردات امروز 11 نوامبر هستش یعنی 8 روز گذشته . شما در تاریخ 1 نوامبر مبلغ رو واریز کردید و حدودا 10 روز از واریزتون گذشته . حالا چظور میشه که 20 روز از تعهد من گذشته باشه . ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام؛

آقای حسینی شما نسبت به کاربران و بنده لطف دارید.

قیمت کارت 5870 از همین برند چنده ؟

بنده 5870 گیگابایت موجودا دارم و قیمت برای بچه های فروم 480 تومان

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...